• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Щодо оновлення індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю

Міністерство охорони здоровя України  | Лист від 26.03.2025 № 25-01/17/1592/ЗПІ-25//1666
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Лист
  • Дата: 26.03.2025
  • Номер: 25-01/17/1592/ЗПІ-25//1666
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство охорони здоровя України
  • Тип: Лист
  • Дата: 26.03.2025
  • Номер: 25-01/17/1592/ЗПІ-25//1666
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 26.03.2025 р. N 25-01/17/1592/ЗПІ-25//1666
(Витяг)
Департамент медичних послуг Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ) розглянув [...] запит [...] щодо оновлення індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю, [...], та повідомляє.
'…'
Наказом МОЗ від 08 жовтня 2007 року N 623 "Про затвердження форми індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю та Інструкції щодо її заповнення", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2007 року за N 1197/14464, із змінами, затверджено форму індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю та Інструкцію щодо її заповнення.
Відповідно до Інструкції щодо заповнення форми індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (далі - Інструкція), заповнення індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (далі - ІПР дитини з інвалідністю та підбиття підсумків про її виконання здійснюється лікарсько-консультативними комісіями закладів охорони здоров'я (далі - ЛКК).
Згідно з абзацом п'ятим пункту 1.1 розділу 1 Інструкції, унесення змін до ІПР дитини з інвалідністю здійснюється ЛКК та, у разі потреби, її оперативного коригування і в межах повноважень - реабілітаційними комісіями реабілітаційних закладів.
Відповідно до підпункту 2.7.9 пункту 2.7 розділу 2 Інструкції, у пункті 19 "Дата контролю за виконанням ІПР дитини з інвалідністю" - зазначається дата контролю за виконанням ІПР дитини з інвалідністю, що здійснюється не рідше одного разу на два роки і може не збігатися з датою наступного огляду дитини з інвалідністю. Контроль виконання ІПР дитини з інвалідністю та/або її корегування проводяться не рідше одного разу на два роки.
Згідно з абзацом четвертим пункту 1.1 розділу 1 Інструкції, у разі потреби, для складання або корегування ІПР дитини з інвалідністю, дитину з інвалідністю можуть направити до Державної установи "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності Міністерства охорони здоров'я України", Науково-дослідного інституту реабілітації осіб з інвалідністю навчально-наукового лікувального комплексу, Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, науково-дослідних інститутів педіатричного профілю. Строк складання ІПР дитини з інвалідністю не повинен перевищувати одного місяця з дня звернення законного представника дитини з інвалідністю до ЛКК щодо встановлення інвалідності.
Згідно зі статтею 23 Закону рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
В. о. директора Департаменту
медичних послуг
Андрій ГАВРИЛЮК