КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 360 від 10.03.2004
Про затвердження Положення про Колегію Головного
управління соціального захисту населення виконавчого
органу Київської міської ради (Київської міської
державної адміністрації)
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від29.09.2000 N 1498 ( 1498-2000-п ) "Про затвердження типовихположень про головне управління праці та соціального захистунаселення обласної, Київської міської державної адміністрації іуправління праці та соціального захисту населення Севастопольськоїміської державної адміністрації і про управління праці тасоціального захисту населення районної, районної у містах Києві таСевастополі державної адміністрації", рішення Київської міськоїради від 20.06.2002 N 28/28 ( ra0028023-02 ) "Про утвореннявиконавчого органу Київської міської ради та затвердження йогоструктури і загальної чисельності":
1. Утворити Колегію Головного управління соціального захистунаселення виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації).
2. Затвердити Положення про Колегію Головного управліннясоціального захисту населення виконавчого органу Київської міськоїради (Київської міської державної адміністрації), що додається.
3. Затвердити склад Колегії Головного управління соціальногозахисту населення виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації), що додається.
4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядженняКиївської міської державної адміністрації від 27.07.99 N 1191( ra1191017-99 ) "Про Колегію Головного управління соціальногозахисту населення Київської міської державної адміністрації" тарозпорядження Київської міської державної адміністрації від04.06.2002 N 1101 ( ra1101017-02 ) "Про внесення змін дорозпорядження Київської міської державної адміністрації від27.07.99 N 1191 "Про Колегію Головного управління соціальногозахисту населення Київської міської державної адміністрації".
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступника голови Київської міської державної адміністраціїБідного В.Г.
Міський голова О.Омельченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 10.03.2004 р. N 360
ПОЛОЖЕННЯ
про Колегію Головного управління соціального захисту
населення виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1. Колегія Головного управління соціального захисту населеннявиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) (далі - Колегія) є дорадчим органом істворюється для погодженого вирішення питань, що належать докомпетенції Головного управління, обговорення найважливішихнапрямків його діяльності.
2. У своїй роботі Колегія керується Конституцією України( 254к/96-ВР ), законами України, актами Президента України,Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, а такожнормативно-правовими документами Міністерства праці та соціальноїполітики України, розпорядженнями Київського міського голови таКиївської міської державної адміністрації, рішеннями Київськоїміської ради та цим Положенням.
II. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ І ФУНКЦІЇ
3. Основними завданнями Колегії є:
- участь у формуванні та реалізації державної політики усфері соціального захисту населення;
- забезпечення виконання актів законодавчої та виконавчоївлади та інших питань, що віднесені до компетенції Головногоуправління.
4. Відповідно до покладених на Головне управління завданьКолегія розглядає:
- плани та основні організаційні заходи роботи Головногоуправління, перспективні програми його діяльності;
- стан виконання законів України, актів Президента України,Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства праці тасоціальної політики України та рішень Київської міської ради ірозпоряджень Київського міського голови та Київської міськоїдержавної адміністрації;
- використання матеріальних і фінансових ресурсів,передбачених державним та міським бюджетом на реалізацію прийнятихпрограм і заходів;
- питання діяльності підвідомчих структурних підрозділівГоловного управління, стану виконавської дисципліни, кадровогозабезпечення;
- підсумки діяльності у сфері соціального захисту населенняміста Києва.
5. Колегія має право:
- залучати провідних фахівців сфери діяльності до підготовкита розгляду питань, що належать до її компетенції;
- одержувати в установленому порядку необхідну для їїдіяльності інформацію і матеріали;
- заслуховувати звіти керівників структурних підрозділівГоловного управління та підпорядкованих установ і організацій;
- запрошувати для участі в засіданні Колегії представниківінших органів виконавчої влади;
- проводити спільні засідання з колегіями інших управліньвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) та приймати спільні рішення.
III. СКЛАД КОЛЕГІЇ
6. Очолює Колегію начальник Головного управління, а в разійого відсутності засідання Колегії проводить заступник начальника,який на даний час виконує обов'язки начальника. До складу Колегіївходять: заступники начальника за посадою, а також інші керівніпрацівники Головного управління, підвідомчих установ іорганізацій.
Персональний склад Колегії, зміни в її складі затверджуютьсяКиївським міським головою за поданням начальника Головногоуправління.
IV. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ КОЛЕГІЇ
7. Організаційною формою роботи Колегії є засідання, якіпроводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу намісяць (в кінці останнього тижня місяця).
8. У разі потреби можуть проводитися розширені та виїзнізасідання Колегії, а також спільні засідання з колегіями іншихорганів виконавчої влади.
9. Організаційне забезпечення діяльності Колегії забезпечуєсекретар Колегії. Засідання Колегії може проходити в повному абочастковому складі за умови, що кількість присутніх складає більш2/3 загальної кількості членів Колегії.
10. Робота Колегії проводиться відповідно до затвердженогоголовою Колегії плану, в якому зазначаються питання, що необхіднорозглянути, відповідальні за підготовку матеріалів, строк їхподання і дата розгляду та доповідач. План роботи Колегіїскладається, як правило, на півріччя.
11. Плани проведення засідань Колегії розробляються на основівнесення пропозицій голови Колегії, членів Колегії, керівниківструктурних підрозділів Головного управління (попередньопогоджених з відповідальними заступниками начальника Головногоуправління) та затверджуються наказом начальника Головногоуправління до початку півріччя після чого надсилаються секретаремКолегії членам Колегії та керівникам структурних підрозділів.
12. Додаткові питання до затверджених планів вносяться допорядку денного засідання Колегії за рішенням голови Колегії.Члени Колегії у разі потреби можуть знімати питання з порядкуденного засідання тільки за погодженням з головою Колегії.
13. Матеріали для розгляду на засіданнях Колегії подаютькерівники структурних підрозділів Головного управління секретарюКолегії згідно з планом проведення засідань Колегії не пізніше ніжза 5 днів до дня засідання. Вони надсилаються учасникам засіданняне пізніше ніж за 3 дні до засідання. Члени Колегії можуть непізніше як за 2 дні до засідання Колегії подавати голові Колегіїсвої зауваження і пропозиції щодо запропонованих питань.
14. Заступником начальника Головного управління,відповідальним за підготовку матеріалів, візуєтьсядовідково-аналітичний матеріал та список осіб, яких пропонуєтьсязапросити на засідання Колегії.
15. Заступники начальника Головного управління, начальникиструктурних підрозділів, яким доручено підготовку матеріалів назасідання Колегії, та секретар Колегії несуть персональнувідповідальність за своєчасність і якість їх підготовки.
16. На розгляд Колегії подаються:
- проект порядку денного засідання Колегії з визначеннямдоповідача з кожного питання;
- інформаційна довідка із викладенням обґрунтованих висновківі пропозицій до кожного питання порядку денного засідання Колегії;
- проект рішення Колегії (до кожного питання порядкуденного), у якому визначаються конкретні завдання (доручення),терміни їх виконання та особи, відповідальні за виконання;
- списки бажаючих виступати з питань порядку денного;
- списки учасників, що додатково запрошуються на засіданняКолегії для більш обґрунтованого обговорення питань порядкуденного із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові, місцяроботи та займаних посад;
- додаткові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали,звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуютьсяпорядку денного засідання Колегії.
17. На підставі поданих матеріалів секретар Колегії формуєпроект порядку денного засідання Колегії, готує загальний списокосіб, які запрошуються на засідання, та погоджує з начальникомГоловного управління чи у разі його відсутності з заступникомначальника.
18. Повідомлення членів Колегії та запрошених про час і місцезасідання здійснюється не пізніше як за один день до засіданняКолегії.
V. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ КОЛЕГІЇ
19. Засідання Колегії веде її голова, а у разі йоговідсутності - особа, на яку покладено виконання обов'язківначальника Головного управління. За ініціативою голови Колегії аботретини членів Колегії можуть проводитись позапланові(позачергові) засідання Колегії. Члени Колегії беруть участь узасіданні особисто, без права заміни.
20. Члени Колегії та особи, що додатково запрошуються на їїзасідання для більш ґрунтовного обговорення питань порядкуденного, реєструються.
21. Головуючий на засіданні Колегії може прийняти рішення прозакритий розгляд питань порядку денного.
22. Під час закритих засідань Колегії (закритого обговоренняокремих питань) підготовка матеріалів, оформлення рішень, щоприймаються, здійснюється відповідно до законодавства.
23. На засідання Колегії можуть запрошуватись керівніпрацівники, спеціалісти міської державної адміністрації, іншіфахівці, представники засобів масової інформації. Запрошені особиз окремих питань після розгляду цих питань в подальшій роботізасідання участі не беруть. Вони також не беруть участь уголосуванні при прийнятті рішень Колегії.
24. На засіданні Колегії час для доповіді, співдоповідей івиступів під час обговорення питань порядку денного визначаєтьсяголовуючим.
25. Перерва у засіданні Колегії передбачається порядкомденним та оголошується головою Колегії.
26. Рішення Колегії приймаються відкритим голосуванням членівКолегії, оформляються протоколом, який підписується головою тасекретарем Колегії, і впроваджуються в життя наказами начальникаГоловного управління.
27. Рішення Колегії вважається прийнятим, якщо за ньогопроголосувало більше половини присутніх.
28. У протоколі засідання Колегії зазначаються: порядковийномер протоколу і дата засідання; прізвище, ім'я, по батькові тапосади присутніх на засіданні і запрошених; порядок деннийзасідання; прізвище, ім'я, по батькові виступаючих на засіданні,виклад ухвалених рекомендацій та пропозицій начальнику Головногоуправління.
29. Проекти наказів з питань, розглянутих на засіданняхКолегії, доопрацьовуються керівниками відповідних підрозділівГоловного управління протягом 3-х днів, якщо не визначеноголовуючим інший термін.
30. Пропозиції та зауваження, висловлені членами Колегії тазапрошеними особами, подаються секретарю Колегії у письмовій формідля розгляду при доопрацюванні проекту наказу.
31. При розгляді питань, що становлять взаємний інтерес івходять до компетенції інших управлінь (установ, організацій),можуть проводитись спільні засідання Колегії та прийматись спільнірішення.
VI. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ РІШЕНЬ КОЛЕГІЇ
32. Контроль за виконанням рішень Колегії здійснюєтьсяособами, визначеними у цих рішеннях, та структурним підрозділомапарату Головного управління (загальним відділом), який виконуєконтрольні функції і регулярно готує інформацію начальникуГоловного управління про стан виконання згаданих доручень.
33. Рішення Колегії знімаються з контролю у встановленомупорядку.
34. Голова Колегії визначає ступінь відповідальності осіб,винних у невиконанні чи несвоєчасному виконанні рішень Колегії.
35. Головне управління створює умови для нормальної роботиКолегії (матеріально-технічне, фінансове забезпечення).
Заступник голови -
керівник апарату Б.Стичинський
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 10.03.2004 р. N 360
СКЛАД
Колегії Головного управління соціального захисту
населення виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
Бичков - начальник Головного управління
Сергій Іванович соціального захисту населення, голова
Колегії
Члени Колегії
Костюренко - перший заступник начальника Головного
Тетяна Михайлівна управління соціального захисту населення
Устименко - заступник начальника Головного
Світлана Миколаївна управління соціального захисту населення
Подуст - заступник начальника Головного
Людмила Андріївна управління соціального захисту населення
Хоменко - заступник начальника Головного
Наталія Олексіївна управління соціального захисту населення
Гетто - заступник начальника Головного
Валерій Дмитрович управління соціального захисту населення
Прокопенко - заступник начальника Головного
Лариса Семенівна управління соціального захисту населення
Волк - заступник начальника Головного
Надія Іванівна управління соціального захисту населення
Шута - начальник відділу правової та кадрової
Вікторія Михайлівна роботи Головного управління соціального
захисту населення
Хоменко - начальник управління праці та
Любов Володимирівна соціального захисту населення
Солом'янської районної у м. Києві
державної адміністрації
Сагайдак - директор Святошинського дитячого
Тамара Григорівна будинку-інтернату
Борисик - голова об'єднання первинних комітетів
Людмила Миколаївна профспілки Головного управління
соціального захисту населення
Моторна - заступник начальника відділу правової та
Світлана Петрівна кадрової роботи Головного управління
соціального захисту населення, секретар
Колегії.
Заступник голови -
керівник апарату Б.Стичинський