• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про організацію проведення науково-практичної конференції на тему "Шляхи посилення впливу галузі науки "Державне управління" на реформування державної служби та державного управління в Україні"

Головне управління державної служби України , Вища атестаційна комісія України | Наказ, Положення від 09.11.2009 № 330/713
Реквізити
  • Видавник: Головне управління державної служби України , Вища атестаційна комісія України
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 09.11.2009
  • Номер: 330/713
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Головне управління державної служби України , Вища атестаційна комісія України
  • Тип: Наказ, Положення
  • Дата: 09.11.2009
  • Номер: 330/713
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ВИЩА АТЕСТАЦІЙНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
09.11.2009 N 330/713
Про організацію проведення науково-практичної конференції на тему "Шляхи посилення впливу галузі науки "Державне управління" на реформування державної служби та державного управління в Україні"
З метою вирішення проблемних питань розвитку державної служби, посилення ролі науки й освіти в реформуванні державної служби та державного управління в Україні, обговорення наукових та практичних проблем, пов'язаний з посиленням впливу галузі наук "Державне управління" на процес реформування державного управління, на розв'язання гострих сучасних проблем державного управління та вироблення рекомендацій по формуванню єдиного Національного освітнього простору у підготовці кадрів для діяльності органів публічної влади
НАКАЗУЄМО:
1. Головному управлінню державної служби України та Вищій атестаційній комісії України щорічно організовувати та проводити науково-практичну конференцію на тему "Шляхи посилення впливу галузі науки "Державне управління" на реформування державної служби та державного управління в Україні" у місті Ялта.
2. Затвердити Положення про проведення щорічної науково-практичної конференції на тему "Шляхи посилення впливу галузі науки "Державне управління на реформування державної служби та державного управління в Україні" у місті Ялта (додається).
3. Загальну координацію підготовки науково-практичної конференції покласти на управління організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Головдержслужби України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Головдержслужби України Т.Мотренка та на голову Вищої атестаційної комісії В.Мачуліна.
Начальник Головдержслужби
Голова Вищої
атестаційної комісії
Т.Мотренко

В.Мачулін
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головдержслужби,
Вищої атестаційної комісії
09.11.2009 N 330/713
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення щорічної науково-практичної конференції на тему: "Шляхи посилення впливу галузі науки "Державне управління" на реформування державної служби та державного управління в Україні" у місті Ялта
1. Загальні положення
1.1. Дане положення розроблене з метою покращення планування, підготовки та проведення науково-практичної конференції на тему "Шляхи посилений впливу галузі науки "Державне управління" на реформування державної служби та державного управління в Україні" у місті Ялта (далі - науково-практична конференція).
1.2. З метою належної організації розповсюдження інформації про заплановану науково-практичну конференцію, використання її результатів подається до Українського інституту науково-технічної та економічної інформуй (далі - УкрІНТЕІ) заявка на реєстрацію цього заходу згідно з формою, установленою УкрІНТЕІ. За проведення робіт із реєстрації та підготовку матеріалів до розповсюдження інформації організатори цього заходу вносять платню у розмірі, визначеному УкрІНТЕІ. У результаті реєстрації заявник отримує посвідчення за встановленою формою.
1.3. Посвідчення про реєстрацію науково-практичної конференції є офіційним документом, що може використовуватися оргкомітетом для звернень до органів державного управління та місцевого самоврядування, на території яких поводиться конференція, про сприяння вирішенню організаційно-господарських питань (бронювання місць у готелях, оренда приміщень, забезпечення харчування тощо).
2. Порядок та умови проведення науково-практичної конференції
2.1. Терміни проведення цього заходу визначаються Головдержслужбою України і Вищою атестаційною комісією України та затверджуються спільним наказом.
2.2. Тривалість проведення конференції не повинна перевищувати трьох днів (не враховуючи днів приїзду та виїзду).
2.3. До участі в організації та проведенні цього заходу можуть залучатися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, професорсько-викладацького складу та адміністративно-управлінського персоналу вищих навчальних закладів, залучених до цього заходу, громадських організацій.
2.4. Для підготовки науково-практичної конференції утворюється оргкомітет, склад якого затверджується наказом Головдержслужби за поданням управління організації професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
2.5. До оргкомітету включаються провідні фахівці з тематики науково-практичної конференції, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій.
2.6. Оргкомітет працює на громадських засадах та самостійно визначає порядок своєї роботи.
2.7. Керівників секцій затверджує начальник Головдержслужби за поданням оргкомітету.
3. Функції оргкомітету
3.1. Оргкомітет доводить до відома громадськості інформацію про терміни та умови проведення науково-практичної конференції.
3.2. Визначає мету, розробляє та затверджує план і програму науково-практичні конференції та розсилає їх потенційним учасникам.
3.3. Затверджує тематику, склад і кількість учасників, включаючи питання залучення вчених та фахівців з інших країн.
3.4. Затверджує перелік учасників за результатами попереднього розгляду поданих заявок, документів.
3.5. Здійснює поточну взаємодію з організаційних питань з учасниками науково-практичної конференції.
3.6. Здійснює підготовку та видання програми, проектів і підсумкових рекомендацій, збірників, тез доповідей науково-практичної конференції.
3.7. Вирішує питання оренди приміщень, залів, бронювання місць у готелях тощо.
3.8. Виконує інші функції, необхідні для організації та проведення науково-практичної конференції.
4. Звітність про проведену науково-практичну конференцію
4.1. Організатори науково-практичної конференції, не пізніше як у двотижневий термін після її проведення, опрацьовують прийняті рекомендації.
4.2. Організатори науково-практичної конференції направляють прийняті рекомендації учасникам конференції, зацікавленим організаціям та установам. У разі необхідності організатори конференції направляють до органів влади обґрунтовані пропозиції щодо підтримки прийнятих рекомендацій.
5. Фінансування науково-практичної конференції
5.1. Фінансування науково-практичної конференції здійснюється Головдержслужбою згідно з кошторисом витрат на підготовку і проведення, та/або за рахунок залучення інших джерел і надходжень, не заборонених чинним законодавством України.
5.2. Контроль за використанням коштів оргкомітетом науково-практичної конференції здійснюється Головдержслужбою в установленому законодавством порядку.
Начальник управління
організації професійного
навчання державних
службовців та посадових
осіб місцевого самоврядування
Головдержслужби України
Начальник відділу
суспільних, економічних
та гуманітарних наук





Л.Сергієва


О.Бендасюк