КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 6 квітня 1998 р. N 438 Київ |
( Постанова втрачає чинність з 1 жовтня 2001 року на підставі Постанови КМ N 1241 від 26.09.2001 )
Про затвердження Порядку відшкодування Пенсійному фонду з державного фонду сприяння зайнятості населення витрат, пов'язаних з достроковим виходом працівників на пенсію
Відповідно до пункту 2 розділу II Закону України від 21 листопада 1997 р. "Про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок відшкодування Пенсійному фонду з державного фонду сприяння зайнятості населення витрат, пов'язаних з достроковим виходом працівників на пенсію, що додається.
2. Міністерству праці та соціальної політики, Державному комітету статистики, Пенсійному фонду у місячний термін розробити форму статистичної звітності про фактичні витрати на виплату та доставку пенсій.
3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Білоблоцького М.П.
Прем'єр-міністр України | В.ПУСТОВОЙТЕНКО |
Інд. 26 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 квітня 1998 р. N 438
ПОРЯДОК
відшкодування Пенсійному фонду з державного фонду сприяння зайнятості населення витрат, пов'язаних з достроковим виходом працівників на пенсію
1. Державна служба зайнятості починаючи з 1 січня 1999 р. відшкодовує Пенсійному фонду з державного фонду сприяння зайнятості населення витрати, пов'язані з достроковим виходом на пенсію громадян, яким надано це право відповідно до статті 26 Закону України "Про зайнятість населення".
2. Відшкодуванню відповідно до пункту 1 цього Порядку підлягають: суми виплачених пенсій з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, інших доплат та кошти, витрачені Пенсійним фондом на доставку цих пенсій.
3. Місцеві центри зайнятості, де до призначення пенсій перебували на обліку громадяни, на підставі подання місцевого органу Пенсійного фонду відшкодовують йому витрати, зазначені у пункті 2 цього Порядку.
До подання місцевий орган Пенсійного фонду додає:
звіт місцевого органу соціального захисту населення про фактичні витрати на виплату та доставку пенсій;
списки із зазначенням прізвищ громадян, виплачених їм сум пенсій та коштів, витрачених на доставку цих пенсій.
Звіт і списки підписуються керівником і головним бухгалтером місцевого органу соціального захисту населення і завіряються печаткою.
4. Місцеві центри зайнятості не пізніше трьох днів після одержання подання та зазначених документів перераховують кошти на рахунок місцевого органу Пенсійного фонду.