• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Питання Київського міського госпрозрахункового Центру "Тварини в місті"

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Тариф, Правила, Положення від 23.02.1998 № 379
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Тариф, Правила, Положення
  • Дата: 23.02.1998
  • Номер: 379
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Тариф, Правила, Положення
  • Дата: 23.02.1998
  • Номер: 379
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 379 від 23.02.98
Питання Київського міського госпрозрахункового Центру
"Тварини в місті"
На виконання розпорядження Київської міської державноїадміністрації від 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядокутримання і поводження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві"та з метою удосконалення порядку утримання собак, котів та хижихтварин у м. Києві:
1. Затвердити Положення про Київський міськийгоспрозрахунковий центр "Тварини в місті" згідно з додатком 1.
2. Управлінню з питань цінової політики (Яструбинському В.І.)в десятиденний термін затвердити тимчасові тарифи на послуги, щонадаються Київським міським госпрозрахунковим центром "Тварини вмісті".
3. Внести зміни та доповнення в додаток 1 до розпорядженняКиївської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашнімита іншими тваринами в м. Києві", виклавши його в редакції згідно здодатком 2.
4. Внести зміни та доповнення в додаток 3 до розпорядженняКиївської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашнімита іншими тваринами в м. Києві", виклавши його в редакції згідно здодатком 3.
5. Визнати таким, що втратив чинність, п.8 розпорядженняКиївської міської державної адміністрації від 08.09.97 N 1372( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання і поводження з домашнімита іншими тваринами в м. Києві".
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступників голови Київської міської державної адміністраціїБідного В.Г. та Фоменка І.А. згідно з розподілом обов'язків.
Голова О.Омельченко
Додаток 1
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
23.02.98 р. N 379
Положення
про Київський міський госпрозрахунковий центр
"Тварини в місті"
1. Загальні положення
1.1. Київський міський госпрозрахунковий центр "Тварини вмісті" (далі - Центр), який є державним комунальним підприємством,створено розпорядженням Київської міської державної адміністраціївід 08.09.97 N 1372 ( ra1372017-97 ) "Про порядок утримання іповодження з домашніми та іншими тваринами в м. Києві".
Центр підпорядковується Управлінню комунального господарстваКиївської міської державної адміністрації.
1.2. У своїй діяльності Центр керується Конституцією( 254к/96-ВР ) та законами України, указами і розпорядженнямиПрезидента України, декретами, постановами і розпорядженнямиКабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської Радинародних депутатів, розпорядженнями Київської міської державноїадміністрації, цим Положенням та іншими нормативними актами.
1.3. Центр є юридичною особою, діє на принципахгосподарського розрахунку, має самостійний баланс, розрахунковийта інші рахунки в установах банків, має печатку зі своїмнайменуванням, інші печатки і штампи, а також бланки з власнимиреквізитами.
1.4. Юридична адреса Центру: 252071 м. Київ, вул.Межигірська, 32.
2. Мета і напрямки діяльності Центру
2.1. Метою діяльності Центру є здійснення функцій обліку,контролю за утриманням і поводженням з домашніми тваринами тарегулювання кількості безпритульних тварин в м. Києві.
Центр здійснює:
2.2. Реєстрацію собак, котів та хижих тварин, яких утримуютьгромадяни, підприємства, установи та організації, та видачуреєстраційних посвідчень і номерних знаків.
2.3. Облік кінологічних, фелінологічних та інших клубів,підприємств, організацій, установ, приватних розплідників,готелів, приватних осіб, чия діяльність пов'язана з тваринами.
2.4. Організацію і утримання притулків, готелів для собак,котів та хижих тварин.
2.5. Організацію і утримання кладовищ для собак, котів тахижих тварин.
2.6. Регулювання та контроль за кількістю безпритульнихтварин.
2.7. Розробку пропозицій щодо змін до правил, положень таінших нормативних документів, які регулюють життя тварин у місті.
2.8. Реєстрацію та надання дозволу на проведення кінологічнихта фелінологічних заходів.
2.9. Проведення виставок, змагань та інших заходів з участютварин.
2.10. Створення у встановленому порядку учбових курсів, шкіл,курсів технікумів з кінології та фелінології.
2.11. Проведення різнобічних консультацій щодо тварин.
2.12. Прийом іспитів з видачею відповідних документів направо дресування тварин.
2.13. Участь в роботі адміністративних комісій районних у м.Києві державних адміністрацій.
2.14. Випуск друкованого періодичного органу, участь в радіо-та телепередачах.
2.15. Виробництво кормів, підкормок та інших товарів длядомашніх тварин.
3. Права Центру
Центр має право:
3.1. Самостійно планувати свою діяльність, визначати основнінапрямки свого розвитку.
3.2. У встановленому чинним законодавством України порядкустворювати спільні підприємства, акціонерні товариства.
3.3. Надавати пропозиції Київській міській державнійадміністрації в межах своєї компетенції.
3.4. Укладати договори з державними, громадськими,кооперативними, приватними підприємствами, установами, а такожокремими громадянами та надавати інформаційно-аналітичні,експертні консалтингові послуги в межах діяльності Центру.
3.5. Укладати прямі зв'язки між українськими та закордоннимипідприємствами та організаціями за основними напрямками діяльностіЦентру.
3.6. Брати участь у здійсненні спільних проектів, у томучислі між юридичними особами різної форми власності.
3.7. Одержувати в установленому порядку від управлінь,відділів та інших служб, які входять до складу Київської міськоїдержавної адміністрації, органів місцевого самоврядування,підприємств, установ, організацій інформацію, документи та іншіматеріали, необхідні Центру для виконання своїх функцій, а відмісцевих органів статистики - безоплатно - статистичні дані.
3.8. Залучати спеціалістів інших підрозділів Київськоїміської державної адміністрації, підприємств, установ таорганізацій (за погодженням з їх керівниками) до розгляду питань,що належать до компетенції Центру.
3.9. Скликати в установленому порядку наради з питань, щоналежать до компетенції Центру.
3.10. Представляти Київську міську державну адміністрацію заїї дорученням у міжнародних організаціях та під час підписанняміжнародних договорів з питань, які належать до компетенціїЦентру.
3.11. Користуватися банківським кредитом та іншими кредитами. 3.12. За погодженням з власником або уповноваженим ниморганом списувати з балансу застаріле, зношене і непридатне дляподальшого використання обладнання, транспортні засоби.
3.13. Здійснювати господарську та іншу діяльність, яка незаборонена чинним законодавством України.
3.14. Затверджувати порядок проведення реєстрації собак,котів та хижих тварин, яких утримують громадяни, підприємства,установи та організації.
3.15. Затверджувати порядок проведення обліку кінологічних,фелінологічних та інших клубів, підприємств, організацій, установ,приватних розплідників, готелів, приватних осіб, чия діяльністьпов'язана з тваринами.
4. Управління діяльністю та структура Центру
4.1. Центр очолює директор, який призначається і звільнюєтьсяз посади розпорядженням голови Київської міської державноїадміністрації. Контракт з директором Центру укладає заступникголови Київської міської державної адміністрації за погодженням значальником Управління комунального господарства Київської міськоїдержавної адміністрації.
4.2. Директор Центру керує діяльністю Центру, організовуєроботу по виконанню поточних і перспективних програм та несеперсональну відповідальність за діяльність Центру.
4.3. Директор Центру затверджує структуру, штатний розкладЦентру, положення про відділи та підрозділи, посадові інструкціїпрацівників організації.
4.4. Директор Центру вирішує кадрові питання згідно ззаконодавством про працю, приймає і звільнює працівників Центру.
4.5. З метою реалізації завдань Центру директор видає у межахсвоєї компетенції накази і доручення.
4.6. Директор Центру без доручення діє від імені Центру, єрозпорядником коштів Центру, представляє його в усіх центральнихта місцевих органах управління, підприємствах, організаціях іустановах, як в Україні, так і за її межами.
4.7. У відповідності до чинного законодавства та цьогоПоложення директор Центру розпоряджається майном Центру, укладаєдоговори, видає доручення, отримує кредити, має правоперерозподіляти у встановленому порядку фінанси серед окремихстатей витрат.
4.8. Директор Центру визначає компетенцію своїх заступників,керівників структурних підрозділів та інших працівників такоординує їх роботу.
4.9. Директор Центру укладає угоди з усіх питаньгосподарської діяльності.
4.10. Директор Центру виконує інші функції, що передбаченіцим Положенням та контрактом.
5. Майно та кошти Центру
5.1. Майно Центру належить до міської комунальної власностіта закріплено за ним на праві оперативного управління, складаєтьсяз основних та обігових коштів, а також з інших цінностей, вартістьяких відображається у самостійному балансі Центру.
5.2. Джерелами формування майна Центру є:
- майно і кошти, закріплені за Центром;
- доходи від господарської діяльності;
- кредити банків та інших кредиторів;
- кошти, що надходять за договорами інвестування таспонсорськими угодами;
- придбання майна юридичних або фізичних осіб у встановленомупорядку;
- благодійні внески українських та іноземних підприємств,організацій, установ, громадян;
- інші джерела, що не заборонені чинним законодавствомУкраїни.
5.3. Доходи Центру утворюються за рахунок сплатипідприємствами, установами, організаціями та громадянами вартостіпослуг, що надаються у відповідності з затвердженими увстановленому порядку прейскурантами, за договірними цінами, зарахунок коштів від іншої господарської діяльності, а також відблагодійних внесків.
5.4. Центр має право за згодою власника або уповноваженогоним органу продавати або передавати іншим підприємствам,установам, організаціям, громадянам, здавати в оренду, надаватибезоплатно у тимчасове користування або в позику належні йомубудинки, споруди, устаткування, транспортні засоби, інвентар таінші основні засоби виробництва.
5.5. Прибуток, що залишається після сплати податків та інших,передбачених чинним законодавством України, виплат до бюджету,знаходиться в повному розпорядженні Центру. Напрямки йоговикористання погоджуються з власником або уповноваженим ниморганом. При цьому розмір відрахувань в фонд розвитку виробництвата на наповнення власних обігових коштів не повинен бути менше 40%прибутку, який залишається в розпорядженні Центру.
5.6. Відносини Центру з іншими підприємствами, установами таорганізаціями в усіх сферах господарської діяльності здійснюютьсяна підставі договорів.
5.7. Центр здійснює бухгалтерський облік результатів своєїдіяльності, веде статистичну звітність і подає її в установленомупорядку державним органам.
5.8. Працівники Центру підлягають соціальному забезпеченню впорядку та на умовах, передбачених законодавством.
5.9. Перевірка діяльності Центру здійснюється у встановленомупорядку власником або уповноваженим ним органом не рідше одногоразу на рік.
6. Внесення змін і доповнень у положення
6.1. Внесення змін і доповнень у положення затверджуєтьсярозпорядженням Київської міської державної адміністрації.
7. Реорганізація та ліквідація Центру
7.1. Реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення,перетворення) або ліквідація Центру здійснюється за рішеннямвласника чи рішенням суду, арбітражного суду у встановленомучинним законодавством України порядку.
7.2. Ліквідація здійснюється ліквідаційною комісією увстановленому чинним законодавством України порядку.
7.3. В разі реорганізації і ліквідації Центру звільненимпрацівникам гарантується дотримання їхніх прав та інтересіввідповідно до трудового законодавства України.
7.4. У випадку припинення діяльності Центру майно, щозалишається після задоволення претензій кредиторів і членівтрудового колективу, використовується за вказівкою власника.
Заступник голови В.Ромашко
Додаток 2
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
23.02.98 р. N 379
Правила
утримання у м. Києві тварин громадянами,
підприємствами, установами та організаціями
1. Ці Правила поширюються на підприємства, установи,організації (крім установ Міністерства оборони України, Службибезпеки України, Державного комітету у справах охорони державногокордону України, Державного митного комітету України іМіністерства внутрішніх справ України), а також на громадян, щоутримують собак, котів і хижих тварин у м. Києві.
2. Собаки, коти і хижі тварини, яких утримують громадяни, єособистою власністю і, як кожна власність, охороняється законом.
Тварина може бути вилучена у власника за рішенням суду чи віншому порядку у випадках, передбачених діючим законодавствомУкраїни.
3. Підприємства, установи, організації і громадяни - власникисобак, котів і хижих тварин - зобов'язані суворо дотримуватисьсанітарно-гігієнічних норм і Правил утримання у м. Києві тварингромадянами, підприємствами, установами та організаціями( ra1372017-97 ) (далі - Правила) з обов'язковим забезпеченнямбезпеки людей.
4. При додержанні вимог, вказаних у пункті 3 цих Правил,дозволяється утримувати:
а) собак, котів (загальною кількістю не більше 3 дорослихтварин) у квартирах, в яких проживає одна сім'я, а також вбудинках, що належать громадянам на правах приватної власності;
у квартирах, де проживає кілька сімей, допускається утриманнясобаки або кота лише за письмовою згодою всіх мешканців квартири.При цьому не дозволяється утримувати собак і котів в місцяхзагального користування.
Якщо кількість собак чи котів більше ніж 3 дорослі тварини,то власник тварин ставить на облік в Київський міськийгоспрозрахунковий центр "Тварини в місті" свій розплідник абопритулок (залежно від призначення);
б) собак, котів і хижих тварин - у "зоокутках", "живихкутках", дитячих, освітніх, санаторно-курортних і оздоровчихзакладів з дозволу Київського міського госпрозрахункового центру"Тварини в місті" за погодженням з санітарно-епідеміологічними іветеринарними установами;
в) собак - у вільному вигулі на ізольованій, добреогородженій території або в ізольованому приміщенні - на прив'язіабо без неї;
г) собак на підприємствах, в установах і організаціях: дляохорони - на блоках, в обладнаних приміщеннях або на прив'язі; длядослідної мети - у вольєрах або в розплідниках;
д) собак без повідків і намордників: при оперативномувикористанні спеціальними організаціями, собак спеціальногопризначення, а також під час муштри на полюванні, научбово-дресувальних майданчиках.
5. Підприємствам, організаціям, установам утримання собак,котів і хижих тварин допускається за погодженням з відповідноюветеринарною установою та Київським міським госпрозрахунковимцентром "Тварини в місті".
6. Власники собак, котів і хижих тварин зобов'язані:
а) утримувати з її біологічними особливостями, людяноповодитися з твариною, не залишати її без догляду, їжі і води;
б) зареєструвати в Київському міському госпрозрахунковомуцентрі "Тварини в місті" собак, котів і хижих тварин віком віддвох місяців і більше. При первинній реєстрації собак, котів іхижих тварин їх власникам видається реєстраційне посвідчення і"Правила утримання у м. Києві тварин громадянами, підприємствами,установами та організаціями" ( ra1372017-97 ), а на собак, крімтого, і особисті номерні знаки. Особистий номерний знак собакиприкріплюється до її нашийника.
Новопридбані собаки, коти і хижі тварини повинні бутизареєстровані в 5-денний строк;
в) перереєструвати собак, котів і хижих тварин в Київськомуміському центрі "Тварини в місті" при зміні місця проживання абопри зміні власника;
г) щороку доставляти собак, а у випадках, коли ветеринарнаслужба визнає за необхідне, також і котів, у ветеринарну установудля огляду, імунізації проти сказу і лікувально-профілактичнихобробок;
д) повідомляти протягом 5-ти днів ветеринарну установу, щообслуговує даний район, про придбання собаки, кота чи хижоїтварини, а також про переїзд з ним в інший населений пункт;
е) тримати сторожових собак на прив'язі і спускати їх зприв'язі лише в закритих дворах, що виключає можливість втечі, пронаявність собак застерігати написом;
є) не допускати, щоб собаки і коти забруднювали квартири,сходові клітини та інші місця загального користування в будинках,дворах і на вулицях; прибирати в усіх випадках екскременти тварин;
ж) здавати старих і зайвих собак, котів та хижих тварин допритулків Київського міського госпрозрахункового центру "Тварини вмісті" в разі неможливості або небажання подальшого утримання цихтварин;
з) про захворювання собаки, кота чи хижої тварини негайноповідомляти ветеринарну установу;
и) у випадках падежу собак, котів чи хижих тварин негайноповідомляти ветеринарну установу і здавати трупи на кладовищетварин; реєстраційні посвідчення (а на собак - і особисті номернізнаки) - в Київський міський госпрозрахунковий центр "Тварини вмісті";
і) негайно повідомляти заклади охорони здоров'я іветеринарної служби про випадки укусу або травмування собакою,котом чи хижою твариною людини, свійської чи домашньої тварини, атакож доставляти у ветеринарну установу собак і котів, якіпокусали людей чи тварин, або заподіяли їм травми, для огляду ікарантинування протягом 10-ти днів, а покусаних тварин - дляогляду і лікування.
В разі, коли неможливо доставити вказаних тварин, повідомлятипро них в Київський міський госпрозрахунковий центр "Тварини вмісті" для відлову і доставки їх у ветеринарну установу;
к) відшкодувати матеріальні та моральні збитки, що нанесеніїхніми тваринами громадянам у встановленому чинним законодавствомУкраїни порядку.
7. Власникам собак і котів дозволяється:
а) виводити собак з жилих та інших приміщень, а такожізольованих територій в загальні двори або на вулицю на повідку зприкріпленим до нашийника особистим номерним знаком таобов'язковим забезпеченням безпеки людей;
б) перевозити собак і котів з додержанням правил, діючих наданому виді транспорту, при обов'язковому забезпеченні безпекилюдей;
в) вигулювати собак в місцях, спеціально відведених таоблаштованих для цієї мети районними в м. Києві державнимиадміністраціями;
г) захоронювати домашніх тварин на спеціальних міськихкладовищах тварин.
8. Власникам собак, котів і хижих тварин забороняється:
а) утримувати собак, котів і хижих тварин незареєстрованими; б) продавати собак, котів і хижих тварин у невстановлених дляцього місцях;
в) утримувати собак, котів і хижих тварин у місцях загальногокористування (коридорах, підвалах, на сходах, горищах тощо);
г) вигулювати собак у непридатних для цього місцях.З'являтися з ними в громадських місцях, міському транспорті особаму нетверезому стані;
д) заводити собак і котів у приміщення магазинів, об'єктівгромадського харчування, установ охорони здоров'я, культури, натериторію дитячих майданчиків;
е) вигулювати або виводити за межі помешкання чи садиби хижихтварин;
є) вигулювати та виводити за межі помешкання чи садиби собакз підвищеною агресивністю без наявності коротких поводків,намордників та особистого номерного знаку;
ж) купувати, продавати, показувати на виставках і виводках, атакож перевозити в інші населені пункти всіма видами транспортусобак, котів та хижих тварин без реєстраційного посвідчення таветеринарного паспорта з відміткою про імунізацію проти сказу, щопроведена не більше 12 місяців і не менше 30 днів до вивозу(виводу);
з) викидати трупи собак, котів і хижих тварин абозахоронювати їх у невідведених для цього місцях;
и) жорстоко поводитись з собаками, котами і хижими тваринами,залишати бездоглядними або знищувати їх;
і) вирощувати собак і котів для м'яса та шкірок.
9. Реєстрація собак, котів і хижих тварин, що їх утримуютьгромадяни, підприємства, установи та організації і видачареєстраційних посвідчень і особистих номерних знаків проводитьсяКиївським міським госпрозрахунковим центром "Тварини в місті".
10. Власники собак з підвищеною агресивністю як визнаних, такі не визнаних міжнародними організаціями порід, реєструють їхтільки при наявності довідки про проходження технічного мінімуму зпитань дресування та утримання тварин.
11. Власники собак, котів та хижих тварин сплачують за їхреєстрацію, реєстраційне посвідчення та особистий номерний знак.
12. Громадяни, підприємства, організації та установи, якіутримують собак і хижих тварин, вносять плату за комунальніпослуги по утриманню тварин.
13. Собаки, незалежно від породи, належності і призначення, втому числі і ті, що мають нашийники з особистими номерними знакамиі намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах,ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадськомутранспорті, дворах та інших громадських місцях, а такожбездоглядні коти вважаються безпритульними і підлягають відлову.
14. Власники собак, котів та хижих тварин, які не ємешканцями м. Києва, але перебувають тут тимчасово з тваринами,повинні мати при собі ветеринарні паспорти з відповідною відміткоюпро стан здоров'я тварини та щеплення проти сказу.
15. Відлов собак, котів та хижих тварин проводиться Київськимміським госпрозрахунковим центром "Тварини в місті".
16. Відлов собак, котів та хижих тварин окремими громадянамита організаціями забороняється крім випадків, коли ці тварини явнозагрожують здоров'ю людей.
17. Відловлені собаки, коти та хижі тварини протягом 5 днівутримуються на карантинних майданчиках Київського міськогогоспрозрахункового центру "Тварини в місті" і можуть бутиповернуті власникам з дозволу ветеринарної установи і післяпред'явлення реєстраційного посвідчення та сплати витрат на відлові утримання.
Повернені власникам тварини підлягають щепленню проти сказу.Власники зобов'язані протягом 30-ти днів тримати таких тварин візольованому приміщенні і за вказівкою ветеринарної установидоставляти їх для огляду.
18. Посадові особи підприємств, установ і організацій,житлово-комунальних контор, житлово-будівельних кооперативів таінших кооперативів зобов'язані:
а) слідкувати за своєчасною реєстрацією (перереєстрацією)власниками собак, котів та хижих тварин та додержанням цих Правил;
б) повідомляти працівників Київського міськогогоспрозрахункового центру "Тварини в місті" про безпритульнихсобак, котів та хижих тварин. Всіляко сприяти співробітникамЦентру у виконанні своїх обов'язків;
в) тримати підвали, горища та інші підсобні приміщення вбудинках закритими або відповідно обладнаними для запобіганняпроникненню туди тварин;
г) ознайомлювати власників собак, котів та хижих тварин зПравилами ( ra1372017-97 ), повідомляти їх про місця розташуванняпунктів реєстрації (перереєстрації), ветеринарних установ,притулків для тварин, спеціалізованих кладовищ для тварин.
19. Відповідно до Кодексу України про адміністративніправопорушення ( 80731-10, 80732-10 ), громадяни, що є власникамисобак, котів і хижих тварин та посадові особи підприємств, установі організацій, що утримують собак, котів та хижих тварин, несутьвідповідальність у встановленому порядку:
а) за порушення вимог щодо вивезення з України та ввезення наїї територію об'єктів тваринного світу накладається штраф: нагромадян - від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходу громадянз конфіскацією цих об'єктів, або без такої, і на посадових осіб -від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян (ст.88)( 80731-10 );
б) за жорстоке поводження з тваринами, вчинення дій, щопризвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі накладається штрафвід 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян (ст.89)( 80731-10 );
в) за порушення правил щодо карантину тварин та іншихветеринарно-санітарних вимог стягується штраф у розмірі: згромадян - від 0,5 до 1 неоподатковуваного мінімуму доходугромадян, з посадових осіб - від 3 до 6 неоподатковуванихмінімумів доходу громадян (ст.107) ( 80731-10 );
г) порушення правил благоустрою території міста, а такожнедодержання правил щодо забезпечення чистоти і порядку в містітягне за собою попередження, або накладання штрафу на громадян урозмірі від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян іпопередження або накладання штрафу на посадових осіб в розмірі від3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян (ст.152)( 80731-10 );
д) знищення або пошкодження зелених насаджень та іншихоб'єктів озеленення тягне за собою накладання штрафу у розмірі: нагромадян - від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян,на посадових осіб - від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходугромадян (ст.153) ( 80731-10 );
е) порушення правил утримання собак і котів тягне за собоюпопередження або накладання штрафу: на громадян - від 1 до 3неоподатковуваних мінімумів доходу громадян, на посадових осіб урозмірі від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людейабо їх майну, а також повторне, протягом року, вчиненняпорушення - тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 3до 5 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян з конфіскацієютварин і на посадових осіб - від 4 до 7 неоподатковуванихмінімумів доходів громадян (ст.154) ( 80731-10 );
є) торгівля з рук у невстановлених місцях тягне за собоюнакладання штрафу у розмірі від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумівдоходу громадян з конфіскацією предмету торгівлі або без такої(ст.160) ( 80731-10 );
ж) незаконне скуповування, продаж і переробка шкурок тваринтягне за собою накладання штрафу у розмірі від 1 до 7неоподатковуваних мінімумів доходу громадян (ст.163) ( 80731-10 );
з) порушення тиші на вулицях, площах, у парках, гуртожитках,жилих будинках, та інших громадських місцях у заборонений частягне за собою попередження або накладання штрафу від 1 до 3неоподатковуваних мінімумів доходу громадян (ст.183) ( 80731-10 ).
20. Контроль за додержанням цих Правил громадянами,підприємствами, установами і організаціями здійснюється органамирайонних у м. Києві державних адміністрацій, органами державноговетеринарного нагляду, Головним управлінням контролю заблагоустроєм міста Київської міської державної адміністрації,Державним управлінням екологічної безпеки по м. Києву, Київськимміським госпрозрахунковим центром "Тварини в місті".
Заступник голови В.Ромашко
Додаток 3
до розпорядження Київської міської
державної адміністрації від
23.02.98 р. N 379
Тарифи
на комунальні послуги по утриманню собак
і хижих тварин для громадян, підприємств,
організацій та установ, з урахуванням
податку на додану вартість
-----------------------------------------------------------------
| Найменування | Кількість голів |Тариф, грн.|
| | |(на місяць)|
|---------------------------------------------------------------|
| |
| Для громадян * |
| |
|Малі породи собак (до 45 см) 1 2.00 |
|Середні породи собак (до 65 см) 1 4.00 |
|Крупні породи собак (більше 65 см) 1 6.00 |
|Породи собак згідно додатка 2 1 8.00 |
|Породи собак згідно додатка 3 1 20.00 |
|Хижі тварини 1 50.00 |
| |
| |
| Для підприємств, організацій, установ ** |
| |
|Собаки 1 10.00 |
|Породи собак згідно додатка 2 1 20.00 |
|Породи собак згідно додатка 3 1 40.00 |
|Хижі тварини 1 100.00 |
-----------------------------------------------------------------
_______________
* - для громадян, що утримують собак в приватних будинках чисадибах, відповідні тарифи зменшуються на 50%;
- для громадян, собаки яких пройшли іспити по дресуванню,відповідні тарифи зменшуються на 30%;
** - крім Міністерства оборони України, Служби безпекиУкраїни, Державного комітету у справах охорони кордону України,Державного митного комітету, Міністерства внутрішніх справУкраїни, благодійних притулків, дитячих, шкільних та освітніхбюджетних установ.
Заступник голови В.Ромашко