• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про заходи по поліпшенню ветеринарно-санітарного стану тваринництва і розвитку біологічної промисловості

Рада Міністрів УРСР  | Постанова від 18.08.1970 № 422
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 18.08.1970
  • Номер: 422
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Рада Міністрів УРСР
  • Тип: Постанова
  • Дата: 18.08.1970
  • Номер: 422
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
П О С Т А Н О В А
від 18 серпня 1970 р. N 422
Київ
Про заходи по поліпшенню ветеринарно-санітарного стану тваринництва і розвитку біологічної промисловості
На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 16 липня 1970 р. N 549 Рада Міністрів Української РСР
постановляє:
1. Зобов'язати Міністерство сільського господарства УРСР, Міністерство радгоспів УРСР, Міністерство м'ясної і молочної промисловості УРСР, Міністерство харчової промисловості УРСР і облвиконкоми вжити заходів до поліпшення роботи державної ветеринарної сітки, а також до зміцнення ветеринарної служби в колгоспах і радгоспах, забезпечити неухильне додержання всіма міністерствами, відомствами, організаціями, підприємствами і населенням Ветеринарного статуту Союзу РСР, оздоровити протягом 3-5 років господарства, небезпечні по бруцельозу і туберкульозу худоби, підвищити ветеринарно-санітарну культуру на тваринницьких фермах колгоспів і радгоспів, значно скоротити втрати від захворювань тварин, яловості маточного поголів'я і забезпечити виробництво продукції тваринництва високої санітарної якості.
2. Міністерству промислового будівництва УРСР забезпечити закінчення реконструкції Херсонської біофабрики в 1971 році і Сумської біофабрики в 1975 році.
Міністерство сільського господарства СРСР зобов'язано прискорити розробку проектної документації на будівництво і реконструкцію підприємств біологічної промисловості, з тим щоб розпочати будівництво цих об'єктів у 1971 році.
Встановлено, що фінансування будівництва зазначених об'єктів біологічної промисловості Міністерства сільського гоподарства СРСР провадиться в порядку, передбаченому пунктом 19 постанови Ради Міністрів СРСР від 30 листопада 1966 р. N 1000 (підпункт 3 пункту 51 постанови Ради Міністрів УРСР від 6 грудня 1966 р.
N 880).
3. Міністерству сільського господарства УРСР, Міністерству радгоспів УРСР, Міністерству харчової промисловості УРСР, Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР та облвиконкомам передбачати в проектах річних планів виділення капітальних вкладень на будівництво виробничих і жилих примищень для державних ветеринарних установ, на будівництво ветеринарних об'єктів у радгоспах та інших господарствах, ветеринарних складів і аптек та виділення матеріальних ресурсів для цього будівництва (включаючи будівництво, яке здійснюється за рахунок відрахувань від платежів по державному обов'язковому страхуванню майна), а також включати будівництво цих об'єктів у плани підрядних робіт.
4. З метою запобігання занесенню в СРСР ящура та інших небезпечних хвороб з худобою, що імпортується, Міністерству сільського господарства УРСР, Одеському і Закарпатському облвиконкомам відвести в установленому порядку в 3-місячний строк Міністерству сільського господарства СРСР земельні ділянки під будівництво карантинних баз в районах станції Чоп і порту Іллічівськ, а також передати у відання Міністерства сільського господарства СРСР прикордонний експортно-імпортний пункт з базою, розташований на прикордонній станції Чоп.
5. З метою посилення боротьби з захворюванням худоби на ящур зобов'язати Міністерство сільського господарства УРСР забезпечити в 1972-1973 роках будівництво виробничих і жилих приміщень науково-дослідної ветеринарної станції по вивченню ящура.
6. Міністерству м'ясної і молочної промисловості УРСР здійснити у 1971-1972 роках реконструкцію ковбасного заводу при Галещинській біофабриці в Полтавській області.
7. Взяти до відома, що Рада Міністрів СРСР постановою від 16 липня 1970 р. N 549:
1) Зобов'язала:
а) Міністерство хімічної промисловості організувати виробництво та забезпечити поставку в 1971-1972 роках Міністерству сільського господарства СРСР для молочних ферм колгоспів і радгоспів миюче-дезинфікуючого засобу "дезмол" у кількості 5 тис. тонн, з доведенням його поставки до 1975 року до 25 тис. тонн на рік;
б) Міністерство легкої промисловості СРСР забезпечити розробку силами підвідомчих проектних організацій технічної документації на будівництво в районі порту Іллічівськ споруд гама-установки для забезпечення радіаційної дезинфекції вовни та шкіряної сировини, що завозяться із зарубіжних країн, і здійснити в 1973-1975 роках будівництво цих споруд.
Міністерству середнього машинобудування запропоновано розробити в 1971-1972 роках за технічним завданням Міністерства легкої промисловості СРСР, погодженим з Міністерством сільського господарства СРСР, проект вказаної гама-установки і забезпечити виготовлення для неї нестандартизованого радіаційного обладнання;
в) Державний комітет цін Ради Міністрів СРСР розглянути з участю Міністерства охорони здоров'я СРСР, Міністерства медичної промисловості, Міністерства хімічної промисловості і Міністерства сільського господарства СРСР питання про впорядкування роздрібних цін на лікувальні препарати та інші засоби масового застосування у боротьбі проти паразитарних захворювань тварин, маючи на увазі знизити ці ціни;
г) Держплан СРСР, Міністерство автомобільної промисловості та Міністерство важкого, енергетичного і транспортного машинобудування передбачати в проектах народногосподарських планів на 1971-1975 роки виробництво спеціальних автомобілів-скотовозів і вагонів для перевезення худоби в кількостях за погодженням з Міністерством сільського господарства СРСР, Міністерством м'ясної і молочної промисловості СРСР і Міністерством шляхів.
2) Запропонувала Держплану СРСР передбачити в проекті плану на 1971-1975 роки значне збільшення виробництва для потреб сільського господарства спеціальних автомобілів "швидка ветеринарна допомога", "ветеринарна амбулаторія", автодезинфекційних установок ДУК-2, ветеринарних дезинфекційних машин ВДМ для забезпечення ними державних ветеринарних установ, радгоспів і колгоспів.
Голова
Ради Міністрів УРСР
Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

В.ЩЕРБИЦЬКИЙ

К.БОЙКО
Інд. 22