• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про порядок вилучення, обліку, зберігання, здачі, реалізації та звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів

Державний комітет рибного господарства України  | Наказ, Правила, Інструкція від 27.02.1998 № 28 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет рибного господарства України
  • Тип: Наказ, Правила, Інструкція
  • Дата: 27.02.1998
  • Номер: 28
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державний комітет рибного господарства України
  • Тип: Наказ, Правила, Інструкція
  • Дата: 27.02.1998
  • Номер: 28
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
Н А К А З
N 28 від 27.02.98
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
30 квітня 1998 р.
за N 284/2724
Про порядок вилучення, обліку, зберігання, здачі, реалізації та звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів
( Із змінами, внесеними згідно з Наказами Держкомрибгоспу N 105 від 23.07.98 N 163 від 08.12.98 )
У відповідності до Інструкції про порядок встановлення та розподілу лімітів, виділення квот, видачі дозволів, промислових квитків та талонів на спеціальне використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення, затвердженої спільним наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і Державного комітету рибного господарства України від 2 вересня 1997 року N 141/4, а також з метою удосконалення управління в галузі охорони і відтворення водних живих ресурсів
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію про порядок вилучення, обліку, зберігання, здачі, реалізації та звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів (далі - Інструкція, додається).
2. Нарівні з документами, виготовленими за зразками додатків 1-8 Інструкції про порядок вилучення, обліку, зберігання, здачі, реалізації та звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів, затвердженої наказом Держкомрибгоспу України від 27.02.98 N 28, документи, виготовлені за зразками додатків 2-7 Інструкції про порядок контролю за виловом, обліком, зберіганням, здачею, звітністю, реалізацією риби та інших водних живих ресурсів, затвердженої наказом Міністерства рибного господарства України від 30.10.95 N 186, діють до 1 січня 1999 року.
( Пункт 2 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 105 від 23.07.98 )
3. Керуючому справами Держкомрибгоспу України (В.М.Денисяко) довести цю Інструкцію до відома структурних підрозділів Держкомрибгоспу, заінтересованих міністерств, відомств, установ, підприємств, організацій.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державного комітету рибного господарства України О.М.Степаненка.
Голова комітету М.Шведенко
Затверджено
Наказ Державного Комітету рибного
господарства України 27.02.98 N 28
Інструкція про порядок вилучення, обліку, зберігання, здачі, реалізації та звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів
Розділ 1. Загальні положення
1.1. Ця Інструкція визначає порядок вилучення, обліку, зберігання, здачі, реалізації та звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів (крім видів, які занесені до Червоної книги України) підприємствами, установами, організаціями (незалежно від форм власності), громадянами України, особами без громадянства - суб'єктами рибного господарства у рибогосподарських водних об'єктах та на континентальному шельфі України.
1.2. Основні терміни, які використовуються у цій Інструкції:
Приймальний пункт - приміщення (в тому числі на судні, автомобілі тощо), відповідно до санітарних норм пристосоване для приймання та зберігання вилучених водних живих ресурсів.
Власником приймального пункту можуть бути користувачі, які здійснюють вилучення водних живих ресурсів або мають право займатись переробкою водних живих ресурсів.
Рибогосподарські водні об'єкти - моря з затоками, лиманами та естуаріями, ріки з їх додатковими системами (озера, бухти, затоки, канали, гирла, протоки, водосховища, що мають постійний або тимчасовий зв'язок з рікою, плавнями або тимчасовими водними об'єктами, та всі притоки у межах розповсюдження максимальних паводків ріки), окремі технічні водойми, що використовуються (можуть використовуватись) для розведення, вирощування та вилову водних живих ресурсів або мають значення для відтворення їх запасів.
Розділ 2. Порядок вилучення водних живих ресурсів
Вилучення водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах та на континентальному шельфі України здійснюється з берега або (та) риболовних суден з дотриманням вимог законодавства з охорони та використання водних живих ресурсів за документами відповідно до Інструкції про порядок встановлення та розподілу лімітів, виділення квот, видачі дозволів, промислових квитків та талонів на спеціальне використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення, затвердженої спільним наказом Мінекобезпеки та Держкомрибгоспу України від 2 вересня 1997 року N 141/4, зареєстрованої в Мін'юсті України 5 листопада 1997 року за N 535/2339.
( Розділ 2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Розділ 3. Порядок обліку вилучених водних живих ресурсів
3.1. При здійсненні промислу та науково-промислового лову водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об'єктах та на континентальному шельфі України рибалка, відповідальний за їх вилучення у виробничому підрозділі користувача, зобов'язаний вести Журнал обліку вилучених водних живих ресурсів (додаток 1) (далі - промисловий журнал), а при здійсненні науково-дослідного, контрольного ловів, інших робіт, не пов'язаних з промислом та науково-промисловим ловом водних живих ресурсів, зазначений журнал зобов'язана вести особа (представник наукової установи (організації), іншої компетентної юридичної особи), відповідальна за проведення цих робіт.
3.2. Сторінки Журналу обліку вилучених водних живих ресурсів повинні бути пронумеровані, прошнуровані, скріплені підписами і печатками користувача та державного органу рибоохорони.
3.3. На початку року або промислового сезону користувач зобов'язаний зареєструвати Журнал обліку вилучених водних живих ресурсів у Журналі реєстрації промислових квитків, талонів, журналів обліку вилучених водних живих ресурсів (додаток 2) (далі - журнал реєстрації) в державному органі рибоохорони, яким видано дозвіл на спеціальне використання водних живих ресурсів.
Журнал реєстрації зберігається протягом п'яти років в державному органі рибоохорони.
3.4. Після закінчення промислового сезону, року або журналу обліку вилучених водних живих ресурсів користувач зобов'язаний в десятиденний термін пред'явити журнал для перевірки державному органу рибоохорони, яким зазначений журнал було зареєстровано.
( Розділ 3 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Розділ 4. Порядок зберігання вилучених водних живих ресурсів
4.1. При здійсненні вилучення водних живих ресурсів на плавзасобах обов'язково повинні бути належні місткості й тара та інші засоби (відповідно до санітарних норм) для зберігання та перевезення улову до берегових приймальних пунктів або приймальних суден.
( Пункт 4.1 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
4.2. Користувачі, які використовують у процесі вилучення водних живих ресурсів плавзасоби без холодильного устаткування, у разі, коли температура повітря сягає вище 10 град.C, зобов'язані забезпечити зберігання улову іншими засобами (ізотермічні місткості, лід тощо).
Розділ 5. Порядок здавання вилучених водних живих ресурсів
5.1. Користувачі зобов'язані здавати вилучені водні живі ресурси посортованими за видами на берегові приймальні пункти або на приймальні судна.
5.2. Здача улову водних живих ресурсів на береговий приймальний пункт або на приймальне судно оформляється квитанцією (додаток 3). Особа, яка приймає улов, зобов'язана зареєструвати квитанцію в журналі обліку прийнятих водних живих ресурсів (додаток 4) та видати перший примірник квитанції особі, яка здала улов. Сторінки журналу повинні бути пронумеровані, прошнуровані і скріплені підписами та печатками власника берегового приймального пункту або приймального судна та державного органу рибоохорони.
( Пункт 5.2 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Розділ 6. Порядок реалізації вилучених водних живих ресурсів
Риба та інші водні живі ресурси реалізуються споживачам (за наявності сертифіката якості продукції) з берегових приймальних пунктів або приймальних суден за пронумерованими накладними (додаток 5).
Особа, яка їх реалізує, зобов'язана відразу зареєструвати накладну в журналі обліку реалізованих водних живих ресурсів (додаток 6) та видати перший примірник квитанції особі, яка придбала продукцію. Сторінки журналу повинні бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені підписами і печатками власника берегового приймального пункту або приймального судна та державного органу рибоохорони.
( Розділ 6 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Розділ 7. Порядок звітності про обсяги вилову водних живих ресурсів
7.1. Всі користувачі зобов'язані подавати звіт про обсяги вилучення водних живих ресурсів:
7.1.1. Щомісяця та в десятиденний термін після закінчення промислу, путини, експедиційного лову тощо - державному органу рибоохорони, який видав відповідний дозвіл, звіт за формою N 2 (додаток 7).
( Пункт 7.1.1 із змінами, внесеними згідно з Наказом Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
7.1.2. Щоденно - виробничі підрозділи (судно, ланка, дільниця, бригада тощо) своїм користувачам та штабу путини (за його наявності) при здійсненні вилучення водних живих ресурсів за межами промислових ділянок і на ділянках загального користування.
Розділ 8. Призупинення дії, скасування дозволів і промислових квитків
8.1. Дію дозволу або (та) промислового квитка може бути призупинено державним органом рибоохорони, шляхом їх вилучення у користувача або (та) рибалки, а у разі неодноразового порушення ними вимог нормативно-правових документів з питань охорони та використання водних живих ресурсів, цієї Інструкції промислові квитки та дозволи можуть бути скасовані державним органом рибоохорони, яким їх було видано за порядком, визначеним в Інструкції про порядок встановлення та розподілу лімітів, виділення квот, видачі дозволів, промислових квитків та талонів на спеціальне використання водних живих ресурсів загальнодержавного значення, затвердженої спільним наказом Мінекобезпеки та Держкомрибгоспу України від 2 вересня 1997 року N 141/4, зареєстрованим в Мін'юсті України 5 листопада 1997 року за N 535/2339.
8.2. Оскарження правомірності дій посадових осіб щодо вилучення та (або) скасування дозволу, промислового квитка, здійснюється користувачем в передбаченому чинним законодавством порядку.
Додаток 1
до пункту 3.1 Інструкції про
порядок вилучення, обліку,
зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову
водних живих ресурсів
Журнал обліку вилучених водних живих ресурсів N ______ (промисловий журнал)
"___" _________________ 199_ р.
Користувач __________________________________________________
Назва і номер виробничого підрозділу ________________________
__________________________________________________________________
Назва, номер, тип, порт приписки плавзасобу _________________
__________________________________________________________________
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|Дата|Назва |Назви|Знаряддя, які пере-|Обсяги вилучення водних |Дата |Номер|Здано на |Використано для |Підпис|При-|
|ви- |рибогоспо-|робіт|бувають на лову |живих ресурсів за видами|та |кви- |приймаль-|інших цілей |особи,|міт-|
|хо- |дарського | |-------------------+------------------------|час |тан- |ний пункт|----------------|відпо-|ки |
|ду |водного | |назви|пара-|кіль- |назва| вага |здачі |ції |або прий-|вага,|мета |N |віда- | |
|на |об'єкта, | |зна- |метри|кість, |виду |------------------|улову,| |мальне |кг |вико-|акта|льної | |
|лов |його | |рядь | |шт | |улову, кг|прилову,|годин | |судно, кг| |рис- | |за | |
| |частини, | | | | | | |кг | | | | |тання| |вилу- | |
| |квадрата | | | | | | | | | | | | | |чення | |
| |або | | | | | | | | | | | | | | | |
| |координати| | | | | | | | | | | | | | | |
|----+----------+-----+-----+-----+-------+-----+---------+--------+------+-----+---------+-----+-----+----+------+----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
|----+----------+-----+-----+-----+-------+-----+---------+--------+------+-----+---------+-----+-----+----+------+----|
|----+----------+-----+-----+-----+-------+-----+---------+--------+------+-----+---------+-----+-----+----+------+----|
|----+----------+-----+-----+-----+-------+-----+---------+--------+------+-----+---------+-----+-----+----+------+----|
|----+----------+-----+-----+-----+-------+-----+---------+--------+------+-----+---------+-----+-----+----+------+----|
|----+----------+-----+-----+-----+-------+-----+---------+--------+------+-----+---------+-----+-----+----+------+----|
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Правила
ведення журналу обліку вилучених водних живих ресурсів (промислового журналу)
1. Загальні положення
1.1. Журнал обліку вилучених водних живих ресурсів (далі - промисловий журнал) є основним документом з обліку обсягів виловлених водних живих ресурсів.
1.2. Відповідальність за правильне і своєчасне ведення журналу обліку при здійсненні промислу та науково-промислового лову покладається на рибалку, відповідального за вилучення водних живих ресурсів у виробничому підрозділі користувача, а при здійсненні науково-дослідного, контрольного ловів, інших робіт, не пов'язаних з промислом та науково-промисловим ловом, зазначений журнал зобов'язана вести особа (представник наукової установи, організації, іншої компетентної юридичної особи), відповідальна за проведення робіт.
1.3. Сторінки журналу повинні бути пронумеровані, прошнуровані і скріплені підписами і печатками користувача та державного органу рибоохорони.
1.4. Усі записи в журналі виконуються акуратно, розбірливо і чорнилом. У випадку неточності у записах весь горизонтальний рядок закреслюється двома прямими лініями і записи поновлюються у наступному рядку.
1.5. Записи щодо складу та обсягів виловлених водних живих ресурсів заносяться до журналу під час здавання улову на береговий приймальний пункт або на приймальне судно, а при здійсненні лову з палубних суден, які мають закриті приміщення - безпосередньо під час промислу, з уточненням (у журналі) вагових показників під час здавання улову на береговий приймальний пункт або на приймальне судно.
2. Порядок ведення журналу
2.1. На титульній сторінці журналу записуються його порядковий номер, дата початку ведення журналу, назва користувача, назва і номер структурного підрозділу користувача, назва, номер, тип, порт приписки плавзасобу.
2.2. Журнал ведеться в період, обмежений початком робіт та їх закінченням.
2.3. В графі 1 записуються дата виконання промислових та інших робіт.
2.4. В графі 2 записується назва рибогосподарського водного об'єкта (Чорне море, Азовське море, Сиваш, Каховське водосховище тощо), його частини, координати здійснення лову.
2.5. В графі 3 записується назва промислових та інших робіт (встановлення та зняття пасивних знарядь лову, їх перебирання (зрізка), тралення, замет, притоніння, штормовідстій тощо).
2.6. В графах 4, 5, 6 записуються назви, параметри та кількість знарядь лову, які використовуються для проведення зазначених робіт.
2.7. В графі 7 записуються назви видів вилучених водних живих ресурсів.
2.8. В графі 8 записується вага вилучених водних живих ресурсів за видами при проведенні спеціалізованого лову.
2.9. В графі 9 записується прилов водних живих ресурсів і їх вага за видами при спеціалізованому лові інших об'єктів, або вилов при неспеціалізованому лові.
2.10. В графі 10 записується дата та час здавання улову.
2.11. В графі 11 записується номер квитанції.
2.12. В графі 12 записуються обсяги (в кілограмах) водних живих ресурсів, зданих на приймальний пункт (судно).
2.13. В графі 13 записується вага (в кілограмах) водних живих ресурсів, використаних для інших цілей.
2.14. В графі 14 вказується мета використання водних живих ресурсів, не зданих на приймальний пункт або судно.
2.15. В графі 15 вказується номер акта, яким було списано відповідну кількість водних живих ресурсів.
2.16. В графі 16 після відповідного оформлення журналу ставить підпис особа, відповідальна за лов у виробничому підрозділі.
2.17. До графи 17 заноситься інформація, що не підлягає зазначенню у вищевказаних графах.
2.18. При занесенні до журналу обсягу вилову риб родини осетрових та чорноморського калкана потрібно зазначити кількість особин у штуках.
( Додаток 1 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Додаток 2
до пункту 3.3 Інструкції про
порядок вилучення, обліку,
зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову
водних живих ресурсів
Журнал реєстрації промислових квитків, талонів, журналів обліку вилучених водних живих ресурсів N ______
Назва державного органу рибоохорони ______________________________
__________________________________________________________________
---------------------------------------------------------------------------------------------
| N |Назва користувача, прізвище, ім'я,| Номери та дати видачі |Підпис особи,|Примітки|
|з/п|по батькові особи, якій видано |-----------------------------|якою одержано| |
| |відповідний документ |журналів обліку|квитка|талона|відповідний | |
| | |вилучених | | |документ | |
| | |водних живих | | | | |
| | |ресурсів | | | | |
|---+----------------------------------+---------------+------+------+-------------+--------|
|---+----------------------------------+---------------+------+------+-------------+--------|
|---+----------------------------------+---------------+------+------+-------------+--------|
|---+----------------------------------+---------------+------+------+-------------+--------|
|---+----------------------------------+---------------+------+------+-------------+--------|
---------------------------------------------------------------------------------------------
( Додаток 2 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Додаток 3
до пункту 5.2 Інструкції про
порядок вилучення, обліку,
зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову
водних живих ресурсів
Місце штампа
"___" ________________ 199_ р.
Квитанція N ____________
Прийнято водних живих ресурсів ___________________________________
від ______________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові особи, яка здала водні живі ресурси)
------------------------------------------------------------------
|N з/п| Обсяги зданих водних живих ресурсів за видами |
| |----------------------------------------------------------|
| | назва виду | кількість, шт* | маса, кг |
|-----+-------------------+------------------+-------------------|
|-----+-------------------+------------------+-------------------|
|-----+-------------------+------------------+-------------------|
|-----+-------------------+------------------+-------------------|
|-----+-------------------+------------------+-------------------|
------------------------------------------------------------------
_______________
* Осетер, севрюга та інші водні живі ресурси, визначені
Держкомрибгоспом
Здав _______________________ Прийняв ___________________
(підпис) (підпис)
( Додаток 3 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Додаток 4
до Інструкції про порядок вилучення,
обліку, зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову водних
живих ресурсів
Журнал обліку прийнятих водних живих ресурсів, кг N _________
-------------------------------------------------------------------
| N |Дата|Назва закладу, |Номер |Види водних живих ресурсів|Всього|
|п/п| |П.І.Б. і підпис|кви- |--------------------------| |
| | |рибалки, який |танції| | | | | | | | | | |
| | |здав водні живі| | | | | | | | | | | |
| | |ресурси | | | | | | | | | | | |
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
-------------------------------------------------------------------
Додаток 5
до розділу 6 Інструкції про
порядок вилучення, обліку,
зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову
водних живих ресурсів
Місце штампа
"___" _________________ 199_ р.
Накладна N _________________
реалізовано водних живих ресурсів ________________________________
через ____________________________________________________________
(прізвище, ім'я, по батькові)
доручення N ___________________ від ______________________ 199_ р.
------------------------------------------------------------------
|N з/п| Найменування продукції |Кількість, шт*| Маса, кг |
|-----+-------------------------------+--------------+-----------|
|-----+-------------------------------+--------------+-----------|
|-----+-------------------------------+--------------+-----------|
|-----+-------------------------------+--------------+-----------|
|-----+-------------------------------+--------------+-----------|
|-----+-------------------------------+--------------+-----------|
------------------------------------------------------------------
_______________
* Осетер, севрюга та інші водні живі ресурси, визначені Держкомрибгоспом.
Реалізував __________________ Одержав ___________________
(підпис) (підпис)
( Додаток 5 в редакції Наказу Держкомрибгоспу N 163 від 08.12.98 )
Додаток 6
до Інструкції про порядок вилучення,
обліку, зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову водних
живих ресурсів
Журнал обліку реалізованих водних живих ресурсів, кг N _________
-------------------------------------------------------------------
| N |Дата|Назва, підпис, |Номер |Види водних живих ресурсів|Всього|
|п/п| |П.І.Б. спожива-|нак- |--------------------------| |
| | |ча, який одер- |ладної| | | | | | | | | | |
| | |жав водні живі | | | | | | | | | | | |
| | |ресурси | | | | | | | | | | | |
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
|---+----+---------------+------+--+--+--+--+--+--+--+--+--+------|
-------------------------------------------------------------------
Додаток 7
до Інструкції про порядок вилучення,
обліку, зберігання, здачі, реалізації
та звітності про обсяги вилову водних
живих ресурсів
Кому направляється ___________ Форма N 2 - щомісячна
______________________________ Подається користувачами водних
Повна назва користувача ______ живих ресурсів 5-го числа місяця,
______________________________ наступного за звітним до
Форма власності ______________ державного органу рибоохорони
Адреса _______________________
______________________________
Звіт
про обсяги вилову водних живих ресурсів на "___" __________________ 199_ р.
------------------------------------------------------------------------
|Вид водних живих |Код |Виді-|Назви рибогосподарських водних об'єктів|
|ресурсів |пока-|лена |---------------------------------------|
| |зника|квота| | | |
| | | |-------------+-------------+-----------|
| | | |Квота |Вилов |Квота |Вилов |Квота|Вилов|
|------------------+-----+-----+------+------+------+------+-----+-----|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
|------------------+-----+-----+------+------+------+------+-----+-----|
|Улов водних | 1| | | | | | | |
|живих ресурсів | | | | | | | | |
|Риба всього, в | 2| | | | | | | |
|тому числі | | | | | | | | |
|хамса азовська | 3| | | | | | | |
|хамса чорномор. | 4| | | | | | | |
|шпрот (кілька) | 5| | | | | | | |
|мерланг | 6| | | | | | | |
|тюлька | 7| | | | | | | |
|оселедець | 8| | | | | | | |
|пузанок | 9| | | | | | | |
|кефаль чорномор. | 10| | | | | | | |
|піленгас | 11| | | | | | | |
|ставрида | 12| | | | | | | |
|барабуля | 13| | | | | | | |
|к-калкан чорномор.| 14| | | | | | | |
|к-калкан азовська | 15| | | | | | | |
|к-глоса | 16| | | | | | | |
|луфар | 17| | | | | | | |
|скумбрія | 18| | | | | | | |
|пеламіда | 19| | | | | | | |
|піщанка (атерина) | 20| | | | | | | |
|смарида мор.окунь | 21| | | | | | | |
|сарган | 22| | | | | | | |
|акула-катран | 23| | | | | | | |
|осетер | 24| | | | | | | |
|севрюга | 25| | | | | | | |
|білуга | 26| | | | | | | |
|стерлядь | 27| | | | | | | |
|бестер | 28| | | | | | | |
|морська лисиця | 29| | | | | | | |
|морський кіт | 30| | | | | | | |
|бички | 31| | | | | | | |
|лосось чорномор. | 32| | | | | | | |
|судак | 33| | | | | | | |
|інша морська риба | 34| | | | | | | |
|сазан | 35| | | | | | | |
|сом | 36| | | | | | | |
|лящ | 37| | | | | | | |
|тараня, плітка | 38| | | | | | | |
|краснопірка | 39| | | | | | | |
|щука | 40| | | | | | | |
|білизна | 41| | | | | | | |
|окунь прісноводний| 42| | | | | | | |
|рибець | 43| | | | | | | |
|карась | 44| | | | | | | |
|чехоня | 45| | | | | | | |
|шемая (селява) | 46| | | | | | | |
|плоскирка | 47| | | | | | | |
|короп, сазан | 48| | | | | | | |
|товстолобики | 49| | | | | | | |
|білий амур | 50| | | | | | | |
|форель | 51| | | | | | | |
|лин | 52| | | | | | | |
|інші прісноводні | 53| | | | | | | |
|інші водні живі | 54| | | | | | | |
|ресурси всього | | | | | | | | |
|в тому числі: | | | | | | | | |
|мідія | 55| | | | | | | |
|рапана | 56| | | | | | | |
|філофора | 57| | | | | | | |
|зостера | 58| | | | | | | |
|річкові раки | 59| | | | | | | |
|креветки шрімс | 60| | | | | | | |
|інші морепродукти | 61| | | | | | | |
|ікра осетрових | 62| | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
------------------------------------------------------------------------
"___" ____________ 199_ р. _______________________
(прізвище, ініціали)
______________________________________ Керівник ______________
(прізвище та номер телефону виконавця) (підпис)