• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку подання заяви про відбір зразків рослин роду коноплі (Cannabis), включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, для проведення лабораторних випробувань (досліджень), їх відбору, визначення субєкта проведення лабораторного випробування (дослідження), направлення зразків для проведення лабораторних випробувань (досліджень), проведення таких лабораторних випробувань (досліджень) та оскарження результатів лабораторного випробування (дослідження)

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Акт, Заява, Форма типового документа, Порядок від 06.09.2024 № 1072
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Акт, Заява, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 06.09.2024
  • Номер: 1072
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Акт, Заява, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 06.09.2024
  • Номер: 1072
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 6 вересня 2024 р. № 1072
Київ
Про затвердження Порядку подання заяви про відбір зразків рослин роду коноплі (Cannabis), включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, для проведення лабораторних випробувань (досліджень), їх відбору, визначення суб’єкта проведення лабораторного випробування (дослідження), направлення зразків для проведення лабораторних випробувань (досліджень), проведення таких лабораторних випробувань (досліджень) та оскарження результатів лабораторного випробування (дослідження)
Відповідно до частини десятої статті 15 Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок подання заяви про відбір зразків рослин роду коноплі (Cannabis), включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, для проведення лабораторних випробувань (досліджень), їх відбору, визначення суб’єкта проведення лабораторного випробування (дослідження), направлення зразків для проведення лабораторних випробувань (досліджень), проведення таких лабораторних випробувань (досліджень) та оскарження результатів лабораторного випробування (дослідження), що додається.
2. Установити, що витяг з Реєстру юридичних осіб, які здійснюють діяльність з посіву, вирощування та переробки конопель для промислових цілей, зазначений у пункті 26 Порядку, затвердженого цією постановою, не додається, а унікальний ідентифікаційний номер з Реєстру, зазначений у додатках 2, 3 і 5 до зазначеного Порядку, не зазначається до початку функціонування такого Реєстру.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73


ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 вересня 2024 р. № 1072
ПОРЯДОК
подання заяви про відбір зразків рослин роду коноплі (Cannabis), включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, для проведення лабораторних випробувань (досліджень), їх відбору, визначення суб’єкта проведення лабораторного випробування (дослідження), направлення зразків для проведення лабораторних випробувань (досліджень), проведення таких лабораторних випробувань (досліджень) та оскарження результатів лабораторного випробування (дослідження)
Загальна частина
1. Цей Порядок визначає механізм та процедуру відбору зразків рослин роду коноплі (Cannabis) (далі - рослини), включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770 (Офіційний вісник України, 2000 р., № 19, ст. 789) (далі - перелік), для проведення лабораторних випробувань (досліджень), визначення суб’єкта проведення лабораторного випробування (дослідження), направлення зразків для проведення лабораторних випробувань (досліджень), проведення таких лабораторних випробувань (досліджень) та оскарження результатів лабораторного випробування (дослідження).
2. Дія цього Порядку поширюється на всіх суб’єктів господарювання, які відповідно до статті 15 Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (далі - Закон) провадять діяльність з посіву, вирощування та (або) переробки конопель для промислових цілей, включених до списку № 3 таблиці I переліку, та діяльність з культивування рослин, які містять наркотичні засоби та психотропні речовини і обіг яких допускається для використання у навчальних цілях, в освітній, науковій та науково-технічній діяльності, під час виробництва наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого їх застосування у медичній практиці, включених до списку № 4 таблиці I переліку, у цілях, на підставах і з урахуванням обмежень, передбачених Законом.
3. Суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з культивування рослин для медичних цілей, подає до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та до Держлікслужби заяву про забезпечення присутності представників зазначених органів під час здійснення відбору зразків рослин у паперовій (нарочно чи поштовим відправленням) або електронній (електронною поштою, засобами інформаційно-комунікаційних систем) формі згідно з додатком 1.
Суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з посіву, вирощування та (або) переробки рослин для промислових цілей подає до Національної поліції заяву про забезпечення присутності представників структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції під час здійснення відбору зразків рослин у паперовій (нарочно чи поштовим відправленням) або електронній (електронною поштою, засобами інформаційно-комунікаційних систем) формі згідно з додатком 2.
У разі коли заяву подано з порушенням вимог, визначених цим Порядком, посадова особа структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та/або Держлікслужби, яка розглядає заяву, приймає рішення про залишення заяви без руху протягом трьох робочих днів з дня її надходження та надсилає суб’єкту господарювання письмове повідомлення про залишення заяви без руху, а в разі особистого звернення із заявою негайно (за можливості) вручає під розписку таке повідомлення особі, яка подала заяву.
У повідомленні про залишення заяви без руху зазначаються виявлені в ній недоліки з посиланням на порушені вимоги, спосіб та строк усунення недоліків, а також способи, порядок та строки оскарження рішення про залишення заяви без руху.
Не допускається повторне залишення без руху заяви, в якій усунуто виявлені недоліки, зазначені в повідомленні про залишення заяви без руху.
4. На підставі заяви суб’єкта господарювання Держлікслужба видає протягом трьох робочих днів наказ про направлення представника для участі у здійсненні відбору зразків рослин.
5. Участь представника структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції, присутність якого під час здійснення відбору зразків рослин є обов’язковою, забезпечується керівником територіального органу.
6. Відбір зразків рослин, включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку, для проведення лабораторних випробувань (досліджень) здійснюється протягом 10 календарних днів з дня подання суб’єктом господарювання до державних органів заяв згідно з додатками 1 і 2.
7. Відбір зразків рослин, включених до списку № 3 таблиці I переліку, здійснюється відповідальною особою, визначеною керівником суб’єкта господарювання (далі - відповідальна особа), на посівах місць провадження діяльності, зазначених у заяві згідно з додатком 2, у присутності представників структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
Відбір зразків рослин, включених до списку № 4 таблиці I переліку, здійснюється відповідальною особою на посівах місць провадження діяльності, зазначених у заяві згідно з додатком 1, у присутності представників структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та Держлікслужби.
Наказом керівника суб’єкта господарювання затверджується склад комісії, яку очолює керівник або уповноважена ним особа. До складу комісії включаються відповідальна особа, яка здійснює відбір зразків рослин, представник структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції та у випадках, передбачених цим Порядком, представник Держлікслужби.
Забороняється здійснювати відбір зразків рослин, які є вологими на дотик, а також під час дощу та відразу після дощу.
8. За результатами відбору рослин, включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку, складається акт відбору зразків рослин у паперовій або електронній формі (за наявності технічної можливості) згідно з додатком 3, який засвідчується підписами відповідальної особи, яка здійснила відбір, керівника або уповноваженої ним особи, яка має право представляти суб’єкта господарювання під час здійснення відбору зразків рослин (далі - уповноважена особа), та посадових осіб, у присутності яких здійснено відбір.
Перший примірник акта відбору зразків рослин додається до заяви суб’єкта господарювання за формою згідно з додатком 4 та надсилається разом з упакованими відібраними зразками рослин для проведення лабораторних випробувань (досліджень), другий - залишається у суб’єкта господарювання, третій - надається представнику структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції, четвертий - у випадку, передбаченому абзацом другим пункту 7 цього Порядку, подається представнику Держлікслужби.
9. Відповідальна особа упаковує відібрані зразки рослин, на кожен упакований зразок прикріплює бирку, на якій зазначається така інформація:
1) найменування та місцезнаходження юридичної особи;
2) назва рослини, сорт, генерація;
3) місце відбору/площа відбору;
4) дата відбору;
5) найменування посад, імена, прізвища, підписи відповідальної особи, що здійснила відбір, керівника суб’єкта господарювання чи уповноваженої ним особи та осіб, які були присутні під час відбору рослин;
6) примітка.
10. Відібрані зразки рослин комплектуються, упаковуються та опечатуються відповідальною особою в присутності представників, які були присутні під час відбору, зберігаються та транспортуються в умовах, що забезпечують незмінність параметрів зразків для проведення лабораторних випробувань (досліджень).
11. Не пізніше наступного дня з дня відбору зразків рослин упаковані зразки рослин разом з актом їх відбору, заявою на проведення випробування (дослідження) зразків рослин на кількісний відсотковий вміст наркотичних засобів або психотропних речовин у рослинах доставляються для проведення лабораторних випробувань (досліджень) до обраних суб’єктом господарювання відповідних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлікслужби, або до державних спеціалізованих експертних установ, які мають право на проведення таких випробувань відповідно до Закону України "Про судову експертизу" (далі - спеціалізовані установи).
До спеціалізованих установ, які мають право на проведення випробувань (досліджень) зразків на кількісний відсотковий вміст наркотичних засобів або психотропних речовин у рослинах, належать:
науково-дослідні установи судових експертиз Мін’юсту;
науково-дослідні установи судових експертиз, судово-медичні та судово-психіатричні установи МОЗ;
експертні служби МВС, Міноборони, СБУ та Держприкордонслужби та державні підприємства "Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції", "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів", "Український фармацевтичний інститут якості".
12. Спеціалізовані установи, які проводять лабораторні випробування (дослідження) зразків рослин, включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку, повинні бути оснащені необхідними засобами вимірювальної техніки, які відповідають вимогам законодавства про метрологію та метрологічну діяльність.
13. Методи, які спеціалізовані установи використовують для проведення лабораторних випробувань (досліджень), повинні відповідати сфері їх діяльності, бути стандартизовані та валідовані.
Лабораторні випробування (дослідження) зразків рослин для медичних цілей з метою визначення вмісту тетрагідроканнабінолу у висушеній соломі проводяться відповідно до вимог Державної фармакопеї України.
Лабораторні випробування (дослідження) зразків рослин для промислових цілей з метою визначення вмісту тетрагідроканнабінолу у висушеній соломі проводяться відповідно до методик, внесених до Реєстру методик проведення судових експертиз, держателем якого є Мін’юст.
14. Зразки рослин, що надіслані для проведення лабораторних випробувань (досліджень) до спеціалізованих установ, повинні бути відповідно упаковані та мати супровідні документи, визначені пунктом 11 цього Порядку. Працівники спеціалізованих установ забезпечують зберігання зразків рослин, запобігають погіршенню, забрудненню, втраті чи пошкодженню таких зразків.
15. Залишки зразків рослин для медичних цілей разом з висновком експертного дослідження повертаються суб’єкту господарювання для подальшого знищення відповідно до вимог, установлених Порядком провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. № 589 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 44, ст. 1477).
Залишки зразків рослин для промислових цілей разом з висновком експертного дослідження повертаються суб’єкту господарювання.
16. Строк проведення лабораторних випробувань (досліджень) не може перевищувати:
щодо рослин для медичних цілей - п’яти робочих днів з дня отримання зразків рослин;
щодо рослин для промислових цілей - п’яти робочих днів за процедурою "А" та десяти робочих днів за процедурою "Б" з дня отримання зразків рослин.
До отримання результатів лабораторних випробувань (досліджень) збір врожаю заборонено.
17. Витрати, пов’язані з доставкою та проведенням лабораторних випробувань (досліджень) зразків рослин, фінансуються за рахунок суб’єкта господарювання.
18. У разі незгоди з результатами лабораторних випробувань (досліджень) зразків рослин, проведених спеціалізованими установами, суб’єкт господарювання має право провести повторне лабораторне випробування (дослідження).
Для проведення повторного лабораторного випробування (дослідження) використовується контрольний зразок рослин, включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку, відібраний відповідно до цього Порядку.
Витрати, пов’язані з проведенням повторного випробування (дослідження), здійснюються за рахунок суб’єкта господарювання.
У разі незгоди з результатами лабораторних випробувань (досліджень) зразків рослин суб’єкт господарювання має право оскаржити їх у судовому порядку.
Відбір зразків на посівах рослин для медичних цілей з метою проведення лабораторних випробувань (досліджень) на вміст тетрагідроканнабінолу у висушеній соломі спеціалізованими установами
19. Відбір зразків рослин для медичних цілей здійснюється у фазі цвітіння не менш як 50 відсотків рослин для визначення вмісту тетрагідроканнабінолу у висушеній соломі.
20. Відбір репрезентативних зразків рослин для медичних цілей кожного окремого сорту здійснюється з усієї площі висаджених рослин/чи її частини/грядки в умовах закритого ґрунту, під час якого відбираються окремі рослини із зрізом від 20 до 30 сантиметрів верхівки, що містить принаймні одне жіноче суцвіття певного сорту коноплі, у такій кількості:
1) чотири рослини одного сорту з однієї площі висаджених рослин/чи її частини/грядки в умовах закритого ґрунту - у разі, коли кількість рослин на такій площі не перевищує 100 рослин одного сорту;
2) шість рослин одного сорту - у разі, коли кількість рослин на одній площі висаджених рослин/чи її частини/грядки перевищує 100 рослин одного сорту.
21. Відібрані зразки рослин для медичних цілей упаковуються у мішечки з нещільної тканини або паперові пакети, які повинні мати не менше ніж 30 наскрізних отворів діаметром 3-5 міліметрів, розміщених у шаховому порядку, для забезпечення якості та цілісності зразків.
22. Відібрані зразки рослин упаковуються у рівній кількості в кожен пакет, один з яких надсилається до спеціалізованої установи для проведення основного лабораторного випробування (дослідження), а другий (контрольний) зразок зберігається у суб’єкта господарювання на випадок проведення повторного випробування (дослідження) у порядку, визначеному пунктом 18 цього Порядку.
Другий (контрольний) зразок рослин залишається у суб’єкта господарювання і зберігається в умовах, що забезпечують збереження його якості та цілісності, до ознайомлення з результатами лабораторних випробувань (досліджень).
23. Інформація про здійснення відбору зразків рослин для медичних цілей, надсилання їх для проведення лабораторних випробувань (досліджень) до спеціалізованих установ та їх результати вноситься суб’єктом господарювання до електронної інформаційної системи обліку вирощених конопель для медичних цілей, переміщення таких рослин, продуктів їх переробки, рослинної субстанції канабісу, вироблених (виготовлених) з них лікарських засобів на всіх етапах обігу не пізніше наступного дня з моменту завершення таких дій.
24. Про результати лабораторних випробувань (досліджень) суб’єкт господарювання повідомляє структурному підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції протягом п’яти робочих днів з дня отримання висновку спеціалізованої установи.
Відбір зразків на посівах рослин для промислових цілей з метою проведення лабораторних випробувань (досліджень) на вміст тетрагідроканнабінолу у висушеній соломі спеціалізованими установами
25. Відбір зразків рослин, які містять малу кількість наркотичних речовин, для промислових цілей здійснюється у фазі цвітіння протягом 10 календарних днів з моменту початку цвітіння не менш як 70 відсотків загальної площі посівів сорту рослин в період цвітіння - для визначення вмісту тетрагідроканнабінолу у висушеній соломі.
26. Суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з вирощування рослин для промислових цілей, під час звернення із заявою у паперовій (нарочно чи поштовим відправленням) або електронній (електронною поштою, засобами інформаційно-комунікаційних систем) формі згідно з додатком 2 до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції додає до заяви витяг з Реєстру юридичних осіб, які здійснюють діяльність з посіву, вирощування та переробки конопель для промислових цілей, держателем якого є Мінагрополітики.
Посадові особи структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції зобов’язані узгодити із суб’єктом господарювання дату та час присутності під час такого відбору в межах 10 календарних днів з дня звернення.
27. Відбір зразків рослин для промислових цілей здійснюється відповідальною особою на посівах місць провадження діяльності, зазначених у заяві згідно з додатком 2, у присутності посадової особи структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
Відбір зразків рослин, які містять малу кількість наркотичних речовин, для промислових цілей здійснюється за процедурою "A".
28. Відбір репрезентативних зразків рослин для промислових цілей кожного окремого сорту здійснюється з усієї площі поля/чи його частини шляхом проходження усієї площі поля, під час якого відбираються окремі рослини із 30-сантиметровим зрізом верхівки, що містить принаймні одне жіноче суцвіття певного сорту коноплі, у кількості 50 рослин з усієї площі кожного поля.
29. Відібрані зразки рослин для промислових цілей упаковуються у мішечки з нещільної тканини або паперові пакети, які повинні мати не менше ніж 30 наскрізних отворів діаметром 3-5 міліметрів, розміщених у шаховому порядку, для забезпечення якості та цілісності зразків.
30. Відібрані зразки рослин упаковуються у рівній кількості в кожен пакет разом із супровідними документами, передбаченими пунктом 11 цього Порядку, та надсилаються до спеціалізованої установи для проведення лабораторного випробування (дослідження).
31. Про результати лабораторного випробування (дослідження) зразків рослин для промислових цілей суб’єкт господарювання повідомляє структурному підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції протягом п’яти робочих днів з дня отримання висновку спеціалізованої установи.
32. У разі встановлення у зразках рослин для промислових цілей перевищення вмісту тетрагідроканнабінолу, встановленого переліком, з метою проведення додаткового лабораторного випробування (дослідження) застосовується процедура "Б".
У разі коли відбір зразків рослин для промислових цілей здійснюється щодо сорту, середнє значення лабораторних випробувань (досліджень) усіх зразків якого за попередній календарний рік перевищило гранично допустимий вміст тетрагідроканнабінолу, відразу застосовується процедура "Б".
33. Суб’єкт господарювання звертається із заявою згідно з додатком 2 до структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції відповідно до пункту 26 цього Порядку.
34. Відбір зразків рослин для промислових цілей здійснюється згідно з пунктом 28 до цього Порядку. При цьому кількість рослин збільшується до 200 штук. Зразки рослин відбирають протягом 10 календарних днів після закінчення цвітіння. У разі відбору зразків з дводомних сортів коноплі відбираються тільки жіночі суцвіття рослини.
35. Відібрані зразки рослин для промислових цілей упаковуються в тканинні або паперові пакети без подрібнення та надсилаються разом із супровідними документами, передбаченими пунктом 11 цього Порядку, до спеціалізованої установи для проведення лабораторного випробування (дослідження).
36. Про результати лабораторного випробування (дослідження) зразків рослин для промислових цілей суб’єкт господарювання повідомляє структурному підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції протягом п’яти робочих днів з дня отримання висновку спеціалізованої установи та у разі перевищення вмісту тетрагідроканнабінолу - Мінагрополітики.
37. У разі коли в результаті лабораторного випробування (дослідження) у рослинах для промислових цілей, включених до списку 3 таблиці I переліку, встановлено перевищення гранично допустимого вмісту наркотичних засобів або психотропних речовин, увесь вирощений врожай підлягає знищенню.
Протягом однієї доби з дня надходження відповідного висновку експерта суб’єкт господарювання зобов’язаний розпочати за власний рахунок процес знищення шляхом подрібнення і розкидання рослин, дискування поля з подальшим переорюванням із залученням представників структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
38. У разі необхідності знищення врожаю рослин для промислових цілей до здійснення відбору зразків таке знищення здійснюється суб’єктами господарювання виключно у присутності членів комісії, до складу якої включаються керівник суб’єкта господарювання і представник структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
Знищення врожаю рослин здійснюється суб’єктом господарювання шляхом дискування поля з подальшим переорюванням за рахунок такого суб’єкта господарювання.
За результатами знищення врожаю рослин складається акт у двох примірниках у паперовій або електронній формі (за наявності технічних можливостей) згідно з додатком 5, який засвідчується підписами членів комісії. Перший примірник акта залишається у суб’єкта господарювання, другий - надсилається структурному підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
39. У разі втрати врожаю рослин для промислових цілей через обставини непереборної сили до здійснення відбору зразків рослин факт такої втрати фіксується у присутності членів комісії, до складу якої включаються керівники суб’єкта господарювання і представник структурного підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
Суб’єкт господарювання зобов’язаний повідомити структурному підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції про таку втрату врожаю рослин протягом двох робочих днів з дати виявлення його втрати.
За результатами огляду втраченого врожаю складається акт у двох примірниках у паперовій або електронній формі (за наявності технічних можливостей) згідно з додатком 5, який засвідчується підписами членів комісії відповідно до пункту 38 цього Порядку. Перший примірник акта залишається у суб’єкта господарювання, другий - надсилається структурному підрозділу з питань боротьби з наркозлочинністю територіального органу Національної поліції.
Додаток 1
до Порядку
ЗАЯВА
про забезпечення присутності представників Національної поліції, Держлікслужби під час проведення відбору зразків рослин роду коноплі (Cannabis), включених до списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770, для проведення лабораторних випробувань (досліджень)
Додаток 2
до Порядку
ЗАЯВА
про забезпечення присутності представників Національної поліції під час проведення відбору зразків рослин роду коноплі (Cannabis), включених до списку № 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770, для проведення лабораторних випробувань (досліджень)
Додаток 3
до Порядку
АКТ
відбору зразків рослин роду коноплі (Cannabis), які містять наркотичні засоби та психотропні речовини, включених до списку № 3 та списку № 4 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770, для проведення лабораторних випробувань (досліджень)
Додаток 4
до Порядку
ЗАЯВА
Додаток 5
до Порядку
АКТ
про знищення (втрату) врожаю рослин роду коноплі (Cannabis) для промислових цілей, включених до списку № 3 таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. № 770