• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки прокуратури України

Офіс Генерального прокурора України | Наказ, Опис, Протокол, Лист, Форма типового документа, Положення від 12.11.2021 № 353
Реквізити
  • Видавник: Офіс Генерального прокурора України
  • Тип: Наказ, Опис, Протокол, Лист, Форма типового документа, Положення
  • Дата: 12.11.2021
  • Номер: 353
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Офіс Генерального прокурора України
  • Тип: Наказ, Опис, Протокол, Лист, Форма типового документа, Положення
  • Дата: 12.11.2021
  • Номер: 353
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА
НАКАЗ
12.11.2021  № 353
Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки прокуратури України
Відповідно до статті 9 Закону України "Про прокуратуру", Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", з метою вдосконалення організації роботи із заохочення працівників прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання службових обов'язків, ініціативність у роботі, тривалу й бездоганну службу НАКАЗУЮ:
1. Установити такі відомчі заохочувальні відзнаки прокуратури України:
- Подяка Генерального прокурора;
- Грамота Генерального прокурора;
- Почесна грамота Генерального прокурора;
- нагрудний знак "Ветеран прокуратури України";
- нагрудний знак "За сумлінну службу в органах прокуратури";
- нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України".
2. Затвердити такі, що додаються:
- Положення про відомчі заохочувальні відзнаки прокуратури України;
- ескіз відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Подяки Генерального прокурора;
- опис відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Подяки Генерального прокурора;
- ескіз відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Грамоти Генерального прокурора;
- опис відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Грамоти Генерального прокурора;
- ескіз відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Почесної грамоти Генерального прокурора;
- опис відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Почесної грамоти Генерального прокурора;
- ескіз відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Ветеран прокуратури України";
- опис відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Ветеран прокуратури України";
- ескіз відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури";
- опис відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури";
- ескіз відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України";
- опис відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України";
- ескізи посвідчень до відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України - нагрудних знаків "Ветеран прокуратури України", "За сумлінну службу в органах прокуратури", "Почесний працівник прокуратури України";
- описи посвідчень до відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України - нагрудних знаків "Ветеран прокуратури України", "За сумлінну службу в органах прокуратури", "Почесний працівник прокуратури України".
3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генеральної прокуратури України від 23 жовтня 2018 року № 211 "Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки прокуратури України", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05 листопада 2018 року за № 1257/32709.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на перших заступників та заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників обласних, окружних та спеціалізованих на правах обласних і окружних прокуратур, директора Тренінгового центру прокурорів України.

Генеральний прокурор

І. Венедіктова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки прокуратури України
I. Загальні положення
1. Це Положення визначає порядок відзначення відомчими заохочувальними відзнаками прокуратури України працівників прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України за вагомі особисті досягнення у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання службових обов'язків, ініціативність у роботі, тривалу й бездоганну службу, а також в особливих випадках інших осіб з бездоганною репутацією за плідну співпрацю з органами прокуратури України у питаннях зміцнення законності, захисту конституційних прав і свобод людини та інтересів держави.
2. У прокуратурі України встановлюються такі відомчі заохочувальні відзнаки (далі - відомчі відзнаки):
- Подяка Генерального прокурора;
- Грамота Генерального прокурора;
- Почесна грамота Генерального прокурора;
- нагрудний знак "Ветеран прокуратури України";
- нагрудний знак "За сумлінну службу в органах прокуратури";
- нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України".
Вищою відзнакою прокуратури України є нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України".
3. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути нагороджені працівники протягом календарного року, не може перевищувати:
- Подяк Генерального прокурора - 300 одиниць;
- Грамот Генерального прокурора - 300 одиниць;
- Почесних грамот Генерального прокурора - 200 одиниць;
- нагрудних знаків "Ветеран прокуратури України" - 100 одиниць;
- нагрудних знаків "За сумлінну службу в органах прокуратури" - 300 одиниць;
- нагрудних знаків "Почесний працівник прокуратури України" - 200 одиниць.
II. Підстави та порядок представлення до відзначення відомчими заохочувальними відзнаками
1. Подякою Генерального прокурора (далі - Подяка) відзначаються працівники органів прокуратури, Тренінгового центру прокурорів України за успішне виконання службових обов'язків, ініціативність та оперативність у роботі.
2. Грамотою Генерального прокурора (далі - Грамота) відзначаються працівники органів прокуратури, Тренінгового центру прокурорів України за сумлінне виконання службових обов'язків та високу професійну майстерність.
3. Почесною грамотою Генерального прокурора (далі - Почесна грамота) відзначаються працівники органів прокуратури, Тренінгового центру прокурорів України за зразкове виконання службових обов'язків та високі результати в роботі.
Відзначення Почесною грамотою здійснюється після відзначення Грамотою Генерального прокурора.
4. Подякою, Грамотою та Почесною грамотою можуть відзначатися також особи, які не є працівниками прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України, за плідну співпрацю з органами прокуратури, сприяння у зміцненні законності, захисті конституційних прав і свобод людини та інтересів держави.
5. Нагрудним знаком "Ветеран прокуратури України" відзначаються працівники органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України за довголітню бездоганну роботу в органах і установах прокуратури не менше 25 років.
6. Нагрудним знаком "За сумлінну службу в органах прокуратури" відзначаються прокурори за сумлінну службу в органах прокуратури та зразкове виконання службових обов'язків, які мають стаж роботи на посадах прокурорів або слідчих прокуратури не менше 5 років.
7. Нагрудним знаком "Почесний працівник прокуратури України" відзначаються прокурори за тривалу і бездоганну службу в органах прокуратури, досягнення вагомих результатів у професійній діяльності та виконання завдань особливої важливості і складності, які мають не менше 15 років стажу роботи на посадах прокурорів або слідчих в органах прокуратури.
8. До стажу роботи на посадах прокурорів або слідчих, визначених пунктами 5 - 7 цього розділу, зараховується час роботи на посадах, визначених частиною першою статті 15 Закону України "Про прокуратуру", на посадах стажистів, слідчих, старших слідчих, старших слідчих та слідчих в особливо важливих справах органів прокуратури, старших помічників і помічників прокурорів, старших прокурорів та прокурорів прокуратур усіх рівнів, а також період роботи на відповідних посадах під час відрядження прокурора до відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження (Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів), Національної академії прокуратури України, Тренінгового центру прокурорів України чи до інших органів у визначених Законом України "Про прокуратуру" випадках.
9. Відзначення працівників органів прокуратури, Національної академії прокуратури України та Тренінгового центру прокурорів України після звільнення у зв'язку з виходом на пенсію здійснюється за наявності у них відповідного стажу роботи.
10. Повторне відзначення тією самою відомчою відзнакою, крім Грамоти або Подяки, не здійснюється.
11. Особи, відзначені нагрудними знаками "Почесний працівник прокуратури України", "Ветеран прокуратури України", після звільнення мають право на проходження у приміщення органів та установ прокуратури України у разі пред'явлення посвідчення.
12. Висунення кандидатур для відзначення відомчими відзнаками прокуратури України здійснюється відкрито, як правило, у колективі за основним місцем роботи осіб.
13. На працівника, який працює в органах прокуратури та Тренінговому центрі прокурорів України і представляється до відзначення, складається біографічна довідка та нагородний лист для представлення до відзначення відомчою заохочувальною відзнакою прокуратури України (додаток 1).
14. У нагородному листі зазначаються заслуги працівника, що стали підставою для порушення клопотання про відзначення.
15. Відзначення здійснюється наказом Генерального прокурора за власною ініціативою або за ініціативою перших заступників, заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників самостійних структурних підрозділів Офісу Генерального прокурора, погодженим першими заступниками, заступниками Генерального прокурора або заступником Генерального прокурора - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури згідно з розподілом обов'язків, директора Тренінгового центру прокурорів України, керівників обласних та спеціалізованих на правах обласних прокуратур, а непрацюючих пенсіонерів, які мають відповідний стаж роботи в прокуратурі, - також за ініціативою ветеранських організацій органів прокуратури України.
16. До відзначення не представляються працівники органів прокуратури та Тренінгового центру прокурорів України, які згідно із Законом вважаються такими, які притягувалися до дисциплінарної відповідальності.
17. У разі відкриття дисциплінарного провадження відповідним органом, що здійснює дисциплінарне провадження, рішення про заохочення приймається після його завершення.
18. Документи про представлення до відзначення відомчою відзнакою попередньо опрацьовуються кадровим підрозділом Офісу Генерального прокурора.
III. Порядок вручення відомчих відзнак
1. Вручення відомчих відзнак здійснюється Генеральним прокурором або за його дорученням першими заступниками, заступниками Генерального прокурора, заступником Генерального прокурора - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівниками самостійних структурних підрозділів Офісу Генерального прокурора, керівниками обласних та спеціалізованих на правах обласних прокуратур, директором Тренінгового центру прокурорів України.
2. Особі, відзначеній відомчою відзнакою у вигляді нагрудного знака, разом з відзнакою вручається посвідчення встановленого зразка за підписом Генерального прокурора.
3. Витяг із наказу про відзначення долучається до особової справи працівника. Відповідний запис на вимогу працівника вноситься до його трудової книжки.
4. Про вручення відомчої відзнаки та посвідчення до неї складається протокол вручення відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України (додатки 2, 3), який у тижневий строк після вручення відомчої відзнаки передається до кадрового підрозділу Офісу Генерального прокурора.
IV. Порядок носіння і зберігання відомчих відзнак
1. Відомчі відзнаки у вигляді нагрудних знаків носяться з правого боку грудей і розміщуються нижче знаків державних нагород України, іноземних державних нагород. Мініатюри нагрудних знаків носяться з лівого боку грудей. За наявності в особи декількох нагрудних знаків дозволяється носити не більше трьох таких знаків, а у разі декількох знаків одного виду - вищий знак або його мініатюру.
2. У разі втрати чи пошкодження відомчої відзнаки прокуратури України її дублікат не видається.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
Додаток 1
до Положення про відомчі заохочувальні
відзнаки прокуратури України
(пункт 13 розділу II)
НАГОРОДНИЙ ЛИСТ
для представлення до відзначення відомчою заохочувальною відзнакою прокуратури України
Додаток 2
до Положення про відомчі заохочувальні
відзнаки прокуратури України
(пункт 4 розділу III)
ПРОТОКОЛ
вручення відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України (для Офісу Генерального прокурора)
Додаток 3
до Положення про відомчі заохочувальні
відзнаки прокуратури України
(пункт 4 розділу III)
ПРОТОКОЛ
вручення відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України (для обласних прокуратур)
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Подяки Генерального прокурора
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Подяки Генерального прокурора
Бланк Подяки Генерального прокурора (далі - Подяка) виготовляється з високоякісного крейдованого паперу щільністю 300 г/м-2 і має вигляд прямокутника розміром 210 х 297 мм (формат А4). Орієнтація аркуша - книжкова.
Лицьовий бік Подяки є площиною білого кольору, обрамленої декоративною рамкою синього кольору завширшки 8 мм. На синій рамці розміщено дві додаткові рамки золотистого кольору, з яких зовнішня завширшки 1,1 мм, а внутрішня - 0,5 мм. Відстань між золотистими рамками - 0,9 мм. Відстань від зовнішньої золотистої рамки до зовнішнього краю синьої рамки - 2,5 мм, відстань від внутрішньої золотистої рамки до внутрішнього краю синьої рамки - 3 мм.
У верхній частині Подяки посередині зображено емблему Офісу Генерального прокурора висотою 50 мм, обабіч якої фігурні синьо-жовті стрічки 165 мм завдовжки і 37 мм завширшки. Зображення емблеми виконано тисненням зі срібленням та позолотою. Нижче розташовано написи літерами темно-синього кольору: "ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ" (висота літер - 5 мм) та "ПОДЯКА" (висота літер - 16 мм). Літери в слові "ПОДЯКА" металізовані, виконані тисненням.
У центральній частині Подяки передбачено місце для тексту із зазначенням прізвища, імені, по батькові та посади особи, яка нагороджується, а також підстав для нагородження.
У нижній частині Подяки передбачено місце для скріплення Подяки підписом Генерального прокурора та гербовою печаткою.
Зворотний бік Подяки є площиною білого кольору без зображень та написів.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Грамоти Генерального прокурора
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Грамоти Генерального прокурора
Бланк Грамоти Генерального прокурора (далі - Грамота) виготовляється з високоякісного крейдованого паперу щільністю 300 г/м-2 і має вигляд прямокутника розміром 210 х 297 мм (формат А4). Орієнтація аркуша - книжкова.
Лицьовий бік Грамоти є площиною блакитного кольору, обрамленої декоративною рамкою синього кольору завширшки 8 мм. На синій рамці розміщено дві додаткові рамки золотистого кольору, з яких зовнішня завширшки 1,1 мм, а внутрішня - 0,5 мм. Відстань між золотистими рамками - 0,9 мм. Відстань від зовнішньої золотистої рамки до зовнішнього краю синьої рамки - 2,5 мм, відстань від внутрішньої золотистої рамки до внутрішнього краю синьої рамки - 3 мм.
У верхній частині Грамоти посередині зображено емблему Офісу Генерального прокурора висотою 50 мм, обабіч якої фігурні синьо-жовті стрічки 165 мм завдовжки і 37 мм завширшки. Зображення емблеми виконано тисненням зі срібленням та позолотою. Нижче розташовано написи "ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ" та "ГРАМОТА". Напис "ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ" виконано літерами темно-синього кольору (висота літер - 5 мм), напис "ГРАМОТА" - літерами, тисненими жовтою фольгою (висота літер - 13 мм).
У центральній частині Грамоти передбачено місце для тексту із зазначенням прізвища, імені, по батькові та посади особи, яка нагороджується, а також підстав для нагородження.
У нижній частині Грамоти передбачено місце для скріплення Грамоти підписом Генерального прокурора та гербовою печаткою.
Зворотний бік Грамоти є площиною білого кольору без зображень та написів.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Почесної грамоти Генерального прокурора
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - Почесної грамоти Генерального прокурора
Бланк Почесної грамоти Генерального прокурора (далі - Почесна грамота) виготовляється з високоякісного крейдованого паперу щільністю 300 г/м-2 і має вигляд прямокутника розміром 210 х 297 мм (формат А4). Орієнтація аркуша - книжкова.
Лицьовий бік Почесної грамоти є площиною кремового кольору, яка обрамлена декоративною рамкою темно-синього кольору завширшки 8 мм. На темно-синій рамці розміщено дві додаткові рамки золотистого кольору, з яких зовнішня завширшки 1,1 мм, а внутрішня - 0,5 мм. Відстань між золотистими рамками - 0,9 мм. Відстань від зовнішньої золотистої рамки до зовнішнього краю темно-синьої рамки - 2,5 мм, відстань від внутрішньої золотистої рамки до внутрішнього краю темно-синьої рамки - 3 мм.
У верхній частині Почесної грамоти посередині зображено емблему Офісу Генерального прокурора висотою 50 мм, обабіч якої фігурні синьо-жовті стрічки 165 мм завдовжки і 37 мм завширшки. Зображення емблеми виконано тисненням зі срібленням та позолотою. Нижче розташовано написи "ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ" та "ПОЧЕСНА ГРАМОТА". Напис "ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ" виконано літерами темно-синього кольору (висота літер - 5 мм), напис "ПОЧЕСНА ГРАМОТА" - літерами, тисненими жовтою фольгою (висота літер - 11 мм).
У центральній частині Почесної грамоти передбачено місце для тексту із зазначенням прізвища, імені, по батькові та посади особи, яка нагороджується, а також підстав для нагородження.
У нижній частині Почесної грамоти передбачено місце для скріплення Почесної грамоти підписом Генерального прокурора та гербовою печаткою.
Зворотний бік Почесної грамоти є площиною білого кольору без зображень та написів.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Ветеран прокуратури України"
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Ветеран прокуратури України"
Відомча заохочувальна відзнака прокуратури України - нагрудний знак "Ветеран прокуратури України" (далі - нагрудний знак) виготовляється зі сплавів міді і має вигляд прямого рівностороннього хреста з двогранними сторонами, розміщеного на квадратній основі. Лівий верхній та правий нижній кути основи поділені по діагоналі навпіл. Половина кожного з цих кутів покрита темно-синьою емаллю, а інша половина складається зі ступінчатих променів.
Посередині хреста зображено емблему Офісу Генерального прокурора (без стрічки з девізом). Щити емблеми Офісу Генерального прокурора і малого Державного Герба України покриті синьою емаллю.
Зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, руків'я меча, терезів, а також пружки щитів покриті гальванічним золотом, решта зображень - нікелем.
Усі зображення рельєфні.
Розмір нагрудного знака: 45 х 45 мм.
Зворотний бік нагрудного знака плоский з рельєфним написом у три рядки "ВЕТЕРАН ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ", викарбуваним номером та двома голками із цанговими затискачами для прикріплення до одягу.
До нагрудного знака додається мініатюра, яка являє собою нагрудний знак у зменшеному вигляді. Розмір мініатюри: 18 х 18 мм. На зворотному боці мініатюри - пристрій для прикріплення її до одягу.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури"
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури"
Відомча заохочувальна відзнака прокуратури України - нагрудний знак "За сумлінну службу в органах прокуратури" (далі - нагрудний знак) виготовляється зі сплавів міді і має вигляд рівностороннього хреста зі сторонами у вигляді ромбів, поділених навпіл. Половина ромба покрита темно-синьою емаллю, а інша половина має вигляд розбіжних променів.
Посередині хреста зображено емблему Офісу Генерального прокурора, доповнену знизу фігурною стрічкою. На стрічці напис вдавленими літерами, залитими чорною емаллю: "AEQUITAS LEX DEFENSIO". Щити емблеми Офісу Генерального прокурора і малого Державного Герба України покриті синьою емаллю.
Зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, руків'я меча, терезів, стрічки, а також пружки щитів та половин ромбів, покритих емаллю, покриті гальванічним золотом, решта зображень - нікелем.
Усі зображення рельєфні.
Розмір нагрудного знака: 45 х 45 мм.
Зворотний бік нагрудного знака плоский з рельєфним написом у чотири рядки "ЗА СУМЛІННУ СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ", викарбуваним номером та двома голками із цанговими затискачами для прикріплення до одягу.
До нагрудного знака додається мініатюра, яка являє собою нагрудний знак у зменшеному вигляді без напису на стрічці і позолоти на пружках ромбів. Розмір мініатюри: 18 х 18 мм. На зворотному боці мініатюри - пристрій для прикріплення до одягу.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗ
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України"
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИС
відомчої заохочувальної відзнаки прокуратури України - нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України"
Відомча заохочувальна відзнака прокуратури України - нагрудний знак "Почесний працівник прокуратури України" (далі - нагрудний знак) виготовляється зі сплавів міді і має вигляд овалу із сорока чотирьох розбіжних двогранних променів.
Посередині овалу зображено емблему Офісу Генерального прокурора, доповнену знизу фігурною стрічкою. На стрічці напис вдавленими літерами, залитими чорною емаллю: "AEQUITAS LEX DEFENSIO". Щити емблеми Офісу Генерального прокурора і малого Державного Герба України покриті синьою емаллю.
Зображення Знака Княжої Держави Володимира Великого, руків'я меча, терезів, стрічки, а також пружки щитів покриті гальванічним золотом, решта зображень - нікелем.
Усі зображення рельєфні.
Розмір нагрудного знака: 35 х 45 мм.
Зворотний бік нагрудного знака плоский з рельєфним написом у чотири рядки "ПОЧЕСНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ", викарбуваним номером та двома голками із цанговими затискачами для прикріплення до одягу.
До нагрудного знака додається мініатюра, яка являє собою нагрудний знак у зменшеному вигляді без напису на стрічці. Розмір мініатюри: 14 х 18 мм. На зворотному боці мініатюри - пристрій для прикріплення до одягу.
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ЕСКІЗИ ПОСВІДЧЕНЬ
до відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України - нагрудних знаків "Ветеран прокуратури України", "За сумлінну службу в органах прокуратури", "Почесний працівник прокуратури України"
ПОСВІДЧЕННЯ
до нагрудного знака "Ветеран прокуратури України"
ПОСВІДЧЕННЯ
до нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури"
ПОСВІДЧЕННЯ
до нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України"
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального прокурора
12 листопада 2021 року № 353
ОПИСИ ПОСВІДЧЕНЬ
до відомчих заохочувальних відзнак прокуратури України - нагрудних знаків "Ветеран прокуратури України", "За сумлінну службу в органах прокуратури", "Почесний працівник прокуратури України"
1. Посвідчення до нагрудного знака "Ветеран прокуратури України" являє собою бланк розміром 75 х 110 мм із твердого картону в обкладинці бордового кольору, складений на згин у вигляді книжки.
На обкладинці посвідчення розташовано зображення малого Державного Герба України, під яким виконано напис великими друкованими літерами жовтого кольору "ПОСВІДЧЕННЯ".
На внутрішній площині посвідчення у розгорнутому вигляді, виконаній з паперу блакитно-жовтого кольору, розміщено:
у лівій частині:
зверху посередині - напис "Прокуратура України";
у центрі - зображення нагрудного знака "Ветеран прокуратури України";
унизу посередині - знак номера "№ ____" для нумерації нагрудних знаків;
у правій частині:
зверху посередині - напис великими друкованими літерами "ЗА ДОВГОЛІТНЮ БЕЗДОГАННУ РОБОТУ В ОРГАНАХ І УСТАНОВАХ ПРОКУРАТУРИ";
у центрі посередині - написи "прізвище", "ім'я", "по батькові" (заповнюються від руки);
під написами "прізвище", "ім'я", "по батькові" посередині літерами чорного кольору в першому рядку - "НАГОРОДЖЕНО", у другому - "НАГРУДНИМ ЗНАКОМ", у третьому та четвертому літерами червоного кольору - "ВЕТЕРАН" та "ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ", у п'ятому та шостому літерами чорного кольору - "НАКАЗ" та "№ ____ від "___" ____________ 20__ р.";
унизу зліва - напис чорного кольору "ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР", під ним збоку - "__________" (місце для підпису).
2. Посвідчення до нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури" являє собою бланк розміром 75 х 110 мм із твердого картону в обкладинці синього кольору, складений на згин у вигляді книжки.
На обкладинці посвідчення розташовано зображення малого Державного Герба України, під яким виконано напис великими друкованими літерами жовтого кольору "ПОСВІДЧЕННЯ".
На внутрішній площині посвідчення у розгорнутому вигляді, виконаній з паперу блакитно-жовтого кольору, розміщено:
у лівій частині:
зверху посередині - напис "Прокуратура України";
у центрі - зображення нагрудного знака "За сумлінну службу в органах прокуратури";
унизу посередині - знак номера "№ ____" для нумерації нагрудних знаків;
у правій частині:
зверху посередині - напис великими друкованими літерами "ЗА ЗРАЗКОВЕ ВИКОНАННЯ СЛУЖБОВИХ ОБОВ'ЯЗКІВ";
у центрі посередині - написи "прізвище", "ім'я", "по батькові" (заповнюються від руки);
під написами "прізвище", "ім'я", "по батькові" посередині літерами чорного кольору в першому рядку - "НАГОРОДЖЕНО", у другому - "НАГРУДНИМ ЗНАКОМ", у третьому та четвертому літерами червоного кольору - "ЗА СУМЛІННУ СЛУЖБУ" та "В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ", у п'ятому та шостому літерами чорного кольору - "НАКАЗ" та "№ ____ від "___" ____________ 20__ р.";
унизу зліва - напис чорного кольору "ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР", під ним збоку - "______" (місце для підпису).
3. Посвідчення до нагрудного знака "Почесний працівник прокуратури України" являє собою бланк розміром 75 х 110 мм із твердого картону в обкладинці синього кольору, складений на згин у вигляді книжки.
На обкладинці посвідчення розташовано зображення малого Державного Герба України, під яким виконано напис великими друкованими літерами жовтого кольору "ПОСВІДЧЕННЯ".
На внутрішній площині посвідчення у розгорнутому вигляді, виконаній з паперу блакитно-жовтого кольору, розміщено:
у лівій частині:
зверху посередині - напис "Прокуратура України";
у центрі - зображення нагрудного знака "ПОЧЕСНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ";
унизу посередині - знак номера "№ ____" для нумерації нагрудних знаків;
у правій частині:
зверху посередині - напис великими друкованими літерами "ЗА ТРИВАЛУ І БЕЗДОГАННУ СЛУЖБУ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ";
у центрі посередині - написи "прізвище", "ім'я", "по батькові" (заповнюються від руки);
під написами "прізвище", "ім'я", "по батькові" посередині літерами чорного кольору в першому рядку - "НАГОРОДЖЕНО", у другому - "НАГРУДНИМ ЗНАКОМ", у третьому та четвертому літерами червоного кольору - "ПОЧЕСНИЙ ПРАЦІВНИК", "ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ", у п'ятому та шостому літерами чорного кольору "НАКАЗ" та "№ ____ від "___" ____________ 20__ р.";
унизу зліва - напис чорного кольору "ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПРОКУРОР", під ним збоку "_______" (місце для підпису).
Департамент кадрової
роботи та державної служби
Офісу Генерального прокурора