КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 24 лютого 2003 р. N 193 Київ |
Деякі питання Координаційної ради з реалізації Генеральної схеми планування території України
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 147 від 15.02.2006 )
Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Утворити Координаційну раду з реалізації Генеральної схеми планування території України у складі, що додається.
2. Затвердити Положення про Координаційну раду з реалізації Генеральної схеми планування території України, що додається.
Прем'єр-міністр України | В.ЯНУКОВИЧ |
Інд. 21 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 лютого 2003 р. N 193
СКЛАД
Координаційної ради з реалізації Генеральної схеми планування території України
( Склад із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 147 від 15.02.2006 )
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 лютого 2003 р. N 193
ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду з реалізації Генеральної схеми планування території України
1. Координаційна рада з реалізації Генеральної схеми планування території України (далі - Координаційна рада) є постійно діючим органом, утвореним для координації діяльності міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, пов'язаної з проведенням моніторингу реалізації Генеральної схеми планування території України (далі - Генеральна схема) та виконанням заходів з її реалізації.
У своїй діяльності Координаційна рада керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а також цим Положенням.
2. Основними завданнями Координаційної ради є:
здійснення координації роботи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, пов'язаної з проведенням моніторингу реалізації Генеральної схеми та виконанням заходів з її реалізації, удосконаленням системи спостережень за зазначеними заходами;
розгляд пропозицій до проекту Державного бюджету України на наступний рік стосовно виконання заходів з реалізації Генеральної схеми, проекту щорічної доповіді Кабінетові Міністрів України про стан реалізації Генеральної схеми та пропозицій про внесення до неї необхідних змін, пропозицій щодо вдосконалення законодавчого, наукового, інформаційного, проектного, організаційного забезпечення реалізації Генеральної схеми, проектів нормативно-правових, нормативно-методичних та містобудівних документів, передбачених заходами з реалізації Генеральної схеми.
3. Координаційна рада має право:
скликати наради, проводити конференції, семінари, інші заходи з реалізації Генеральної схеми;
заслуховувати на своїх засіданнях інформацію посадових осіб центральних і місцевих органів виконавчої влади з питань проведення моніторингу реалізації Генеральної схеми та звіти про стан виконання заходів з її реалізації;
одержувати від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію стосовно виконання заходів з реалізації Генеральної схеми;
залучати до своєї роботи спеціалістів центральних і місцевих органів виконавчої влади (за погодженням з їх керівниками), а також окремих експертів, учених, фахівців (за їх згодою).
4. Координаційна рада утворюється у складі голови, заступника голови, членів та секретаря Ради. Роботою Координаційної ради керує її голова.
Персональний склад Координаційної ради затверджує її голова.
( Абзац другий пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 147 від 15.02.2006 )
Голова Координаційної ради, заступник голови, члени та секретар Ради працюють на громадських засадах.
5. Основною формою роботи Координаційної ради є засідання, які проводяться відповідно до щорічного плану роботи Координаційної ради не рідше одного разу на півроку. Щорічний план розробляється секретарем Координаційної ради і затверджується її головою.
Про дату і порядок денний чергового засідання члени Координаційної ради повідомляються за тиждень до його проведення.
Засідання Координаційної ради вважається правоможним у разі коли на ньому присутні не менше половини її складу.
6. Рішення приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів Координаційної ради. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови Ради.
Рішення оформлюються протоколами, які підписуються головою і секретарем Координаційної ради.
7. Організаційно-технічне забезпечення роботи Координаційної ради покладається на Держбуд.