КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 13 травня 1996 р. N 510
Київ
Про утворення Міжвідомчої ради з питань роботи з керівниками державних підприємств, установ і організацій
Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 1995 р. N 1035 "Про затвердження Програми кадрового забезпечення державної служби та Програми роботи з керівниками державних підприємств, установ і організацій" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Утворити при Головному управлінні державної служби України Міжвідомчу раду з питань роботи з керівниками державних підприємств, установ і організацій у складі начальника зазначеного Головного управління (голова Міжвідомчої ради), представника Адміністрації Президента України, представника Секретаріату Кабінету Міністрів України, заступника Державного секретаря Міністерства освіти і науки, заступника Державного секретаря Міністерства промислової політики, першого заступника Державного секретаря Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції, заступника Державного секретаря Міністерства праці та соціальної політики, заступника Державного секретаря Міністерства фінансів, заступника Державного секретаря Міністерства юстиції, заступника Голови Фонду державного майна, секретаря Міжвідомчої ради, заступника голови Федерації профспілок (за згодою), представника Національної академії наук, представника Українського союзу підприємців і промисловців (за згодою), інших керівних працівників органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій, акціонерних товариств, контрольний пакет акцій яких належить державі.
2. Покласти на Міжвідомчу раду з питань роботи з керівниками державних підприємств, установ і організацій (далі - Рада) координацію роботи з керівниками зазначених підприємств, установ і організацій, головами правлінь акціонерних товариств, контрольний пакет акцій яких належить державі (далі - керівники державних підприємств).
( Абзац перший пункту 2 в редакції Постанови КМ N 1238 від 05.10.96 )
З цією метою Рада:
вивчає і узагальнює досвід роботи з керівниками державних підприємств;
розробляє рекомендації щодо вдосконалення законодавства з питань роботи з керівниками державних підприємств;
аналізує стан та ефективність використання управлінського потенціалу керівників державних підприємств;
розглядає проекти документів з питань формування єдиної системи правового забезпечення роботи з керівниками державних підприємств, у тому числі програм створення кадрового резерву на посади керівників державних підприємств і освітньо-професійних програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівників державних підприємств.
3. Рада має право:
залучати вчених і провідних фахівців для розгляду питань, що належать до її компетенції;
одержувати в установленому порядку безоплатно необхідну для її діяльності інформацію та матеріали;
заслуховувати на своїх засіданнях інформацію відповідальних працівників органів державної виконавчої влади та керівників державних підприємств з питань, що належать до її компетенції.
4. Організаційною формою роботи Ради є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на півріччя.
Рішення Ради оформлюються у вигляді протоколів і рекомендацій та є обов'язковими для розгляду і врахування в роботі центральними і місцевими органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, державними підприємствами.
5. Персональний склад Ради затверджується начальником Головного управління державної служби України.
Організаційне забезпечення діяльності Ради здійснює зазначене Головне управління.
( Пункт 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 960 від 11.07.2002 )
Прем'єр-міністр України Є.МАРЧУКМіністрКабінету Міністрів України В.ПУСТОВОЙТЕНКОІнд.26