• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до наказу

Регіональні митниці, Державна митна служба України  | Наказ від 18.05.2006 № 552 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Регіональні митниці, Державна митна служба України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 18.05.2006
  • Номер: 552
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Регіональні митниці, Державна митна служба України
  • Тип: Наказ
  • Дата: 18.05.2006
  • Номер: 552
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ
Н А К А З
18.05.2006 N 552
Про внесення змін до наказу
З метою вдосконалення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються водним транспортом через Київський річковий порт у зоні діяльності Київської регіональної митниці та виконання вимог ст. 27 МК України,
НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до п. 1.3., п. 1.5., абзацу першого п. 1.11., п. 1.19., п. 1.21., п. 3.2.8., п. 4.2., п. 4.2.1. - п. 4.2.3. Технологічної схеми здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються водним транспортом через Київський річковий порт у зоні діяльності Київської регіональної митниці, яка затверджена наказом Київської регіональної митниці від 16.07.04 р. N 701 (зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 05.08.04 р. за N 41/619), виклавши в редакції, згідно додатку 1.
2. В тексті слова "вантажний відділ N 5 (далі ВВ-5)" замінити на "відділ митного оформлення N5 (далі ВМО-5)".
3. Начальнику загального відділу (Балкова Н.В.) забезпечити доведення даного наказу до відома підрозділів митниці.
4. Начальнику ВМО-5 (Іванченко П.П.) ознайомити особовий склад з цим наказом для подальшого митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються водним транспортом по річці Дніпро.
5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника митниці Дворака Ю.М.
Загальний контроль залишаю за собою.
Начальник митниці А.В.Макаренко
Додаток 1
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Київської регіональної
митниці
від _____________ N _____
п. 1.3. Місцями проведення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються водним транспортом через Київський річковий порт для подальшого перетину кордону України, розвантаження та завантаження суден закордонного плавання визначено рейд "А" та рейд "Б" Київського річкового порту.;
п. 1.5. На рейдах "А" та "Б" під час митного контролю та митного оформлення вантажів, що переміщуються водним транспортом через річковий порт міста Києва, встановлюється тимчасова зона митного контролю (далі - ТЗМК). Режим ТЗМК доводиться до відома всіх осіб, безпосередньо присутніх при митному контролі.;
п. 1.11. Контроль суден при їх переміщенні через митний кордон України здійснюється комісією, що складається з представників органу охорони державного кордону, митного органу, морського агенту або адміністрації порту, Державної санітарно-епідеміологічної служби, Державної інспекції з карантину рослин, Департаменту ветеринарної медицини, Державної служби екологічної безпеки, Державної річкової інспекції з безпеки судноплавства.
Митне оформлення товару, що ввозиться на митну територію України з метою його вільного обігу, яке здійснюється безпосередньо в пункті пропуску через державний кордон, завершується лише після надання митному органу позитивних висновків відповідних органів державного контролю. Факт здійснення відповідних видів контролю засвідчується шляхом проставлення посадовими особами органів державного контролю відміток про результати контролю в товаросупровідних (товаротранспортних) документах.
Якщо митне оформлення товару буде проводитись у митному органі , в зоні діяльності якого розташований власник товару , здійснюється попередній контроль шляхом аналізу інформації про підконтрольний товар, яка міститься в документах, наданих при переміщенні через митний кордон. За результатами аналізу, посадові особи органу охорони державного кордону та митного органу приймають рішення про потребу залучення до проведення контролю посадових осіб інших органів державного контролю. Факт здійснення попереднього контролю засвідчується шляхом вчинення посадовою особою митного органу на вантажній декларації запису щодо направлення товару в визначену митницю призначення для проведення подальшого контролю у відповідності з прийнятим рішенням. Запис завіряється особистою номерною печаткою (далі - ОНП) особи митного органу.
В разі транзитного переміщення товарів, крім небезпечних і шкідливих відходів, попередній контроль проводиться на підставі дозвільних документів, виданих уповноваженими органами іноземних держав. У разі зміни митного режиму під час переміщення таких товарів через митну територію України, митне оформлення може бути здійснено після проведення відповідних видів контролю в повному обсязі.
п. 1.19. Митний контроль та митне оформлення іноземних суден закордонного плавання можуть здійснюватись документально у ОГ N-1 ВМО-5 за умови постійного перебування судна під контролем митниці в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України. У такому разі митне оформлення товарів та інших предметів, що переміщуються членами екіпажів цих суден, здійснюється біля борту судна на рейдах "А" та "Б".;
п. 1.21. Головна державна інспекція України з безпеки судноплавства не дозволяє капітанові судна закордонного плавання виходити з акваторії порту без дозволу митного органу. Дозвіл надається у вигляді відмітки на відповідному судновому документі, завіреної відтиском ОНП посадової особи Київської регіональної митниці, яка проводила митне оформлення.;
п. 3.2.8. Головна державна інспекція України з безпеки судноплавства дозволяє вибуття судна закордонного плавання з порту після завершення на цьому судні передбачених законодавством України державних видів контролю, а також дій зазначених у п. 1.21. цього наказу.;
п. 4.2. Порядок митного контролю плавзасобів державних річкових лоцманів.
п. 4.2.1. Плавучі засоби державних річкових лоцманів Державної інспекції судноплавного нагляду Держфлотінспекції України, які забезпечують проведення суден закордонного плавання до місця здійснення митного контролю та митного оформлення, підлягають митному контролю.
п. 4.2.2. Плавучі засоби, які забезпечують бункерування суден, постачання запасів споживання, перевезення членів екіпажу тощо, здійснюють ці операції з дотриманням митного законодавства в частині недопущення причалювання до суден, що перебувають під митним контролем, інших суден та інших плавучих засобів без дозволу митниці.
п. 4.2.3. Адміністрація Державної інспекції судноплавного нагляду Держфлотінспекції України зобов'язана організувати завчасне (не менше ніж за одну добу) інформування керівництва ВМО-5 Київської регіональної митниці (та старшого ОГ N 1 ВМО-5) про планові переміщення таких плавзасобів та на вимогу керівництва ВМО-5 Київської регіональної митниці пред'явити їх для митного контролю. Місця швартування зазначених плавзасобів узгоджуються з керівництвом ВМО-5 Київської регіональної митниці.
Особи, що перебувають на борту таких плавучих засобів, мають здійснити декларування товарів та інших предметів у встановленому порядку.
Начальник ВМО-5
ПОГОДЖЕНО:
Заступник начальника митниці
Голова правління ВАТ
"Київський річковий порт"
П.П.Іванченко

Ю.М.Дворак

В.В.Ільїн
WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua