П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про порядок введення в дію Закону України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі"
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1996, N 41, ст. 189 )
Верховна Рада України
постановляє:
1. Ввести в дію Закон України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі" з дня його опублікування.
2. Затвердити Перелік державних підприємств та організацій агропромислового комплексу, приватизація майна яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України (додається).
3. Кабінету Міністрів України до 1 вересня 1996 року:
подати до Верховної Ради України за погодженням з Комісією Верховної Ради України з питань економічної політики та управління народним господарством пропозиції про приведення законодавчих актів України у відповідність із Законом України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі";
привести рішення Уряду України у відповідність із цим Законом;
забезпечити перегляд і скасування міністерствами та відомствами їх нормативних актів, які суперечать цьому Закону;
розробити механізм передачі об'єктів соціальної сфери села в комунальну власність.
Голова Верховної Ради України | О.МОРОЗ |
м. Київ, 10 липня 1996 року N 291/96-ВР |
Додаток
до Постанови Верховної Ради України
від 10 липня 1996 року N 291/96-ВР
ПЕРЕЛІК
державних підприємств та організацій агропромислового комплексу, приватизація майна яких здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України
Холодильники, об'єкти складського господарства, призначені для постійного розміщення державних резервів.
Підприємства цукрової та олійно-жирової промисловості.
Хлібокомбінати, хлібозаводи, макаронні фабрики, хлібоприймальні і хлібозаготівельні підприємства, елеватори, реалізаційні бази, хлібні бази, комбінати хлібопродуктів, млинзаводи, експедиції по захисту хлібопродуктів, ремонтно-механічні майстерні (заводи), контори матеріально-технічного постачання галузі хлібопродуктів.
Машиновипробувальні станції, дослідні заводи сільськогосподарського машинобудування.
Насінницькі, племінні заводи та підприємства, радгоспи-заводи, а також державні сільськогосподарські підприємства, що виробляють вино та інші готові алкогольні напої, і державні сільськогосподарські підприємства, які спеціалізуються на вирощуванні багаторічних насаджень (хміль, сади, виноградники, ефіроолійні та лікарські рослини), кінні заводи, іподроми та державні заводські конюшні, селекційно-гібридні центри, сортовипробувальні станції та дільниці, радгоспи-технікуми, дослідні господарства навчальних та науково-дослідних закладів, установ та організацій.
Об'єкти океанічного рибопромислового флоту, рибні підприємства по переробці океанічної (морської) сировини та рибні господарства (рибокомбінати, рибоводно-меліоративні станції, нерестово-виросні господарства) та холодильники ємкістю більше двох тисяч тонн одночасного зберігання рибопродукції.