Про врегулювання деяких питань діяльності членів Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень

Кабінет Міністрів України Постанова, Порядок від 28.11.2018 №1019
Реквізити

Видавник: Кабінет Міністрів України

Тип Постанова, Порядок

Дата 28.11.2018

Номер 1019

Статус Діє

Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 листопада 2018 р. № 1019
Київ
Про врегулювання деяких питань діяльності членів Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень
Відповідно до статті 9 Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити такі, що додаються:
Порядок виплати винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень;
Порядок компенсації витрат на переїзд та проживання в Україні членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду.
2. Абзац п’ятий пункту 32 Порядку ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2004 р. № 830 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 27, ст. 1770; 2017 р., № 47, ст. 1469), та абзаци шостий і дев’ятий пункту 4 Порядку доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (Офіційний вісник України, 2016 р., № 2, ст. 108; 2018 р., № 52, ст. 1827), після слів "Громадської ради доброчесності" доповнити словами ", член Громадської ради міжнародних експертів".
3. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 6 листопада 2018 року.
Прем'єр-міністр УкраїниВ.ГРОЙСМАН
Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 листопада 2018 р. № 1019
ПОРЯДОК
виплати винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень
1. Цей Порядок визначає механізм виплати винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень відповідно до статті 9 Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" .
2. Членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду виплачується винагорода у розмірі посадового окладу судді Верховного Суду.
Виплата винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів здійснюється ДСА.
3. Виплата винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів здійснюється щомісяця пропорційно кількості календарних днів з дати допуску кандидатів до проходження кваліфікаційного оцінювання для участі у конкурсі на зайняття посади судді Вищого антикорупційного суду та до дати оголошення Вищою кваліфікаційною комісією суддів результатів такого конкурсу.
Членам Громадської ради міжнародних експертів, призначеним після оголошення конкурсу на зайняття посади судді Вищого антикорупційного суду, виплата винагороди здійснюється з дати прийняття Вищою кваліфікаційною комісією суддів рішення про призначення членів Громадської ради міжнародних експертів та до дати оголошення Вищою кваліфікаційною комісією суддів результатів такого конкурсу.
4. Виплата винагороди членові Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ним своїх повноважень здійснюється на підставі письмової заяви члена Громадської ради міжнародних експертів до ДСА, складеної українською мовою.
Секретаріат Вищої кваліфікаційної комісії суддів надсилає ДСА завірені належним чином рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про допуск до проходження кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посаду судді Вищого антикорупційного суду та про дату оголошення результатів конкурсу на зайняття посади судді Вищого антикорупційного суду не пізніше наступного робочого дня з дня їх прийняття, а у випадку, передбаченому абзацом другим пункту 3 цього Порядку, - рішення про призначення членів Громадської ради міжнародних експертів.
5. Член Громадської ради міжнародних експертів до зазначеної заяви додає копію паспорта громадянина України або копію закордонного паспорта іноземця та копію облікової картки платника податків відповідно до статей 41, 63, 70 Податкового кодексу України та Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого Мінфіном.
6. Перерахування коштів здійснюється на відкритий рахунок у банку України, зазначений у письмовій заяві члена Громадської ради міжнародних експертів.
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 листопада 2018 р. № 1019
ПОРЯДОК
компенсації витрат на переїзд та проживання в Україні членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду
1. Цей Порядок визначає механізм компенсації витрат на переїзд та проживання в Україні членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду відповідно до статті 9 Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" .
2. Членам Громадської ради міжнародних експертів на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду за наявності підтвердних документів компенсуються такі витрати:
на переїзд (у тому числі на перевезення багажу, бронювання транспортних квитків та інших витрат, пов’язаних із придбанням проїзних квитків та страхових платежів на транспорті) до м. Києва і назад;
на оплату вартості проживання у готелях, інших житлових приміщеннях.
Придбання проїзних документів та оплата рахунків за проживання може здійснюватися ДСА.
3. Підтвердними документами, що засвідчують вартість понесених витрат на переїзд та проживання в Україні, є оригінали розрахункових та/або електронних документів відповідно до Податкового кодексу України, Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших нормативно-правових актів.
4. Витрати на переїзд (у тому числі на перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) членам Громадської ради міжнародних експертів до м. Києва і назад компенсуються в розмірі вартості проїзду повітряним, залізничним, водним і автомобільним транспортом з урахуванням усіх витрат, пов’язаних із придбанням проїзних квитків та страхових платежів на транспорті.
Витрати на перевезення багажу понад вагу, вартість перевезення якого не входить до вартості квитка того виду транспорту, яким користується член Громадської ради міжнародних експертів, компенсуються згідно з оригіналами підтвердних документів.
5. Членам Громадської ради міжнародних експертів компенсуються витрати на найм житлового приміщення з розрахунку вартості одного місця в готелі, іншому житловому приміщенні за кожну добу такого проживання на час їх участі у процедурах відбору кандидатів на зайняття посади суддів Вищого антикорупційного суду та на строк, необхідний для від’їзду з України.
6. Гранична сума витрат з урахуванням суми бронювання на найм житлового приміщення за добу, що компенсується членам Громадської ради міжнародних експертів, не може перевищувати суму в еквіваленті 200 євро.
7. Компенсація витрат на переїзд та проживання в Україні членам Громадської ради міжнародних експертів здійснюється ДСА в національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на день виплати компенсації, на підставі письмової заяви члена Громадської ради міжнародних експертів до ДСА, складеної українською мовою.
8. Перерахування коштів здійснюється на відкритий рахунок у банку України, зазначений у письмовій заяві члена Громадської ради міжнародних експертів.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 листопада 2018 р. № 1019
Київ
Про врегулювання деяких питань діяльності членів Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень
Відповідно до статті 9 Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" Кабінет Міністрів України
постановляє:
1. Затвердити такі, що додаються:
Порядок виплати винагороди членам Громадської ради міжнародних експертів на час виконання ними своїх повноважень;
••••••••••••••••••••

Доступ до повного тексту цього документу можливий лише для передплатників електронного «Дебету-Кредиту». 
Якщо ви передплатник, будь ласка, авторизуйтесь.

Або оформіть передплату, перейшовши за посиланням; вартість мінімального пакету «Мій асистент» становить лише 36 грн на місяць.

Дякуємо за розуміння.

30 днiв передплати безкоштовно!