ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
17.09.2002 N 188 |
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 жовтня 2002 р.
за N 803/7091
Про встановлення відомчих заохочувальних відзнак Головного контрольно-ревізійного управління України
Відповідно до указів Президента України від 18.11.96 N 1094/96 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та від 13.02.97 N 134/97 "Про Примірне положення про відомчі заохочувальні відзнаки"
НАКАЗУЮ:
1. Встановити заохочувальні відзнаки Головного контрольно-ревізійного управління України - нагрудний знак "Почесний працівник державної контрольно-ревізійної служби в Україні" та "Подяка Голови Головного контрольно-ревізійного управління України".
2. Затвердити положення про зазначені заохочувальні відзнаки (додаються).
3. Управлінню забезпечення взаємодії з правоохоронними органами та правової роботи (Лихицький О.П.) здійснити реєстрацію цього наказу в Міністерстві юстиції в установленому порядку.
4. Редакції журналу "Фінансовий контроль" (Вербило Є.Ф.) опублікувати положення про заохочувальні відзнаки в найближчому номері журналу.
5. Начальникам управлінь і самостійних відділів апарату ГоловКРУ, начальникам контрольно-ревізійних управлінь в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі довести зміст зазначених положень до відома трудових колективів.
6. Скасувати накази ГоловКРУ України від 22.01.1998 N 11 та від 08.08.2001 N 73.
Голова | П.К.Германчук |
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ГоловКРУ України
17.09.2002 N 188
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
2 жовтня 2002 р.
за N 803/7091
ПОЛОЖЕННЯ
про заохочувальну відзнаку Головного контрольно-ревізійного управління України - нагрудний знак "Почесний працівник державної контрольно-ревізійної служби в Україні"
1. Заохочувальною відзнакою Головного контрольно-ревізійного управління України (далі - ГоловКРУ) - нагрудним знаком "Почесний працівник державної контрольно-ревізійної служби в Україні" (далі - нагрудний знак) нагороджуються керівні працівники та спеціалісти органів державної контрольно-ревізійної служби, які пропрацювали в цій службі, як правило, не менше 10 років, за тривалу і бездоганну роботу, значні трудові досягнення при виконанні покладених на службу завдань, особистий внесок у її розвиток.
2. Нагрудним знаком також можуть бути нагороджені міністри, керівники інших центральних органів виконавчої влади, відомі державні, політичні, громадські діячі, науковці, іноземні громадяни та інші особи за особистий внесок у діяльність та розвиток органів державної контрольно-ревізійної служби в Україні, співробітництво у науковій сфері.
3. Висунення кандидатур для нагородження нагрудним знаком здійснюється гласно, як правило, у трудовому колективі, де працює особа, яку представляють до нагородження.
4. Подання про нагородження вноситься заступниками Голови, начальниками управлінь, самостійних відділів апарату ГоловКРУ, начальниками контрольно-ревізійних управлінь в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі на ім'я Голови ГоловКРУ (голови колегії).
Подання передається в колегію ГоловКРУ для розгляду і прийняття рішення.
До подання додається біографічна довідка працівника, який представляється до нагородження. Подання містить характеристику трудової діяльності працівника за весь час роботи у відповідному органі, а також дані про конкретні значні трудові досягнення.
5. Рішення про нагородження нагрудним знаком приймається колегією ГоловКРУ і оформляється протоколом.
6. Про нагородження нагрудним знаком працівників державної контрольно-ревізійної служби та інших осіб видається наказ Голови ГоловКРУ.
7. Вручення нагрудного знака провадиться в урочистій обстановці Головою або, за його дорученням, членами колегії ГоловКРУ, начальником відповідного регіонального контрольно-ревізійного управління (за місцем роботи нагородженої особи).
Особі, нагородженій нагрудним знаком, видається посвідчення за підписом Голови ГоловКРУ.
Разом з нагрудним знаком працівникам органів державної контрольно-ревізійної служби та особам, які вийшли на пенсію з цих органів, вручається грошова премія у розмірі 200 гривень за рахунок економії за кошторисом витрат ГоловКРУ, відповідного регіонального контрольно-ревізійного управління.
Вручення нагрудного знака доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, ювілейних дат державної контрольно-ревізійної служби та працівників тощо.
8. У трудовій книжці особи, нагородженої нагрудним знаком, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу.
9. Підготовка проекту наказу, а також облік та реєстрація відзначених здійснюються Управлінням кадрів ГоловКРУ.
Про вручення нагрудного знака складається протокол колегії, витяг з якого зберігається у справах Управління кадрів ГоловКРУ.
10. Нагрудний знак носиться на правому боці грудей і розміщується нижче знаків державних нагород України.
11. Органи державної контрольно-ревізійної служби повинні пропагувати досягнення працівників, нагороджених нагрудним знаком, у тому числі в засобах масової інформації.
12. Втрачені нагрудні знаки повторно не видаються.