• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про утворення архітектурно-містобудівної ради при Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, затвердження її складу і Положення про неї

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Положення від 10.12.2003 № 2295 | Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 10.12.2003
  • Номер: 2295
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 2295 від 10.12.2003
Про утворення архітектурно-містобудівної ради
при Головному управлінні містобудування, архітектури
та дизайну міського середовища, затвердження
її складу і Положення про неї
Відповідно до рішення Київської міської ради від 28.11.2002N 139/299 ( ra_139023-02 ) "Про створення Головного управліннямістобудування, архітектури та дизайну міського середовища" тавідповідно до наказу Державного комітету будівництва, архітектурита житлової політики України від 01.09.99 N 210 ( z0807-99 ) "Прозатвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні радипри спеціально уповноважених місцевих органах містобудування таархітектури":
1. Утворити архітектурно-містобудівну раду при Головномууправлінні містобудування, архітектури та дизайну міськогосередовища.
2. Затвердити Положення про архітектурно-містобудівну радупри Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайнуміського середовища, що додається.
3. Затвердити склад архітектурно-містобудівної ради приГоловному управлінні містобудування, архітектури та дизайнуміського середовища, що додається.
4. Розпорядження Київської міської державної адміністраціївід 06.11.2000 N 1970 "Про утворення архітектурно-містобудівноїради при Головному управлінні містобудування та архітектури тазатвердження її складу" вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти напершого заступника голови Київської міської державноїадміністрації Фоменка І.А.
Міський голова О.Омельченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 10.12.2003 р. N 2295
ПОЛОЖЕННЯ
про архітектурно-містобудівну раду при Головному
управлінні містобудування, архітектури та дизайну
міського середовища
1. Загальні положення
1.1. Архітектурно-містобудівна рада утворюється при Головномууправлінні містобудування, архітектури та дизайну міськогосередовища виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації) для професійного колегіальногорозгляду, обговорення, схвалення і погодження містобудівних,архітектурних та інженерних проектних рішень об'єктів архітектурита містобудування і, в разі потреби, основних положеньархітектурно-планувальних завдань та програм на розробку значнихоб'єктів архітектури та містобудування.
1.2. Архітектурно-містобудівна рада утворюється зарозпорядженням виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) і постійно діє якдорадчий орган при Головному управлінні містобудування,архітектури та дизайну міського середовища (далі -архітектурно-містобудівна рада).
1.3. Архітектурно-містобудівна рада здійснює свою діяльністьзгідно з чинним законодавством, Типовим положенням проархітектурно-містобудівні ради при спеціально уповноваженихмісцевих органах містобудування і архітектури, затвердженимнаказом Держбуду України від 01.09.99 N 210 ( z0807-99 ), та цимПоложенням.
1.4. Архітектурно-містобудівна рада розглядає містобудівні таархітектурні рішення передпроектної і проектної документації, якарозробляється на замовлення юридичних та фізичних осіб, незалежновід відомчої належності та форм власності, на території м. Києва іпідлягає затвердженню.
2. Основні завдання архітектурно-містобудівної ради
2.1. Основним завданням архітектурно-містобудівної ради єсприяння реалізації єдиної містобудівної політики Київськоїміської ради та виконавчого органу Київської міської ради(Київської міської державної адміністрації) (далі - Київськаміська державна адміністрація), підвищення якості інвестиційнихпроектів будівництва шляхом їх обговорення провідними фахівцямирізних галузей, формування колегіальних професійних критеріївоцінки містобудівних та архітектурних рішень проектів.
2.2. Архітектурно-містобудівна рада розглядає і надаєрекомендації Головному управлінню містобудування, архітектури тадизайну міського середовища, замовникам і розробникам проектноїдокументації щодо її погодження (затвердження) або доопрацювання,зокрема:
- генерального плану міста Києва, схем планування територійта проектів детального планування території, містобудівнихобґрунтувань розміщення об'єктів (внесення змін до містобудівноїдокументації), генеральних планів містобудівних комплексів,проектів розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста таіншої містобудівної документації;
- архітектурних, планувальних та інженерних рішень проектівоб'єктів містобудування та архітектури (будинків і споруджитлово-цивільного, комунального, промислового та іншогопризначення, їх комплексів, об'єктів благоустрою, садовопарковоїта ландшафтної архітектури, монументального імонументально-декоративного мистецтва);
- проектних пропозицій та техніко-економічних обґрунтувань нарозміщення, проектування і будівництво об'єктів в історичнійзабудові, що має місцеву, регіональну, загальнодержавну(національну) чи світову цінність; у зонах охорони пам'ятоккультурної спадщини;
- передпроектних досліджень, пов'язаних з розробленнямінвестиційних програм на нове будівництво, реконструкцію існуючихоб'єктів і комплексів та реставрацію пам'яток архітектури імістобудування;
- проектів об'єктів міського дизайну (об'єкти благоустрою,реклами, малих архітектурних форм тощо);
- проектів місцевих правил забудови, іншихнормативно-правових актів місцевого значення у сферімістобудування та архітектури;
- архітектурно-планувальних завдань на значні об'єктимістобудування та архітектури, а також тих, що розміщуються натериторіях, на які не розроблені детальні плани території, абовідсутня затверджена в установленому порядку інша містобудівнадокументація, а також на проектування об'єктів, які розміщуються взонах охорони пам'яток культурної спадщини або можуть негативновпливати на території і об'єкти природно-заповідного фонду.
2.3. На розгляд архітектурно-містобудівної ради можутьвиноситись архітектурні та містобудівні рішення з метою їхпопереднього консультативного розгляду та надання рекомендацій дляподальшої розробки при проектуванні.
3. Склад і структура архітектурно-містобудівної ради
3.1. Архітектурно-містобудівна рада утворюється у складі:голови ради, його заступників, які очолюють секціїархітектурно-містобудівної ради (у відповідності з розподіломпосадових обов'язків), секретаря ради, секретарів секцій, які єпосадовими особами відповідних управлінь та відділів Головногоуправління містобудування, архітектури та дизайну міськогосередовища, а також членів ради.
3.2. Головою архітектурно-містобудівної ради є начальникГоловного управління містобудування, архітектури та дизайнуміського середовища. У разі необхідності, засіданняархітектурно-містобудівної ради може проходити під головуваннямодного із заступників голови ради, який виконує його обов'язки начас його відсутності.
3.3. Секретарем архітектурно-містобудівної ради є посадоваособа - начальник відповідного підрозділу Головного управліннямістобудування, архітектури та дизайну міського середовища насумісницьких засадах.
3.4. Персональний склад архітектурно-містобудівної радиформується на громадських засадах з найбільш авторитетних івисококваліфікованих фахівців - містобудівників і архітекторів,які становлять не менше половини загальної кількості членів ради,а також інженерів, будівельників, науковців, провідних фахівців угалузі охорони культурної спадщини, архітекторів-реставраторів,істориків, археологів, мистецтвознавців, екологів, представниківмісцевих органів виконавчої влади та органів місцевогосамоврядування, місцевих органів державного контролю, творчихспілок та інших громадських професійних організацій.
3.5. Персональний склад архітектурно-містобудівної радиформується з урахуванням рекомендацій Київської міськоїорганізації Національної спілки архітекторів України ізатверджується за поданням начальника Головного управліннямістобудування, архітектури та дизайну міського середовища і запогодженням Київської міської організації Національної спілкиархітекторів виконавчим органом Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації).
3.6. До організаційної структури архітектурно-містобудівноїради входять професійні секції за напрямами містобудівної таархітектурної діяльності, а саме:
- секція містобудування та архітектури;
- секція реставрації пам'яток архітектури та збереженнякультурної спадщини;
- секція дизайну міського середовища та благоустроютериторії;
- секція формування та упорядкування малоповерхової забудови; - секція інженерно-транспортних споруд.
3.7. Голова архітектурно-містобудівної ради створює секції,зазначені у п. 3.6 цього положення, а у разі потреби також іншісекції, затверджує їх склад, регламент роботи та визначає основнізавдання їх діяльності.
3.8. Секція містобудування та архітектури розглядаємістобудівну та проектну документацію для будівництва(реконструкції) об'єктів містобудування та архітектури - ескізніпроекти, містобудівні обґрунтування розміщення об'єктів (внесеннязмін до містобудівної документації), техніко-економічніобґрунтування і розрахунки, проекти забудови, а також задорученням голови ради інші питання.
3.9. Секція реставрації пам'яток архітектури та збереженнякультурної спадщини розглядає науково-проектну документацію нареставрацію пам'яток архітектури та містобудування,історико-архітектурні опорні плани, проекти меж та режиміввикористання зон охорони пам'яток культурної спадщини та іншіпроектні вирішення, пов'язані із забезпеченням збереженняісторичної забудови.
3.10. Секція дизайну міського середовища та благоустроютериторії розглядає містобудівну та проектну документацію длябудівництва (реконструкції) будівель і споруд, малих архітектурнихформ, об'єктів благоустрою та дизайну міського середовища,монументально-декоративного мистецтва, рекламно-інформаційногооформлення міського середовища, а також інші питання щодополіпшення естетики міського середовища.
3.11. Секція формування та упорядкування малоповерховоїзабудови розглядає проектну документацію для будівництва(реконструкції) малоповерхових будівель з метою регулювання тапроведення єдиної містобудівної політики у відповідності з чинноюмістобудівною документацією та державними будівельними нормами іправилами.
3.12. Секція інженерно-транспортних споруд розглядаєпередпроектну та проектно-кошторисну документацію на будівництвооб'єктів інженерно-транспортної інфраструктури і комунальногогосподарства.
3.13. До участі у роботі архітектурно-містобудівної ради таїї секцій залучаються начальники управлінь, відділівмістобудування та архітектури районних у місті Києві державнихадміністрацій та фахівці Головного управління містобудування,архітектури та дизайну міського середовища.
4. Права та обов'язки архітектурно-містобудівної ради
4.1. Архітектурно-містобудівна рада та її секції мають право: - розглядати і схвалювати містобудівні, архітектурні таінженерні проектні рішення, розроблені відповідно до чинногозаконодавства, державних будівельних норм, стандартів і місцевихправил забудови, затвердженої містобудівної документації;
- надавати рекомендації та висновки Головному управліннюмістобудування, архітектури та дизайну міського середовища,замовникам і розробникам містобудівної, проектно-кошторисноїдокументації щодо її доопрацювання або погодження;
- надавати рекомендації Головному управлінню містобудування,архітектури та дизайну міського середовища та замовникам щодовиконання, у необхідних випадках, передпроектних робіт, проведенняконкурсу на планування і забудову території чи окремого об'єктаархітектури, внесення необхідних додаткових вимог до проекту тощо;
- одержувати від проектних і творчих організацій, замовників,незалежно від форм власності і відомчої приналежності, унеобхідному для розгляду обсязі проектні матеріали, виконані тапогоджені в установленому порядку. Одержувати інформацію, довідки,документи, креслення і розрахунки, необхідність яких виявлена упроцесі підготовки проектної документації до розгляду назасіданнях архітектурно-містобудівної ради чи її секцій.
4.2. Члени архітектурно-містобудівної ради повинні бутиприсутніми на її засіданнях, брати активну участь в обговоренніпитань, що розглядаються, сприяти виконанню рекомендацій івисновків архітектурно-містобудівної ради, якісно і вчасновиконувати доручення щодо підготовки питань для обговорення назасіданнях.
4.3. Члени архітектурно-містобудівної ради та її секцій маютьправо широкого та вільного обміну думками з кола питань, якірозглядаються на засіданнях, ознайомлюватися з усіма матеріалами,що обговорюються, висловлювати свою точку зору щодо рішеньархітектурно-містобудівної ради та брати участь у голосуванні.
4.4. Голова архітектурно-містобудівної ради або йогозаступники, якщо вони є авторами або співавторами проекту, якийрозглядається, не мають права вести засіданняархітектурно-містобудівної ради. Члени ради в аналогічному випадкуне мають права голосувати за свій авторський проект.
4.5. Архітектурно-містобудівна рада проводить свою діяльністьна основі принципу гласності, дотримання норм професійної етики,авторського права та суміжних прав.
5. Організація роботи архітектурно-містобудівної ради
5.1. Формою роботи архітектурно-містобудівної ради та їїсекцій є засідання, що проводяться за планами та з порядкомденним, який складається секретарем ради (секції) тазатверджується головою архітектурно-містобудівної ради чи їїсекції.
5.2. Включення питання до порядку денногоархітектурно-містобудівної ради чи її секції може бути здійсненотакож за відповідним рішенням керівництва Київської міської ради,Київської міської державної адміністрації, клопотання громадськихорганізацій.
5.3. Засідання архітектурно-містобудівної ради проводяться вміру потреби, але не менше одного разу на місяць. Позачерговізасідання архітектурно-містобудівної ради скликаються за рішеннямголови ради або на пропозицію більшості членів ради.
5.4. Дата і порядок денний засідань
архітектурно-містобудівної ради визначаються та затверджуються
головою ради і мають бути оприлюднені у доступних для населення
приміщеннях та через засоби масової інформації.
5.5. Організаційне та матеріально-технічне забезпеченняроботи архітектурно-містобудівної ради покладається на Головнеуправління містобудування, архітектури та дизайну міськогосередовища в установленому порядку.
5.6. Містобудівна та проектна документація подається нарозгляд архітектурно-містобудівної ради замовником у строк,потрібний для попереднього ознайомлення з ними рецензентів, членівради та громадськості. Термін розгляду поданої доархітектурно-містобудівної ради і дата кожного засіданняархітектурно-містобудівної ради визначаються головою ради або йогозаступниками.
5.7. Склад матеріалів, які подаються на розглядархітектурно-містобудівної ради чи її секцій, повинен відповідативимогам архітектурно-планувального завдання на проектуванняоб'єкта, виданого замовникові Головним управлінням містобудування,архітектури та дизайну міського середовища, а також іншим нормам іправилам.
5.8. Містобудівна та проектна документація, яка подається нарозгляд архітектурно-містобудівної ради чи її секцій, підлягаєобов'язковому рецензуванню. Для попереднього рецензуванняпроектів, що розглядаються архітектурно-містобудівною радою,можуть залучатися не тільки члени ради, а й іншівисококваліфіковані фахівці. Ця діяльність проводиться за коштизамовника. Порядок проведення та оплати рецензування визначаєтьсяГоловним управлінням містобудування, архітектури та дизайнуміського середовища.
5.9. До засідання архітектурно-містобудівної ради чи їїсекцій рецензент (група рецензентів) подає свою рецензію(висновок) за встановленим зразком.
5.10. Для врахування громадської думки до засіданняархітектурно-містобудівної ради можуть проводитись громадськіобговорення окремих проектів.
5.11. На засідання архітектурно-містобудівної ради чи їїсекцій, у разі потреби, крім замовника та розробників проекту,можуть бути також без права голосування запрошені представникизацікавлених державних і недержавних установ, проектних,науково-дослідних і громадських організацій, експертизи, преситощо. Також на засіданнях архітектурно-містобудівної ради маютьправо бути присутніми інші зацікавлені громадяни. При цьому їхучасть у обговоренні питань регулюється головоюархітектурно-містобудівної ради.
5.12. Засідання архітектурно-містобудівної ради чи її секційвважається чинним за умови, якщо в її роботі беруть участь неменше половини складу членів ради (секції).
5.13. У разі відсутності замовника (інвестора) або йогопредставника на засіданні архітектурно-містобудівної ради чи їїсекцій питання, внесене у порядок денний ради (секції), знімаєтьсяз розгляду.
5.14. На засіданні архітектурно-містобудівної ради чи їїсекцій доповідачем є автор проекту або члени творчого колективу.
5.15. Висновки та рекомендації архітектурно-містобудівноїради чи її секцій приймаються простою більшістю голосів відкритимголосуванням.
5.16. Результати розгляду і обговорення на секціях питань(відповідно до порядку денного) з рекомендаціями оформлюютьсязагальним протоколом єдиного зразка, який підписується головуючимі секретарем секції та подаються голові архітектурно-містобудівноїради для прийняття відповідних рішень або винесення їх на розглядархітектурно-містобудівної ради.
5.17. Результати розгляду і обговорення питань (відповідно допорядку денного) з рекомендаціями архітектурно-містобудівної радиоформляються загальним протоколом єдиного зразка, якийпідписується головуючим та секретарем ради.
5.18. Замовнику надається витяг з протоколуархітектурно-містобудівної ради єдиного зразка, який підписуєтьсяголовуючим архітектурно-містобудівної ради та її секретарем (абосекретарем відповідної секції).
5.19. На бажання членів архітектурно-містобудівної ради, незгодних з прийнятим рішенням, у протоколі зазначається їх окремаособиста думка.
5.20. До протоколу архітектурно-містобудівної ради не можутьбути включені зауваження і рекомендації щодо містобудівних,архітектурних та інженерних рішень об'єкта архітектури, йоговнутрішнього оздоблення та інші умови і зауваження, якщо вони невипливають з положень актів законодавства, державних стандартів,будівельних норм і правил, затвердженої містобудівноїдокументації, місцевих правил забудови міста, не зумовленіпотребою збереження традиційного характеру середовища і охороникультурної спадщини, а також вимагають внесення змін у виданезамовникові архітектурно-планувальне завдання.
6. Впровадження рішень архітектурно-містобудівної ради
6.1. Протокол засідання архітектурно-містобудівної ради не єдокументом, що засвідчує остаточне погодження містобудівних,архітектурних, інженерних та інших проектних рішень розглянутоїпроектної документації.
6.2. Протокол засідання архітектурно-містобудівної ради єрекомендаційним документом щодо схвалення принциповихмістобудівних, архітектурних, інженерних та інших проектних рішеньрозглянутої проектної документації з відповідними висновками,зауваженнями та рекомендаціями, які враховуються при подальшійрозробці та погодженні проектної документації.
6.3. Документом, що засвідчує остаточне погодження проектноїдокументації, є лист-погодження Головного управліннямістобудувуання, архітектури та дизайну міського середовища.
6.4. Лист-погодження готується за встановленим зразком післяврахування розробником проектної документації рекомендацій тазауважень, зазначених у протоколі архітектурно-містобудівної ради,і підписується начальником Головного управління містобудування,архітектури та дизайну міського середовища.
6.5. При зміні функціонального призначення,
техніко-економічних показників, зовнішнього вигляду (опорядження)
та переплануванні вбудованих приміщень об'єкта - відповідно
скоригована проектна документація підлягає повторному розгляду
архітектурно-містобудівною радою та погодженню в установленому
порядку.
6.6. Один примірник матеріалів проектної документації,розглянутої на засіданнях архітектурно-містобудівної ради чи їїсекцій та погодженої Головним управлінням містобудування,архітектури та дизайну міського середовища, підлягає постійномузберіганню у його технічному архіві.
7. Зберігання документації архітектурно-містобудівної
ради
7.1. Архітектурно-містобудівна рада при Головному управліннімістобудування, архітектури та дизайну міського середовища ведеархів проектних матеріалів, протоколів та інших матеріалів,розглянутих на засіданнях архітектурно-містобудівної ради та їїсекцій або виданих за результатами розгляду, у паперовому таелектронному вигляді.
7.2. Архів архітектурно-містобудівної ради є складовоючастиною архіву Головного управління містобудування, архітектурита дизайну міського середовища, порядок зберігання та користуванняяким визначається положенням про архів Головного управліннямістобудування, архітектури та дизайну міського середовища,затвердженим його начальником.
7.3. Відповідальність за комплектність матеріалів та веденняархіву архітектурно-містобудівної ради покладається на посадовуособу - начальника відповідного підрозділу Головного управліннямістобудування, архітектури та дизайну міського середовища.
8. Утворення і ліквідування архітектурно-містобудівної
ради
8.1. Архітектурно-містобудівна рада створюється іліквідується за поданням Головного управління містобудування,архітектури та дизайну міського середовища розпорядженнямвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації).
Заступник голови -
керівник апарату Б.Стичинський
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 10.12.2003 р. N 2295
СКЛАД АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ
при Головному управлінні містобудування, архітектури
та дизайну міського середовища
ПРИСЯЖНЮК - заступник Київського міського голови,
Василь Федорович начальник Головного управління
містобудування, архітектури та дизайну
міського середовища, Заслужений архітектор
України - голова
архітектурно-містобудівної ради
МИРГОРОДСЬКИЙ - перший заступник начальника Головного
Андрій Сергійович управління містобудування, архітектури та
дизайну міського середовища, депутат
Київської міської ради, заступник голови
архітектурно-містобудівної ради
ЛЕЩЕНКО - заступник начальника Головного
Едуард Володимирович управління містобудування, архітектури та
дизайну міського середовища, заступник
голови архітектурно-містобудівної ради
КОСТЕНКО - начальник відділу експертизи та
Ірина Григорівна містобудівної ради Головного управління
містобудування, архітектури та дизайну
міського середовища, секретар
архітектурно-містобудівної ради
Члени архітектурно-містобудівної ради:
АБИЗОВ - директор Державного науково-дослідного
Вадим Адільйович інституту теорії та історії архітектури і
містобудування (за згодою)
БАБУШКІН - керівник ПТАМ "С. Бабушкін", Заслужений
Сергій В'ячеславович архітектор України (за згодою)
БІЛОКОНЬ - директор інституту "Діпромісто",
Юрій Миколайович Заслужений архітектор України (за згодою)
БИСТРУШКІН - начальник Головного управління культури,
Олександр Павлович мистецтв та охорони культурної спадщини,
Народний артист України
БРИЛЬ - директор проектно-будівельної фірми
Олександр "Ардок" (за згодою)
Володимирович
БОРИСОВ - перший заступник голови Київської
Валерій Дмитрович міської державної адміністрації -
начальник Головного управління економіки
та розвитку міста
БОРОДКІН - начальник архітектурної майстерні
Юрій Миколайович інституту "КиївЗНДІЕП" (за згодою)
ВЕЧЕРСЬКИЙ - головний спеціаліст Головного управління
Віктор Васильович містобудування, архітектури та дизайну
міського середовища, кандидат архітектури
ВІГ - керівник майстерні АПМ-11 АТ
Янош Яношевич "Київпроект", Заслужений архітектор
України (за згодою)
ГРАУЖИС - головний архітектор інституту
Олег Олександрович "УкрНДІпроектреставрація", Заслужений
архітектор України (за згодою)
ДОЦЕНКО - керівник ПТАМ "Т. Доценко" (за згодою)
Тетяна Андріївна
ДУБОК - головний архітектор Київської міської
Віктор Григорович служби української державної інвестиційної
експертизи "Київдержекспертиза",
Заслужений архітектор України
ДЬОМІН - завідуючий кафедрою міського будівництва
Микола Мефодійович КНУБА, керівник творчої архітектурної
майстерні "М. Дьомін", Заслужений
архітектор України (за згодою)
ЕКОНОМОВ - начальник Управління містобудівної
Анатолій політики Держбуду України (за згодою)
Олександрович
ЄВСТАФ'ЄВ - начальник управління архітектури та
Георгій Костянтинович дизайну міського середовища Головного
управління містобудування, архітектури та
дизайну міського середовища
ЄЖОВ - завідуючий кафедрою основ архітектури та
Валентин Іванович архітектурного проектування КНУБА,
Народний архітектор України (за згодою)
ЄЛІСЄЄВА - начальник відділу Головного управління
Тетяна Олексіївна містобудування, архітектури та дизайну
міського середовища
ЖАРІКОВ - керівник ТАМ "М. Жаріков", Народний
Микола Леонідович архітектор України (за згодою)
ЖЕЖЕРІН - президент Київської міської організації
Вадим Борисович Національної спілки архітекторів України,
керівник ТОВ АБК "Жежерін", Заслужений
архітектор України (за згодою)
КАРМІНСЬКИЙ - начальник Київської міської служби
Анатоль Маркович української державної інвестиційної
експертизи "Київдержекспертиза",
Заслужений будівельник України
КРИВОГЛАЗ - архітектор (за згодою)
Йосип Борисович
КОСЬЯНЕНКО - Головний архітектор проектів інституту
Володимир Іванович "УкрНДІпроектреставрація" (за згодою)
КСЕНЕВИЧ - заступник директора госпрозрахункового
Михайло Якович об'єднання "Центр містобудування" (за
згодою)
КУНАХ - начальник управління координації роботи
Володимир Андрійович проектних і будівельних організацій
Київської міської державної адміністрації,
Заслужений будівельник України
КУХАРЕНКО - в. о. начальника Головного управління
Руслан Іванович охорони культурної спадщини та
реставраційно-відновлювальних робіт,
Заслужений архітектор України
КУЧЕРУК - голова Державної служби охорони
Микола Максимович культурної спадщини, Заслужений
будівельник України (за згодою)
ЛАПОНОГОВ - Заслужений архітектор України (за
Сергій Іванович згодою)
ЛЕВЧУК - начальник АПМ N 4 АТ "Київпроект",
Микола Антонович Заслужений архітектор України (за згодою)
ЛЕГЕЗА - голова постійної комісії Київської
Микола Андрійович міської ради з питань містобудування та
землекористування
ЛЕЛЕКО - головний архітектор ТОВ "Архітектурна
Олег Дмитрович спілка" (за згодою)
ЛІШАНСЬКИЙ - Заслужений архітектор України (за
Євген Юхимович згодою)
МАРТИНЮК - перший віце-президент ВАТ "Холдингова
Станіслав Михайлович компанія "Київміськбуд", Заслужений
будівельник України (за згодою)
МАТОРІН - голова Спілки дизайнерів України,
Олександр Сергійович Заслужений працівник культури України (за
згодою)
МЕДВЕДЕНКО - начальник нормативно-технічного
Сергій Леонідович відділення управління пожежної безпеки в
м. Києві Державного департаменту МНС
України (за згодою)
МІРОШНИЧЕНКО - заступник начальника управління
Ларіон Євгенович архітектури та дизайну міського середовища
Головного управління містобудування,
архітектури та дизайну міського середовища
МУЛЯР - директор ТОВ "Київпроект", Заслужений
Леонід Харитонович архітектор України (за згодою)
ОКСЮКОВСЬКИЙ - начальник проектного інституту Служби
Віталій Антонович безпеки України, Заслужений архітектор
України (за згодою)
ОЛІЙНИК - голова секції історичних міст
Олена Павлівна Українського Національного комітету
"ІКОМОС" (ЮНЕСКО) (за згодою)
ОТЧЕНАШКО - Заслужений архітектор України (за
Віталій Федорович згодою)
ПАСТУШЕНКО - заступник головного державного
Сергій Григорович санітарного лікаря м. Києва
ПАШЕНЬКО - керівник ПТАМ "А. Пашенько" (за згодою)
Андрій Васильович
ПРИБЕГА - президент Українського Національного
Леонід Володимирович комітету Міжнародної ради з питань
пам'яток і визначних місць (ІКОМОС),
проректор Національної академії
образотворчих мистецтв і архітектури (за
згодою)
ПРИЙМАК - директор ПТАМ "Арх-Дизайн Бюро",
Володимир Васильович) архітектор (за згодою)
ПРУДКИЙ - начальник управління інженерного
Анатолій Григорович обладнання та підготовки території
Головного управління містобудування,
архітектури та дизайну міського середовища
СКОРИК - професор Української національної
Лариса Павлівна академії мистецтв, Заслужений архітектор
України (за згодою)
СМІРНОВ - начальник архітектурної майстерні
Володимир Павлович інституту "УкрНДІпроектреставрація",
Заслужений архітектор України (за згодою)
СТУПНІКОВА - головний архітектор інституту
Віра Михайлівна "УкрНДІпроектреконструкція" (за згодою)
ФОМЕНКО - перший заступник голови Київської
Іван Андрійович міської державної адміністрації,
Заслужений архітектор України
ХОРХОТ - керівник майстерні інституту
Георгій Олександрович "КиївЗДНІЕП", Заслужений архітектор
України (за згодою)
ЦВЄТКОВ - головний архітектор інституту
Анатолій Васильович "Ппроцивільпромбуд", Заслужений архітектор
України (за згодою)
ЦЕЛОВАЛЬНИК - віце-президент Національної спілки
Сергій Анатолійович архітекторів України, директор
департаменту підприємства "NCS Ukraine"
(за згодою)
ЧЕКМАРЬОВ - заступник голови правління АТ
Володимир Гнатович "Київпроект", директор інституту
"Київгенплан", Заслужений архітектор
України
ЧЕПЕЛИК - голова Національної спілки художників
Володимир Андрійович України, Народний художник України (за
згодою)
ШАРАПОВ - Заслужений архітектор України (за
Вадим Михайлович згодою)
ШЕВЧЕНКО - керівник творчої архітектурної майстерні
Володимир Григорович Національної спілки архітекторів України,
архітектор (за згодою)
ШИРЯЄВ - головний архітектор ТОВ "Інститут
Віктор Григорович сучасного проектування", Заслужений
архітектор України (за згодою)
ШПАРА - президент Національної спілки
Ігор Петрович архітекторів України, Народний архітектор
України (за згодою)
ШТОЛЬКО - президент Української академії
Валентин Григорович архітектури, Народний архітектор України
(за згодою)
ЯРОСЛАВЦЕВ - заступник начальника - головний інженер
Олександр Сергійович Головного управління містобудування,
архітектури та дизайну міського
середовища.
Заступник голови -
керівник апарату Б.Стичинський