• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних відділів адміністрування Державного реєстру виборців

Центральна виборча комісія | Постанова, Норми, Вимоги від 20.12.2007 № 572
Реквізити
  • Видавник: Центральна виборча комісія
  • Тип: Постанова, Норми, Вимоги
  • Дата: 20.12.2007
  • Номер: 572
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Центральна виборча комісія
  • Тип: Постанова, Норми, Вимоги
  • Дата: 20.12.2007
  • Номер: 572
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
20.12.2007 N 572
Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою
З метою забезпечення належних умов роботи відділів ведення Державного реєстру виборців, відповідно до пунктів 2, 6 частини другої, частин третьої, восьмої - одинадцятої статті 14, пункту 2 статті 35 та пункту 5 Розділу VII Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтею 12, пунктом 8 статті 17, пунктом 2 частини другої статті 27 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія
постановляє:
1. Встановити:
- вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців (додаток 1);
- норми забезпечення відділів ведення Державного реєстру виборців засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою (додаток 2).
2. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України, виборчій комісії Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.
3. Виборчій комісії Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям цю постанову довести до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців та забезпечити контроль за її виконанням.
Заступник Голови Центральної виборчої комісії А.МАГЕРА
Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 20 грудня 2007 року N 572
Вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців
1. Для забезпечення роботи відділів ведення Державного реєстру виборців (далі - відділів ведення Реєстру) та організації робочих місць працівників цих відділів органи, що утворили відділи, надають робочі приміщення, загальна площа яких установлюється з розрахунку не менше 6 кв.м на одного фахівця, а також додаткові площі для шаф паперового архіву та комутаційної шафи.
2. Приміщення, якими забезпечуються відділи ведення Реєстру, повинні бути:
- розташовані в одній будівлі;
- оснащені електричної мережею, з урахуванням нормативів для комп'ютерного обладнання, яке буде встановлене у приміщенні для забезпечення ведення Реєстру (3 розетки на одне робоче місце та додатково 3 розетки для телекомунікаційного обладнання). При цьому мережа повинна забезпечувати стабільну роботу при максимальному навантаженні;
- обладнані системою автоматичної пожежної сигналізації;
- облаштовані однорубіжною охоронною системою сигналізації. У разі розміщення приміщень на першому поверсі на вікнах повинні бути встановлені металеві решітки або захисні ролети.
Охоронна і пожежна системи сигналізації повинні відповідати вимогам будівельних норм і правил, Технічних умов, інших нормативних актів з питань впровадження та експлуатації технічних засобів охорони і пожежної безпеки, постійно знаходитись у робочому стані.
3. До робочих приміщень відділу ведення Реєстру застосовуються правила або режим, встановлені для приміщень з обмеженим доступом. Статус таких приміщень встановлюється органом, що утворив відділ ведення Реєстру, а перелік осіб, які мають право доступу до цих приміщень, визначається керівником відділу ведення Реєстру.
Для відділів ведення Реєстру виділяють приміщення, розташовані таким чином, щоб унеможливити перебування в них сторонніх осіб без супроводу відповідальних працівників відділів ведення Реєстру. Такі приміщення повинні бути обладнані дверима з кодовим механічним замком або системою розмежування доступу та механічним замком.
4. Робочі місця працівників відділу ведення Реєстру розташовуються у спосіб, що унеможливлює ознайомлення сторонніх осіб з інформацією, яка виводиться на монітори працівників (у тому числі крізь вікна, скляні огорожі тощо).
Секретар засідання Центральної виборчої комісії Т.АСТАХОВА
Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 20 грудня 2007 року N 572
Норми забезпечення відділів ведення Державного реєстру виборців засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою
1. Відділи ведення Державного реєстру виборців (далі - відділи ведення Реєстру) забезпечуються такими матеріально-технічними цінностями:
письмові столи - відповідно до кількості
працівників;
стільці - відповідно до кількості
працівників;
телефонні апарати - не менше 1;
факсовий аппарат - 1;
комплект канцелярського - відповідно до кількості
приладдя працівників;
печатка відділу - 1;
сейф або металева шафа для - 1;
зберігання документів
медична аптечка - 1 комплект;
засоби протипожежної безпеки - 1 комплект.
2. Для забезпечення телекомунікаційного зв'язку відділи ведення Реєстру обладнуються не менш як трьома телефонними лініями (1 лінія - для організації зв'язку з центральною базою даних Реєстру за технологією ADSL, 1 - для факсового зв'язку, 1 - для голосового зв'язку).
Для організації локальної обчислювальної мережі у приміщеннях відділу ведення Реєстру виборців повинна бути побудована неекранована структурована кабельна система.
Усе пасивне обладнання повинно відповідати вимогам категорії 5е. У разі використання екранованого обладнання необхідно забезпечити дотримання вимог щодо організації заземлення.
Структурована кабельна система повинна складатися з таких функціональних елементів:
а) підсистеми робочого місця, що містить:
- розетку для підключення обладнання;
- з'єднувальні кабелі для підключення обладнання до розетки;
б) кабельної системи, що включає:
- кабель, який з'єднує розетку з телекомунікаційним обладнанням;
в) комутаційної шафи, що вміщує:
- кросове обладнання;
- модемне обладнання;
- технічні засоби захисту інформації;
- кросові шнури для підключення до активного мережевого обладнання.
На кожному робочому місці повинно бути встановлено однопортову інформаційну розетку 1хRJ-45 для підключення комп'ютерів до локальної обчислювальної мережі.
Структурована кабельна система повинна забезпечувати стабільність своїх параметрів у разі дії дестабілізуючих факторів (механічна вібрація, електромагнітне випромінення, коливання температури та вологості тощо).
Секретар засідання Центральної виборчої комісії Т.АСТАХОВА