• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про створення Севастопольського інституту ядерної енергії та промисловості

Кабінет Міністрів України  | Постанова від 02.08.1996 № 884
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 02.08.1996
  • Номер: 884
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова
  • Дата: 02.08.1996
  • Номер: 884
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 2 серпня 1996 р. N 884
Київ
Про створення Севастопольського інституту ядерної енергії та промисловості
З метою підготовки фахівців для атомної енергетики і промисловості Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Прийняти пропозицію Державного комітету по використанню ядерної енергії, погоджену з Міністерством освіти, Міністерством охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Міністерством оборони, Міністерством фінансів, Міністерством економіки, Штабом Цивільної оборони і Севастопольською міською державною адміністрацією, про створення Севастопольського інституту ядерної енергії та промисловості на базі факультету атомних електростанцій Севастопольського військово-морського інституту.
Установити, що Севастопольський інститут ядерної енергії та промисловості перебуває у підпорядкуванні Державного комітету по використанню ядерної енергії.
Взяти до відома, що фінансування підготовки фахівців у зазначеному Інституті здійснюється Державним комітетом по використанню ядерної енергії за рахунок частини прибутку, що передається йому атомними електростанціями після сплати всіх видів податків.
2. Державному комітету по використанню ядерної енергії затвердити Статут Інституту, в якому передбачити, що курсантам надається безкоштовне харчування, житло, речове та грошове забезпечення.
3. Міністерству оборони відповідно до законодавства передати до 1 вересня 1996 р. будинки і споруди військового містечка N 14 з прилеглою територією, крім об'єктів 215, 231, 232 та 233, а також усю навчально-матеріальну базу, за винятком зброї, Державному комітетові по використанню ядерної енергії.
4. Міністерству оборони за пропозицією Державного комітету по використанню ядерної енергії відрядити для викладання та на керівні посади у Севастопольському інституті ядерної енергії та промисловості військовослужбовців, що проходять військову службу у Севастопольському військово-морському інституті. У разі звільнення відряджених військовослужбовців з військової служби або переведення на інше місце служби призначати на їхні посади цивільних працівників.
5. Державному комітетові по використанню ядерної енергії разом із Штабом Цивільної оборони:
створити з 1 вересня 1996 р. (у межах загальної чисельності військовослужбовців цивільної оборони без збільшення видатків державного бюджету на її фінансування) кафедру підготовки спеціалістів з питань цивільної оборони у Севастопольському інституті ядерної енергії та промисловості, визначити обсяг і організувати підготовку офіцерів запасу - спеціалістів з питань цивільної оборони;
у двомісячний термін розробити положення про організаційно-стройовий відділ Інституту. Військовослужбовців цього відділу утримувати за рахунок чисельності військ цивільної оборони. Фінансування відділу здійснювати за рахунок Державного комітету по використанню ядерної енергії.
6. Міністерству оборони здійснити до 1 вересня 1996 р. переведення курсантів ліквідованого факультету атомних електростанцій Севастопольського військово-морського інституту для продовження навчання до Севастопольського інституту ядерної енергії та промисловості.
7. Державному комітетові по використанню ядерної енергії, Міністерству освіти, Міністерству економіки у двомісячний термін визначити перелік напрямів підготовки за професійним спрямуванням і спеціальностями та обсяги замовлення для забезпечення потреб атомної енергетики і промисловості фахівцями.
8. Державному комітетові по використанню ядерної енергії, Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки разом з Національною академією наук визначити в тримісячний термін статус і порядок подальшого використання та утримання навчально-дослідного ядерного реактора ДР-200.
Прем'єр-міністр України П. ЛАЗАРЕНКО