• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 02.03.2011 № 191 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 02.03.2011
  • Номер: 191
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 02.03.2011
  • Номер: 191
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 2 березня 2011 р. N 191
Київ
( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 238 від 07.03.2012 )
Про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів
Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України
постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів, що додається.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 2 березня 2011 р. N 191
ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів
1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих виробів" (далі - бюджетні кошти).
2. Бюджетні кошти використовуються з метою проведення незалежної експертизи (випробувань) якості товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів та комплектувальних виробів (далі - продукція) для здійснення державного контролю за дотриманням суб'єктами господарювання вимог нормативно-правових актів, нормативних документів щодо якості і безпеки продукції та забезпеченням виконання статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів".
3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство економічного розвитку і торгівлі.
Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Державна служба технічного регулювання і управління у справах захисту прав споживачів в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.
Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна служба технічного регулювання.
4. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату:
зразків продукції, відібраних у суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі і послуг, зокрема у підприємств ресторанного господарства, для проведення незалежної експертизи (випробувань) їх якості;
послуг з транспортування зразків продукції;
послуг з проведення незалежної експертизи (випробувань) якості зразків продукції.
5. Результативні показники, що характеризують виконання бюджетної програми, щороку визначаються у паспорті бюджетної програми.
6. Державна служба технічного регулювання здійснює розподіл бюджетних коштів на підставі затверджених кошторисів та планів асигнувань загального фонду державного бюджету в розрізі управлінь у справах захисту прав споживачів в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі пропорційно їх штатній чисельності у кожному регіоні.
7. Закупівля за рахунок бюджетних коштів послуг, пов'язаних з проведенням незалежної експертизи (випробувань) якості зразків продукції, здійснюється в установленому законом порядку управліннями у справах захисту прав споживачів в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі.
8. Відбір зразків продукції та проведення їх незалежної експертизи (випробувань) здійснюються до закінчення календарного року з подальшим складенням відповідних актів та протоколів проведення незалежної експертизи (випробувань) кожного із зразків.
9. Державна служба технічного регулювання подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Міністерству економічного розвитку і торгівлі звіт про стан виконання результативних показників відповідно до паспорта бюджетної програми разом з результатами аналізу, поясненнями, висновками щодо виконання затверджених показників для узагальнення та інформування Мінфіну.
10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Державної казначейської служби та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Державною казначейською службою.
11. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.