• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Координаційну раду з питань розбудови державного кордону України

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Положення від 08.02.1994 № 73 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Положення
  • Дата: 08.02.1994
  • Номер: 73
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Положення
  • Дата: 08.02.1994
  • Номер: 73
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
П О С Т А Н О В А
від 8 лютого 1994 р. N 73
Київ
Про Координаційну раду з питань розбудови державного кордону України
Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 1993 р. "Про Комплексну програму розбудови державного кордону України" Кабінет Міністрів України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Створити при Кабінеті Міністрів України Координаційну раду з питань розбудови державного кордону України і затвердити Положення про цю Раду, що додається.
2. Призначити головою Координаційної ради з питань розбудови державного кордону України В.М.Шмарова - Віце-прем'єр-міністра України.
3. Міністерствам і відомствам, Раді Міністрів Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям щорічно до 15 січня і 15 липня інформувати Кабінет Міністрів України про стан виконання передбачених зазначеною Програмою заходів.
Виконуючий обов'язки Прем'єр-міністра України Ю.ЗВЯГІЛЬСЬКИЙМіністрКабінету Міністрів України І.ДОЦЕНКО
Інд.39
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 лютого 1994 р. N 73
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду з питань розбудови державного кордону України
1. Координаційна рада з питань розбудови державного кордону України (Держкордонрада) утворена для координації робіт, пов'язаних з реалізацією передбачених Комплексною програмою розбудови державного кордону України заходів (далі - Програма).
2. Держкордонрада створюється у складі Віце-прем'єр-міністра України (голова Ради), голів Держкомкордону і Держмиткому (заступники голови Ради), міністрів транспорту, у справах національностей та міграції, заступників міністрів закордонних справ, фінансів, оборони, внутрішніх справ, юстиції, економіки, культури, охорони здоров'я, сільського господарства і продовольства, охорони навколишнього природного середовища, лісового господарства, промисловості, машинобудування, військово-промислового комплексу і конверсії, у справах будівництва і архітектури, заступників голів державних комітетів з матеріалаьних ресурсів, по водному господарству, земельних ресурсах, нафти і газу, з ядерної та радіаційної безпеки, заступника Голови Служби безпеки, завідуючого відділом з питань роботи правоохоронних органів Кабінету Міністрів України, начальника Укргеодезкартографії, першого заступника начальника штабу Прикордонних військ (секретар Ради), начальника консульського управління МЗС, директора державного проектно-виробничого об'єднання "Діпромісто".
Персональний склад Ради затверджується її головою.
У засіданнях Ради під час розгляду відповідних питань беруть участь представники Ради Міністрів Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також дипломатичних представництв України у суміжних державах.
3. Держкордонрада:
здійснює оперативне керівництво діяльністю органів державної виконавчої влади, спрямованою на реалізацію передбачених Програмою заходів, заслуховує звіти керівників центральних і місцевих органів державної виконавчої влади про стан їх виконання;
попередньо розглядає проекти актів законодавства щодо державної прикордонної та митної політики і проекти міжнародних угод України з прикордонно-митних питань;
визначає шляхи фінансування і матеріально-технічного забезпечення зазначених заходів і готує відповідні пропозиції для розгляду Кабінетом Міністрів України;
щоквартально інформує Кабінет Міністрів України і готує у встановлені терміни звіти Президентові України про стан виконання Програми.
4. Держкордонрада має право:
запитувати від установ і організацій, відповідальних за реалізацію заходів, необхідні для її діяльності відомості й документи;
скликати в установленому порядку наради й конференції з питань, що входять до компетенції Ради.
5. Засідання Держкордонради проводяться в міру потреби, але не рідше одного разу на квартал. Засідання Ради вважається правомочним у разі присутності на ньому не менше половини її складу.
Рішення приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів Ради і є обов'язковими для виконання органами державної виконавчої влади.
Рішення Ради оформлюються протоколами, які підписуються головуючим і секретарем.
6. Функції робочого апарату Ради покладаються на Держкомкордон і Держмитком.
Робочий апарат:
здійснює постійний контроль за реалізацією передбачених Програмою заходів;
узагальнює матеріали для розгляду на засіданнях Ради;
готує проекти інформацій Кабінету Міністрів України і звітів Президентові України щодо стану виконання Програми.
7. Фінансове і матеріально-технічне забезпечення діяльності Держкордонради здійснюється в межах ресурсів, передбачених для відповідних органів державної виконавчої влади.
8. Діловодство в Держкордонраді здійснюється відповідно до вимог, встановлених у Кабінеті Міністрів України, і з використанням її бланків.