• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження Порядку видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить

Міністерство екології та природних ресурсів України | Наказ, Порядок від 27.05.2002 № 197 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Міністерство екології та природних ресурсів України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 27.05.2002
  • Номер: 197
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Міністерство екології та природних ресурсів України
  • Тип: Наказ, Порядок
  • Дата: 27.05.2002
  • Номер: 197
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 197 від 27.05.2002
м. Київ

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 червня 2002 р.
за N 498/6786
Про затвердження Порядку видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2001 N 1703 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2002 році"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить (додається).
2. Надати Державній екологічній інспекції виняткове право видачі погоджень на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить, та право видачі листів-роз'яснень, якщо продукція не містить озоноруйнівних речовин.
3. Надати Республіканському комітету Автономної Республіки Крим з екології та природних ресурсів, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі, державним інспекціям охорони Чорного та Азовського морів право видачі суб'єктам підприємницької діяльності, що зареєстровані у відповідних регіонах листів-роз'яснень, якщо продукція не містить озоноруйнівних речовин, за контрактами (договорами), загальна вартість яких не перевищує 10 тис. доларів США.
4. Державній екологічній інспекції (П.Свирид) подати наказ на державну реєстрацію в Міністерство юстиції України та після державної реєстрації довести цей наказ до відома Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Державної митної служби України, територіальних органів Міністерства екології та природних ресурсів України.
5. Республіканському комітету Автономної Республіки Крим з екології та природних ресурсів, державним управлінням екології та природних ресурсів в областях, містах Києві та Севастополі, державним інспекціям охорони Чорного та Азовського морів щокварталу подавати до Державної екологічної інспекції інформацію про видані листи-роз'яснення.
6. Уважати таким, що втратив чинність, Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на ввезення та вивезення озоноруйнівних речовин і продукції, що їх містить, затверджений наказом Мінекоресурсів від 16.06.2000 N 56, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.06.2000 за N 362/4583.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Державної екологічної інспекції - Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища П.Свирида.
Міністр С.Курикін
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства екології
та природних ресурсів
України
27.05.2002 N 197
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
12 травня 2002 р.
за N 498/6786
Порядок видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин та продукції, що їх містить
1. Цей Порядок розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2001 року N 1703 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2002 році".
2. Порядок визначає процедуру видачі погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин (далі - ОРР) та продукції, що їх містить (далі - Погодження), та листів-роз'яснень, якщо продукція не містить ОРР (далі - лист-роз'яснення), розповсюджується на всі суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, організаційно-правової форми та місця їх реєстрації і є обов'язковим для виконання.
3. До сфери дії Порядку входять ОРР та продукція, що може містити ОРР, згідно з переліками, наведеними у додатках 1 та 2 до Порядку. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2001 року N 1703 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2002 році" ліцензуванню не підлягає експорт/імпорт:
а) продукції, визначеної додатком 2, яка перевозиться у контейнерах з особистим майном та предметами побуту;
б) ОРР та продукції, яка може містити ОРР, у разі транзитних перевезень через Україну з держав та в держави, що є Сторонами Монреальського протоколу (додаток 3 до Порядку);
в) продукції, яка вироблена після 1 січня 1996 року в країнах - членах Організації економічного співробітництва та розвитку за переліком додатка 4 до Порядку.
4. Розгляд документів, наданих суб'єктами підприємницької діяльності, та підготовку Погодження забезпечує Державна екологічна інспекція (далі - Держекоінспекція). Погодження підписується начальником Держекоінспекції та завіряється гербовою печаткою.
Погодження, яке видає Держекоінспекція, - це документ, який є однією з підстав для видачі ліцензії на експорт/імпорт озоноруйнівних речовин.
5. Для одержання Погодження суб'єкт підприємницької діяльності має подати до Держекоінспекції такі документи:
супроводжувальний лист;
заяву про отримання Погодження (додаток 5) у двох примірниках;
копію контракту (договору), завірену в установленому порядку;
специфікацію до контракту (договору);
сертифікат походження ОРР та продукції, що їх містить, з обов'язковим зазначенням кодів згідно з Українським класифікатором товарної номенклатури зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТ ЗЕД);
документ, що підтверджує якість ОРР та продукції, що їх містить, сертифікат відповідності (можливе надання одного з зазначених документів);
відомості щодо хімічного складу речовин та продукції (наявність інформаційних наклейок (маркування) стосовно типу речовини в ємностях та продукції);
висновки державної екологічної експертизи (для об'єктів екологічної експертизи).
Якщо текст контракту (договору), специфікації та інших документів викладено іноземною мовою, то заявник додає завірений переклад документів на українську мову. Документи оформлюються в окрему справу. Відповідальність за достовірність інформації, наданої у документах, які подані для отримання Погодження, несе керівник суб'єкта підприємницької діяльності.
6. Якщо наданий пакет документів відповідає умовам пункту 5 цього Порядку, то суб'єкту підприємницької діяльності надається Погодження для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин та продукції, що їх містить (додаток 6), у двох примірниках: один - для передачі до Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України для подальшого оформлення в установленому порядку ліцензії на експорт чи імпорт, другий - для пред'явлення у митні органи під час митного оформлення вантажів у зоні діяльності митниць та регіональних митниць, третій примірник Погодження зберігається в Держекоінспекції.
7. Рішення про видачу (або відмову у видачі) Погодження суб'єкту підприємницької діяльності, при наявності усіх необхідних документів, приймається не пізніше ніж за 20 календарних днів від дати реєстрації заяви.
8. Відривний талон екологічного контролю, що зазначений у Погодженні, заповнюється державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища під час митного оформлення вантажу. Після кожної відмітки про поставку ксерокопія Погодження (разом з талоном) надсилається заявником до Держекоінспекції. Після завершення поставок за даним контрактом талон відривається екологічним інспектором і надсилається до Держекоінспекції.
9. У разі відмови у видачі Погодження робиться позначка в обох примірниках заяви, де ставиться підпис заявника про отримання поданих документів та ознайомлення з причиною відмови у видачі Погодження, при цьому другий примірник заяви видається заявнику.
10. При встановленні фактичного порушення вимог даного Порядку, виникненні обставин, що можуть призвести до невиконання зобов'язань України за Монреальським протоколом про речовини, що руйнують озоновий шар, а також інших рішень, обов'язкових для виконання Сторонами Монреальського протоколу, Держекоінспекція має право призупинити або скасувати Погодження та повідомити про це Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України, Державну митну службу України та юридичну особу, що отримала Погодження.
У разі незгоди суб'єкт підприємницької діяльності може оскаржити рішення Мінекоресурсів у місячний термін.
11. У разі встановлення факту відсутності ОРР у переліку продукції (додаток 2) митне оформлення вантажів здійснюється на підставі листів-роз'яснень Держекоінспекції та територіальних органів Мінекоресурсів, що така продукція не містить озоноруйнівних речовин і ліцензуванню відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2001 року N 1703 "Про переліки товарів, експорт та імпорт яких підлягає квотуванню і ліцензуванню у 2002 році" не підлягає (додаток 7).
12. У разі порушення даного Порядку суб'єкти підприємницької діяльності несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
Начальник Державної екологічної інспекції П.Свирид
Додаток 1
до п. 3 Порядку видачі
погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
Перелік
озоноруйнівних речовин, експорт та імпорт яких потребує отримання погодження
Найменування речовинКод згідно
з УКТ ЗЕД
Чотирихлористий вуглець або тетрахлорметан (ЧХВ)2903 14 00 00
Метилхлороформ або 1, 1, 1-трихлоретан (МХФ)2903 19 10 00
Бромистий метил2903 30 33 00
Трихлорфторметан (ХФВ-11)2903 41 00 00
Дихлордифторметан (ХФВ-12)2903 42 00 00
1, 1, 2-трихлортрифторетан (ХФВ-113) 1, 1, 2,
2-дихлортетрафторетан (ХФВ-114)
2903 43 00 00
2903 44 10 00
Хлорпентафторетан (ХФВ-115)2903 44 90 00
Хлортрифторметан (ХФВ-13)2903 45 10 00
Пентахлорфторетан (ХФВ-111)2903 45 15 00
Гептахлорфторпропан (ХФВ-211)2903 45 25 00
Гексахлордифторпропани (ХФВ-212)2903 45 30 00
Пентахлортрифторпропани (ХФВ-213)2903 45 35 00
Тетрахлортетрафторпропани (ХФВ-214)2903 45 40 00
Трихлорпентафторпропани (ХФВ-215)2903 45 45 00
Дихлоргексафторпропани (ХФВ-216)2903 45 50 00
Хлоргептафторпропани (ХФВ-217)2903 45 55 00
Тетрахлордифторетан (ХФВ-112)2903 45 90 00
Дихлорфторметан (ГХФВ-21), хлордифторметан
(ГХФВ-22), хлорфторметан (ГХФВ-31),
тетрахлорфторетан (ГХФВ-121), трихлордифторетан
(ГХВФ-122), дихлортрифторетан (ГХФВ-123),
хлортетрафторетан (ГХФВ-124), трихлорфторетан
(ГХФВ-131), дихлортрифторетан (ГХФВ-132),
хлортрифторетан (ГХФВ-133), дихлорфторетан
(ГХФВ-141), 2-дихлорфторетан (ГХФВ-141-b),
хлордифторетан (ГХФВ-142), хлордифторетан
(ГХФВ-142-b), хлорфторетан (ГХФВ-151),
гексахлорфторпропан (ГХФВ-221),
пентахлордифторпропан (ГХФВ-222),
тетрахлортрифторпропан (ГХФВ-223),
трихлортетрафторпропан (ГХФВ-224),
дихлорпентафторпропан (ГХФВ-225), 1-трифтор,
2-дифтор, 3-дихлорпропан (ГХФВ-225 са),
1-хлордифтор, 2-дифтор, 3-хлорфторпропан
(ГХФВ-225-cb), хлоргексафторпропан (ГХФВ-226),
пентахлорфторпропан (ГХФВ-231),
тетрахлордифторпропан (ГХФВ-232),
трихлортрифторпропан (ГХФВ-233),
дихлортетрафторпропан (ГХФВ-234),
хлорпентафторпропан (ГХФВ-235), тетрахлорфторпропан
(ГХФВ-241), трихлордифторпропан (ГХФВ-242),
дихлортрифторпропан (ГХФВ-243), хлортетрафторпропан
(ГХФВ-244), трихлорфторпропан (ГХФВ-251),
дихлордифторпропан (ГХФВ-252), хлортрифторпропан
(ГХФВ-253), дихлорфторпропан (ГХФВ-261),
хлордифторпропан (ГХФВ-262), хлорфторпропан
(ГХФВ-271).
2903 49 10 00
Дибромфторметан, бромдифторметан, бромфторметан,
тетрабромфторетан, трибромдифторетан,
дибромтрифторетан, бромтетрафторетан,
трибромфторетан, дибромдифторетан, бромтрифторетан,
дибромфторетан, бромдифторетан, бромфторетан,
гексабромфторпропан, пентабромдифторпропан,
тетрабромтрифторпропан, трибромтетрафторпропан,
дибромпентафторпропан, бромгексафторпропан,
пентабромфторпропан, тетрабромдифторпропан,
трибромтрифторпропан, дибромтетрафторпропан,
бромпентафторпропан, тетрабромфторпропан,
трибромдифторпропан, дибромтрифторпропан,
бромтетрафторпропан, трибромфторпропан,
дибромдифторпропан, бромтрифторпропан,
дибромфторпропан, бромдифторпропан, бромфторпропан.
2903 49 30 00
Бромхлордифторметан (Галон 1211)2903 46 10 00
Бромтрифторметан (Галон 1301)2903 46 20 00
1, 1, 2, 2-дибромтетрафторетан (Галон 2402)2903 46 90 00
Примітки:
1. Ліцензії видаються за погодженням з Міністерством екології та природних ресурсів України.
2. Імпорт товарів за кодом згідно з УКТ ЗЕД 2903 19 10 00 безпосередньо Банкнотно-монетним двором та фабрикою банкнотного паперу Національного банку для власних потреб здійснюється без ліцензій.
Додаток 2
до пунктів 3, 11 Порядку
видачі погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
ПЕРЕЛІК
продукції, яка може містити озоноруйнівні речовини і експорт та імпорт якої підлягає ліцензуванню
Найменування продукціїКод згідно зУКТ ЗЕД
Продукція, яка надходить в аерозольній упаковці:
2106
3208
3209
3210 00
3212
3214
3304
3305
3306
3307
3402
3403
3405
3506 91 00
3808
3809
3811
3812
3813 00 00 00
3814
3820 00 00 00
3824 90 70 00
3824 90 95 00
3910 00 00
Установки для кондиціонування повітря, до складу
яких входять вентилятори з двигуном та прилади
для вимірювання температури і вологості повітря,
включаючи кондиціонери, в яких вологість не
регулюється окремо
8415
Холодильники, морозильники та інше холодильне і
морозильне обладнання, електричне або інших
типів; теплові насоси, крім установок
для кондиціонування повітря, товарної
позиції 8415
8418
Вогнегасники заряджені8424 10
Автомати для торгівлі з обігрівальними або
охолоджувальними пристроями
8476 21 00 00
8476 81 00 00
Зброя інша (засоби індивідуального самозахисту в
аерозольній упаковці)
93 04 00 00 00
Продукція, яка відповідає кодам, зазначеним у графі "Код згідно з УКТ ЗЕД", але надходить не в аерозольній упаковці, ліцензуванню не підлягає.
Примітки:
1. Ліцензії видаються за погодженням з Міністерством екології та природних ресурсів України. У разі відсутності озоноруйнівних речовин у переліку продукції, яка підпадає під зазначені коди УКТ ЗЕД, митне оформлення вантажів здійснюється на підставі листів-роз'яснень Міністерства екології та природних ресурсів та його територіальних органів про те, що така продукція не містить озоноруйнівних речовин і ліцензування не потребує.
2. Імпорт товарів за кодами згідно з УКТ ЗЕД 3402 та 3403 безпосередньо Банкнотно-монетним двором та фабрикою банкнотного паперу Національного банку для власних потреб здійснюється без ліцензій.
3. Не підлягає ліцензуванню продукція, яка вироблена після 1 січня 1996 року в країнах - членах Організації економічного співробітництва і розвитку, перелік яких зазначено у додатку 5.
4. У разі наявності в складі продукції за кодами згідно з УКТ ЗЕД 84 15 та 84 18 речовин за кодами згідно з УКТ ЗЕД 2903 49 1000 митне оформлення зазначеної продукції здійснюється на підставі листа Мінекоресурсів або його територіальних органів про те, що така продукція ліцензуванню не підлягає.
Додаток 3
до п. 3 Порядку видачі
погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
ПЕРЕЛІК
країн - Сторін Монреальського протоколу ( 995_215 ), експорт/імпорт озоноруйнівних речовин (продукції) до/з яких дозволяється
1. Австралія
2. Австрійська Республіка
3. Азербайджанська Республіка
4. Алжирська Народна Демократична Республіка
5. Республіка Албанія
6. Антигуа і Барбуда
7. Республіка Ангола
8. Арабська Республіка Єгипет
9. Співдружність Багамських Островів
10. Народна Республіка Бангладеш
11. Барбадос
12. Держава Бахрейн
13. Беліз
14. Республіка Бенін
15. Республіка Болівія
16. Республіка Боснія і Герцеговина
17. Республіка Ботсвана
18. Держава Бруней-Даруссалам
19. Буркіна-Фасо
20. Республіка Бурунді
21. Республіка Вануату
22. Республіка Вірменія
23. Соціалістична Народна Лівійська Арабська Джамахірія
24. Республіка Венесуела
25. Габонська Республіка
26. Кооперативна Республіка Гайана
27. Республіка Гаїті
28. Республіка Гамбія
29. Республіка Гана
30. Республіка Гватемала
31. Гвінейська Республіка
32. Республіка Гондурас
33. Гренада
34. Грецька Республіка
35. Держава Ізраїль
36. Республіка Джибуті
37. Співдружність Домініки
38. Домініканська Республіка
39. Республіка Еквадор
40. Естонська Республіка
41. Ефіопія
42. Республіка Заїр
43. Республіка Замбія
44. Республіка Зімбабве
45. Ісламська Республіка Іран
46. Ірландія
47. Республіка Ісландія
48. Королівство Іспанія
49. Італійська Республіка
50. Йорданське Хашимітське Королівство
51. Єменська Республіка
52. Республіка Кабо-Верде
53. Республіка Камерун
54. Киргизька Республіка
55. Королівство Камбоджа
56. Канада
57. Держава Катар
58. Республіка Кенія
59. Республіка Кіпр
60. Республіка Кірибаті
61. Китайська Народна Республіка
62. Республіка Колумбія
63. Федеральна Ісламська Республіка Коморські Острови
64. Республіка Конго
65. Корейська Народно-Демократична Республіка
66. Королівство Бельгія
67. Королівство Данія
68. Королівство Нідерланди
69. Королівство Норвегія
70. Королівство Швеція
71. Республіка Коста-Ріка
72. Республіка Кот-д'Івуар
73. Лаоська Народна Демократична Республіка
74. Латвійська Республіка
75. Королівство Лесото
76. Республіка Ліберія
77. Ліванська Республіка
78. Литовська Республіка
79. Князівство Ліхтенштейн
80. Велике Герцогство Люксембург
81. Республіка Маврикій
82. Ісламська Республіка Мавританія
83. Республіка Мадагаскар
84. Республіка Малаві
85. Малайзія
86. Республіка Малі
87. Мальдівська Республіка
88. Республіка Мальта
89. Королівство Марокко
90. Республіка Маршальські (Маршаллові) Острови
91. Мексиканські Сполучені Штати
92. Республіка Мозамбік
93. Князівство Монако
94. Монголія
95. Союз М'янма
96. Республіка Намібія
97. Королівство Непал
98. Республіка Нігер
99. Федеративна Республіка Нігерія
100. Республіка Нікарагуа
101. Нова Зеландія
102. Танзанія
103. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії
104. Об'єднані Арабські Емірати
105. Султанат Оман
106. Ісламська Республіка Пакистан
107. Республіка Палау
108. Республіка Панама
109. Незалежна Держава Папуа - Нова Гвінея
110. Республіка Парагвай
111. Республіка Перу
112. Південно-Африканська Республіка
113. Португальська Республіка
114. Аргентинська Республіка
115. Республіка Білорусь
116. Республіка Болгарія
117. Республіка Казахстан
118. Республіка Грузія
119. Республіка Індія
120. Республіка Індонезія
121. Республіка Корея
122. Республіка Куба
123. Держава Кувейт
124. Республіка Молдова
125. Республіка Польща
126. Республіка Узбекистан
127. Республіка Хорватія
128. Російська Федерація
129. Румунія
130. Республіка Ель-Сальвадор
131. Самоа
132. Сомалійська Демократична Республіка
133. Республіка Суринам
134. Незалежна Держава Західне Самоа
135. Королівство Саудівська Аравія
136. Сент-Вінсент і Гренадіни
137. Королівство Свазіленд
138. Республіка Сейшельські Острови
139. Республіка Сенегал
140. Федерація Сент-Кітс і Невіс
141. Сент-Люсія
142. Республіка Сінгапур
143. Сирійська Арабська Республіка
144. Словацька Республіка
145. Республіка Словенія
146. Соломонові Острови
147. Соціалістична Республіка В'єтнам
148. Союзна Республіка Югославія
149. Сполучені Штати Америки
150. Республіка Судан
151. Республіка Сьєрра-Леоне
152. Республіка Таджикистан
153. Королівство Таїланд
154. Тоголезька Республіка
155. Республіка Тринідад і Тобаго
156. Тувалу
157. Туніська Республіка
158. Турецька Республіка
159. Туркменистан
160. Республіка Уганда
161. Угорська Республіка
162. Україна
163. Східна Республіка Уругвай
164. Федеративні Штати Мікронезії
165. Федеративна Республіка Бразилія
166. Федеративна Республіка Німеччина
167. Суверенна Демократична Республіка Фіджі
168. Республіка Філіппіни
169. Фінляндська Республіка
170. Французька Республіка
171. Центральноафриканська Республіка
172. Республіка Чад
173. Чеська Республіка
174. Республіка Чилі
175. Швейцарська Конфедерація
176. Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка
177. Республіка Македонія
178. Ямайка
179. Японія
Додаток 4
до п. 3 Порядку видачі
погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
ПЕРЕЛІК
країн - членів Організації економічного співробітництва і розвитку
1. Австралія
2. Австрійська Республіка
3. Грецька Республіка
4. Ірландія
5. Республіка Ісландія
6. Королівство Іспанія
7. Італійська Республіка
8. Канада
9. Королівство Бельгія
10. Королівство Данія
11. Королівство Нідерланди
12. Королівство Норвегія
13. Королівство Швеція
14. Велике Герцогство Люксембург
15. Мексиканські Сполучені Штати
16. Нова Зеландія
17. Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії
18. Португальська Республіка
19. Республіка Корея
20. Республіка Польща
21. Сполучені Штати Америки
22. Турецька Республіка
23. Угорська Республіка
24. Федеративна Республіка Німеччина
25. Фінляндська Республіка
26. Французька Республіка
27. Чеська Республіка
28. Швейцарська Конфедерація
29. Японія
Додаток 5
до п. 5 Порядку видачі
погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
Заява
про отримання погодження на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин та продукції, що їх містить
Заявник _____________________________________________________
(для юридичних осіб - повне найменування суб'єкта
господарчої діяльності,
_____________________________________________________________
для фізичних осіб - прізвище, ім'я, по батькові; серія,
N паспорта, коли та ким виданий)
Повна юридична адреса _______________________________________
_____________________________________________________________
Контракт ____________________________________________________
(номер, дата, загальна сума контракту,
_____________________________________________________________
фірма-виробник, фірма-постачальник)
Предмет контракту ___________________________________________
(код товару за УКТ ЗЕД, його повна назва,
_____________________________________________________________
кількість, одиниця виміру,
_____________________________________________________________
ціна одиниці виміру товару літерами)
Керівник організації імпортера (експортера) _________________
_____________________________________________________________
(посада; прізвище, ім'я, по батькові)
__________________________ ______________________________
(дата) (підпис)
М.П.
Відмовлено у видачі у зв'язку з _____________________________
(посада; прізвище, ім'я,
_____________________________________________________________
по батькові; підпис; дата)
_____________________________________________________________
_____________________________________________________________
Подані документи отримав, з причинами відмови ознайомлений
_____________________________________________________________
(посада; прізвище, ім'я, по батькові; підпис; дата)
Додаток 6
до п. 6 Порядку видачі
погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
Міністерство екології та природних ресурсів України
Державна екологічна інспекція
ПОГОДЖЕННЯ
для отримання ліцензії на експорт та імпорт озоноруйнівних речовин та продукції, що їх містить
від _____________________ N ___________________
(дата цифрами)
Видане ______________________________________________________
(для юридичних осіб - повне найменування суб'єкта
_____________________________________________________________
господарчої діяльності,
_____________________________________________________________
для фізичних осіб - прізвище, ім'я, по батькові; серія,
_____________________________________________________________
N паспорта, коли та ким виданий)
Повна юридична адреса _______________________________________
Контракт ____________________________________________________
(номер, дата, загальна сума контракту)
_____________________________________________________________
(фірма-виробник, фірма-постачальник)
Предмет контракту ___________________________________________
(код товару за УКТ ЗЕД, його повна назва,
_____________________________________________________________
кількість, одиниця виміру, ціна товару)
Посадова особа Держекоінспекції
_____________________________________ ___________________
(посада, прізвище, ім'я, по батькові) (підпис)
М.П.
_________________________________________________________________
Відривний талон екологічного контролю
-------------------------------------------------------------------
|Дата митного| Назва | Кількість | Пункт | Підпис, |
| оформлення |продукції | вивезеного/ |екологічного| штамп |
| вантажу | | ввезеного товару | контролю | |
| | | за контрактом, | | |
| | | N Погодження | | |
-------------------------------------------------------------------
Примітка. Даний талон заповнюється державним екологічним інспектором під час митного оформлення вантажу. Після кожної відмітки про поставку ксерокопія Погодження (разом з талоном) надсилається заявником до Держекоінспекції. Після остаточного завершення поставок за даним контрактом, талон відривається державним екологічним інспектором і надсилається до Держекоінспекції.
Додаток 7
до п. 11 Порядку
видачі погодження для
отримання ліцензії на
експорт та імпорт
озоноруйнівних речовин і
продукції, що їх містить
Лист-роз'яснення
Цим засвідчую, що продукція (речовина):
(назва продукції) під кодом (кодами) УКТ ЗЕД, виробництва
фірми (назва фірми, країна),
яка планується до ввезення/вивезення суб'єктом
підприємницької діяльності (назва суб'єкта) згідно з контрактом
(договором) N _________ з фірмою (назва),
не містить озоноруйнівних речовин (не є озоноруйнівною
речовиною), імпорт та експорт яких підлягає ліцензуванню, і тому
не підпадає під дію постанови Кабінету Міністрів України
від ____ _____.
Посадова особа ________________
(підпис)
М.П.