• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Порядок розгляду скарг учасників процедур державних закупівель

Міністерство охорони здоровя України  | Наказ, Склад колегіального органу, Порядок від 01.07.2008 № 346 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ, Склад колегіального органу, Порядок
  • Дата: 01.07.2008
  • Номер: 346
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Наказ, Склад колегіального органу, Порядок
  • Дата: 01.07.2008
  • Номер: 346
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Н А К А З
01.07.2008 N 346
Про Порядок розгляду скарг учасників процедур державних закупівель
( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )
Відповідно до пунктів 85, 86, 88 та 89 Тимчасового положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2008 N 274,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок розгляду скарг учасників процедур державних закупівель, що додається.
2. Затвердити склад Комісії з розгляду скарг учасників процедур державних закупівель, що додається.
3. Уповноважити комісію здійснювати розгляд скарг учасників торгів та приймати рішення за результатами їх розгляду.
4. Внести до Положення про Постійний тендерний комітет МОЗ України, затвердженого наказом МОЗ України 06.03.2007 N 110 такі зміни:
абзац восьмий пункту 3.2 виключити;
абзац сьомий підпункту 4.3.2 виключити;
у абзаці третьому пункту 4.5 слова "розгляду скарг учасників торгів" виключити.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Митника З.М.
Міністр В.М.Князевич
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
01.07.2008 N 346
ПОРЯДОК
розгляду скарг учасників процедур державних закупівель
( У тексті Порядку слова "Управління супроводу державних програм та тендерних процедур" за текстом замінено словами "Відділ тендерних процедур" у відповідних відмінках згідно з Наказом Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )
1. Цей Порядок визначає процедуру розгляду у Міністерстві охорони здоров'я скарг, поданих учасниками процедур державних закупівель до моменту укладення договору про закупівлю (далі - скарга, скарги).
2. У випадку надходження скарги до МОЗ України вона реєструється в установленому порядку та негайно передається до Відділу тендерних процедур. Днем отримання скарги вважається день її реєстрації в МОЗ України.
3. Відділ тендерних процедур:
зупиняє процедуру закупівлі, про що протягом одного робочого дня повідомляє скаржника, учасників процедури закупівлі та Державне казначейство України (крім випадків, передбачених пунктом 6 цього Порядку).
протягом п'яти робочих днів після отримання скарги повідомляє скаржника, учасника-переможця процедури закупівлі та Комісію з розгляду скарг учасників процедур державних закупівель (далі - Комісія) про зміст скарги, час та місце її розгляду.
4. Розгляд скарг здійснюється Комісією, склад якої затверджується наказом МОЗ України. До складу Комісії входять співробітники МОЗ України у кількості не менше 5 осіб. Головою Комісії є заступник Міністра охорони здоров'я, який згідно розподілу функціональних обов'язків координує та контролює діяльність Відділу тендерних процедур.
У разі відсутності голови Комісії його обов'язки виконує заступник Міністра, який згідно розподілу функціональних обов'язків заміщує його на час відсутності.
Комісія правомочна приймати рішення за умови участі в засіданні не менше двох третин її членів. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів Комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови Комісії є ухвальним.
( Пункт 4 в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )
5. Комісія не розглядає скаргу у разі, якщо:
об'єктом оскарження є вибір Постійним тендерним комітетом МОЗ України процедури закупівлі;
об'єктом оскарження є рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України про відхилення всіх тендерних пропозицій;
на день отримання скарги укладено договір про закупівлю.
Комісія має право не розглядати скаргу, якщо вона була подана пізніше ніж протягом 15 календарних днів з дня настання підстави для її подання. Днем настання підстави для подання скарги вважається день допущення Постійним тендерним комітетом МОЗ України порушення процедури закупівлі.
У разі, коли оскаржується кілька рішень, дій, а також бездіяльність Постійного тендерного комітету МОЗ України, строк, необхідний для подання скарги, відраховується від дати останнього за часом такого рішення, дії, а також бездіяльності. У такому разі Комісія має право розглядати скаргу лише у частині, за якою ще не минув строк, необхідний для подання скарги.
6. Рішення про залишення скарги без розгляду приймає голова Комісії. У разі залишення скарги без розгляду голова Комісії повідомляє про це Відділ тендерних процедур, а Відділ тендерних процедур протягом трьох календарних днів повідомляє про це скаржника.
7. У разі якщо Комісія приймає скаргу до розгляду, Відділ тендерних процедур надає Комісії необхідні для розгляду матеріали, документи та пояснення.
8. Строк розгляду зазначених матеріалів і прийняття рішення, передбаченого пунктом 10 цього Порядку, не повинен перевищувати семи календарних днів з дня надходження відповідних документів до Комісії. У виключних випадках цей строк може бути подовжений, але не більше ніж до 15 робочих днів з моменту отримання МОЗ України скарги.
9. Комісія повинна забезпечити участь у розгляді скарги скаржника та учасника-переможця процедури закупівлі. Комісія має право залучати до розгляду скарги співробітників МОЗ України, головних позаштатних спеціалістів МОЗ України, працівників підпорядкованих закладів охорони здоров'я, підприємств, установ та організацій, а також незалежних експертів.
10. Комісія протягом встановленого строку приймає обґрунтоване рішення, в якому зазначаються:
у разі, коли скаргу не задоволено, - причини прийняття такого рішення;
у разі, коли скаргу задоволено повністю або частково, - заходи, які необхідно вжити Постійному тендерному комітету МОЗ України для усунення порушень, виявлених при проведенні відповідної процедури закупівлі, та/або вжити заходи, необхідні для врегулювання спірного питання.
Рішення підписується головою та секретарем Комісії і передається до Відділу тендерних процедур.
11. Примірник рішення за результатами розгляду скарги Відділу тендерних процедур протягом трьох робочих днів з дня його прийняття надсилає скаржнику та Державному казначейству України.
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МОЗ України
01.07.2008 N 346
(у редакції наказу
МОЗ України
17.03.2009 N 169)
( v0169282-09 )
СКЛАД
Комісії з розгляду скарг учасників процедур державних закупівель
Голова Комісії:
Митник З.М.- заступник Міністра охорони здоров'я України
Члени Комісії:
Бронова В.М.- начальник Юридичного управління
Косяченко К.Л.- заступник директора Департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров'я
Крушинська З.Г.- заступник директора Департаменту розвитку медичної допомоги
Павелко Н.Ю.- начальник Відділу тендерних процедур
Стахівський С.М.- начальник відділу запобігання корупційним і злочинним проявам Департаменту кадрової політики, освіти і науки
Секретар Комісії:
Мірошниченко В.В.- заступник начальника Відділу тендерних процедур.
( Склад в редакції Наказу Міністерства охорони здоров'я N 169 від 17.03.2009 )