• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про передачу додатково на вирішення міністерств і відомств УРСР, виконкомів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів деяких питань господарського будівництва

Рада Міністрів УРСР  | Постанова від 13.09.1979 № 448
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 13 вересня 1979 р. N 448
Київ
Про передачу додатково на вирішення міністерств і відомств УРСР, виконкомів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів деяких питань господарського будівництва
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Ради Міністрів УРСР N 430 від 13.10.83 - набуває чинності з 01.01.84 Розпорядженням Ради Міністрів УРСР N 164-р від 23.03.87 Постановою Ради Міністрів УРСР N 388 від 19.12.88 )
Рада Міністрів Української РСР
постановляє:
I. Передати додатково на вирішення міністерств і відомств УРСР, виконкомів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів такі питання господарського будівництва:
На вирішення міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів
1. Затверджувати в складі п'ятирічних планів переліки підприємств і споруд, що заново розпочинаються будівництвом, а також переліки діючих підприємств, намічуваних до реконструкції та розширення, капітальні вкладення по яких виділяються Радою Міністрів УРСР, кошторисною вартістю менше 1 млн. карбованців, або встановлювати порядок затвердження цих переліків.
2. Дозволяти провадити витрати на утримання дирекції підприємства, що будується (ліміт капітальних вкладень по якому виділяється Радою Міністрів УРСР), в разі вичерпання встановлених на поточний рік асигнувань на цю мету в межах затвердженого кошторису (зведеного кошторисно-фінансового розрахунку) на будівництво підприємства.
3. Зберігати в окремих випадках за кваліфікованими робітниками та інженерно-технічними працівниками при переведенні їх на підприємства або окремі об'єкти підприємств, що заново вводяться у дію, розширюються або реконструюються, з інших підприємств і організацій республіканських міністерств, відомств УРСР, а також з підприємств і організацій місцевого підпорядкування середню заробітну плату на період нормативного строку освоєння виробництва, але не більше ніж на один рік.
4. Зберігати за робітниками підприємств і організацій республіканських міністерств і відомств УРСР, а також підприємств і організацій місцевого підпорядкування, які направляються на курси по підготовці і підвищенню кваліфікації з відривом від виробництва, середню заробітну плату за основним місцем роботи на строк до трьох місяців у межах затвердженого фонду заробітної плати.
5. Дозволяти об'єднанням, підприємствам і організаціям ставки щомісячної плати за проживання в належних їм гуртожитках, встановлені для працівників об'єднань, підприємств і організацій, застосовувати відносно працівників шкіл, медичних, культурно-освітніх закладів, торговельних та інших установ і організацій, які безпосередньо обслуговують робітників і службовців даного об'єднання, підприємства, організації та членів їх сімей.
6. Відносити новостворювані підприємства, організації та установи республіканських міністерств і відомств УРСР і місцевого підпорядкування до відповідної групи (категорії) по оплаті праці керівних та інженерно-технічних працівників, керуючись при цьому затвердженими у встановленому порядку показниками розподілу підприємств, організацій і установ по групах (категоріях) оплати праці.
При відсутності затверджених показників підприємства, організації та установи відносяться до відповідної групи (категорії) по оплаті праці керівних та інженерно-технічних працівників Радою Міністрів УРСР: підприємства - за погодженням з Державним комітетом СРСР по праці і соціальних питаннях, а господарські та бюджетні організації і установи - за погодженням з Міністерством фінансів СРСР.
На вирішення міністерств і відомств УРСР
( Пункт 7 розділу I втратив чинність на підставі Постанови Ради Міністрів УРСР N 430 від 13.10.83 - набуває чинності з 01.01.84 )
8. Затверджувати у випадках, коли за умовами і обсягом роботи не можуть бути застосовані типові штати і типові структури, штати окремих підприємств, організацій і установ, а також їх структури (за винятком підприємств, організацій та установ, які за чинним законодавством мають право затверджувати структуру і штати), з додержанням діючих схем посадових окладів і в межах затверджених міністерству, відомству УРСР фонду заробітної плати граничних асигнувань на утримання апарату управління, а по бюджетних організаціях і установах - також і в межах бюджетних асигнувань.
9. Підвищувати посадові оклади керівним працівникам виробничих об'єднань (комбінатів) у промисловості, яким заробітна плата встановлюється залежно від групи по оплаті праці, на 10 - 15 процентів порівняно з окладами, передбаченими діючою в галузі схемою посадових окладів керівних і інженерно-технічних працівників підприємств першої групи, якщо має місце перевищення не менше ніж у 2 рази показників (обсяг виробництва, чисельність працівників, вартість виробничих фондів та інше), встановлених для підприємств цієї групи.
Підвищення посадових окладів провадити в межах планового фонду заробітної плати виробничого об'єднання (комбінату).
10. Підвищувати посадові оклади керівним працівникам виробничих будівельно-монтажних об'єднань (комбінатів), які виконують в даному році обсяг будівельно-монтажних робіт не менше 120 млн. карбованців, на 10 - 15 процентів порівняно з окладами, передбаченими діючою схемою посадових окладів керівних і інженерно-технічних працівників.
Підвищення посадових окладів провадити в межах планового фонду заробітної плати виробничого будівельно-монтажного об'єднання (комбінату).
11. Підвищувати посадові оклади керівним працівникам і спеціалістам апарату управління головного підприємства виробничого об'єднання в сільському господарстві, які виконують свої посадові обов'язки в цілому по об'єднанню і яким заробітна плата встановлюється залежно від групи по оплаті праці, на 10 - 15 процентів порівняно з окладами, передбаченими схемою посадових окладів керівних працівників і спеціалістів радгоспів та інших державних підприємств сільського господарства першої групи, якщо має місце в цілому по об'єднанню перевищення не менше ніж у 2 рази показників, встановлених для підприємств цієї групи.
Підвищення посадових окладів в об'єднаннях, для яких затверджується плановий фонд заробітної плати, провадиться в межах цього фонду.
12. Підвищувати на 10 - 15 процентів у межах фонду заробітної плати науково-виробничого об'єднання посадові оклади керівним працівникам апарату управління об'єднання, які не мають вченого ступеня, порівняно з окладами діючої в галузі схеми посадових окладів керівних, наукових та інженерно-технічних працівників організацій (підприємств) першої категорії (групи) по оплаті праці, якщо до складу науково-виробничого об'єднання входить декілька структурних одиниць, які відносяться до першої і другої категорії (групи) по оплаті праці керівних та інженерно-технічних працівників.
На вирішення Держплану УРСР
13. Дозволяти в разі вичерпання кошторисного ліміту фінансування будівництва підприємств (споруд) у межах ліміту капітальних вкладень, затвердженого на відповідний рік республіці, на строк до уточнення і перезатвердження у встановленому порядку зведеного кошторису (зведеного кошторисно-фінансового розрахунку) на будівництво даного підприємства (споруди), але не більше трьох місяців.
14. Передавати міністерствам і відомствам СРСР і Радам Міністрів інших союзних республік і приймати від них обсяги проектно-розвідувальних робіт і обсяги робіт проектних організацій з відповідними лімітами з праці, з одночасним повідомленням Держплану СРСР.
На вирішення облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів
15. Вводити за погодженням з Міністерством фінансів УРСР окремі посади в штати апарату облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів та в штати їх відділів і управлінь, що утримуються за рахунок місцевого бюджету.
Введення додаткових посад здійснювати в межах затвердженого по бюджету області, міст Києва і Севастополя фонду заробітної плати і граничних асигнувань на утримання органів державного управління з додержанням діючих схем посадових окладів, штатних нормативів та встановленого співвідношення спеціалістів.
( Пункт 16 втратив чинність на підставі Постанови Ради Міністрів УРСР N 388 від 19.12.88 )
17. Встановлювати дотацію театрально-видовищним підприємствам місцевого підпорядкування за рахунок бюджету області (міста).
На вирішення Київського міськвиконкому
18. Затверджувати штати загальнобудівельних і спеціалізованих будівельно-монтажних трестів та управлінь, до яких за умовами та обсягом роботи не можуть бути застосовані типові штати, з додержанням діючих схем посадових окладів і в межах затверджених міськвиконкому фонду заробітної плати і граничних асигнувань на утримання апарату управління.
II. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 12 липня 1979 р. N 696 передала додатково на вирішення Рад Міністрів союзних республік такі питання господарського будівництва:
( Пункт 1 розділу II втратив чинність на підставі Розпорядження Ради Міністрів УРСР N 164-р від 23.03.87 )
2) Змінювати за погодженням з відповідними союзно-республіканськими міністерствами СРСР квартальні плани виробництва продукції в межах встановлених республіці завдань на відповідний рік у зв'язку зі зміною квартального плану закупок сільськогосподарської продукції, що спрямовується на промислову переробку.
3) Встановлювати за погодженням з відповідними союзно-республіканськими міністерствами СРСР і в межах виділених республіці фондів загальний обсяг виробництва і асортимент товарів народного споживання, що реалізуються в республіці.
4) Встановлювати за погодженням з відповідними союзно-республіканськими міністерствами СРСР план виробництва продукції (з розподілом по областях) з ресурсів, що одержуються за рахунок надпланових закупок сільськогосподарської продукції і перевиконання плану вилову риби.
Голова
Ради Міністрів УРСР
Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

О.ЛЯШКО

К.БОЙКО