• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про затвердження форми державної статистичної звітності N 2-інвестиції-квартальна "Звіт про капітальні інвестиції" та інструкції щодо її складання

Державний комітет статистики України  | Наказ, Форма, Інструкція від 12.12.2001 № 491 | Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 491 від 12.12.2001


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 грудня 2001 р.
за N 1076/6267
Про затвердження форми державної статистичної звітності N 2-інвестиції-квартальна "Звіт про капітальні інвестиції" та інструкції щодо її складання
На виконання статті 14 Закону України "Про державну статистику" та з метою удосконалення форм державної статистичної звітності зі статистики інвестицій
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити форму державної статистичної звітності N 2-інвестиції-квартальна "Звіт про капітальні інвестиції" та інструкцію щодо її складання (додаються).
2. Затверджені форму та інструкцію ввести в дію, починаючи зі звіту за I квартал 2002 року.
3. Управлінню статистики інвестицій та будівництва Головного управління статистики виробництва (Луценко Н.Г.):
3.1. Визначити необхідний тираж, підготувати і передати управлінню справами затверджені в пункті 1 наказу оригінали бланка форми державної статистичної звітності та інструкції для їх тиражування.
3.2. У відповідності до Плану розробки та експлуатації комплексів електронної обробки статистичної інформації підготувати і подати Головному міжрегіональному управлінню статистики у м. Києві постановку задачі автоматизованої обробки державної статистичної звітності за формою N 2-інвестиції-квартальна.
3.3. Здійснювати методологічне керівництво за збиранням та розробкою державної статистичної звітності за формою, затвердженою у п.1 наказу.
4. Фінансово-економічному управлінню (Сорокіна Т.В.) забезпечити фінансування виготовлення бланків форми державної статистичної звітності та інструкції щодо її заповнення.
5. Управлінню справами (Москот В.Ф.) забезпечити контроль за своєчасним виготовленням та доставкою бланків зазначеної форми та інструкції на адресу Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики.
6. Головному міжрегіональному управлінню статистики у м.Києві (Сидоренко М.М.):
6.1. Забезпечити розробку програмного забезпечення КЕОІ форми державної статистичної звітності, затвердженої у пункті 1 цього наказу.
6.2. Здійснювати розробку та зведення даних звітів за затвердженою формою державної статистичної звітності, одержаних від Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики, згідно з Планом державних статистичних спостережень.
7. Начальникам Головного управління статистики в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь статистики забезпечити в установленому порядку збір, розробку і подання Головному міжрегіональному управлінню статистики у м.Києві звітів за затвердженою формою в установлені терміни.
8. Скасувати наказ Держкомстату України від 31.07.2000 N 257 "Про затвердження форм державної статистичної звітності з статистики будівництва та основних фондів" у частині затвердження форми державної статистичної звітності N 2-кб-квартальна.
9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Голови комітету Головка В.А.
Голова комітету О.Г.Осауленко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомстату України
12 грудня 2001 року N 491
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
26 грудня 2001 р.
за N 1076/6267
ІНСТРУКЦІЯ
щодо складання державної статистичної звітності за формою N 2 - інвестиції - квартальна "Звіт про капітальні інвестиції"
Загальні положення
Державна статистична звітність за формою N 2-інвестиції - квартальна складається юридичними особами - підприємствами, організаціями, установами (далі - підприємствами) незалежно від форм власності, організаційно-правових форм господарювання та видів економічної діяльності, які безпосередньо освоювали (використовували) капітальні інвестиції у звітному періоді.
Якщо за вказівкою підприємства звіт за формою N 2-інвестиції - квартальна складають його відособлені (виділені на окремий баланс) філії, відділення та інші підрозділи, то підприємство дані за цими підрозділами не відображає. У звіт включаються тільки дані з капітальних інвестицій, що освоювались безпосередньо підприємством.
Підприємство, яке здійснює лінійне будівництво або яке у своєму складі має не виділені на окремий баланс структурні підрозділи, розміщені на території іншого регіону, ніж підприємство, складає, крім зведеного звіту, звіти щодо кожної території окремо і подає їх управлінню статистики за місцезнаходженням.
У разі освоєння капітальних інвестицій на умовах пайової участі звіт подається тим підприємством, якому в установленому порядку передані кошти і яке безпосередньо їх освоювало (використовувало).
Звітність подається за адресою і в терміни, зазначені на бланку форми.
В адресній частині звіту реквізити заповнюються за даними облікової картки Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.
Якщо у звітному році мала місце зміна структури підприємства, то дані за період з початку звітного року, а також за відповідний період минулого року наводяться, виходячи з його нової структури, яка утворилася на дату складання звітності.
У разі відкриття ліквідаційної процедури підприємства дані надаються ліквідаційною комісією (ліквідатором).
Терміни, наведені в цій Інструкції, застосовуються у значеннях, передбачених чинним законодавством України.
У звітності відображаються обсяги капітальних інвестицій - витрат на придбання, створення (будівництво) будівель, споруд, інших основних засобів (основних фондів) і необоротних матеріальних та нематеріальних активів.
Фактично освоєні у звітному періоді обсяги капітальних інвестицій відображаються у звітності на основі документів первинного обліку.
Витрати на придбання основних засобів (їх окремих частин), інших матеріальних та нематеріальних активів з метою їх подальшого перепродажу не відносяться до капітальних інвестицій і у звіт за формою N 2 - інвестиції - квартальна не включаються.
У звіті відображаються фактично освоєні (використані) обсяги капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування, включаючи кошти Державного бюджету України, як на поворотній, так і на безповоротній основі.
Витрати на придбання обладнання (об'єкта лізингу) включаються в обсяги капітальних інвестицій таким чином:
лізингодавцем, якщо це обладнання передане ним за договором в оперативний лізинг;
лізингоодержувачем, якщо це обладнання передане йому за договором у фінансовий лізинг.
Дані з капітальних інвестицій наводяться у фактичних цінах відповідного періоду. Якщо розрахунки за виконані роботи (послуги) або витрати на придбання машин, обладнання, інших основних засобів здійснені в іноземній валюті, то ці витрати перераховуються у грошову одиницю України - гривню за курсом, установленим Національним банком України на дату здійснення операції.
Суми податку на додану вартість включаються в обсяги капітальних інвестицій у разі, якщо підприємство є платником цього податку.
Розділ 1. Капітальні інвестиції
У розділі 1 відображаються дані фактично освоєних (використаних) у звітному періоді обсягів капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування незалежно від моменту оплати виконаних робіт.
У рядку 010 відображаються капітальні інвестиції, до яких належать інвестиції в основний капітал (основні засоби), в інші необоротні матеріальні активи; витрати, пов'язані з поліпшенням об'єкта, що призводить до збільшення майбутніх економічних вигод, первинно очікуваних від використання об'єкта, і на суму яких збільшується первісна вартість основних засобів (капітальний ремонт будівель, споруд, машин та обладнання); інвестиції у необоротні нематеріальні активи, а також витрати на формування основного стада.
Дані рядка 010 дорівнюють відповідно сумі даних рядків 011, 014, 015, 017, 018.
У рядку 011 відображаються інвестиції в основний капітал (капітальні вкладення): витрати на капітальне будівництво; на придбання машин та обладнання, інструменту, приладів та інвентарю, транспортних засобів (без затвердження кошторису на будівництво). Дані рядка 011 дорівнюють відповідно сумі даних рядків 012 та 013.
Інвестиції в основний капітал за своєю технологічною структурою складаються з вартості таких видів робіт і витрат:
усіх видів будівельних робіт;
робіт з монтажу обладнання;
витрат на придбання:
машин та обладнання (що потребує і не потребує монтажу);
інструменту, приладів та інвентарю;
транспортних засобів;
інших капітальних робіт і витрат.
У рядку 012 відображаються витрати на будівництво (що здійснюється як підрядним, так і господарським способом) нових, розширення, реконструкцію, технічне переозброєння та підтримання потужностей діючих підприємств; капітальні витрати на поліпшення земель (меліоративні, осушувальні, іригаційні та інші роботи); витрати на проведення культуртехнічних робіт на землях, що не потребують осушення, і на терасування крутих схилів; витрати на садіння і вирощування багаторічних плодово-ягідних культур (садів, виноградників тощо), на створення (закладку і догляд) захисних лісових смуг; роботи з експлуатаційного і глибокого розвідувального буріння на нафту, газ і на термальні води; витрати на придбання об'єктів незавершеного будівництва.
У рядку 012 не відображаються авансові платежі для фінансування будівництва та вартість устаткування, яке потребує монтажу і міститься на складі.
У рядку 013 відображаються витрати на придбання машин та обладнання, транспортних засобів, інструменту, приладів та інвентарю (без здійснення будівництва).
У цьому рядку також відображаються:
вартість обладнання, придбаного на умовах лізингу;
вартість малоцінних необоротних матеріальних активів.
У рядку 014 відображаються витрати на придбання або створення (будівництво) власними силами інших необоротних матеріальних активів:
бібліотечних фондів;
тимчасових (не титульних) споруд (крім витрат на зведення таких споруд, які замовник включає в обсяги інвестицій в основний капітал та оплачує);
природних ресурсів (нафти, газу тощо), придбаних для наступного видобутку;
інвентарної тари;
предметів прокату - активів, призначених для прокату;
інших необоротних матеріальних активів.
У рядку 015 відображаються витрати, пов'язані з поліпшенням об'єкта, що призводить до збільшення майбутніх економічних вигод, первинно очікуваних від використання об'єкта, і на суму яких збільшується первісна вартість основних засобів (капітальний ремонт будівель, споруд, машин та обладнання).
У рядку 016 з рядка 015 виділяються кошти, витрачені на капітальний ремонт будівель і споруд.
У рядку 017 відображаються витрати на придбання, створення власними силами необоротних нематеріальних активів.
До нематеріальних активів відносяться права користування природними ресурсами (надрами, геологічною та іншою інформацією про природне середовище ), майном (земельною ділянкою, будівлею), права на знаки для товарів і послуг (товарні знаки, торгові марки, фірмові назви), на об'єкти промислової власності (права на винаходи, патенти, ліцензії, промислові зразки, сорт рослин, породи тварин, ноу-хау), авторські та суміжні з ними права (права на літературні та музичні твори, програми для ЕОМ, бази) тощо.
У рядку 018 відображаються витрати на формування основного стада робочої та продуктивної худоби.
У цьому рядку не відображаються витрати на утримання тварин, що перебувають на вирощуванні та відгодівлі, птиці, звірів, кролів, сімей бджіл, а також на худобу, вибракувану з основного стада й реалізовану без поставлення на відгодівлю, тварин, прийнятих від населення для реалізації.
У рядку 019 відображається сума податку на додану вартість (із загального обсягу капітальних інвестицій - рядок 010), якщо юридична особа, що освоювала інвестиції, є платником цього податку.
У рядку 020 з рядка 011 виділяються витрати на здійснення будівельних і монтажних робіт (підрядним та господарським способом) із зведення будівель і споруд та робіт з монтажу обладнання.
У рядку 021 з рядка 020 виділяються витрати на здійснення будівельних і монтажних робіт господарським способом. До обсягів будівельних і монтажних робіт, виконаних господарським способом, належать роботи, виконані власними силами робітників підприємства та оплачені за рахунок основної діяльності, а не за договором підряду.
У рядку 022 з рядка 011 виділяються витрати на придбання машин та обладнання, транспортних засобів, інструменту, приладів та інвентарю, які були в користуванні і обліковувались на балансі інших юридичних осіб як основні засоби.
У рядку 023 з рядка 020 виділяються витрати на здійснення робіт з монтажу обладнання.
У рядку 028 відображаються капітальні інвестиції в придбання будівель, споруд та їх окремих частин (крім об'єктів незавершеного будівництва). Зокрема, у цьому рядку відображається вартість придбаних квартир.
Розділ 2. Інвестиції в основний капітал за видами основних засобів
У розділі 2 наводяться дані обсягів інвестицій в основний капітал за видами створених (збудованих), придбаних основних засобів:
будівлі (включаючи житлові) і споруди;
машини, обладнання, інструмент, інвентар (без транспортних засобів);
транспортні засоби;
інші.
Визначення понять "будівля" і "споруда" наведено в Державному класифікаторі будівель і споруд, затвердженому наказом Держстандарту України від 17 серпня 2000 р. N 507.
У рядках 201, 202 та 204 відображаються відповідно витрати на будівництво будівель та інженерних споруд, які складаються з фактичних витрат на виконання будівельних і монтажних робіт, вартості обладнання, що забезпечує функціонування цих будівель і споруд, вартості інших капітальних робіт і витрат (у частині, що відноситься до будівництва цих будівель та інженерних споруд - проектно-вишукувальних робіт, робіт з відведення земельних ділянок під будівництво та інших), які при введенні об'єкта в експлуатацію включаються в інвентарну вартість будівлі (споруди).
До витрат на будівництво будівель (споруд) включаються витрати на комунікації усередині цих будівель, які необхідні для їх експлуатації (уся система опалення і каналізації всередині будівлі, внутрішня мережа газ о-водопроводу, силові та освітлювальні електропроводки, телефонна електропроводка, вентиляційні пристрої загально санітарного призначення, підйомники, ліфти та ін.).
У рядку 202 з рядка 201 виділяються витрати на будівництво житлових будівель за рахунок коштів Державного бюджету України.
У рядках 209 - 210 відображається вартість технологічного, енергетичного, підіймально-транспортного й іншого обладнання, машин, інструменту, інвентарю та транспортних засобів, які не пов'язані безпосередньо з функціонуванням будівель (споруд).
У рядку 211 відображається вартість інших капітальних робіт і витрат (багаторічні насадження, капітальні витрати на поліпшення земель тощо).
Сума даних за рядками 201, 204, 209 - 211 дорівнює рядку 011 графи 1.
У рядку 215 з рядків 201 та 204 виділяється вартість обладнання, що забезпечує функціонування будівель (споруд).
Розділ 3. Капітальні інвестиції за джерелами фінансування
У розділі 3 наводяться дані освоєних обсягів капітальних інвестицій та інвестицій в основний капітал (капітальні вкладення) за джерелами фінансування.
У рядку 310 відображаються обсяги інвестицій, фактично освоєних у звітному періоді за рахунок коштів Державного бюджету України (отримані на поворотній чи безповоротній основі), незалежно від того виділені ці кошти у звітному році, чи в попередніх роках.
У рядку 320 відображаються обсяги інвестицій, які освоєні за рахунок коштів бюджету Автономної Республіки Крим, коштів місцевих бюджетів різних рівнів.
У рядку 330 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок власних коштів державних, комунальних підприємств (організацій) та підприємств з колективною формою власності - прибутку, амортизаційних відрахувань, інших накопичень.
У рядку 331 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок кредитів банків - іноземних чи вітчизняних (крім тих, що відображені у рядку 310) та інших позик.
У рядку 332 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок коштів іноземних інвесторів (інших держав, міжнародних організацій, юридичних та фізичних осіб інших держав).
У рядку 333 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок коштів вітчизняних інвесторів (інвестиційних фондів тощо).
У рядку 340 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок інших джерел фінансування, не перерахованих у рядках 310-333 (коштів фермерів, інших приватних забудовників тощо).
У рядку 341 з рядка 340 відображаються обсяги інвестицій, освоєних за рахунок приватних коштів (включаючи кошти населення на будівництво власних житлових будинків).
Сума даних за рядками 310-340 розділу дорівнює:
за графою 1-рядку 010 графи 1 розділу 1;
за графою 2-рядку 011 графи 1 розділу 1.
Розділ 4. Інвестиції в основний капітал за видами економічної діяльності
У розділі 4 відображаються дані з освоєних (використаних) обсягів інвестицій в основний капітал (капітальні вкладення) за видами економічної діяльності (згідно з Класифікацією видів економічної діяльності, затвердженою наказом Держстандарту України від 22.10.96 N 441, у розвиток яких були спрямовані ці інвестиції).
Дані наводяться у вільних рядках розділу за вибірковим переліком видів економічної діяльності.
Начальник Головного управління
статистики виробництва

О.О.Васєчко
ДЕРЖАВНА СТАТИСТИЧНА ЗВІТНІСТЬ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| КОДИ |
|---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
| | | | | | | | | | | |
|---------+------------+---------+------+-----------+---------+--------------+-------------+-----------------+------+-------|
|форми |організації-|території|галузі|виду |форми |організаційно-|міністерства,|вищої організації| | КС |
|документа|складача |за КОАТУУ|за |економічної|власності|правової форми|іншого |ідентифікаційний | | |
|за ДКУД |ідентифіка- | |ЗКГНГ |діяльності |за КФВ |господарювання|центрального |код за ЄДРПОУ | | |
| |ційний код | | |за КВЕД | |за КОПФГ |органу | | | |
| |за ЄДРПОУ | | | | | |виконавчої | | | |
| | | | | | | |влади за | | | |
| | | | | | | |СПОДУ | | | |
|---------+------------+---------+------+-----------+---------+--------------+-------------+-----------------+------+-------|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кому подається ______________________ Форма N 2-інвестиції
найменування та адреса - квартальна
одержувача
Затверджена наказом
Міністерство, інший центральний Держкомстату України
орган виконавчої від 12.12.2001 N 491
влади _______________________________
Підприємство (організація) __________ Термінова
найменування та адреса підприємства,
що звітує Подають підприємства,
Телефон ________ факс _______ організації, установи та
телетайп ________ інші юридичної особи
незалежно від видів
Форма власності _____________________ економічної діяльності та
Організаційно - правова форма форм власності не пізніше
господарювання ______________________ 25 числа після звітного
періоду:
1) регіональному
(районному, міському)
органу державної
статистики або за їх
вказівкою статистичному
органу за
місцезнаходженням
підприємства
(організації), що звітує;
2) органу, що здійснює
державне регулювання у
відповідній галузі
економіки.
ЗВІТ
ПРО КАПІТАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ
за січень _____________ 200 __ р.
Статистична звітність подається згідно із Законом України "Про державну статистику"
Конфіденційність. Згідно із Законом України "Про державну статистику" отримані дані будуть використані виключно для статистичних потреб.
Мета збору. Дані звіту будуть використані для визначення та аналізу фактично освоєних обсягів капітальних інвестицій Дякуємо за своєчасне надання достовірної інформації
1. Капітальні інвестиції
(у фактичних цінах, тис.грн.)
------------------------------------------------------------------
| Найменування |N рядка| Освоєно (використано) |
|-----------------------------+-------+--------------------------|
| | |за період з | за |
| | |початку року| відповідний |
| | | | період |
| | | |минулого року|
|-----------------------------+-------+------------+-------------|
| А | Б | 1 | 2 |
|-----------------------------+-------+------------+-------------|
|Капітальні інвестиції - | | | |
|усього (011+014+015+017+018) | 010 | | |
| |-------+------------+-------------|
|у тому числі: | | | |
|інвестиції в основний капітал| | | |
|(капітальні вкладення) - | | | |
|(012+013) | 011 | | |
| з них: | | | |
| |-------+------------+-------------|
|у капітальне будівництво | 012 | | |
| |-------+------------+-------------|
|у придбання машин та | | | |
|обладнання (без здійснення | | | |
|будівництва) | 013 | | |
| |-------+------------+-------------|
|витрати на інші необоротні | | | |
|матеріальні активи | 014 | | |
| |-------+------------+-------------|
|витрати, пов'язані з | | | |
|поліпшенням об'єкта | | | |
|(капітальний ремонт) | 015 | | |
| |-------+------------+-------------|
|з них: будівель і споруд | 016 | | |
| |-------+------------+-------------|
|інвестиції в нематеріальні | | | |
|активи | 017 | | |
| |-------+------------+-------------|
|витрати на формування | | | |
|основного стада | 018 | | |
| |-------+------------+-------------|
|З рядка 010 | | | |
|сума податку на додану | | | |
|вартість | 019 | | |
| |-------+------------+-------------|
|З рядка 011 | | | |
|витрати на здійснення | | | |
|будівельних та монтажних | | | |
|робіт | 020 | | |
| |-------+------------+-------------|
|з них: господарським способом| 021 | | |
| |-------+------------+-------------|
|витрати на придбання машин та| | | |
|обладнання, які були в | | | |
|користуванні у інших | | | |
|організацій | 022 | | |
| |-------+------------+-------------|
|З рядка 020 робіт з монтажу | 023 | | |
|обладнання | | | |
| |-------+------------+-------------|
|Крім того: капітальні | | | |
|інвестиції в придбання | | | |
|будівель, споруд та їх | | | |
|окремих частин | 028 | | |
------------------------------------------------------------------
2. Інвестиції в основний капітал за видами основних засобів
(у фактичних цінах, тис.грн.)
------------------------------------------------------------------
| Найменування |N рядка|Освоєно |
| | |за період|
| | |з початку|
| | | року |
|----------------------------------------------+-------+---------|
| А | Б | 1 |
|----------------------------------------------+-------+---------|
|Інвестиції в основний капітал за видами | | |
|основних засобів | | |
|житлові будівлі | 201 | |
| |-------+---------|
|у тому числі: житлові будівлі, що будуються за| | |
|рахунок коштів Державного бюджету України | 202 | |
| |-------+---------|
|будівлі (крім житлових) і споруди | 204 | |
| |-------+---------|
|машини, обладнання, інструмент, інвентар (без | | |
|транспортних засобів) | 209 | |
| |-------+---------|
|транспортні засоби | 210 | |
| |-------+---------|
|інше | 211 | |
| |-------+---------|
|З рядків 201 та 204 вартість обладнання, що | | |
|забезпечує функціонування будівель та споруд | 215 | |
------------------------------------------------------------------
3. Капітальні інвестиції за джерелами фінансування
(у фактичних цінах, тис.грн.)
------------------------------------------------------------------
| Найменування |N рядка| Освоєно за період з |
| | | початку року |
|-----------------------------+-------+--------------------------|
| | | усього |у тому числі |
| | | |інвестицій в |
| | | | основний |
| | | | капітал |
|-----------------------------+-------+------------+-------------|
| А | Б | 1 | 2 |
|-----------------------------+-------+------------+-------------|
|Капітальні інвестиції за | | | |
|джерелами фінансування | | | |
| |-------+------------+-------------|
|кошти Державного бюджету | 310 | | |
|України | | | |
| |-------+------------+-------------|
|кошти місцевих бюджетів | | | |
|(міста, району, області та | | | |
|ін. ) | 320 | | |
| |-------+------------+-------------|
|власні кошти підприємств та | | | |
|організацій | 330 | | |
| |-------+------------+-------------|
|кредити банків та інші позики| 331 | | |
| |-------+------------+-------------|
|кошти іноземних інвесторів | 332 | | |
| |-------+------------+-------------|
|кошти вітчизняних інвесторів | 333 | | |
| |-------+------------+-------------|
|інші джерела фінансування | 340 | | |
| |-------+------------+-------------|
|з них: | | | |
| |-------+------------+-------------|
|приватні кошти | 341 | | |
------------------------------------------------------------------
4. Інвестиції в основний капітал за видами економічної діяльності
(у фактичних цінах, тис.грн.)
------------------------------------------------------------------------
|Найменуваня| N |Код |Освоєно за період з початку |З графи |
| |рядка |виду | року |1 - за |
| | |еконо- | |рахунок |
| | |мічної |--------------------------------|коштів |
| | |діяль- | усього | з них |Державного|
| | |ності | |----------------------|бюджету |
| | |за КВЕД| |витрати на|вартість |України |
| | | | |будівельні|машин, | |
| | | | | і |обладнання,| |
| | | | |монтажні |інст- | |
| | | | |роботи |рументу, | |
| | | | | |інвентарю | |
|-----------+------+-------+---------+----------+-----------+----------|
| А | Б | В | 1 | 2 | 3 | 4 |
|-----------+------+-------+---------+----------+-----------+----------|
|Інвестиції | | | | | | |
|в основний | | | | | | |
|капітал за | | | | | | |
|видами | | | | | | |
|економічної| | | | | | |
|діяльності*|400 | | | | | |
| | | | | | | |
|-----------+------+-------+---------+----------+-----------+----------|
| | | | | | | |
------------------------------------------------------------------------
______________
* Заповнюється згідно з Інструкцією щодо складання державної статистичної звітності за формою N 2 - інвестиції-квартальна
Керівник підприємства __________________________ _____________
П.І.Б. підпис
Головний бухгалтер __________________________ _____________
П.І.Б. підпис
Посадова особа, яка
відповідає за складання
форми __________________________ _____________
П.І.Б. підпис
_________________ _____________ 200 р.
номер контактного дата складання звіту
телефону