• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Щодо "Правил пропуску вантажів, підконтрольних службі ветеринарної медицини"

Державна митна служба України  | Лист, Правила від 20.08.1993 № 05/1130
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Лист, Правила
  • Дата: 20.08.1993
  • Номер: 05/1130
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна митна служба України
  • Тип: Лист, Правила
  • Дата: 20.08.1993
  • Номер: 05/1130
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНИЙ МИТНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ
N 05/1130 від 20.08.93
м.Київ
Начальникам митниць
Надсилаємо для інформації та використання в роботі "Правила пропуску вантажів, підконтрольних службі ветеринарної медицини".
Начальник Управління
організації митного контролю
Затверджую
Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України
П.Достоєвський
N 15-4-1/263 від 07.08.93

О.П.Петров
Затверджую
Голова Державного митного
комітету України
А.Колос
13.08.93
Правила
пропуску вантажів, підконтрольних службі ветеринарної медицини
Відповідно до статей 2 і 16 Закону України "Про ветеринарну медицину" і статті 18 Митного кодексу України підконтрольними ветеринарній медицині є:
всі види тварин (домашні, дикі, зоопаркові, циркові, лабораторні, хутрові звірі, кролі, домашня і дика птиця, добовий молодняк птиці), бджоли і шовкопряди, жива риба і рибопродукти, раки, жаби, молюски, сперма, запліднені клітини тварин (зиготи), запліднена і в ембріональній стадії ікра риби, інкубаційні яйця, харчеві продукти тваринного походження і харчові вироби із них (м'ясо і м'ясопродукти, молоко і молокопродукти, яйця харчові, яєчний порошок, меланж, тушки пернатої дичини, мед та інші продукти бджолярства), сировина тваринного походження для переробки (сирі шкіри і хутро, необроблена вовна, пух, пір'я, волосся, роги, ратиці, кістки, кишки, залози і їх виділення), бджолиний віск, кокони шовковичного черв'яка, яєчна маса для переробки, тваринні жири та інша сировина тваринного походження;
готові харчові продукти тваринного походження (консерви м'ясні, м'ясо-рослинні, рибні, сири, масло вершкове, маргарин, жири, сухе молоко, дитяче харчування, ковбасні вироби, м'ясні концентрати) в непорушеному упакуванні, виготовленні у відповідності з вимогами стандартів і нормативів на підприємствах держав-експертів;
корми тваринного походження (м'ясна, рибна, кров'яна, кісткова мука, сухі, комбіновані і живі корми для риб), корми рослин ного походження (фуражне зерно, комбікорми, кормові суміші, макуха, корнеплоди, бульбоплоди, сіно, сінаж, солома);
інші продукти, предмети і матеріали, які можуть бути носіями збудників заразних хвороб, мікробні, вірусні культури та гриби, біологічні, ветеринарні препарати та медикаменти, предмети колекціювання тваринного походження тощо - надалі вантажі тваринного походження, незалежно від відомчої підпорядкованості і форми власності, перевозяться на території України при вивезенні з України чи ввезенні в Україну, а також при транзиті через територію України з попереднього дозволу і під контролем органів державної ветеринарної медицини по ветеринарному свідоцтву або ветеринарному сертифікату (додається).
Транспортні засоби, що повертаються після перевезення тварин підлягають дезинфекції. Підстилку для тварин, пакувальні матеріали спалюються.
Відправлення можливі при умові благополуччя території - * у-(-відправника по інфекційних захворюваннях - список "А" МЕБ (додається)).
Експорт, імпорт та транзит за межі держави здійснюється з дозволу Головного державного інспектора ветеринарної медицини України і його заступників.
При ввезенні на територію України або вивезенні за її межі юридичними або фізичними особами предметів тваринного походження прикордонній митниці подається ветеринарний сертифікат. Митне оформлення може бути здійснене лише після закінчення ветеринарного контролю. Рішення про пропуск таких вантажів або окремих предметів приймається начальником прикордонного чи транспортного пунктів держветконтролю, а при необхідності начальником регіональної служби держветконтролю на кордоні та транспорті.
Оформлення перевезень вантажів тваринного походження, дозволів на вивіз (ввіз), транзит, забезпечення транспортом та інші організаційні питання покладаються на власників вантажів (відправника чи одержувача). Начальник управління Начальник управління державної ветеринарної організації митного контролю інспекції.
Я.Момот О.Петров
Перелік
хвороб групи "А" МЕБ
1. Ур
2. Везикулярний стоматит
3. Везикулярна хвороба свиней
4. Чума великої рогатої худоби
5. Чума дрібної рогатої худоби
6. Контагіозна плевропневмонія великої рогатої худоби
7. Подулярний дерматит великої рогатої худоби
8. Лихоманка долини Рифт
9. Блутанг
10. Віспа овець, віспа кіз
11. Африканська чума коней
12. Африканська чума свиней
13. Класична чума свиней
14. Чума птиці
15. Чьюкаслська хвороба птиці
16. Хвороба Тешена (енцефаломіеліт свиней)