• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про організацію матеріально-технічного забезпечення службової діяльності Державної служби охорони при МВС України

Міністерство внутрішніх справ України  | Наказ, Перелік, Форма, Норми, Положення від 25.11.2003 № 1428 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство внутрішніх справ України
  • Тип: Наказ, Перелік, Форма, Норми, Положення
  • Дата: 25.11.2003
  • Номер: 1428
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство внутрішніх справ України
  • Тип: Наказ, Перелік, Форма, Норми, Положення
  • Дата: 25.11.2003
  • Номер: 1428
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Н А К А З
25.11.2003 N 1428
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 квітня 2004 р.
за N 511/9110
Про організацію матеріально-технічного забезпечення службової діяльності Державної служби охорони при МВС України
З метою вдосконалення організації матеріально-технічного забезпечення службової діяльності Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Типове положення про автогосподарство управління, відділу Державної служби охорони при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, місті Києві, Київській області, Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в областях, місті Севастополі, Вищого професійного училища, Училища професійної підготовки працівників охорони Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України, що додається.
2. Установити:
2.1. Норми належності на засоби радіозв'язку для підрозділів ДСО при МВС України (додаток 1).
2.2. Норми належності засобів телефонного та документального зв'язку, оповіщення, телеогляду, звукопідсилення для підрозділів ДСО при МВС України (додаток 2).
2.3. Терміни експлуатації основних засобів зв'язку в підрозділах ДСО при МВС України (додаток 3).
2.4. Форми "2-Ст-Наявність" та "2-Ст-Належність" на засоби зв'язку підрозділів ДСО при МВС України (додатки 4, 5).
2.5. Норми належності засобів мобільного зв'язку мережі загального користування для підрозділів ДСО при МВС України (додаток 6).
2.6. Перелік засобів матеріально-технічного забезпечення службової діяльності, що у централізованому порядку придбаваються Департаментом ДСО при МВС України за кошти підпорядкованих підрозділів охорони (додаток 7).
3. Установити, що транспортні засоби Державної служби охорони при МВС України утримуються виключно за рахунок коштів, одержаних за організацію та здійснення за договорами заходів особистої та майнової безпеки громадян і юридичних осіб.
Фінансування витрат на утримання транспортних засобів Державної служби охорони при МВС України здійснювати в порядку, що діє на госпрозрахункових підприємствах (в організаціях) України.
Не застосовувати до Державної служби охорони при МВС України тих положень Настанови з автомобільної служби в органах внутрішніх справ, затвердженої наказом МВС України від 25.11.96 N 818, які пов'язані з підпорядкуванням автогосподарств та гаражів ДСО, а також з нормою табельної належності транспортних засобів підрозділів охорони, їх штатною розстановкою і нормами експлуатації.
4. Надати право начальнику Департаменту Державної служби охорони при МВС України:
4.1. Визначати для кожного управління, відділу Державної служби охорони при головних управліннях Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, місті Києві та Київській області, управліннях Міністерства внутрішніх справ України в областях, містах Севастополі та Кривому Розі, вищого професійного училища, училища професійної підготовки працівників охорони ДДСО при МВС України штатну належність транспортних засобів на підставі обсягів охоронних послуг, що підтверджені договорами із замовниками, та з урахуванням найвищої технічно можливої інтенсивності використання транспорту, порядок їх експлуатації та списання за нормами, чинними для суб'єктів господарювання в Україні.
4.2. Придбавати у централізованому порядку, за узгодженням з Управлінням оперативного зв'язку Головного штабу і Департаментом ресурсного забезпечення МВС України, засоби зв'язку за кошти підрозділів ДСО, виходячи з табелів належності, складених відповідно до цього наказу, із затвердженням в установленому порядку.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на Керівника Апарату Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенанта міліції Шаповала В.І.
Міністргенерал-лейтенант міліції М.В.Білоконь
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС України
25.11.2003 N 1428
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 квітня 2004 р.
за N 511/9110
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про автогосподарство управління, відділу Державної служби охорони при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, місті Києві, Київській області, Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в областях, місті Севастополі, Вищого професійного училища, Училища професійної підготовки працівників охорони Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України
1. Загальні положення
1.1. Це Типове положення розроблене на підставі Настанови з автомобільної служби в органах внутрішніх справ України.
1.2. Автогосподарство створюється відповідно до наказу Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ України (надалі - ДДСО при МВС України) та є структурним підрозділом управління, відділу Державної служби охорони при Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, місті Києві, Київській області, Управлінні Міністерства внутрішніх справ України в областях, місті Севастополі (надалі - У(В)ДСО), Вищого професійного училища, Училища професійної підготовки працівників охорони ДДСО при МВС України (надалі - автогосподарство).
1.3. Автогосподарство безпосередньо підпорядковане відділу (службі) ресурсного забезпечення У(В)ДСО.
1.4. Автогосподарство у своїй діяльності керується законами України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами МВС України, ДДСО при МВС України, У(В)ДСО та цим Положенням.
1.5. Автогосподарство утримується за рахунок коштів, отриманих У(В)ДСО за надані послуги охорони.
1.6. Транспортні засоби, закріплені за територіальними підрозділами Державної служби охорони (надалі - ДСО) та передані їм в безоплатну оренду, утримуються на балансі автогосподарства.
1.7. Очолює автогосподарство начальник, який призначається та звільняється з посади начальником У(В)ДСО.
2. Основні завдання автогосподарства:
2.1. Транспортне забезпечення оперативно-службової та господарської діяльності підрозділів ДСО.
2.2. Забезпечення високої технічної готовності транспортних засобів, що перебувають на власному балансі, та організація їх інтенсивного використання.
2.3. Спільно з керівництвом територіальних підрозділів ДСО:
2.3.1. Організація належної експлуатації, технічного обслуговування, ремонту, збереження та використання за призначенням транспортних засобів.
2.3.2. Організація роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження дорожньо-транспортних подій на транспорті ДСО.
2.4. Дотримання встановленої реєстраційної дисципліни транспортних засобів.
2.5. Виконання в підрозділах ДСО вимог Настанови з автомобільної служби в органах внутрішніх справ України, затвердженої відповідним наказом МВС України.
3. Основні функції автогосподарства:
3.1. Організація своєчасного та якісного виконання вимог документів з автомобільної служби, передбачених Настановою з автомобільної служби в органах внутрішніх справ України.
3.2. Розробка річних планів експлуатації, технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів автогосподарств.
3.3. Підготовка проектів кошторисів на утримання авторемонтних майстерень, а також - виробничо-фінансових планів пунктів технічного обслуговування автотранспорту гаражів підрозділів ДСО.
3.4. Розробка пропозицій щодо внутрішнього розпорядку центрального гаража та гаражів територіальних підрозділів ДСО.
3.5. Планування і виконання заходів з розвитку матеріально-технічної бази автогосподарств і гаражів підрозділів ДСО. Організація матеріально-технічного забезпечення власного автогосподарства і гаражів підрозділів ДСО.
3.6. Розробка проектів Порядку використання транспортних засобів та Інструкції з їх експлуатації. Організація виконання вимог цих документів після затвердження.
3.7. Внесення керівництву пропозицій щодо штатної розстановки, закріплення транспортних засобів за службами підрозділів ДСО та водіями.
Контроль за дотриманням транспортної дисципліни працівниками підрозділів ДСО.
3.8. Планування та здійснення заходів з раціонального витрачання паливно-енергетичних, матеріальних та фінансових ресурсів.
3.9. Підготовка необхідної документації на списання (передачу) транспортних засобів.
3.10. Ведення паспортизації транспортних засобів та автогосподарства.
3.11. Планування і виконання заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху транспортних засобів, що перебувають на балансі автогосподарства.
3.12. Виконання вимог з охорони праці, навколишнього середовища і пожежної безпеки.
3.13. Здійснення перевірки організації діяльності автомобільної служби в гаражах підрозділів ДСО.
3.14. Організація роботи з підвищення кваліфікації водіїв, що перебувають у штатах автогосподарств і підрозділів ДСО.
3.15. Припинення експлуатації транспортних засобів, які виробили встановлені планові місячні і квартальні норми експлуатації.
3.16. Внесення пропозицій керівництву підрозділів ДСО щодо поліпшення умов праці та вирішення інших питань соціального захисту працівників автогосподарства.
3.17. Здійснення систематичного передрейсового медичного контролю водіїв автогосподарства.
3.18. Ведення обліку та звітності, встановлених Настановою з автомобільної служби в органах внутрішніх справ.
4. Відповідальність та права начальника автогосподарства
4.1. Начальник автогосподарства несе персональну відповідальність за належне виконання завдань та функцій, визначених цим Положенням.
4.2. Начальник автогосподарства має право:
4.2.1. Давати розпорядження з питань автомобільної служби всім працівникам автогосподарства, розпоряджатися, в установленому порядку, коштами та майном, закріпленим за автогосподарством.
4.2.2. Затверджувати функціональні обов'язки співробітників автогосподарства.
4.2.3. Приймати рішення про вилучення з експлуатації транспортних засобів, які мають несправності, що загрожують безпеці дорожнього руху.
4.2.4. Не допускати до керування (усувати від керування) транспортними засобами автогосподарства водіїв, якщо їх стан чи поведінка ставлять під загрозу безпеку дорожнього руху.
4.2.5. Вносити керівництву У(В)ДСО пропозиції з питань приймання чи звільнення працівників автогосподарства, заохочення їх або накладення стягнень.
Начальник ДДСО при МВС Україниполковник міліції О.П.Угровецький
Додаток 1
до наказу МВС України
25.11.2003 N 1428
НОРМИ
належності на засоби радіозв'язку для підрозділів ДСО при МВС України
Найменування
техніки
зв'язку
Одиниця
виміру
КількістьКому належитьПримітка
1.
Радіостанція
УКХ
діапазону
центральна






2.
Радіостанція
УКХ
діапазону
стаціонарна
Компл.










-/-












-/-
2










2












1
Черговій частині:
- ДДСО при МВС України,
УДСО-ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.

Черговій частині:
- стройових підрозділів
міліції або цивільної
охорони ДСО України;
- підрозділу СПМО
"Титан".
Пункту централізованої
охорони, розташованому
в окремій будівлі від
чергової частини
стройового підрозділу
ДСО України.

Групі зв'язку ДДСО
при МВС України та
УДСО при ГУМВС
України в м. Києві.
Навчальному закладу
працівників ДСО.
Пункту
централізованої
охорони,
розташованому в одній
будівлі з черговою
частиною стройового
підрозділу ДСО
України. Караульному
приміщенню на
об'єкті, який
охороняється
стройовим підрозділом
міліції або цивільною
охороною ДСО України.

Стаціонарному посту
на особливо важливому
об'єкті, який
охороняється
стройовим підрозділом
міліції або цивільною
охороною ДСО України.
Спеціалізованому
підприємству
(майстерні) з ремонту
засобів зв'язку.
У рахунок
належності
центральної
радіостанції може
бути виділена
стаціонарна
радіостанція
будь-якої
модифікації.
Відповідно до
узгодженої з групою
зв'язку ДДСО при
МВС України схеми
організації
зв'язку.
2.1.
Радіостанція
УКХ
діапазону
стаціонарна
Компл.1Черговій частині:
- ДДСО при МВС України,
УДСО-ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі;
- стройових підрозділів
міліції або цивільної
охорони ДСО;
- підрозділу СПМО
"Титан".

На кожний службовий
автомобіль.
Для організації
взаємодії між
суміжними
підрозділами, яку
передбачено схемою
організації
зв'язку.
3.
Радіостанція
УКХ
діапазону
автомобільна
-/-


-/-
1


2
На кожний гелікоптер,
штабний автобус,
моторний човен,
пересувний вузол
зв'язку ДДСО при МВС
України, УДСО, ВДСО
при ГУМВС України в
Автономній Республіці
Крим, м. Києві та
Київській області,
УМВС України в
областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
Відповідно до вимог
МВС України.
4.
Радіостанція
УКХ
діапазону
переносна
Компл.





-/-
50% від
чисель-
ності
особового
складу

100% від
чисель-
ності
особового
складу
Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України.



Підрозділу СПМО
"Титан".
4.1.
Радіостанція
УКХ
діапазону
переносна

-/-

-/-








-/-





-/-






-/-

30

20








15





10






5
Черговій частині:
- ДДСО при МВС України;

- УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях,
мм. Севастополі та
Кривому Розі;

- стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(мм. Києва та
Севастополя);

- стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(при міських
управліннях УМВС
України);

- стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(при районних
управліннях УМВС
України).

Підрозділу СПМО "Титан.
Забезпечення
оперативних планів
здійснюється
відповідно до
розпорядження
засобами зв'язку за
рахунок
використання
радіостанцій
підрозділів,
задіяних у планах,
і резерву ДДСО при
МВС України, УДСО,
ВДСО при ГУМВС
України в
Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та
Київській
області, УМВС
України в
областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
5.
Радіостанція
УКХ
діапазону
потайнопере-
носна
-/-100% від
чисель-
ності
особового
складу
6.
Ретранслятор
УКХ
(симплекс-
ний)
Компл.Згідно зі
схемою
органі-
зації
зв'язку
ДДСО при МВС України,
УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України.
Підрозділу СПМО
"Титан".
Забезпечення
стійкого
радіообміну:
- при закритому
радіоканалі;
- при великих
відстанях між
пунктами зв'язку
(до 80 км при
наявності прямої
видимості).
Відповідно до
узгодженої з групою
зв'язку ДДСО при
МВС України схеми
організації
зв'язку.
7.
Радіорелейні
станції
всіх типів
-/-Згідно
з
проектом
ДДСО при МВС України,
УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
Зв'язок
організується за
наявності
дозволених
частотних
номіналів.
8.
Сигнальний
гучномовний
пристрій
Компл.1На кожний службовий
автомобіль.
Відповідно до вимог
МВС України.
9.
Транкінговий
та
псевдотран-
кінговий
зв'язок
- базове
обладнання
- термінали
Компл.

-/-
Згідно з
проектом
ДДСО при МВС України,
УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
Зв'язок
організується при
наявності
дозволених
частотних
номіналів.
Тип і кількість
визначається схемою
організації зв'язку
і проектним
рішенням.
10.
Пейджинговий
зв'язок
- базове
обладнання










- термінали
-/-














-/-
Згідно з
проектом
ДДСО при МВС України,
УДСО , ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України
в областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО
України. Підрозділу
СПМО "Титан".
Зв'язок
організується при
наявності
дозволених
частотних
номіналів.









Тип і кількість
визначаються схемою
організації зв'язку
і проектним
рішенням.
11.
Супутниковий
зв'язок
-/-1Начальнику та
заступнику
начальникам ДДСО при
МВС України,
начальнику УДСО, ВДСО
при ГУМВС України в
Автономній Республіці
Крим, м. Києві та
Київській області,
УМВС України в
областях, містах
Севастополі та
Кривому Розі.
Начальник ДДСО при МВСУкраїни полковник міліції О.П.Угровецький
Додаток 2
до наказу МВС України
25.11.2003 N 1428
НОРМИ
належності засобів телефонного та документального зв'язку, оповіщення, телеогляду, звукопідсилення для підрозділів ДСО при МВС України
Найменування техніки
зв'язку
Од.
вим.
Кіль-
кість
Кому належитьПримітка
1. Автоматична
телефонна станція
адміністративно-гос-
подарського зв'язку
із двостороннім
автоматичним зв'язком
з мережею зв'язку
загального
користування (при
заміні існуючої чи
впровадженні нової
допускається
встановлення тільки
цифрової станції):
Ємність телефонної
станції
визначається
відповідно до
наказу про штатну
належність
телефонів відомчої
АТС і схеми
організації
провідного зв'язку
з урахування до
25% резерву на
розвиток та
необхідною
кількістю
з'єднувальних
міжстанційних
ліній зв'язку.
Тип станції
узгоджується із
ДДСО при МВС
України.
1.1. Ємністю до 400
портів
К-т1ДДСО при МВС України,
УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України в
областях, містах
Севастополі та Кривому
Розі.
1.2. Ємністю до 200
портів
-/-1Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(міста Київ та
Севастополь).
Підрозділу СПМО "Титан"
(міста Київ та
Севастополь).
Вінницькому ВПУ та
Рівненському УПППО ДДСО
при МВС України.
1.3. Ємністю до 100
портів
К-т1Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України.
Підрозділу СПМО
"Титан".
2. Електронна
(цифрова) автоматична
телефонна станція
відомчого
оперативного зв'язку
або, як виняток,
оскільки встановлена
згідно з попереднім
наказом з належності,
аналогова автоматична
станція оперативного
зв'язку із системними
апаратами з іменною
клавіатурою чи пульт
оперативного зв'язку
чергової частини:
Конкретна ємність
визначається
відповідно до
наказу про штатну
належність
телефонів
оперативного
зв'язку і схеми
організації
зв'язку з 25%
резервом на
розвиток та
необхідної
кількості
з'єднувальних
міжстанційних
ліній зв'язку. За
узгодженням з ДДСО
при МВС України
може суміщатись із
цифровою АТС
адміністративно-
господарського
зв'язку. Існуючі
аналогові станції
(пульти)
оперативного
зв'язку старого
парку
використовуються
до вироблення
ресурсу.
2.1. Ємністю до 150
номерів (до 400
портів) на 4 і більше
пультів оперативного
зв'язку або станції
оперативного зв'язку
К-т1ДДСО при МВС України,
УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України в
областях, містах
Севастополі та Кривому
Розі.
2.2. Ємністю до 100
номерів (до 200
портів) на 2 і більше
пультів оперативного
зв'язку або станції
оперативного зв'язку
К-т1Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(міста Київ,
Севастополь та Кривий
Ріг). Підрозділу СПМО
"Титан" (міста Київ та
Севастополь).
Вінницькому ВПУ та
Рівненському УПППО ДДСО
при МВС України.
2.3. Ємністю до 60
номерів (до 80
портів) на 2 і більше
пультів оперативного
зв'язку або станції
оперативного зв'язку
-/-1Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(при міських
управліннях УМВС
області). Підрозділу
СПМО "Титан" (при
міських управліннях
УМВС області).
2.4. Ємністю до 40
портів з одним і
більше пультами
(робочим місцем)
оперативного зв'язку
-/-1Стройовому підрозділу
міліції або цивільної
охорони ДСО України
(при районних відділах
УМВС області). УПППО
УДСО, ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України в
областях та
м. Севастополі.
Дозволяється
встановлення
офісної міні -
АТС.
3. Апаратура
ущільнення ліній
зв'язку
(каналоутворювальна)
телефонна:
Технічний проект
для стройових
підрозділів
міліції, цивільної
охорони ДСО
України
узгоджується зі
службою зв'язку
ГУМВС України в
Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та
Київській області,
УМВС
3.1. Ємністю до 30
каналів
К-тВизна-
чається
схемою
органі-
зації
зв'язку
Кожному підрозділу ДСО
України.
України в областях
та м. Севастополі,
а для УДСО, ВДСО
при ГУМВС України
в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві, та
Київській області,
УМВС України в
областях та
м. Севастополі - з
Управлінням
оперативного
зв'язку ГШ МВС
України.
4. Апаратура
узгодження 4 -
проводових телефонних
каналів з обладнанням
телефонного зв'язку
-/--/-Кожному підрозділу ДСО
України.
Технічний проект
для стройових
підрозділах
міліції, цивільної
охорони ДСО
України
узгоджується зі
службою зв'язку
ГУМВС України в
Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та
Київській області,
УМВС України в
областях та
м. Севастополі, а
для УДСО, ВДСО при
ГУМВС України в
Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та
Київській області,
УМВС України в
областях та
м. Севастополі - з
Управлінням
оперативного
зв'язку ГШ МВС
України.
5. Телеграфний апарат
(термінал або
автоматизована
абонентська
установка)
Шт.Визна-
чається
схемою
органі-
зації
зв'язку
Кожній службі
інформаційного
забезпечення підрозділу
ДСО України.
Необхідність
визначається за
схемою організації
зв'язку, яка
узгоджується з
групою зв'язку
ДДСО при МВС
України.
6. Факсимільний
апарат (третьої групи
складності)
К-т




-/-

-/-



-/-



-/-








-/-








-/-



-/-
2




5

2



2



4








2








2



1
Черговій частині
стройового підрозділу
міліції, цивільної
охорони ДСО України.

ДДСО при МВС України.

Управлінню в складі
Департаменту ДСО при
МВС України.

Вінницькому ВПУ та
Рівненському УПППО ДДСО
при МВС України.

УДСО-ВДСО при ГУМВС
України в Автономній
Республіці Крим,
м. Києві та Київській
області, УМВС України в
областях, містах
Севастополі та Кривому
Розі.

Відділу в складі УДСО,
ВДСО при ГУМВС України
в Автономній Республіці
Крим, м. Києві та
Київській області, УМВС
України в областях,
містах Севастополі та
Кривому Розі.

Стройовому підрозділу
міліції, цивільної
охорони ДСО України.

Пункту централізованої
охорони, розташованому
в окремій будівлі від
чергової частини
стройових підрозділів
міліції та цивільної
охорони ДСО України.
Телеграфні апарати
старого парку
використовуються
до вироблення
ресурсу.
7. Пристрій
автоматичного
визначення номера
телефону абонента
Шт.Визна-
чається
схемою
органі-
зації
зв'язку
Черговій частині,
пункту централізованої
охорони підрозділу ДСО
України.
По одному на
кожний телефонний
номер мережі
зв'язку загального
користування.
8. Телефонний апарат
АТС
-/- Кожному підрозділу,
пункту централізованої
охорони, навчальному
закладу ДСО України.
До 120% від
ємності діючих
телефонних
станцій,
встановлених
номерів відомчих
мереж та мережі
загального
користування.
9. Телефонний апарат
ЦБ
-/- Кожному підрозділу,
навчальному закладу ДСО
України.
До 120% від
ємності діючих
станцій
оперативного
зв'язку та
комутаторів
адміністративно-
директорського
зв'язку.
10. Система
документування мовної
інформації по лініях
зв'язку
К-т Черговій частині та
пункту централізованої
охорони підрозділів ДСО
України.
Із розрахунку по
одному каналу на
кожну лінію
телефону
зовнішньої мережі
зв'язку робочого
місця пульта
зв'язку чергової
частини, пункту
централізованого
охорони, телефону
довіри, основний
канал головної
радіостанції
проведення
радіообміну,
атмосфери залу та
часу.
11. Пристрої
безперебійного
живлення
К-т1На систему засобів
зв'язку та обладнання
приладів охорони пункту
централізованого
нагляду підрозділу ДСО
України.
Комплектність, тип
та потужність
визначаються
згідно з проектом
електроживлення
засобів зв'язку та
апаратури систем
охорони (з
урахуванням 100 %
потужності).
12. Агрегати
резервного
електроживлення
апаратури зв'язку та
станційної апаратури
охорони
-/-1На кожну чергову
частину та пункт
централізованої охорони
підрозділу ДСО України.
Комплектність, тип
та потужність
визначаються
згідно з проектом
електроживлення
засобів зв'язку та
апаратури систем
охорони.
13. Батареї
акумуляторні
стаціонарні, кислотні
Бата-
рея
Згідно
з
проек-
том
На систему засобів
зв'язку та обладнання
приладів охорони пункту
централізованого
нагляду підрозділу ДСО
України.
Комплектність, тип
та потужність
визначаються
згідно з проектом
електроживлення
засобів зв'язку та
апаратури охорони.
14. Система
відеонагляду
К-т1На кожну чергову
частину та окремо
дислокований пункт
централізованої охорони
підрозділів ДСО
України.
Кількість
відеокамер
визначається
згідно з проектом
підрозділу ДСО
України.
15. Радіотрансляційна
апаратура оповіщення
-/-1Кожному підрозділу ДСО
України.
Потужність та
комплектність
визначаються за
схемою організації
оповіщення.
16. Підсилювач
озвучення залів
-/-Визна-
чається
схемою
органі-
зації
озвуче-
ння
Кожному підрозділу,
навчальному закладу ДСО
України.
У розрахунку один
підсилювач зі 100%
резервування
каналів
підсилювання на
кожний зал нарад.
Потужність та
комплектність
визначаються за
схемою організації
озвучення.
Начальник ДДСО при МВСУкраїни полковник міліції О.П.Угровецький
Додаток 3
до наказу МВС України
25.11.2003 N 1428
ТЕРМІНИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
основних засобів зв'язку в підрозділах ДСО при МВС України
Найменування технікиНормативний
строк
експлуатації
(у роках)
Засоби проводового зв'язку
1Автоматичні телефонні станції адміністративно-господарського зв'язку (координатні, квазіелектронні) ємністю понад 200 номерів20
2Автоматичні телефонні станції адміністративно-господарського зв'язку (координатні, квазіелектронні) ємністю до 200 номерів15
3Електронні (цифрові) автоматичні станції оперативного зв'язку ємністю понад 50 портів20
4Електронні (цифрові) автоматичні станції оперативного зв'язку ємністю до 50 портів15
5Цифрові телефонні апарати (термінали) АТС оперативного зв'язку15
6Аналогові станції (пульти) оперативного зв'язку12
7Аналогові телефонні комутатори директорського зв'язку, офісні електронні автоматичні телефонні станції10
8Телефонні комутатори міжміського зв'язку10
9Польові телефонні комутатори, телефонні апарати МБ10
10Телефонні концентратори, телефонні апарати , пристрої автоматичного визначення номера телефону абонента10
11Апаратура ущільнення ліній зв'язку (каналоутворювальна) телефонна18
12Апаратура узгодження 4-проводових телефонних каналів з обладнанням телефонного зв'язкуЗгідно з ТУ
13Автоматичні телеграфні станції (концентратори) електронні20
14Апаратура ущільнення ліній зв'язку (каналоутворювальна) телеграфна15
15Телеграфні апарати електромеханічні10
16Телеграфні апарати електронні, автоматизовані абонентські установки на базі ЕОМ12
17Факсимільні апарати10
18Системи документування розмов лініями зв'язку електромеханічні8
19Системи документування розмов лініями зв'язку електронні20
20Апаратура оповіщення телефонною мережею аналогова15
21Апаратура оповіщення телефонною мережею цифрова20
22Радіотрансляційна апаратура оповіщення10
23Електромегафони5
24Сигнально-гучномовні пристрої7
25Підсилювачі озвучення залів10
26Промтелеустановки охоронні15
27Короткохвильові радіостанції потужності від 0,1 до 1 кВт15
28Короткохвильові радіостанції потужності до 0,1 кВт10
29УКХ радіостанції центральні, стаціонарні (у т.ч. дистанційні), ретранслятори8
30УКХ радіостанції автомобільні (у т.ч. мотоциклетні)7
31УКХ радіостанції переносні (у т.ч. потайнопереносні)6
32Радіорелейні станції15
Мобільні засоби зв'язку
33Мобільні телефони стаціонарні8
34Мобільні телефони возимі7
35Мобільні телефони переносні6
36Телефони типу "Алтай" стаціонарні8
37Телефони типу "Алтай" возимі7
38Транкінгові радіостанції стаціонарні8
39Транкінгові радіостанції возимі7
40Транкінгові радіостанції переносні6
41Базове обладнання пейджингового зв'язку8
42Пейджер6
Пересувні засоби зв'язку
43Командно-штабна машина10
44Пересувна майстерня зв'язку10
Джерела електроживлення
45Агрегати електроживлення потужністю до 4 кВт (бензоагрегати)10
46Установки електроживлення для вузлів зв'язку7
47Випрямлювачі до 3 кВт.8
48Випрямлювачі понад 3 кВт12
49Батареї акумуляторні стаціонарні кислотні герметичні10
50Батареї акумуляторні стаціонарні кислотні закриті15
51Батареї акумуляторні стаціонарні кислотні відкриті10
52Батареї акумуляторні стаціонарні лужні8
Примітка 1. Закінчення нормативного строку служби не є підставою для списання засобів зв'язку, якщо їх технічні характеристики відповідають технічним умовам.
Примітка 2. Під час експлуатації в умовах моря та морського узбережжя строк служби засобів зв'язку скорочується на 25%, на ріках і озерах - на 15%.
Примітка 3. Час перебування апаратури на зберіганні в строки експлуатації не входить.
Начальник ДДСО при МВСУкраїни полковник міліції О.П.Угровецький
Додаток 4
до наказу МВС України
25.11.2003 N 1428
ФОРМА "2-Ст Наявність"
Кому подається _____________
Ким подається ______________
СТАТИСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ
про наявність засобів проводового зв'язку, ліній та каналів зв'язку для підрозділів ДСО України
Розділ 2. Відомості про наявність засобів проводового зв'язку, ліній та каналів зв'язку
Код форми "2-Ст П", розділ 02, рік _________
Найменування засобів проводового зв'язку,
ліній та каналів зв'язку
Одиниці
виміру
Наяв-
вість
на
поча-
ток
звіт-
ного
року
Уведе-
но в
дію в
звіт-
ному
році
Спи-
сано
в
звіт-
ному
році
Пере-
дано
в
звіт-
ному
році
Під-
лягає
спи-
санню
Наяв-
ність
на
кінець
звіт-
ного
року
УДСО, ВДСОПідрозділи УДСО, ВДСО
Чер-
гова
час-
тина
Слу-
жба
зв'я-
зку
Усьо-
го в
під-
роз-
ділах
1234567891011121314151617181920212223242526
Автоматичні телефонні станції адмін. -
господарського зв'язку, усього

од.
у тому числі:
ємністю до 400 портів

-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 200 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 100 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
Усього монтажна ємністьномери
Електронні (цифрові) АТС відомчого
оперативного і міжміського зв'язку,
усього


од.
у тому числі:
ємністю до 400 портів

-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 200 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 80 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 40 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
Усього монтажна ємністьномери
Офісні міні-АТС, усьогоод.
в тому числі:
ємністю до 100 портів
-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 80 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 60 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 40 портів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
Усього монтажна ємністьномери
Аналогові станції (пульти) оперативного
зв'язку ЧЧ, усього

од.
у тому числі:
ємністю до 100 номерів

-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 50 номерів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 20 номерів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
Телефонні комутатори директорського
зв'язку, усього

-/-
в тому числі:
ємністю до 40 номерів

-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 30 номерів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 20 номерів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
ємністю до 10 номерів-/-
у т.ч.: (найменування)-/-
Апаратура ущільнення ліній зв'язку
(каналоутворювальна) телефонна, усього

комп-
лек
ємністю до 30 каналів-/-
у тому числі: (найменування)-/-
Апаратура узгодження 4 - проводових
телефонних каналів з обладнанням
телефонного зв'язку


-/-
у тому числі: (найменування)-/-