• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження переліку статистичних показників порядку обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Перелік від 17.12.1993 № 1053
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік
  • Дата: 17.12.1993
  • Номер: 1053
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Перелік
  • Дата: 17.12.1993
  • Номер: 1053
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 17 грудня 1993 р. N 1053
Київ
Про затвердження переліку статистичних показників порядку обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху
( Зі змінами, внесеними відповідно до Постанови КМ N 558 від 16.08.94 )
Кабінет Міністрів України
ПОСТАНОВЛЯЄ:
1. Затвердити перелік статистичних показників та порядок обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху згідно з додатком.
2. Міністерству статистики разом з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством транспорту, іншими заінтересованими міністерствами і відомствами розробити та забезпечити впровадження документів первинного обліку і форм державної статистичної звітності, які характеризуватимуть стан безпеки дорожнього руху.
Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України
Міністр
Кабінету Міністрів України

Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

І. ДОЦЕНКО
Інд.34
Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 17 грудня 1993 р. N 1053
ПЕРЕЛІК
статистичних показників та порядок обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху
Перелік статистичних показників*)
1. Національні транспортні засоби.
Наявність, загальна вантажопідйомність (пасажиромісткість) транспортних засобів, у тому числі технічно справних, нові транспортні засоби, введені в експлуатацію протягом року. Загальний пробіг транспортних засобів.
1.1. Автомобілі - за видами (вантажні та легкові автомобілі, автобуси, спеціальні автомобілі: санітарні, пожежні, автокрани, ремонтні майстерні тощо); за конструкцією кузова; за вантажопідйомністю (пасажиромісткістю); за марками, моделями, модифікаціями; за часом перебування в експлуатації; за конструкцією двигуна автомобіля.
1.2. Вантажні автомобільні напівпричепи до сідельних тягачів за конструкцією кузова; за марками, моделями, модифікаціями.
1.3. Вантажні автомобільні причепи - за конструкцією кузова; за вантажопідйомністю; за марками, моделями, модифікаціями.
1.4. Вантажні автомобільні причепи-розпуски - за марками, моделями, модифікаціями.
1.5. Мотоцикли, моторолери - за типами, марками, моделями, модифікаціями.
1.6. Мотоколяски.
1.7. Тролейбуси - за марками, моделями, модифікаціями.
1.8. Трамваї - за марками, моделями, модифікаціями.
2. Міжнародний дорожній рух - транспортні засоби, що перебувають у міжнародному русі (вантажні автомобілі, легкові автомобілі, автобуси).
3. Автомобільні дороги, вулиці, залізничні переїзди.
3.1. Автомобільні (позаміські) дороги загального користування - протяжність за типом покриття; за значенням (державні, місцеві); за категоріями, в тому числі в межах населених пунктів.
3.2. Мости і шляхопроводи - наявність, протяжність за типами (у тому числі через залізниці); за функціональним призначенням і за місцем розташування; за розрахунковим навантаженням; за обмеженням несучої спроможності.
3.3. Відомчі і приватні автомобільні дороги - протяжність за типами покриття.
3.4. Вулиці та дороги в містах - протяжність за типами покриття; за значенням (магістральні та місцевого значення); за наявністю водостоків.
3.5. Залізничні переїзди - ті, що охороняються, обладнані та не обладнані засобами регулювання; за категоріями.
3.6. Захисні та декоративні насадження, снігозахисні засоби - протяжність і площа.
3.7. Технічні засоби регулювання дорожнього руху - кількість дорожніх знаків, направляючих стовпчиків, світлофорних об'єктів, автоматизованих систем керування дорожнім рухом, світлофорних об'єктів, що включені до складу автоматизованих систем керування дорожнім рухом; протяжність вулично-дорожньої мережі, що входить до автоматизованої системи керування дорожнім рухом; протяжність ліній дорожньої розмітки, транспортних і пішохідних огороджень.
3.8. Об'єкти дорожнього сервісу - кількість і площа місць для зупинок транспортних засобів, стоянок і відпочинку учасників дорожнього руху, в тому числі з перехідно-швидкісними смугами, посадочними майданчиками, автопавільйонами; кількість лічильників обліку руху, підземних і надземних переходів; протяжність кабельних ліній і кількість колонок технологічного зв'язку на автомобільних дорогах; протяжність тротуарів, пішохідних і велосипедних доріжок, а також ліній штучногго освітлення доріг, вулиць.
3.9. Суми збору та використання коштів на будівництво, ремонт та утримання доріг, вулиць, залізничних переїздів; обсяг ремонтів і робіт.
3.10. Інтенсивність руху.
4. Аварійність і дорожньо-транспортний травматизм.
4.1. Кількість місць концентрації дорожньо-транспортних пригод на вулицях, дорогах, залізничних переїздах.
4.2. Кількість дорожньо-транспортних пригод; число загиблих та поранених при цьому - за характером пригод, місцем і часом скоєння, дорожньою обстановкою, категоріями учасників дорожнього руху.
5. Правопорушення у сфері дорожнього руху та їх профілактика.
( Абзац перший пункту 5 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 558 від 16.08.94 )
Керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, під впливом наркотичних чи токсичних речовин, керування технічно несправними засобами, перевищення установленої швидкості руху, порушення правил проїзду залізничних переїздів і перехресть, правил обгону.
Наявність служб безпеки дорожнього руху та спеціалізованих медичних служб.
( Доповнено відповідно до Постанови КМ N 558 від 16.08.94 )
6. Водії.
Облікова чисельність водіїв транспортних засобів за призначенням (вантажних автомобілів, легкових автомобілів, автобусів, тролейбусів, трамваїв, мототранспорту), за віком, стажем, кваліфікацією.
Порядок обліку і звітності
7. Порядок обліку і звітності з питань безпеки дорожнього руху визначається у типових формах первинної облікової документації, формах державної статистичної звітності та інструкці- ях щодо їх заповнення.
8. Підприємства, організації, установи незалежно від форм власності та господарювання подають статистичну звітність органам державної статистики або іншим органам, що займаються державною статистикою, в порядку, встановленому Мінстатом.
---------------------
*) Перелік може уточнюватися Мінстатом відповідно до вимог міжнародних стандартів.
Міністр
Кабінету Міністрів України

І. ДОЦЕНКО