За виробничі досягнення |
БАСОВІЙ Наталії Єфремівні | - начальнику управління ефективності державного управління департаменту державного управління Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції |
БОРТНОВСЬКІЙ Зоряні Петрівні | - заступнику директора Національного бюро у справах дотримання Конвенції про захист прав і основних свобод людини Міністерства юстиції |
ЗАБАЛУЄВУ Олегу Едуардовичу | - інженеру виробничого відділу телемеханіки і зв'язку управління головного Каховського магістрального каналу Херсонської області |
ЗАЙЦЕВІЙ Вероніці Валеріївні | - старшому бортпровіднику спільного закритого акціонерного товариства "Авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", м. Київ |
КАЧМАРИКУ Івану Володимировичу | - майстру відкритого акціонерного товариства "Львівський локомотиворемонтний завод", с. Підгать Мостиського району |
КОРАБЕЛЬНИКУ Руслану Григоровичу | - забійнику на відбійних молотках державного підприємства "Шахта імені К.А. Рум'янцева" виробничого об'єднання з видобутку вугілля "Артемвугілля", м. Горлівка Донецької області |
КУЛАКОВІЙ Ірині Миколаївні | - головному спеціалісту відділу іміджевої політики та інформаційно-рекламного забезпечення управління стратегічного планування та розвитку туризму Державної туристичної адміністрації |
ЛЕЛЕЦІ Олександру Івановичу | - майстру механічного цеху відкритого акціонерного товариства "Кредмаш", м. Кременчук Полтавської області |
МЕЩАТІН Марії Романівні | - листоноші третього класу відділення поштового зв'язку, с. Нежухів Стрийського району Львівської області |
МОРОЗУ Володимиру Івановичу | - трактористу кооперативу "Високопільський", с. Потьомкине Високопільського району Херсонської області |
ОРИЩИНУ Олександру Миколайовичу | - геофізику комплексної геофізичної партії Київського державного геологічного підприємства "Геосервіс", смт Маневичі Волинської області |
ПИРОГУ Олегу Вадимовичу | - заступнику начальника експедиції Головного управління Державної фельд'єгерської служби, м. Київ |
ПОТАПЕНКУ Сергію Олександровичу | - слюсарю з ремонту реакторнотурбінного обладнання енергоремонтного підрозділу Запорізької атомної електростанції Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" |
СКОРБУЛАТОВУ Яну Олександровичу | - капітану, старшому оперуповноваженому відділу в м. Маріуполі управління Служби безпеки, Донецька область |
ШИРОКОМУ Олександру Вікторовичу | - головному агроному приватного сільськогосподарського виробництва "Агрофірма "Перше травня", смт Томаківка Дніпропетровської області |
ЯКИМЕНКУ Володимиру Миколайовичу | - електромонтеру з ремонту та обслуговування електрообладнання цеху зварювання кузовів закритого акціонерного товариства "Запорізький автомобілебудівний завод" |
ЯЦЕНКУ Сергію Володимировичу | - лісничому Залочівського лісництва Жовтневого державного лісогосподарського об'єднання "Харківліс" |
За наукові досягнення |
БАРАНОВУ Дмитру Олександровичу | - аспіранту фізико-металургійного факультету Донецького національного технічного університету |
КОПЧАКУ Андрію Володимировичу | - аспіранту кафедри хірургічної стоматології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, м. Київ |
КОЦЮК Лесі Миколаївні | - викладачу кафедри англійської мови та літератури Національного університету "Острозька академія", м. Острог Рівненської області |
МІЩЕНКУ Михайлу Борисовичу | - капітану, головному спеціалісту відділу науково-технічного управління Служби безпеки |
МУСІЄНКУ Максиму Павловичу | - доценту кафедри комп'ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні Черкаського державного технологічного університету |
СІЧКАР Антоніні Анатоліївні | - доценту кафедри заводської технології ліків Національного фармацевтичного університету, м. Харків |
ЦИМБАЛ Ярині Володимирівні | - молодшому науковому співробітнику Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка Національної академії наук, м. Київ |
УСАТОМУ Григорію Олександровичу | - капітану податкової міліції, заступнику начальника відділу Науково-дослідного центру з проблем оподаткування Академії державної податкової служби, м. Ірпінь Київської області |
Творчому колективу Житомирського орденів Жовтневої Революції і Червоного Прапора військового інституту радіоелектроніки імені С.П. Корольова |
За творчі досягнення |
ВАСИЛЕНКО Юлії Петрівні | - солістці Черкаського державного заслуженого українського народного хору |
КРИМСЬКІЙ Ірині Анатоліївні | - кореспонденту газети "Елисаветградские ведомости", с. Триліси Олександрівського району Кіровоградської області |
НОВАК Ірині Дмитрівні | - артистці драми Національного академічного російського театру імені Лесі Українки, м. Київ |
ПУХЛЯНКО Марії Євгенівні | - студентці Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ |
СЕМИСАЛУ Роману Володимировичу | - артисту драм Національного академічного російського театру імені Лесі Українки, м. Київ |
ТАЛАБІ Маріану Іллічу | - солісту Національного академічного театру опери і балету імені Т.Г. Шевченка, м. Київ |
Чоловічому вокальному квартету "Акорд" Волинської обласної філармонії, м. Луцьк |
За спортивні досягнення |
БЕРЕШУ Олександру Михайловичу | - заслуженому майстру спорту із спортивної гімнастики, бронзовому призеру Кубка світу і чемпіонату Європи 1998 року, срібному призеру XXVII Олімпійських ігор 2000 року, члену збірної команди України, м. Херсон |
БУРМІСТРОВІЙ Катерині Володимирівні | - чемпіонці світу 2002 року з вільної боротьби, члену збірної команди України, м. Суми |
ГОТФРІДУ Денису Рудольфовичу | - чемпіону Європи і світу 2002 року з важкої атлетики, члену збірної команди України, м. Київ |
КОСТЕВИЧ Олені Дмитрівні | - заслуженому майстру спорту з кульової стрільби, чемпіонці Європи і світу 2002 року, члену збірної команди України, інструктору спортивної команди Служби безпеки, м. Чернігів |
КОСТЮКУ Юрію Іллічу | - спортсмену-інструктору центру інвалідного спорту Волині, м. Луцьк |
ЛІСОГОРУ Олегу Володимировичу | - заслуженому майстру спорту з плавання, чемпіону світу 2002 року, триразовому чемпіону Європи 2001-2002 років, рекордсмену світу 2002 року, члену збірної команди України, спортсменуінструктору 95 групи спортсменівінструкторів вищої кваліфікації Спортивного комітету Міністерства оборони, м. Бровари Київської області |
ПОЛАТАЙКУ Любомиру Миколайовичу | - заслуженому майстру спорту з велоспорту на треку, члену Національної олімпійської збірної команди України, м. Сімферополь |
ПОНОМАРЬОВУ Руслану Олеговичу | - чемпіону світу 2002 року з шахів за версією ФІДЕ, члену збірної команди України, м. Краматорськ Донецької області |
РУДЕНКУ Михайлу Михайловичу | - чотириразовому чемпіону України з рукопашного бою, призеру чемпіонату світу з бойового самбо 2002 року, м. Київ |
ЮРКОВСЬКІЙ Олені Юріївні | - чотириразовій призерці VIII зимових Паралімпійських ігор в Солт-Лейк-Сіті 2002 року (США), дворазовій чемпіонці світу з зимових видів спорту, члену збірної команди України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, м. Макарів Київської області |
За виконання громадянського обов'язку |
ГЛАДКОМУ Роману Володимировичу | - старшому лейтенанту, штурману вертолітної ланки-старшому льотчику вертольота Мі-8 24 окремої авіаційної ескадрильї Південного напрямку, м. Одеса |
ДИБІ Андрію Михайловичу | - помічнику командира оперативного взводу Марганецького воєнізованого гірничорятувального загону, Дніпропетровська область |
ІВАНЕНКУ Олегу Валерійовичу | - керівнику Броварського міського товариства інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату "Прагнення", Київська область |
МОЙСЄЄНКУ Руслану Володимировичу | - старшому лейтенанту, заступнику коменданта прикордонної комендатури (для виконання спеціальних завдань з охорони Державного кордону) 5 прикордонного загону Східного напрямку, м. Суми |
СЕРБІНУ Вадиму Володимировичу | - інженеру державного конструкторського бюро "Південне" імені М.К. Янгеля, м. Дніпропетровськ |
ЩЕГОЛЬСЬКІЙ Тетяні Володимирівні | - курсанту 406 навчального взводу факультету N 1 Запорізького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ |
За внесок у розвиток молодіжного руху |
АНФІЛОВІЙ Марині Родіонівні | - голові Вінницького міського комітету молодіжних організацій |
ЗАРУЦЬКОМУ Юрію Романовичу | - голові Тернопільської міської організації "Спілка української молоді в Україні" |
КАЛИНИЧ Жанні Ярославівні | - голові Мукачівської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Українська соціал-демократична молодь", Закарпатська область |
КРАСНІКОВУ Денису Анатолійовичу | - генеральному директору Ради молодих підприємців України, м. Київ |
СКІРКУ Роману Леонідовичу | - директору Запорізького регіонального ресурсного центру для громадських організацій |
СТОВБУР Марині Іванівні | - президенту Сумської міської жіночої молодіжної організації "Довіра МЕТ" |
УСМАНОВУ Едему Рустемовичу | - голові правління асоціації "Молодь за мир і розвиток", м. Бахчисарай Автономної Республіки Крим |
ШЕЙКУ Олексію Володимировичу | - голові Дніпропетровської молодіжної ради при міському голові |
ШУМІК Ірині Володимирівні | - голові комітету у справах сім'ї та молоді Амур-Нижньодніпровської районної ради, м. Дніпропетровськ |
ЧЕСНОКОВУ Андрію Володимировичу | - заступнику голови ради дитячомолодіжної організації "Відрада", м. Київ |
ЯРЕМЕНКУ Василю Дмитровичу | - заступнику голови Спілки козацьких організацій України, м. Київ |