• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про створення Громадської колегії при Київському міському голові

Київська міська державна адміністрація | Розпорядження, Положення від 16.08.2005 № 1517 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 16.08.2005
  • Номер: 1517
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Київська міська державна адміністрація
  • Тип: Розпорядження, Положення
  • Дата: 16.08.2005
  • Номер: 1517
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
N 1517 від 16.08.2005
( Розпорядження втратило чинність на підставі Розпорядження КМДА N 564 ( ra0564017-11 ) від 15.04.2011 )
Про створення Громадської колегії
при Київському міському голові
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від18.05.2005 N 356 ( 356-2005-п ) "Про додаткові заходи щодозалучення громадян до участі в управлінні державними справами", зметою залучення територіальної громади міста Києва і об'єднаньгромадян до вирішення питань місцевого значення, для забезпеченнявідкритості, публічності та прозорості в діяльності міської владиперед територіальною громадою міста Києва:
1. Створити Громадську колегію при Київському міськомуголові.
2. Затвердити Положення про Громадську колегію при Київськомуміському голові згідно з додатком.
3. Організаційно-методичне забезпечення роботи Громадськоїколегії при Київському міському голові покласти на Головнеуправління з питань внутрішньої політики виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державноїадміністрації).
4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядженняКиївської міської державної адміністрації від 04.08.98 N 1622( ra1622017-98 ) "Про створення Громадської ради м. Києва"Київська громадянська позиція" при Київській міській державнійадміністрації".
5. Головному управлінню з питань взаємодії з засобами масовоїінформації та зв'язків з громадськістю виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державноїадміністрації), управлінню інформаційного забезпечення апаратувиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації) забезпечити висвітлення діяльностіГромадської колегії при Київському міському голові у засобахмасової інформації.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти назаступників голови Київської міської державної адміністраціїзгідно з розподілом обов'язків.
Голова О.Омельченко
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Київської
міської державної
адміністрації
від 16.08.2005 N 1517
ПОЛОЖЕННЯ
про Громадську колегію
при Київському міському голові
1. Громадська колегія при Київському міському голові (далі -Громадська колегія) є консультативно-дорадчим органом, на якийпокладається координація заходів, пов'язаних із забезпеченнямпроведення консультацій з територіальною громадою з питаньформування та реалізації державної політики в місті Києві,сприяння у встановленні конструктивного діалогу між владою ігромадянами, випрацювання форм співпраці з громадськістю, а такожкоординація діяльності громадських колегій при районних в містіКиєві державних адміністраціях та при структурних підрозділахвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації).
2. У своїй діяльності Громадська колегія керуєтьсяКонституцією України ( 254к/96-ВР ) та законами України, актамиПрезидента України і Кабінету Міністрів України, рішеннямиКиївської міської ради, розпорядженнями Київського міськогоголови, Київської міської державної адміністрації, іншиминормативноправовими актами, а також цим Положенням.
3. Основними завданнями Громадської колегії є: сприянняреалізації громадянами конституційного права на участь вуправлінні державними справами та місцевому самоврядуванні;забезпечення дієвих механізмів участі громадян у підготовці,прийнятті та контролю за ходом виконання рішень Київської міськоїради та її виконавчого органу з найбільш важливих питаньжиттєдіяльності міста та співпраці з громадськістю; забезпеченняврахування громадської думки у процесі підготовки та організаціївиконання рішень Кабінету Міністрів України, центральних імісцевих органів виконавчої влади; надання методичної допомогигромадським колегіям при районних у місті Києві державнихадміністраціях і структурних підрозділах виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державної адміністрації)з питань, пов'язаних з організацією і проведенням консультацій згромадськістю, форм співпраці з нею та виробленням за їхрезультатами узгоджених пропозицій щодо формування та реалізаціїполітики на місцевому рівні.
4. Громадська колегія відповідно до покладених на неїосновних завдань:
розробляє і подає на розгляд Київського міського головипропозиції до плану проведення консультацій з громадськістю завизначеною тематикою із зазначенням переліку питань, строків таетапів, порядку оприлюднення інформації про проведенняконсультацій та врахування їх результатів;
заслуховує інформації голів громадських колегій при районниху місті Києві державних адміністраціях і структурних підрозділахвиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації щодо проведення консультацій згромадськісю, пропозиції та зауваження з питань формування тареалізації регіональної політики і подає узагальнену інформацію вустановленому порядку Київському міському голові;
готує пропозиції щодо шляхів реалізації державної внутрішньоїполітики та форм співпраці з об'єднаннями громадян з врахуваннямгромадської думки;
систематично інформує громадськість, зокрема через засобимасової інформації, про свою діяльність, прийняті рішення та станїх виконання;
формує банк соціологічних даних за результатами вивченнянайактуальніших соціальних, у тому числі соціально-психологічних,проблем територіальної громади м. Києва, забезпечує доведеннявідповідних відомостей до Київського міського голови;
здійснює інші координуючі заходи щодо організації тапроведення консультацій з громадськістю.
5. Громадська колегія має право:
отримувати в установленому порядку від Київради тавиконавчого органу Київської міської ради (Київської міськоїдержавної адміністрації), районних у місті Києві державнихадміністрацій, органів місцевого самоврядування інформацію,необхідну для організації своєї роботи;
утворювати постійні та тимчасові робочі органи (комітети,комісії, експертні групи) відповідно до напрямів своєї роботи;
запрошувати до участі у своїй роботі народних депутатівУкраїни, депутатів місцевих рад, представників виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державноїадміністрації), районних у місті Києві державних адміністрацій,органів місцевого самоврядування, підприємств, установ таорганізацій, вітчизняних і міжнародних експертних та науковихорганізацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців;
проводити конференції, збори тощо.
6. Порядок формування складу Громадської колегії
До складу Громадської колегії входять представники відгромадських колегій при районних у місті Києві державнихадміністраціях і структурних підрозділах виконавчого органуКиївської міської ради (Київської міської державноїадміністрації), представники об'єднань громадян, органів місцевогосамоврядування та ін.
Персональний склад Громадської колегії затверджуєтьсярозпорядженням Київської міської державної адміністрації.
Кількісний склад Громадської колегії не перевищує 50 осіб.
7. Громадську колегію очолює голова, який обирається членамиГромадської колегії.
Голова Громадської колегії:
організовує діяльність Громадської колегії;
скликає та організовує підготовку її засідань; підписуєдокументи від імені Громадської колегії;
представляє Громадську колегію у взаємовідносинах з Київрадоюта її виконавчим органом, Громадськими колегіями приПрем'єр-міністрові України, Першому віце-прем'єр-міністрові,віце-прем'єр-міністрах, міністрах, керівниках інших центральнихорганів виконавчої влади, районними у місті Києві державнимиадміністраціями та утвореними ними громадськими колегіями,об'єднаннями громадян, органами місцевого самоврядування, засобамимасової інформації.
8. Громадська колегія провадить свою діяльність відповідно дозатверджених нею планів роботи.
Основною формою роботи Громадської колегії є засідання, щопроводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на квартал.
Засідання Громадської колегії є правомочними, якщо на ньомуприсутні не менш як половина її членів.
У засіданнях Громадської колегії можуть брати участьвідповідальні працівники місцевих органів влади.
9. Рішення Громадської колегії є правочинним, якщо воноприймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів їїчленів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосіввирішальним є голос головуючого на засіданні.
Рішення Колегії мають рекомендаційний характер і враховуютьсяКиївським міським головою, Київрадою і її виконавчим органом,районними органами влади на всіх етапах планування, розробки таприйняття управлінських рішень.
10. Організаційно-методичне забезпечення роботи Громадськоїколегії здійснюється Головним управлінням з питань внутрішньоїполітики виконавчого органу Київської міської ради (Київськоїміської державної адміністрації).
Заступник голови -
керівник апарату Б.Стичинський