• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження переліку статистичних показників порядку обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік від 17.12.1993 № 1053
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік
  • Дата: 17.12.1993
  • Номер: 1053
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік
  • Дата: 17.12.1993
  • Номер: 1053
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
П О С Т А Н О В А
від 17 грудня 1993 р. N 1053
Київ
Про затвердження переліку статистичних показників порядку обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху
Кабінет Міністрів України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити перелік статистичних показників та порядок обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху згідно з додатком.
2. Міністерству статистики разом з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством транспорту, іншими заінтересованими міністерствами і відомствами розробити та забезпечити впровадження документів первинного обліку і форм державної статистичної звітності, які характеризуватимуть стан безпеки дорожнього руху.
Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України
Міністр
Кабінету Міністрів України

Ю.ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

І.ДОЦЕНКО
Інд.34
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 17 грудня 1993 р. N 1053
ПЕРЕЛІК
статистичних показників та порядок обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху
Перелік статистичних показників*/
1. Національні транспортні засоби.
Наявність, загальна вантажопідйомність /пасажиромісткість/ транспортних засобів, у тому числі технічно справних, нові транспортні засоби, введені в експлуатацію протягом року. Загальний пробіг транспортних засобів.
1.1. Автомобілі - за видами /вантажні та легкові автомобілі, автобуси, спеціальні автомобілі: санітарні, пожежні, автокрани, ремонтні майстерні тощо/; за конструкцією кузова; за вантажопідйомністю /пасажиромісткістю/; за марками, моделями, модифікаціями; за часом перебування в експлуатації; за конструкцією двигуна автомобіля.
1.2. Вантажні автомобільні напівпричепи до сідельних тягачів- за конструкцією кузова; за марками, моделями, модифікаціями.
1.3. Вантажні автомобільні причепи - за конструкцією кузова; за вантажопідйомністю; за марками, моделями, модифікаціями.
1.4. Вантажні автомобільні причепи-розпуски - за марками, моделями, модифікаціями.
1.5. Мотоцикли, моторолери - за типами, марками, моделями, модифікаціями.
1.6. Мотоколяски.
1.7. Тролейбуси - за марками, моделями, модифікаціями.
1.8. Трамваї - за марками, моделями, модифікаціями.
2. Міжнародний дорожній рух - транспортні засоби, що перебувають у міжнародному русі /вантажні автомобілі, легкові автомобілі, автобуси/.
3. Автомобільні дороги, вулиці, залізничні переїзди.
3.1. Автомобільні /позаміські/ дороги загального користування - протяжність за типом покриття; за значенням /державні, місцеві/; за категоріями, в тому числі в межах населених пунктів.
3.2. Мости і шляхопроводи - наявність, протяжність за типами /у тому числі через залізниці/; за функціональним призначенням і за місцем розташування; за розрахунковим навантаженням; за обмеженням несучої спроможності.
3.3. Відомчі і приватні автомобільні дороги - протяжність за типами покриття.
3.4. Вулиці та дороги в містах - протяжність за типами покриття; за значенням /магістральні та місцевого значення/; за наявністю водостоків.
3.5. Залізничні переїзди - ті, що охороняються, обладнані та не обладнані засобами регулювання; за категоріями.
3.6. Захисні та декоративні насадження, снігозахисні засоби - протяжність і площа.
3.7. Технічні засоби регулювання дорожнього руху - кількість дорожніх знаків, направляючих стовпчиків, світлофорних об"єктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, світлофорних об"єктів, що включені до складу автоматизованих систем керування дорожнім рухом; протяжність вулично-дорожньої мережі, що входить до автоматизованої системи керування дорожнім рухом; протяжність ліній дорожньої розмітки, транспортних і пішохідних огороджень.
3.8. Об"єкти дорожнього сервісу - кількість і площа місць для зупинок транспортних засобів, стоянок і відпочинку учасників дорожнього руху, в тому числі з перехідно-швидкісними смугами, посадочними майданчиками, автопавільйонами; кількість лічильників обліку руху, підземних і надземних переходів; протяжність кабельних ліній і кількість колонок технологічного зв"язку на автомобільних дорогах; протяжність тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжок, а також ліній штучногго освітлення доріг, вулиць.
3.9. Суми збору та використання коштів на будівництво, ремонт та утримання доріг, вулиць, залізничних переїздів; обсяг ремонтів і робіт.
3.10. Інтенсивність руху.
4. Аварійність і дорожньо-транспортний травматизм.
4.1. Кількість місць концентрації дорожньо-транспортних пригод на вулицях, дорогах, залізничних переїздах.
4.2. Кількість дорожньо-транспортних пригод; число загиблих та поранених при цьому - за характером пригод, місцем і часом скоєння, дорожньою обстановкою, категоріями учасників дорожнього руху.
5. Правопорушення у сфері дорожнього руху.
Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп"яніння, під впливом наркотичних чи токсичних речовин, керування технічно несправними засобами, перевищення установленої швидкості руху, порушення правил проїзду залізничних переїздів і перехресть, правил обгону.
6. Водії.
Облікова чисельність водіїв транспортних засобів за призначенням /вантажних автомобілів, легкових автомобілів, автобусів, тролейбусів, трамваїв, мототранспорту/, за віком, стажем, кваліфікацією.
Порядок обліку і звітності
7. Порядок обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху визначається у типових формах первинної облікової документації, формах державної стистичної звітності та інструкціях щодо їх заповнення.
8. Підприємства, організації, установи незалежно від форм власності та господарювання подають статистичну звітність органам державної статистики або іншим органам, що займаються державною статистикою, в порядку, встановленому Мінстатом.
-----------------
* Перелік може уточнюватися Мінстатом відповідно до
вимог міжнародних стандартів.
Міністр
Кабінету Міністрів України

І.ДОЦЕНКО