• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Порядок затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Титул, Форма типового документа, Порядок від 08.09.1997 № 995
Редакції
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Титул, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 08.09.1997
  • Номер: 995
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Титул, Форма типового документа, Порядок
  • Дата: 08.09.1997
  • Номер: 995
  • Статус: Документ діє
Редакції
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 8 вересня 1997 р. N 995
Київ
Про Порядок затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
На виконання пункту 15 Указу Президента України від 28 лютого 1997 р. N 187 "Про заходи щодо забезпечення наповнення державного бюджету та посилення фінансово-бюджетної дисципліни" і з метою ефективного використання бюджетних коштів у капітальному будівництві Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити Порядок затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності.
2. Установити, що фінансування капітальних вкладень із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності здійснюється лише за наявності погоджених та затверджених в установленому порядку титулів будов (об'єктів).
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям у місячний термін привести свої рішення у відповідність із цією постановою.
4. Міністерству економіки, Міністерству фінансів, Державному комітету будівництва, архітектури та житлової політики, Державному комітету статистики та Міністерству юстиції у тримісячний термін розробити і подати до Кабінету Міністрів України відповідні пропозиції щодо внесення змін до чинних нормативно-правових актів, що випливають із цієї постанови.
5. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 1998 року.
6. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Віце-прем'єр-міністра України Білоблоцького М. П.
Прем'єр-міністр України В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд.24
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 1997 р. N 995
ПОРЯДОК
затвердження титулів будов (об'єктів), будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності
I. Загальна частина
1. Титул будови (об'єкта) визначає основні техніко-економічні показники будови (об'єкта) і містить такі відомості: найменування будови (об'єкта) та її місцезнаходження, сфера управління, до якої вона належить, галузь, характер будівництва (нове будівництво, розширення, реконструкція, технічне переоснащення підприємства, об'єкта, споруди), обсяг капіталовкладень та завдання щодо введення у дію потужностей і основних фондів на весь період будівництва з розподілом за роками та врахуванням нормативних термінів тривалості будівництва.
Внутрішньобудівельний титул будови (об'єкта) складається замовником на основі погодженого та затвердженого в установленому порядку титулу будови (об'єкта). У ньому визначаються об'єкти та споруди, будівництво яких здійснюватиметься у плановому році, зазначається їх кошторисна вартість та залишок її на початок року, обсяг капітальних вкладень на рік, у тому числі витрати замовника.
2. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, складаються за формою згідно з додатком N 1, перехідних - додатком N 2, внутрішньобудівельні титули - додатком N 3 до цього Порядку.
Зміни до форм титулів будов (об'єктів) та внутрішньобудівельних титулів вносяться Мінекономіки за погодженням з Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики і Мінфіном.
3. Титул будови (об'єкта) є документом, обов'язковим для міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, банків, що здійснюють супроводження, фінансування та реалізацію проекту будівництва із залученням бюджетних коштів або коштів підприємств державної власності.
4. Титул будови (об'єкта), будівництво якої розпочинається, складається і затверджується на весь період будівництва із визначенням джерел фінансування та розподілом за роками обсягів капітальних вкладень, у тому числі за рахунок бюджетних коштів, та завдань щодо введення у дію потужностей і основних фондів з урахуванням нормативних термінів тривалості будівництва.
5. Показники титулів будов (об'єктів) є плановими як для замовника, так і для підрядника, зокрема щодо фінансування будов (об'єктів), та засобом забезпечення ефективного використання державних капітальних вкладень.
Зміни до показників титулів будов (об'єктів) вносяться згідно з цим Порядком для їх затвердження.
6. Титули складаються тільки для тих будов (об'єктів), які забезпечені на 1 вересня року, що передує плановому, затвердженими в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, у тому числі техніко-економічним обгрунтуванням, робочими кресленнями і кошторисами обсягу робіт, який необхідно виконати у плановому році відповідно до нормативних показників.
7. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, та перехідних складаються замовниками і подаються до органів вищого рівня, до сфери управління яких вони належать, для погодження та затвердження.
8. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, складаються тільки за умови забезпечення перехідних будов (об'єктів) галузі капітальними вкладеннями в обсягах, необхідних для завершення їх будівництва у нормативні терміни.
9. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, складаються для всіх будов (об'єктів) виробничого і невиробничого призначення.
II. Порядок затвердження титулів будов (об'єктів) виробничого призначення
10. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, розрахунковою кошторисною вартістю 100 млн. гривень і більше затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій-замовників за погодженням з Мінекономіки.
( Пункт 10 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
11. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, розрахунковою кошторисною вартістю від 30 до 100 млн. гривень затверджуються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями-замовниками за погодженням з Мінекономіки.
( Пункт 11 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
12. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, розрахунковою кошторисною вартістю до 30 млн. гривень затверджуються керівниками підприємств державної власності за погодженням з органами вищого рівня, до сфери управління яких вони належать.
( Пункт 12 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
13. Титули для робіт, що розпочинаються з буріння свердловин, упорядкування нафтових і газових родовищ, промислів і дільниць, підключення їх до інженерних мереж діючих магістралей, гірничо-капітальних робіт, які підлягають виконанню на діючих шахтах, розрізах, рудниках, робіт з підготовки нових горизонтів на цих підприємствах, робіт з підготовки дільниць для видобутку торфу, робіт, які виконуються для забезпечення заготівлі, вивезення, сплаву і перевалки деревини, робіт з відновлення та охорони лісів, інших аналогічних підготовчих робіт розрахунковою кошторисною вартістю 100 млн. гривень і більше затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій-замовників за погодженням з Мінекономіки.
( Абзац перший пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
Якщо розрахункова кошторисна вартість зазначених робіт становить менше 100 млн. гривень, титули затверджуються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями-замовниками за погодженням з Мінекономіки.
( Абзац другий пункту 13 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
14. Титули перехідних будов (об'єктів) розрахунковою кошторисною вартістю 30 млн. гривень і більше затверджуються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за погодженням з Мінекономіки, розрахунковою кошторисною вартістю до 30 млн. гривень - керівниками підприємств державної власності за погодженням з органами вищого рівня, до сфери управління яких вони належать.
( Пункт 14 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
III. Порядок затвердження титулів будов (об'єктів) невиробничого призначення
15. Титули адміністративних будівель, видовищних та спортивних споруд, будівництво яких розпочинається, розрахунковою кошторисною вартістю 100 млн. гривень і більше затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій-замовників.
( Пункт 15 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
16. Титули будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, розрахунковою кошторисною вартістю 100 млн. гривень і більше (крім будівель та споруд, зазначених у пункті 15), а саме: житла, комунального призначення, охорони навколишнього природного середовища, охорони здоров'я, фізичної культури, науки, освіти, культури і мистецтва - затверджуються міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за погодженням з Мінекономіки.
( Пункт 16 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
17. Якщо розрахункова кошторисна вартість будов (об'єктів), зазначених у пунктах 15 та 16, становить від 30 до 100 млн. гривень, титули затверджуються міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями-замовниками, до 30 млн. гривень - керівниками підприємств державної власності за погодженням з органами вищого рівня, до сфери управління яких вони належать.
( Пункт 17 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
17-1. Титули перехідних будов (об'єктів) розрахунковою кошторисною вартістю 30 млн. гривень і більше затверджуються міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями за погодженням з Мінекономіки, а розрахунковою кошторисною вартістю до 30 млн. гривень - керівниками державних підприємств за погодженням з органами, до сфери управління яких вони належать.
( Порядок доповнено пунктом 17-1 згідно з Постановою КМ N 663 від 11.05.2006 )
18. Титули на будівництво адміністративних приміщень сільських та селищних рад затверджуються у порядку, встановленому обласними державними адміністраціями.
IV. Заключна частина
19. Титули будов (об'єктів) виробничого і невиробничого призначення, будівництво яких розпочинається та здійснюється із залученням іноземних кредитів під гарантію Кабінету Міністрів України, незалежно від розрахункової кошторисної вартості, затверджуються Кабінетом Міністрів України за поданням міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій-замовників за погодженням з Мінекономіки.
20. Внутрішньобудівельні титули будов (об'єктів), незалежно від розрахункової кошторисної вартості, затверджуються керівниками підприємств - замовників за погодженням із генеральними підрядниками та органами вищого рівня, до сфери управління яких вони належать.
21. Титули на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва затверджуються в тому ж порядку, що й титули відповідних будов (об'єктів), будівництво яких розпочинається, з урахуванням прогнозної вартості будівництва цих будов (об'єктів).
Титули на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва складаються згідно з додатком N 4 до цього Порядку.
Додаток N 1
до Порядку затвердження титулів
будов (об'єктів), будівництво яких
здійснюється із залученням бюджетних
коштів або коштів підприємств
державної власності
ТИТУЛ БУДОВИ (ОБ'ЄКТА), БУДІВНИЦТВО ЯКОЇ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ У 199__ РОЦІ
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
________ _________ __________ ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище) (посада) (підпис) (прізвище)
"__"_________ 199_р. "__"_________ 199_р.
Найменування будови (об'єкта)
та її місцезнаходження
Частка державної власності у майні
забудовника у відсотках на ___
_______ 199_р.
Сфера управлінняНаявність робочої документації
ГалузьКим, коли затверджено проектно-
кошторисну документацію
Характер будівництва
Генеральна проектна організація
Терміни будівництва
Джерела фінансуванняГенеральна підрядна організація
Показники
будови
(об'єкта)
Згідно з проектно-
кошторисною
документацією
Завдання за роками будівництва
199_199_199_200_200_
А123456
Потужність
Основні фонди
Капітальні вкладення
(розрахункова кошторисна вартість будівництва)
Базисна кошторисна вартість
у цінах 1997 року:
будівельно-монтажних робіт
устаткування, меблів та інвентаря
Із загального обсягу капітальних вкладень за рахунок:
державного бюджету х
бюджетного кредиту х
інших джерел фінансування х
Примітки:
1. Потужності - у відповідних одиницях; вартісні показники - у тис. гривень.
2. У разі потреби зазначаються дані щодо пускових комплексів, природоохоронних заходів, пайової участі.
3. Інші джерела фінансування, зазначені у графі А, розшифровуються у разі потреби під час складання титулу будови (об'єкта).
"__"_________ 199_р. ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище)
Додаток N 2
до Порядку затвердження титулів
будов (об'єктів), будівництво яких
здійснюється із залученням бюджетних
коштів або коштів підприємств
державної власності
ТИТУЛ ПЕРЕХІДНОЇ БУДОВИ (ОБ'ЄКТА) НА 199_РІК
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
________ _________ __________ ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище) (посада) (підпис) (прізвище)
"__"_________ 199_р. "__"_________ 199_р.
Найменування будови (об'єкта)
та її місцезнаходження
Частка державної власності у майні
забудовника у відсотках на ___
_______ 199_р.
Сфера управлінняНаявність робочої документації
ГалузьКим, коли затверджено проектно-
кошторисну документацію
Характер будівництва
Генеральна проектна організація
Терміни будівництва
Джерела фінансуванняГенеральна підрядна організація
Показники
будови
(об'єкта)
Згідно з проектно-
кошторисною
документацією
Вико-
нання
на 1
січня
199_ р.
Підлягає
виконан-
ню до
кінця
будівни-
цтва
Завдан-
ня на
199_
рік
Введення
в дію
(квартал)
А12345
Потужність
Основні фонди
Капітальні вкладення
(розрахункова кошторисна вартість будівництва)
Базисна кошторисна вартість у цінах 1997 року:
будівельно-монтажних робіт
устаткування, меблів та інвентаря
Із загального обсягу капітальних вкладень за рахунок:
державного бюджету х
бюджетного кредиту х
інших джерел фінансування х
Примітки:
1. Потужності - у відповідних одиницях; вартісні показники - у тис. гривень.
2. У графі 2, крім базисної кошторисної вартості, зазначається фактична вартість виконаних робіт у поточних цінах відповідних років, обчислена на підставі кошторисних норм трудових і матеріальних ресурсів у графах 1, 3 і 4 - цифрові значення цих показників згідно із зведеним кошторисним розрахунком.
3. У разі потреби зазначаються дані щодо пускових комплексів, природоохоронних заходів, пайової участі.
4. Інші джерела фінансування, зазначені у графі А, розшифровуються у разі потреби під час складання титулу будови (об'єкта).
"__"_________ 199_р. ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище)
Додаток N 3
до Порядку затвердження титулів
будов (об'єктів), будівництво яких
здійснюється із залученням бюджетних
коштів або коштів підприємств
державної власності
ВНУТРІШНЬОБУДІВЕЛЬНИЙ ТИТУЛ БУДОВИ
(ОБ'ЄКТА) НА 199_РІК
ПОГОДЖЕНО
_____________________
(посада керівника ЗАТВЕРДЖЕНО
органу вищого рівня) ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище)
____________ ______________
(підпис) (прізвище) "__"_________ 199_р.
"__"_________199_р.
Термін будівництва, місяців ___________________________________
Закінчення будівництва, місяць ___________________________________
Потужність ___________________________________
Основні фонди, тис. гривень ___________________________________
(тис. гривень)

Найменування
будови, пуско-
вого комплексу,
об'єкта
будівництва та
видів витрат
Базисна кошторисна вартість у цінах 1997 року
будівельно-монтажні
роботи
устаткування, меблів,
інвентаря
всь-
ого
у тому числівсь-
ого
у тому числі
вико-
нано з
початку
будів-
ництва
за-
ли-
шок
у тому
числі
вико-
нано з
почат-
ку бу-
дівни-
цтва
зали-
шок
у тому
числі
на 199_
рік
на
199_
рік
А12345678
продовження таблиці
Капітальні вкладення на рік (розрахункова
кошторисна вартість будівництва)

всього
у тому числі
договірна цінавитрати
замов-
ника
резер-
вні
кошти
замов-
ника
між замов-
ником і
генпідряд-
ником
між замов-
ником і
генпроек-
тувальни-
ком
910111213
Примітки:
1. Базисна кошторисна вартість будівельно-монтажних робіт (далі-БМР) у цінах 1997 року (графи 1-4) визначається виходячи з вартості БМР (глави 1-9, графи 4, 5) за рівнем цін, у яких складено зведений кошторисний розрахунок, із застосуванням відповідних індексів.
2. Базисна кошторисна вартість устаткування, меблів та інвентаря у цінах 1997 року (графи 5-8) визначається виходячи з їх вартості (глави 1-9, графа 6) за рівнем цін, у яких складено зведений кошторисний розрахунок, із застосуванням відповідних індексів.
"__"_________199_р. ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище)
Додаток N 4
до Порядку затвердження титулів
будов (об'єктів), будівництво яких
здійснюється із залученням бюджетних
коштів або коштів підприємств
державної власності
ТИТУЛ НА ВИКОНАННЯ ПРОЕКТНО- ВИШУКУВАЛЬНИХ РОБІТ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
________ _________ __________ ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище) (посада) (підпис) (прізвище)
"__"_________ 199_р. "__"_________ 199_р.



Найменування та
місцезнаходження
будови (об'єкта),
характер та черга
будівництва, назва
продукції та
одиниця її виміру



Рік початку
та закінчен-
ня будівниц-
тва
Потужність будови (об'єкта),
що проектується
загальна у вар-
тісних показни-
ках (тис. грн.)
у натуральних по-
казниках основно-
го виробництва
досяг-
нута
розра-
хункова
досяг-
нута
розра-
хункова
А12345
продовження таблиці
Прогнозна кошторис-
на вартість будів-
ництва (тис.грн.)
Кількість
працюючих
Стадії
проек-
туван-
ня
Кошторисна
(договірна)
вартість
проектно-
вишукуваль-
них робіт
за стадіями
проектуван-
ня (тис.
грн.)
Дата
приймання
проектно-
кошторис-
ної доку-
ментації
дата зат-
вердження
проектно-
кошторис-
ної доку-
ментації
Назва
гене-
раль-
ної
прое-
ктної
орга-
ніза-
ції
всьогоу тому числі
будівельно-
монтажних
робіт у ці-
нах 1997 р.
до-
сяг-
нута
роз-
ра-
хун-
кова
678910111213
Примітка. Графи 2, 4 і 8 заповнюються при складанні титулу на виконання проектно-вишукувальних робіт для розширення, реконструкції або технічного переоснащення діючих підприємств (об'єктів).
"__"_________199_р. ________ _________ __________
(посада) (підпис) (прізвище)