• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про умови оплати праці працівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства, що дотуються з бюджету

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік, Тариф від 18.03.1996 № 346 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Тариф
  • Дата: 18.03.1996
  • Номер: 346
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік, Тариф
  • Дата: 18.03.1996
  • Номер: 346
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 18 березня 1996 р. N 346
Київ
Про умови оплати праці працівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства
З метою вдосконалення організації заробітної плати працівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Установити, що уповноважені власником органи державної виконавчої влади (особи) та виконавчі органи місцевих Рад (особи) ведуть переговори і укладають угоди (колективні договори) на підприємствах житлово-комунального господарства і міського електротранспорту, які перебувають у комунальній або загальнодержавній власності, в межах граничних розмірів тарифних ставок і посадових окладів, передбачених у додатках N 1-12.
Граничні розміри посадових окладів майстрам II і I класу підвищуються відповідно на 10 20 відсотків.
Посадові оклади працівників готелів, які здійснюють функції керівництва ресторанами, що знаходяться на балансі готелів, можуть підвищуватися до 15 відсотків.
Посадові оклади заступників керівників підприємств і організацій, їх структурних підрозділів, головних бухгалтерів і заступників головних інженерів встановлюються на 10-30 відсотків, а помічників керівників - на 30-40 відсотків нижче від посадового окладу відповідного керівника. При цьому максимальний розмір посадового окладу зменшується на мінімальний відсоток зниження, а мінімальний розмір посадового окладу - на максимальний відсоток зниження.
Робітникам, праця яких оплачується почасово, спеціалістам і службовцям (за винятком керівників і їх заступників) можуть встановлюватися доплати за суміщення професій і посад, розширення зон обслуговування і виконання додаткових обсягів робіт та виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників в межах економії фонду заробітної плати за тарифними ставками (посадовими окладами) вивільнених (тимчасово відсутніх) працівників у розмірі не більш як 50 відсотків тарифної ставки (окладу) за основним місцем роботи працівника за будь-якої кількості суміщень.
Робітникам, спеціалістам і службовцям можуть встановлюватися доплати за роботу у нічний час у розмірі до 40 відсотків тарифної ставки (окладу), але не менше як 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час.
Працівникам готелів, які володіють іноземними мовами і застосовують їх постійно у практичній роботі, можуть встановлюватися надбавки до тарифної ставки (окладу) у розмірах до 10 відсотків за знання однієї мови, до 20 відсотків за знання двох і більше мов.
Робітникам, які стабільно забезпечують високу якість виконуваних робіт (послуг), можуть встановлюватися надбавки за професійну майстерність до тарифних ставок у розмірах: до 12 відсотків - для робітників III розряду, до 16 відсотків - для робітників IV розряду, до 20 відсотків - для робітників V розряду і до 24 відсотків - для робітників VI розряду.
Висококваліфікованим робітникам замість надбавок за професійну майстерність можуть встановлюватися місячні оклади на рівні посадових окладів майстра.
Робітникам-бригадирам, не звільненим від основної роботи, залежно від кількості робітників у бригаді, обсягів і специфіки роботи встановлюються доплати за керівництво бригадою у розмірі до 20 відсотків тарифної ставки.
Робітникам, зайнятим на важких і шкідливих роботах, встановлюються доплати за такі умови праці у розмірі до 12 відсотків, а на особливо важких і особливо шкідливих роботах - до 24 відсотків тарифної ставки.
Заступникам керівників, головним інженерам підприємств (організацій), керівникам структурних підрозділів підприємств (організацій), їх заступникам, спеціалістам і службовцям можуть встановлюватися надбавки за високі досягнення в праці та/або за виконання особливо важливих робіт (на термін їх виконання) у загальному розмірі до 50 відсотків посадового окладу.
Для працівників, робочий день яких встановлюється з поділом зміни на частини (з перервою у роботі понад дві години), можуть встановлюватися доплати в розмірі до 30 відсотків відрядного заробітку (тарифної ставки, окладу) за фактично відпрацьований час у такі дні.
Працівники підприємств (організацій) можуть преміюватися за виконання і перевиконання норм праці, високу культуру і якість обслуговування та результати господарської діяльності. Для цього може використовуватися до 40 відсотків фонду заробітної плати спискового складу працівників, обчисленого за встановленими тарифними ставками (окладами) за місяць. Індивідуальні розміри цих премій максимальними розмірами не обмежуються.
Для водіїв швидкісних трамваїв тарифні ставки встановлюються на 10 відсотків вище від тарифних ставок, передбачених для водіїв у містах, чисельність жителів яких перевищує 500 тис. чоловік.
Водіям трамваїв і тролейбусів виплачується щомісячна надбавка за класність у відсотках до встановленої тарифної ставки за відпрацьований час, що припадає на період роботи водієм у таких розмірах: I класу - 25 відсотків, II класу - 10 відсотків.
Надбавки і доплати, не передбачені цією постановою і законодавством, на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства можуть встановлюватися за рахунок прибутку, що залишається у їх розпорядженні.
2. Надати право органам державної виконавчої влади, у безпосередньому віданні яких перебувають підприємства і організації житлово-комунального господарства, підвищувати до 20 відсотків граничні розміри тарифних ставок і окладів, затверджених цією постановою, для підприємств і організацій, що збільшують обсяги і номенклатуру виконуваних робіт (послуг) з поліпшенням якості за рахунок економії витрат на їх виробництво. Рішення з цього питання приймаються за поданням підприємств (організацій), місцевих фінансових органів і органів праці після визначення ними обгрунтованості відповідних пропозицій. Таке підвищення дозволяється за умови, що підприємства (організації) із будь-яких причин не підвищували ціни (тарифи) на комунальні послуги для населення, і таке підвищення не потребує додаткових видатків із бюджету.
3. Державному комітетові по житлово-комунальному господарству розробити і до 1 квітня 1996 р. затвердити за погодженням з Міністерством економіки, Міністерством праці і Міністерством фінансів показники обсягів виробництва продукції (робіт, послуг), за якими установлюються конкретні розміри посадових окладів керівників підприємств і організацій житлово-комунального господарства та їх структурних підрозділів.
4. Установити, що розміри тарифних ставок, схеми посадових окладів, розміри надбавок, доплат і премій у межах граничних розмірів, затверджених цією постановою, і з урахуванням фінансових можливостей підприємств (організацій) житлово-комунального господарства встановлюються у колективному договорі для всіх працівників підприємств (організацій), крім їх керівників. Конкретні розміри оплати праці керівників підприємств (організацій) встановлюються під час укладення контрактів органами державної виконавчої влади, у безпосередньому віданні яких перебувають відповідні підприємства (організації), у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.
Індивідуальні розміри тарифних ставок, посадових окладів, надбавок, доплат і премій у межах, передбачених колективним договором, встановлює керівник підприємства (організації) з урахуванням кваліфікації працівника і результатів його праці.
5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністерство праці, Міністерство фінансів, Міністерство економіки. Про хід виконання доповідати Кабінетові Міністрів України щоквартально у місячний термін після звітного періоду.
Державному комітетові по житлово-комунальному господарству разом з місцевими органами державної виконавчої влади надавати необхідну інформацію Міністерству праці у зазначений термін.
Міністерству праці давати роз'яснення щодо застосування цієї постанови.
6. Ця постанова вводиться в дію з 1 квітня 1996 року.
Прем'єр-міністр України
Міністр
Кабінету Міністрів України
Є.МАРЧУК

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Інд. 26
Додаток N 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ГОДИННИХ ТАРИФНИХ СТАВОК
робітників житлово-комунального господарства
(тис. крб.)
Види робітРозряд
IIIIIIIVVVI
Ремонтно-будівельні, бетонні,
земляні роботи, ремонт і
утримання автодоріг і
дорожніх споруд
Ремонт, налагодження,
обслуговування
електроенергетичного,
санітарно-технічного та іншого
обладнання, контрольно-
вимірювальних приладів,
автоматики, електронно-
обчислювальної техніки,
машин, механізмів



20,7








20,3



22,4








22,1



24,5








24,2



27,7








27,3



31,9








31,2



37,1








36,4
______________
Примітка. Годинні тарифні ставки робітників, що зайняті на ремонтно-будівельних роботах з важкими і шкідливими умовами праці, збільшуються до 12 відсотків, а на роботах з особливо важкими і особливо шкідливими умовами праці - до 24 відсотків. Перелік таких робіт додається.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
ПЕРЕЛІК РОБІТ
з важкими і шкідливими, особливо важких і особливо шкідливими умовами праці, на яких підвищуються годинні тарифні ставки робітникам за умови праці на ремонтно-будівельних роботах
I. Роботи з важкими і шкідливими умовами праці
1. Буріння шпурів механізованим інструментом.
2. Вулканізація при ремонті аглострічок.
3. Гасіння вапна.
4. Газозварювальні і газорізальні роботи (крім зазначених у розділі II).
5. Заготівля і встановлення у конструкції і споруди арматури (сітки, каркаси тощо) вручну.
6. Ізоляція поверхні скляним волокном, шлаковатою, азбестом, гарячою мастикою на асфальтовій і бітумній основі, перхлорвініловими і бакелітовими матеріалами.
7. Закріплення конструкцій та деталей з використанням монтажного пістолета.
8 Малярні роботи з використанням асфальтового, кузбаського і пічного лаків, що мають у складі бензол, толуол, складні спирти та інші шкідливі хімічні речовини, а також виготовлення сумішей для цих фарб.
9. Нанесення на поверхню штукатурного розчину вручну, затирання поверхні вручну.
10. Облицювальні роботи з використанням ксилолітової маси, полівінілхлоридних, полівінілацетатних, фенолформальдегідних, епоксидних та інших синтетичних смол, а також мастик на асфальтовій і бітумній основі.
11. Зачищення поверхні за допомогою піскоструминних апаратів (за винятком робіт, що виконуються у приміщеннях або ємкостях).
12. Оброблення деревини і повсті антисептиками і вогнезахисними матеріалами, а також їх виготовлення.
13. Виготовлення сумішей, мастик, розчинів, емульсій, що мають у складі асфальт, бітум, синтетичні смоли.
14. Пробивання вручну і механізованим інструментом отворів (борозд, ніш тощо) у кам'яних конструкціях, розламування вручну кам'яних конструкцій на складних і цементних розчинах.
15. Розробка вручну грунту на проходці питних, водозабірних і опускних криниць, шурфів завглибшки понад 5 до 10 метрів, штолень протяжністю до 20 метрів, а також розробка грунту під ножем опускної криниці та при її посадці.
16. Розробка грунтів III групи вручну з використанням ломів і кирок, а також грунтів усіх груп з використанням пневмоінструменту (за винятком робіт, зазначених у пункті 15).
17. Укладка паркетних, плиточних та лінолеумних паркетів на гарячих мастиках і бітумі, гумових клеях і мастиках, виготовлених на основі синтетичних смол і хімічних розчинників.
18. Укладка гарячої асфальтобетонної маси і покриття поверхні гарячим бітумом, а також виготовлення гарячих асфальтобетонної маси і бітумної мастики.
19. Ущільнення грунтів і щебенево-гравійних основ вручну, а також за допомогою пневмоінструменту.
20. Електрозварювання на автоматичних машинах, на напівавтоматичних машинах, ручне (крім зазначеного у розділі II).
II. Роботи з особливо важкими і особливо шкідливими умовами праці
1. Зачищення поверхні за допомогою піскоструминних апаратів, що виконується у приміщеннях або ємкостях.
2. Пробивання у важкодоступних місцях вручну отворів (борозд, ніш тощо) у бетонних, залізобетонних конструкціях, розламування бетонних і залізобетонних конструкцій вручну.
3. Розробка у важкодоступних місцях грунтів IV і більш високих груп та мерзлих грунтів усіх груп вручну з використанням клинів і кувалд (молотів).
4. Електрозварювання на автоматичних машинах, ручне зварювання, газозварювання, газорізання у закритих сосудах (котлах, резервуарах тощо).
______________
Примітка. Зазначений перелік може уточнюватися Держнаглядохоронпраці за поданням Держжитлокомунгоспу, погодженим з МОЗ, Мінпраці і Мінфіном.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників і спеціалістів житлових і ремонтно-експлуатаційних підприємств, організацій
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Начальник
Головний інженер
Головні спеціалісти
Начальники виробничих, технічних та інших
функціональних відділів
Начальники служб
Начальники інших відділів, лабораторій
Начальник штабу цивільної оборони
Начальник господарського відділу
Провідні спеціалісти
Спеціалісти:
I категорії
II категорії
Спеціалісти.
Техніки всіх спеціальностей:
I категорії
II категорії
Техніки всіх спеціальностей
Начальник житлової ремонтно-експлуатаційної
дільниці
Виконавець робіт
Начальник ремонтного цеху, завідуючий підсобним
виробництвом
Майстер житлової ремонтно-експлуатаційної
дільниці
Майстер, механік: ремонтного цеху, підсобного
виробництва
Начальники інших дільниць
за контрактом
14350
9800

9800
8400
8400
7350
6300
8050

7700
7000
6300

5600
4900
4550
9800

8750

8750
8050


7350
7000
______________
Примітка. Зазначені посадові оклади можуть використовуватися у житлових і ремонтно-експлуатаційних підприємствах і організаціях, що виконують роботи з поточного ремонту і технічного обслуговування споруд і об'єктів власними силами, а також не мають у своєму складі самостійних підрядних ремонтно-будівельних організацій і підрозділів. В інших підприємствах і організаціях використовуються посадові оклади, передбачені у додатку N 3.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 3
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників і спеціалістів підприємств і організацій житлово-комунального господарства
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Директор, начальник
Головний інженер
Головні спеціалісти
Начальники виробничого, технічного та інших
функціональних відділів
Начальники інших відділів, лабораторій, бюро,
служб
Начальник штабу цивільної оборони
Начальник господарського відділу
Провідні спеціалісти
Спеціалісти:
I категорії
II категорії
Спеціалісти
Техніки всіх спеціальностей:
I категорії
II категорії
Техніки всіх спеціальностей, лаборант
Начальники (завідуючі): дільниць (підрозділів)
житлово - експлуатаційного господарства,
рятувальних станцій
Майстри дільниць
за контрактом
11550
9800

9450
8050

7350
6300
7700

7350
6650
5950

5250
4550
4200


8750
7700
______________
Примітка. Посадові оклади керівників і водолазних спеціалістів центральних рятувальних станцій встановлюються у розмірі до 8400 тис. крб., начальників пошукових груп рятувальних станцій - у розмірі до 8050 тис. крб. на місяць.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 4
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
службовців підприємств і організацій житлово-комунального господарства
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Завідуючі: канцелярією, центральним складом,
кладовою ломбарду; головний касир ломбарду;
старший товарознавець
Завідуючі: друкарським бюро, паспортно-довідковим
бюро; старші: касир, інкасатор, контролер
ломбарду, інспектор; товарознавець, комендант,
стенографістка I категорії
Касир, інкасатор, контролер ломбарду, інспектор,
стенографістка II категорії, друкарка
I категорії; завідуючий: архівом, господарством,
складом
Друкарка II категорії, секретар-стенографістка,
паспортист, оператор диспетчерського
обслуговування ліфтів, диспетчерської служби
(підприємства, організації), черговий з видачі
довідок, статистик
Секретар-друкарка, рахівник, калькуляторник,
табельник


5600



5250



4900




4550

4200
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 5
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ПЕРЕЛІК
окремих професій робітників, що зайняті на підприємствах і в організаціях житлово-комунального господарства, яким встановлюються місячні оклади, і граничні розміри цих окладів
(тис. крб.)
Найменування професіїМаксимальний
місячний оклад
Двірник
Дезінфектор
Контролер водопровідного господарства
Контролер газового господарства
Ліфтер
Підсобний робітник
Робітник з комплексного прибирання та утримання
територій і будинків
Прибиральник сміттєпроводів
Прибиральник території
3500
3850
3500
3850
3150
3500

4200
3850
3500
______________
Примітка. Конкретні розміри місячних окладів робітникам встановлюються залежно від їх кваліфікації, складності виконуваної роботи і умов праці, а також з урахуванням напруженості нормованих завдань, норм обслуговування і нормативів чисельності.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 6
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ГОДИННИХ ТАРИФНИХ СТАВОК
для робітників, зайнятих на вантажно-розвантажувальних роботах (при семигодинному робочому дні)
(тис. крб.)
Найменування робітМаксимальна
тарифна ставка
1. Вантажники
Навантажування (розвантажування) в автомобілі
та інший рухомий склад шкідливих для здоров'я
вантажів; вантажів, що змерзлися; і вантажів,
що мають вагу одного місця понад 50 кілограмів;
навантажування (розвантажування) в судна
інших вантажів
Навантажування (розвантажування) в автомобілі
та інший рухомий склад інших вантажів, на
внутріскладській переробці вантажів
2. Механізатори





32,9



29,1
Розряд
IIIIIIIVVVI
18,920,722,825,629,134
3. Робітники комплексних бригад 4 класу
кваліфікації,що виконують вантажно -
розвантажувальні роботи з використанням
засобів комплексної механізації і
суміщають професію вантажника і механізатора.
Навантажування (розвантажування) шлаку, вугілля,
вугільного брикету, азбесту, цементу, інших
шкідливих для здоров'я вантажів, вантажів, що
змерзлися, і вантажів, що мають вагу одного
місця понад 50 кілограмів
Навантажування (розвантажування) інших вантажів









41,9
36,4
______________
Примітка. Оплата праці робітників комплексних бригад за час виконання робіт з технічного обслуговування і профілактичного ремонту вантажно-розвантажувальних машин і обладнання здійснюється з розрахунку годинної тарифної ставки у розмірі до 34 тис. карбованців.
Оплата праці вантажників і робітників комплексних бригад за час виконання підсобних, допоміжних і господарських робіт, що пов'язані з вантажно-розвантажувальними роботами (прибирання підкранової залізної колії, вантажних складів, територій вантажних дільниць тощо), за час переходів і переїздів на інші ділянки робіт, а також за час простою не з вини робітників провадиться з розрахунку таких годинних тарифних ставок:
вантажників - до 26,6 тис. карбованців;
робітників комплексних бригад - до 34 тис. карбованців.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 7
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ГОДИННИХ ТАРИФНИХ СТАВОК
робітників, зайнятих на верстатних роботах і на роботах у спеціалізованих цехах (з нормальними умовами праці) в житлово-комунальному господарстві
(тис. крб.)
Розряд
IIIIIIIVVVI
Цехи рухомого складу, суден
і автомобілів, контрольно-
вимірювальних приладів,
автоматики, ремонтно-
будівельні
Верстатні роботи з обробки
металу та інших матеріалів на
металообробних верстатах;
роботи з холодного
штампування металу та
інших матеріалів,
виготовлення і ремонту
інструменту і технологічної
оснастки




18,2








20,3




20,0








22,1




22,1








24,2




24,5








27,3




28,4








31,2




32,9








36,4
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 8
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників і спеціалістів відділів автоматизованих систем управління (проектування) і обчислювальних центрів, підприємств і організацій житлово-комунального господарства
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Начальник відділу (центру)
Начальники: бюро, сектора
Начальники змін
Провідні: інженери-програмісти, математики,
інженери-електронники
Інженери-програмісти, математики,
інженери-електронники:
I категорії
II категорії
III категорії
Інженери-програмісти, математики,
інженери-електронники
11200
9100
8400

8400


7700
7000
6650

6300
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 9
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ГОДИННИХ ТАРИФНИХ СТАВОК
для робітників, що зайняті експлуатацією і обслуговуванням самостійних комунальних котелень
(тис. крб.)
Розряди
IIIIIIIVVVI
18,920,722,825,629,134
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 10
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників, спеціалістів і службовців самостійних комунальних котелень
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Директор
Головний інженер
Начальники відділів: виробничо-технічного,
контрольно-вимірювальних приладів, експлуатації
обладнання
Начальники відділів: планово-економічного, праці
і заробітної плати
Начальник відділу матеріально-технічного
забезпечення
Начальник теплової інспекції
Начальник відділу капітального будівництва
Начальник абонентського відділу
Начальник відділу кадрів
Начальник хімічної лабораторії
Провідні: інженери всіх спеціальностей,
економісти, бухгалтери, бухгалтери-ревізори
Інженери з нормування і організації праці:
I категорії
II категорії
Інженери інших спеціальностей, економісти,
бухгалтери, бухгалтери-ревізори, юрисконсульти:
I категорії
II категорії
Інженери всіх спеціальностей, економісти,
художники, юрисконсульти, диспетчери,
бухгалтери-ревізори
Техніки всіх спеціальностей:
I категорії
II категорії
Техніки всіх спеціальностей, лаборант
Начальник (майстер) дільниці
за контрактом
10150


9100

8750

8750
8750
8750
8400
8750
8050

7700

7700
7000


7350
6650


5950

5250
4550
4200
8050
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 11
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ГОДИННИХ ТАРИФНИХ СТАВОК
(тис. крб.)
Габаритна
довжина
моторного
вагона,
В містах з
чисельністю
до 500 тис. чоловік
В містах з
чисельністю понад
500 тис. чоловік
у разі роботи
на одному
вагоні
за
системою
багатьох
одиниць з
причепом
на одному
вагоні
за
системою
багатьох
одиниць
з
причепом
1. Водіїв міського електричного транспорту
Трамваї:
вантажні,
службові,
навчальні,
спеціальні
снігоочисні
пасажирські







Маневрові роботи на
різних типах трамваїв,
підгін, розстановка
Тролейбуси:
вантажні, службові,
навчальні, спеціальні
пасажирські







Маневрові роботи на
різних типах
тролейбусів,
підгін, розстановка


-


-
до 13,9
від 14,0
до 15,5
понад 15,5
до 20,0
понад 20.0
до 30,0
понад 30,0


-


-
до 10,9
від 11,0
до 12,0
понад 12,0
до 15,0
понад 15,0
до 18,0
понад 18,0



-


22,8


22,8
24,2

25,6

27

30
33


22,8


24,5
27,3

30

32,9

38,2
40,3



24,5


25,2


-
27

28,4

30

33
36,4


25,2


30,8
34,0

37,1

36,4

-
-



30,8


25,2


25,2
27

28,4

30

33
36,4


25,2


27,3
30,1

32,9

36,4

42,4
44,5



27,3


27,7


-
30

31,2

32

36,4
40,3


27,7


34,0
37,5

41

40,3

-
-



34
2. Машиністи (водії) пасажирських повітряних канатних доріг
і фунікулерів:
Машиніст канатно-бугельної дороги
Машиніст (водій) фунікулера,
канатно-крісельної дороги
Машиніст (водій) маятникової
канатної дороги
22,8

24,2

27,3
3. Кондуктори міського електричного транспорту і пасажирських
повітряних доріг і фунікулерів:
I класу
II класу
20
18,6
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО
Додаток N 12
до постанови Кабінету Міністрів України
від 18 березня 1996 р. N 346
ГРАНИЧНІ РОЗМІРИ ПОСАДОВИХ ОКЛАДІВ
керівників, спеціалістів і службовців управлінь, депо і парків міського електричного транспорту
(тис. крб.)
Найменування посадМаксимальний
посадовий оклад
Начальники: управління, депо, парку
Головний інженер: управління, депо, парку
Начальники служб в управліннях: руху, рухомого
складу, енергогосподарства, шляху, аварійно-
відновних робіт, автоматики і зв'язку
Головний економіст управління
Головні: механік, енергетик управління, депо,
парку
Головні: механік, енергетик служби
Начальники відділів в управліннях, депо, парках:
експлуатації, технічного, безпеки руху і
лінійного контролю, автоматизованої системи
управління; начальник диспетчерської служби
Начальники відділів в управліннях, депо, парках:
планово-економічного, організації праці та
заробітної плати, фінансового
Начальники відділів у службах: виробничо-
технічного, диспетчерського, технічної допомоги
Начальники відділів в управліннях, депо, парках:
технічного, планово-виробничого
Начальники відділів в управліннях, депо, парках:
матеріально-технічного постачання, капітального
будівництва, кадрів
Начальник лабораторії научної організації праці
та управління виробництвом в управлінні
Начальники відділів у службах: планово-
економічного, інспекційного
Начальники: відділу охорони праці і техніки
безпеки, лабораторії вимірювань в управліннях,
депо, парках
Начальник штабу цивільної оборони в управлінні,
депо, парку
Начальник відділу збору виручки в управлінні,
депо, парку
Начальник адміністративно-господарського
відділу в управлінні, депо, парку
Провідні інженери всіх спеціальностей,
економісти, бухгалтери, бухгалтери-ревізори
Інженер з організації та нормування праці:
I категорії
II категорії
Інженери інших спеціальностей, економісти,
юрисконсульти, бухгалтери, бухгалтери-ревізори:
I категорії
II категорії
Інженери всіх спеціальностей, економісти,
юрисконсульти, диспетчери, ревізори з безпеки
руху, бухгалтери, бухгалтери-ревізори, художники
Техніки всіх спеціальностей:
I категорії
II категорії
Техніки всіх спеціальностей
Начальники: цеху, ремонтної майстерні, дистанції
Начальники: районів, відділень, дільниць
Начальники: станцій, маршрутів; майстри дільниць
за контрактом
11900


10500
9100

9100
8400



9450


9450

8400

7700


9100

9100

8050


8050

5600 - 7700

8400

6300

8050

8050
7350


7700
7000


6300

5600
4900
4550
9100
8400
7700
______________
Примітка. Посадові оклади начальників трамвайних і тролейбусних депо і парків, що перебувають у складі підприємств (організацій), встановлюються відповідно до цієї таблиці на рівні окладів начальників цехів, а посадові оклади начальників пасажирських повітряних канатних доріг і фунікулерів - на рівні окладів начальників дільниць.
Міністр
Кабінету Міністрів України

В.ПУСТОВОЙТЕНКО