• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Положення про преміювання працівників Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України

Адміністрація Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України | Наказ, Положення від 24.05.2016 № 352
Реквізити
  • Видавник: Адміністрація Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 24.05.2016
  • Номер: 352
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Адміністрація Державної служби спеціального звязку та захисту інформації України
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 24.05.2016
  • Номер: 352
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
24.05.2016 № 352
Про затвердження Положення про преміювання працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (зі змінами) та наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 15.07.2014 № 346 "Про затвердження Умов оплати праці працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.07.2014 за № 862/25639 (зі змінами), а також з метою приведення актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у відповідність із вимогами законодавства
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Положення про преміювання працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність:
наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 17.05.2007 № 92 "Про затвердження Положення про преміювання працівників Держспецзв'язку" (зі змінами);
наказ Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 02.08.2010 № 208 "Про затвердження Показників преміювання" (зі змінами).
3. Скасувати наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 11.04.2016 № 260 "Про затвердження Положення про преміювання державних службовців та інших працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України".
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Голова Служби
генерал-майор
Держспецзв'язку
Л.О. Євдоченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Адміністрації Державної служби
спеціального зв'язку та захисту
інформації України
24.05.2016 № 352
ПОЛОЖЕННЯ
про преміювання працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
I. Загальні положення
1. Це Положення визначає порядок та умови преміювання працівників Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України (далі - Держспецзв'язку) з метою матеріального заохочення якісного, ініціативного, своєчасного і в повному обсязі виконання працівниками посадових обов'язків, посилення персональної відповідальності за доручену роботу або поставлене завдання.
2. Преміювання працівників здійснюється за результатами їх роботи за підсумками місяця у межах фонду преміювання за розрахунковий період в терміни, що встановлені для виплати заробітної плати за поточний місяць.
3. За рішенням Голови Держспецзв'язку преміювання працівників може здійснюватися напередодні державних і професійних свят, ювілейних дат, а також за підсумками роботи за рік у межах фонду преміювання, утвореного за рахунок економії фонду заробітної плати на відповідну дату.
II. Порядок визначення фонду преміювання
1. Річний фонд преміювання утворюється в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду заробітної плати.
2. Щомісячний плановий фонд преміювання працівників формується, виходячи із розмірів преміювання за посадами, що встановлюються щорічно наказом Адміністрації Держспецзв'язку в межах асигнувань, затверджених на заробітну плату, та чисельності працівників, яким виплачується заробітна плата.
3. Видатки на преміювання працівників передбачаються в кошторисах Адміністрації Держспецзв'язку, її територіальних органів, Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку, підрозділів урядового фельд'єгерського зв'язку, територіальних підрозділів, закладів, установ і організацій Держспецзв'язку (далі - підрозділи Держспецзв'язку).
III. Порядок та умови преміювання
1. Пропозиції щодо преміювання кожного працівника надає керівник структурного підрозділу Адміністрації Держспецзв'язку, заступник керівника підрозділу Держспецзв'язку (керівник структурного підрозділу підрозділу Держспецзв'язку), заступник Голови Держспецзв'язку - для керівників структурних підрозділів Адміністрації Держспецзв'язку, керівників підрозділів Держспецзв'язку (заступник керівника Головного управління урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку - для керівників підрозділів урядового фельд'єгерського зв'язку Держспецзв'язку).
2. Розмір премії працівника визначається у відсотках посадового окладу за показниками, зазначеними у пункті 3 цього розділу, та залежно від особистого внеску в загальний результат роботи без обмеження індивідуальних премій максимальними розмірами. При цьому розмір преміювання працівників напередодні державних і професійних свят, ювілейних дат, а також за підсумками роботи за рік може визначатися фіксованою сумою.
3. При визначенні конкретного розміру премії враховуються такі показники:
своєчасне, сумлінне та якісне виконання працівником своїх посадових обов'язків;
ініціативність у роботі під час виконання завдань;
виконавська дисципліна;
трудова дисципліна;
виконання роботи тимчасово відсутніх працівників (внаслідок їх тимчасової непрацездатності, перебування у відпустках тощо).
4. Працівники можуть позбавлятися премії в повному обсязі за:
порушення законодавства у сфері охорони державної таємниці, організації та забезпечення безпеки спеціальних видів зв'язку;
втрату службового посвідчення або особистої металевої печатки;
скоєння дорожньо-транспортної пригоди, вчиненої за участю працівника, який керував транспортним засобом Держспецзв'язку;
притягнення працівника до дисциплінарної відповідальності;
невиконання або неналежне виконання працівником службових обов'язків, що негативно вплинуло на стан виконання завдань, покладених на Держспецзв'язку;
особисті незадовільні показники у роботі, невиконання індивідуальних планів роботи науковим, науково-педагогічним (педагогічним) складом, аспірантами (ад'юнктами), докторантами;
невихід на роботу без поважних причин;
розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв на робочому місці, у приміщеннях і на території Адміністрації Держспецзв'язку чи підрозділу Держспецзв'язку або перебування на роботі в нетверезому стані.
При цьому позбавлення премії працівників здійснюється за місяць, у якому вони допустили порушення, визначені в цьому пункті, а у разі проведення службового розслідування - за місяць, у якому підтверджено факт правопорушення.
5. Виплата премії працівникам та позбавлення їх премії здійснюються за наказами про особовий склад. Накази видаються на підставі рапортів (службових записок) керівників, зазначених у пункті 1 цього розділу, погоджених з фінансовим підрозділом у частині дотримання фонду преміювання, які подаються до підрозділу кадрового забезпечення до 23 числа поточного місяця.
У рапортах (службових записках) з клопотанням про позбавлення премії працівників зазначаються конкретні причини, що стали підставою для цього.
6. У разі вчинення порушень, зазначених у пункті 4 цього розділу (або за результатами службового розслідування підтвердився факт порушення), що відбулося після 23 числа поточного місяця, позбавлення премії працівника здійснюється у наступному місяці.
7. Премія працівникам нараховується за фактично відпрацьований час протягом відповідного розрахункового періоду, у тому числі за час роботи у святкові, неробочі і вихідні дні, а також надурочний час.
8. Працівникам, прийнятим на роботу у поточному місяці, якщо вони відпрацювали неповний місяць, премія виплачується пропорційно до відпрацьованого ними часу з урахуванням особистого внеску в загальні результати роботи за місяць.
9. Працівникам, яким при укладенні трудового договору було обумовлено угодою сторін випробування з метою перевірки відповідності кваліфікації працівника роботі, що йому доручається, премія за час випробування встановлюється і виплачується тільки після його успішного завершення.
10. Працівникам, які працювали неповний місяць у зв'язку з призовом або вступом на військову службу, вступом до навчального закладу, переведенням на іншу роботу, виходом на пенсію, звільненням у зв'язку зі скороченням чисельності або штату працівників, за власним бажанням, за згодою сторін, а також у разі надання працівникові відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами тощо, премія виплачується за фактично відпрацьовані в цьому місяці дні.
11. Премія не виплачується працівникам за час відпусток, тимчасової непрацездатності, відсторонення від виконання повноважень на посаді або відсторонення від виконання службових повноважень та в інших випадках, коли згідно із законодавством виплати проводяться, виходячи із середньої заробітної плати.
12. У разі звільнення з роботи згідно з пунктами 2-4, 7, 8 статті 40 та пунктами 1-3 статті 41 Кодексу законів про працю України премія працівникам за останній відпрацьований календарний місяць не виплачується.
Директор
Фінансово-економічного
департаменту Адміністрації
Держспецзв'язку
В.В. Коберник
( Текст взято з сайту Держспецзв'язку України http://www.dstszi.gov.ua )