Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого II ступеня |
ТАЦІЯ Василя Яковича | - | президента Національної академії правових наук України, м. Харків |
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня |
БОБАЛА Юрія Ярославовича | - | ректора Національного університету "Львівська політехніка" |
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня |
ОХЕНДОВСЬКОГО Михайла Володимировича | - | Голову Центральної виборчої комісії |
РУШКОВСЬКОГО Миколу Миколайовича | - | артиста державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ |
Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня |
ЗАГІРНЯКА Михайла Васильовича | - | ректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область |
КРИЩЕНКА Вадима Дмитровича | - | професора кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ |
МАЛЮТУ Володимира Ігоровича | - | лікаря футбольної команди товариства "Футбольний клуб "Динамо" Київ" |
ЯКІРА Михайла Семеновича | - | учителя Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва |
Нагородити орденом "За заслуги" ІІ ступеня |
АНДРІЇШИНА Андрія Петровича | - | багаторазового призера XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів |
КАРАЧЕНЦЕВА Юрія Івановича | - | директора державної установи "Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського Національної академії медичних наук України", м. Харків |
КУХАРЧУКА Володимира Микитовича | - | голову правління сільськогосподарського виробничого кооперативу "Авангард", Миколаївська область |
Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня |
БРАТКОВСЬКОГО Романа Степановича | - | директора Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки |
ВОЙЧЕНКА Валерія Володимировича | - | начальника комунального закладу "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" Дніпропетровської обласної ради" |
ГНИЛИЦЬКОГО Володимира Олександровича | - | заступника голови Харківської обласної спілки сімей загиблих (померлих) та ветеранів, інвалідів, учасників бойових дій в Афганістані та інших локальних конфліктах |
ГУНДЕРА Петра Михайловича | - | директора Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського |
ДРОЗДА Ярослава | - | генерального консула Республіки Польща у Львові |
КІМА Рудольфа Максимовича | - | голову Івано-Франківської обласної Асоціації учасників бойових дій (воїнів-інтернаціоналістів) |
КЛИМЕНКА Миколу Олександровича | - | директора навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою, завідувача кафедри Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне |
КОВАЛЕНКА Віктора Миколайовича | - | директора Департаменту Харківської обласної державної адміністрації |
КРИВОРОТЧЕНКА Сергія Віталійовича | - | першого заступника генерального директора товариства "Міжнародний аеропорт "Дніпропетровськ" |
КУРСТАКА Валерія Люцляновича | - | волонтера, приватного підприємця, Волинська область |
ЛЕВКІВСЬКОГО Казимира Михайловича | - | начальника відділення Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України |
ЛУНЯЧЕНКА Анатолія Васильовича | - | суддю апеляційного суду Одеської області у відставці |
МАНДЗЮКА Павла Петровича | - | багаторазового призера XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів |
МОСКАЛЕНКА Віктора Семеновича | - | заступника Голови Вищого господарського суду України у відставці |
ПИШНЯК Алісу Григорівну | - | призерку XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів |
ПИШНЯКА Володимира Степановича | - | багаторазового призера XVIII зимових Дефлімпійських ігор з лижних перегонів |
ФЕДОРИШИНА Василя Семеновича | - | начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області |
ШКВАРНІЦЬКОГО Івана Івановича | - | бетоняра товариства "Ягуар" акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд" |
Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня |
КОНОНОВУ Вікторію Володимирівну | - | волонтера, Луганська область |
МАМАЛУЯ Олександра Олексійовича | - | учасника антитерористичної операції, м. Харків |
НЕПОМ'ЯЩІГО Миколу Володимировича | - | волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ |
СТЕЦЮКА Степана Володимировича | - | голову Кременецької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Тернопільська область |
ЧЕРНІКОВА Олександра Юрійовича (посмертно) | - | журналіста товариства "Телевізійна компанія "Приват ТБ Дніпро", м. Дніпропетровськ |
Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня |
ДОКТОРОВУ Жанну Павлівну | - | Керівника Головного управління Адміністрації Президента України |
Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня |
ЗУБОК Ніну Володимирівну | - | голову Чернігівського обласного відділення Української спілки в'язнів-жертв нацизму |
Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня |
БОНДАРЕНКО Тетяну Анатоліївну | - | Золочівського селищного голову, Харківська область |
ГЛАЗКО Галину Олексіївну | - | старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Київ |
ГРЕБЕНЮК Інну Андріївну | - | голову ради Бобринецької районної організації ветеранів України, Кіровоградська область |
ЗУБКОВУ Галину Анатоліївну | - | завідувача лабораторії державної установи "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка Національної академії медичних наук України", м. Київ |
ЄВСТИГНЕЄВУ Олену Валентинівну | - | волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ |
КРАВЧЕНКО Євгенію Сергіївну | - | старшого прокурора відділу управління Генеральної прокуратури України |
ЛЕХОВІЦЕР Зою Василівну | - | начальника технологічного бюро акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя |
ЛИННИК Світлану Олексіївну | - | голову виконкому Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" |
МАКАРОВУ Тетяну Володимирівну | - | керівника сектору громадської організації "Робочий конгрес громадянського суспільства", м. Одеса |
ПОПОВУ Наталію Володимирівну | - | волонтера громадської організації "Волонтерська Сотня Доброволя", м. Київ |
СНІТКО Ганну Григорівну | - | учительку Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка |
СОЛОШЕНКО Ірину Леонідівну | - | волонтера громадської організації "Волонтерська Сотня Доброволя", м. Київ |
ТКАЧУК Вікторію Олексіївну | - | Костянтинівського міжрайонного прокурора Донецької області |
ФЕДОРЦІВ Мирославу Кіндратівну | - | учасницю національно-визвольного руху, Тернопільська область |
ХОДАК Ганну Володимирівну | - | матір трьох дітей, Полтавська область |
Нагородити орденом Данила Галицького |
ПОЛІЩУКА Олександра Миколайовича | - | керівника служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України |
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня |
САНДУЛА Ігоря Миколайовича | - | начальника відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України |
Нагородити медаллю "За врятоване життя" |
ЛЕВИЦЬКОГО Петра Ростиславовича | - | волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", Тернопільська область |
ПУКАВСЬКОГО Клавдія Венедиктовича | - | волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", Львівська область |
СИВАКА Миколу Федоровича | - | волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ |
ФОМІНУ Олену Олегівну | - | волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська Гвардія Революції", м. Київ |
Нагородити медаллю "За працю і звитягу" |
ГАЛАНА Олега Віталійовича | - | слюсаря-електрика комунального підприємства "Краматорське трамвайно-тролейбусне управління", Донецька область |
ГРЕБІНКУ Анатолія Івановича | - | машиніста автогрейдера філії "Краснопільський райавтодор" дочірнього підприємства "Сумський облавтодор" акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" |
КОРНЕЛЮКА Миколу Васильовича | - | старшого слідчого відділу Головного управління Генеральної прокуратури України |
КУЛАКОВУ Надію Іванівну | - | провідного тренера штатної збірної команди України серед спортсменів інвалідів |
ЛАВРИКА Олега Анатолійовича | - | старшого тренера штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів |
МАРЧАКА Олександра Олександровича | - | голову Дунаєвецького районного товариства батьків, опікунів дітей-інвалідів та інвалідів дитинства "Надія", Хмельницька область |
ПОНОМАРЕНКА Василя Васильовича | - | фрезерувальника цеху акціонерного товариства "Чернігівський завод радіоприладів" |
РОМАНОВУ Валентину Вікторівну | - | формувальника акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат" |
САЛЯКА Андрія Богдановича | - | слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області |
САМСОНЮКА Івана Сергійовича | - | прокурора м. Стаханова Луганської області |
СВОЯКОВА Юрія Миколайовича | - | старшого прокурора відділу прокуратури Сумської області |
Присвоїти почесні звання: |
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ" |
БОРОВСЬКІЙ Любові Збігневні | - | артистці Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів |
БОРСУК Наталії Василівні | - | художньому керівникові дитячого народного художнього колективу "Спортивно-танцювальний ансамбль "Пульс" Центру дитячої та юнацької творчості "Шевченківець", м. Київ |
БОРУТІ Ярославу Йосиповичу | - | артистові-вокалісту, композиторові, м. Івано-Франківськ |
КРИЖАНІВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні | - | актрисі Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради |
МАКАРЕНКУ Герману Георгійовичу | - | диригентові Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка |
ТУЯГІНУ Володимиру Федоровичу | - | балетмейстерові-постановнику Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ |
ЧИРИПЮКУ Дмитру Івановичу | - | режисерові-постановнику Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ |
ШВЕЦЬ Ірині Борисівні | - | солістці Вінницької обласної філармонії |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ" |
АРДЕЛЬЯН Людмилі Миколаївні | - | актрисі дубляжу підприємства "1+1 Продакшн", м. Київ |
БЄЛКІНІЙ Олені Львівні | - | диригентові Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради |
КРОХМАЛЬНІЙ Інні Григорівні | - | артистці академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія" |
ПІСНОМУ Богдану Михайловичу | - | поетові-пісняру, члену творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Львів |
СКОРОБАГАТЬКУ Анатолію Миколайовичу | - | солістові-акордеоністу творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ" |
СУХОДОЄВУ Юрію Пилиповичу | - | доцентові кафедри Одеської державної академії будівництва та архітектури |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ" |
ЛЕПКО Надії Іллівні | - | учительці, директору закладу "Загальноосвітня школа I–III ступенів № 3 імені М. Коцюбинського Вінницької міської ради" |
СЕРБИН Тетяні Сергіївні | - | учительці Білоцерківської спеціалізованої школи I–III ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови Білоцерківської міської ради, Київська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ" |
ДЕМСЬКОМУ Едуарду Францовичу | - | професорові кафедри юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації професійних спілок України, кандидату юридичних наук, м. Київ |
ЛУЧИЦЬКОМУ Євгену Васильовичу | - | керівникові відділу державної установи "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П.Комісаренка Національної академії медичних наук України", м. Київ |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ" |
ГАЛИЦЬКОМУ Володимиру Васильовичу | - | доцентові кафедри Інституту екранних мистецтв імені Івана Миколайчука, м. Київ |
МАРДАНЮ Олександру Євгеновичу | - | письменникові, драматургу, м. Одеса |
НАВОЄВІЙ Ірині Леонідівні | - | диригентові хормейстеру Житомирського музичного училища імені В.С.Косенка |
ПОГОРЕЛЬЧУКУ Володимиру Анатолійовичу | - | завідувачеві кафедри Харківської державної академії дизайну та мистецтв |
ЯСИНСЬКІЙ Олені Георгіївні | - | старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ" |
ІОНІЧ Неллі Петрівні | - | ветеранові акціонерного товариства "Електронмаш", м. Херсон |
МАРУТ Сільвії Георгіївні | - | проректорові - головному бухгалтеру Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича |
НІКУЛІНІЙ Олені Валеріївні | - | керівникові служби Апарату Ради національної безпеки і оборони України |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ" |
ЖАРОВУ Вячеславу Лук'яновичу | - | заступникові начальника управління акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ" |
ГАЛЧАНСЬКОМУ Петру Анатолійовичу | - | члену Одеського регіонального відділення Національної спілки журналістів України |
ПІДДУБНОМУ Ігорю Миколайовичу | - | головному редакторові тижневика "П'ятниця", м. Харків |
САВЧАКУ Михайлу Івановичу | - | голові Волинської обласної організації Національної спілки журналістів України |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ" |
ГЕРАСІМОВІЙ Тетяні Петрівні | - | завідувачеві відділення комунального закладу Київської обласної ради "Київська обласна клінічна лікарня" |
ГУШИЛИКУ Борису Івановичу | - | заступникові головного лікаря Чернівецького обласного медичного діагностичного центру |
МОСЕНЦЕВУ Миколі Федоровичу | - | завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова" |
ПЕЛЕХУ Віталію Анатолійовичу | - | завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова" |
САРСАКОВУ Михайлу Михайловичу | - | завідувачеві відділення Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні, Миколаївська область |
СІРКУ Андрію Григоровичу | - | завідувачеві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова" |
ТОЛУБАЄВУ Олександру Миколайовичу | - | заступникові головного лікаря комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова" |
ЯРІШУ Ігорю Романовичу | - | лікареві Щирецької міської лікарні Пустомитівського району, Львівська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ" |
ВОЛОШИНІЙ Аллі Олексіївні | - | майстрині народної творчості, м. Житомир |
РОМАНЕНКУ Олександру Івановичу | - | майстрові декоративно прикладного мистецтва, Луганська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ" |
СЛЄПНЬОВУ Вячеславу Михайловичу | - | плавильнику абразивних матеріалів акціонерного товариства "Запорізький абразивний комбінат" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ" |
ГНЕПІ Ірині Еристатівні | - | викладачеві школи мистецтв міста Хуст, Закарпатська область |
НАКОНЕЧНІЙ Марії Йосифівні | - | завідувачеві відділу, викладачу-методистові Львівського державного музичного училища імені С.П.Людкевича |
ПОКРОВЕЦЬКОМУ Богдану Федоровичу | - | художникові-оформлювачу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів |
РАВЛЮК-ГОЛІЦИНІЙ Ользі Миколаївні | - | деканові Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого |
РОСТОВІЙ Наталії Миколаївні | - | генеральному директорові Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І.А.Кочерги |
ЧАВУС Ларисі Іванівні | - | викладачеві, проректору Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ" |
ЖУЧЕНКУ Анатолію Івановичу | - | завідувачеві кафедри Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" |
ЗАКОРДОНЦЮ Олександру Олексійовичу | - | проректорові Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, м. Київ |
ІСАЄНКУ Володимиру Миколайовичу | - | директорові Інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені м. П.Драгоманова, м. Київ |
ІЩЕНКУ Валерію Васильовичу | - | проректорові Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ |
ЛУЦИШИН Зоряні Орестівні | - | професорові кафедри Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка |
МАРИНЦЮ Василю Юрійовичу | - | директорові Міжгірського професійного ліцею, Закарпатська область |
МИХАЙЛОВУ Сергію Івановичу | - | директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ірпінський економічний коледж", Київська область |
МІШИНУ Олександру Володимировичу | - | проректорові Одеської національної морської академії Міністерства освіти і науки України |
САБУРОВУ Олександру Івановичу | - | начальникові Морехідного училища імені О.І.Маринеска Одеської національної морської академії Міністерства освіти і науки України |
СКИДАН Антоніні Олександрівні | - | завідувачеві Усть-Путильським дошкільним навчальним закладом Путильського району, Чернівецька область |
ТЕРЕЩУКУ Григорію Васильовичу | - | першому проректорові Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" |
ЛИННИКУ Сергію Олександровичу | - | генеральному директорові дочірнього підприємства "Санаторно-курортний реабілітаційний центр "Слов'янський курорт" акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", Донецька область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ" |
ДОМАРАЦЬКОМУ Петру Васильовичу | - | заступникові генерального директора акціонерного товариства "Завод "Маяк", м. Київ |
ЛЕВЧЕНКУ Олександру Миколайовичу | - | слюсареві відокремленого підрозділу "Лубенський верстатобудівний завод" акціонерного товариства "Мотор Січ", Полтавська область |
ЛИСЕНКУ Олександру Івановичу | - | слюсареві-ремонтнику цеху акціонерного товариства "СУМИХІМПРОМ" |
МУЗИЦІ Людмилі Арсенівні | - | заступникові голови правління - головному технологу акціонерного товариства "Вінницький олійножировий комбінат" |
САБІНСЬКОМУ Олексію Михайловичу | - | заступникові директора товариства "Славутський цикорієсушильний завод", Хмельницька область |
СВИДЮК Ірині Володимирівні | - | керівникові цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ" |
ГРИШИНУ Володимиру Олександровичу | - | керівникові товариства "Агропромислова компанія "АРХАТ", Житомирська область |
ЧЕРНИШУ Івану Васильовичу | - | головному зоотехнікові товариства "Савинці", Полтавська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ" |
ТАРАСОВІЙ Маргариті Олександрівні | - | головному спеціалістові Рівненського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді |
ТОВСТЕНКУ Олександру Павловичу | - | директорові Департаменту Міністерства соціальної політики України |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ" |
БЛАЩУКУ Валерію Миколайовичу | - | головному інженерові комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" Рівненської міської ради |
БУШЕ Святославу Петровичу | - | начальникові комунального підприємства "Вінницьке шляхове управління" |
ГОНТАРЕНКУ Борису Васильовичу | - | директорові комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Голосіївського району міста Києва |
ЄРМОЛАЄВУ Вячеславу Володимировичу | - | директорові комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дарницького району міста Києва |
КОСЬМІНУ Миколі Фомичу | - | директорові товариства "Сміларемпобуттехніка", Черкаська область |
ПАЩУКУ Володимиру Петровичу | - | керівникові апарату Національної ради з питань телебачення і радіомовлення |
ФІЛІПЧУКУ Віктору Ростиславовичу | - | голові правління Спілки споживчих товариств Хмельницької області |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ" |
ЗАХАРЕВИЧУ Олексію Миколайовичу | - | ветеранові Державного авіаційного підприємства "Україна" Державного управління справами |
ЧЕРНЄЦОВУ Володимиру Геннадійовичу | - | головному механікові дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор" акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ" |
ГОНЧАРЕНКУ Андрію Миколайовичу | - | прокуророві м. Харкова Харківської області |
ГУЗИРЮ Володимиру Павловичу | - | першому заступникові Генерального прокурора України |
КАМПОВУ Івану Михайловичу | - | слідчому відділу прокуратури Закарпатської області |
КОВАЛЕНКУ Олександру Володимировичу | - | начальникові управління Генеральної прокуратури України |
НІМЧУКУ Руслану Віталійовичу | - | керівникові юридичного управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України |
ПОСТОЛ Тетяні Миколаївні | - | начальникові управління Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ |
ЧЕРНІКОВУ Василю Юрійовичу | - | заступникові начальника Головного управління - начальнику управління Генеральної прокуратури України |
ШАРНІНУ Юрію Анатолійовичу | - | заступникові начальника відділу управління прокуратури Одеської області |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ" |
ВИНОГРАДОВУ Ернсту Євсійовичу | - | тренерові викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Восход", м. Київ |
ЗАВАЛЬНЮКУ Вячеславу Дмитровичу | - | віце-президентові Федерації хокею України, м. Київ |
ІВАНОВУ Миколі Павловичу | - | директорові Олександівської дитячо-юнацької спортивної школи, Кіровоградська область |
КОРОЛЮ Петру Євгенійовичу | - | тренерові-викладачу Збаразької районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи, Тернопільська область |
СКАЛОЗУБ Вірі Андріївні | - | завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму |
ФЕДОРЧАКУ Віктору Йосиповичу | - | тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Тернопільського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" |
ШЕВЧЕНКУ Тарасу Юхимовичу | - | директорові обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Олімп", Волинська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ" |
ТЕРОСИПОВУ Вячеславу Михайловичу | - | виконувачеві обов'язків генерального директора акціонерного товариства "Лисичанськвугілля", Луганська область |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ" |
СТУКАНУ Віктору Євграфовичу | - | скульпторові, Вінницька область. |