• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Розяснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення"

Державна служба статистики України | Розяснення від 19.06.2017 № 17.4-12/3
Реквізити
  • Видавник: Державна служба статистики України
  • Тип: Розяснення
  • Дата: 19.06.2017
  • Номер: 17.4-12/3
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Державна служба статистики України
  • Тип: Розяснення
  • Дата: 19.06.2017
  • Номер: 17.4-12/3
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ
РОЗ'ЯСНЕННЯ
19.06.2017 N 17.4-12/3
ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Державної служби статистики України
_____________ І. Є. Вернер
19 червня 2017 року
Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення"
І. Загальні положення
1. Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження N 31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення" (далі - форма).
2. Показники форми включають дані за квартал звітного року. Показники форми розділів 1 "Перевезення вантажів" та 1.1 "Перевезення вантажів за номенклатурою" відображені в числах із двома десятковими знаками після коми, розділу 2 "Перевезення пасажирів автобусами" - з одним десятковим знаком після коми.
3. Показники форми ґрунтуються на даних документів первинного обліку:
товарно-транспортної накладної (типова форма N 1-ТН);
товарно-транспортної накладної на переміщення спирту етилового (форма N 1-ТН (спирт));
товарно-транспортної накладної високооктанових кисневмісних домішок (форма N 1-ТН (вкд));
товарно-транспортної накладної алкогольних напоїв (форма N 1-ТН (алкогольні напої));
товарної накладної на перевезення молочної сировини (форма N 1-ТН (мс));
товарно-транспортної накладної на відпуск хлібобулочних виробів (форма N 1-ТТН (хліб));
білетно-облікового листа N 11-АП для міських та приміських маршрутних перевезень пасажирів;
білетно-облікового листа N 12-АП для міжміських маршрутних перевезень пасажирів;
разових проїзних квитків (талонах);
проїзних квитків (картках) тривалого користування;
квитково-облікових аркушів водіїв та кондукторів;
накладних на видачу та продаж абонементних квитків на проїзд у міському громадському транспорті - форма N 2 (абонементні квитки);
розрахункових книжок і квитанцій з продажу талонів та проїзних квитків, щомісячних відомостей з реалізації проїзних квитків;
зведених відомостей виконання планів перевезень пасажирів та доходу.
4. Показники форми не враховують даних про роботу рухомого складу для власних потреб юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів та роботу власного рухомого складу, який передано в оренду (без водія) іншим юридичним та фізичним особам і документальний облік роботи яких вони виконують.
ІІ. Показники форми
1. Розділи 1 та 1.1 містять показники про вантажні перевезення вантажними автомобілями, а також пікапами та фургонами на шасі легкових автомобілів та на автопричепах, у тому числі у міжнародному сполученні, на власному й орендованому транспортному засобі, на комерційній основі (тобто за плату), за договорами і разовими замовленнями, які сплачені через філії та представництва банку, при цьому інформація щодо підпорядкування підприємства та його клієнта не має значення. Дані, зазначені в графі 2, можна вважати меншими або такими, що можуть відповідати значенню графи 1.
2. Рядок 010 розділу 1 містить підсумкову інформацію про обсяг перевезених вантажів (тис.т) за фактичною вагою вантажу (брутто) за кожну поїздку за підтвердженням первинних документів на списання та оприбуткування вантажу, товарно-транспортної накладної або розрахунково (як виняток) за класом вантажу та вантажністю. Суму ваги усіх зазначених у розділі 1.1 видів вантажів, можна вважати такою, що дорівнює значенню рядка 010 за графами 1 та 2 відповідно.
3. Рядок 020 розділу 1 містить інформацію про вантажооборот (тис.ткм), визначений як суму добутків фактично перевезеного вантажу та відстані перевезення за кожну поїздку.
4. Розділ 1.1 містить показники про перевезені вантажі згідно з Класифікацією видів вантажів (КВВ), яка розміщена на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України (www.ukrstat.gov.ua).
5. Розділ 2 включає дані про пасажирські перевезення за видами сполучення - міські, з них в обласному (республіканському) центрі, приміські, міжміські та міжнародні перевезення.
Графи 2, 3 "міське сполучення" містять дані про перевезення пасажирів на маршрутах у межах території населеного пункту. Окремо виділяються дані про перевезення пасажирів у межах обласного (республіканського) центру.
Графа 4 "приміське сполучення" містить дані про перевезення пасажирів на маршрутах завдовжки до 50 кілометрів незалежно від адміністративно-територіального поділу, крім міських маршрутів.
Графа 5 "міжміське сполучення" містить дані про міжміські внутрішньо-обласні та міжобласні перевезення:
Графа 6 "міжнародне сполучення" містить дані про перевезення пасажирів на маршрутах, які виходять за межі державного кордону.
Дані, зазначені в графі 1, можуть містити дані щодо суми даних граф 2, 4, 5, 6. Дані, зазначені в графі 3, можна вважати меншими або такими, що можуть відповідати значенню графи 2.
6. Рядок 1050 розділу 2 містить дані щодо кількості перевезених пасажирів (тис. осіб) автобусами на маршрутах, за разовими замовленнями інших юридичних осіб та в порядку індивідуального обслуговування фізичних осіб, уключаючи екскурсійні та туристичні перевезення пасажирів на комерційній основі (тобто за плату).
7. Рядок 1051 розділу 2 містить дані щодо кількості перевезених пасажирів на маршрутах і складається з кількості перевезених платних та пільгових категорій пасажирів.
Кількість перевезених платних пасажирів на маршрутах може складатися з таких видів поїздок.
Кількість перевезених платних пасажирів у міському сполученні містить інформацію про суму кількості перевезених пасажирів за разовими квитками (талонами) й абонементними квитками. При цьому:
кількість перевезених пасажирів за разовими квитками (талонами) на одну поїздку дорівнює відношенню виручки від продажу разових квитків до тарифу на цей вид перевезень;
кількість перевезених пасажирів за абонементними квитками дорівнює сумі добутків кількості кожного типу проданих абонементних квитків та рекомендованої примірної середньої кількості поїздок для кожного типу абонементних квитків:
одним видом транспорту - 60 поїздок на місяць;
двома видами транспорту (для кожного виду транспорту) - 45 поїздок;
трьома і більше видами транспорту (для кожного виду транспорту) - 40 поїздок.
Кількість перевезених платних пасажирів у приміському сполученні містить інформацію про кількість перевезених пасажирів за разовими квитками (талонами) й абонементними квитками. При цьому:
кількість перевезених пасажирів за разовими квитками (талонами) на одну поїздку дорівнює відношенню пасажирообороту до середньої дальності поїздки пасажира у приміському сполученні;
кількість перевезених пасажирів за абонементними квитками дорівнює добутку кількості проданих квитків та рекомендованої примірної середньої кількості поїздок на місяць - 50 поїздок.
Кількість перевезених пасажирів у міжміському та міжнародному сполученні містить дані про пасажирів, перевезених за цими видами сполучення, і дорівнює кількості проданих квитків.
Дані щодо кількості перевезених пільгових пасажирів на маршрутних перевезеннях мають визначатися прямим обліком або розрахунково.
Дані, зазначені в рядку 1051, можна вважати меншими або такими, що дорівнюють значенню рядка 1050.
8. Рядок 1060 розділу 2 містить дані про пасажирооборот (тис.пас.км), що є сумою добутків фактично перевезених пасажирів на відстань перевезення за кожну поїздку.
9. Рядок 1061 розділу 2 містить дані про пасажирооборот, виконаний на маршрутах за всіма видами сполучення.
Пасажирооборот у міському сполученні дорівнює добутку кількості перевезених пасажирів на середню дальність поїздки пасажира в цьому місті.
Пасажирооборот у приміському сполученні дорівнює відношенню виручки від перевезення пасажирів у приміському сполученні (за винятком виручки від перевезення багажу) до діючого тарифу одного пасажиро-кілометра у приміському сполученні.
Пасажирооборот у міжміському сполученні містить інформацію про суму пасажирообороту, виконаного при перевезенні пільгових категорій пасажирів та за плату. Пасажирооборот, виконаний при перевезенні пільгових категорій пасажирів, дорівнює сумі добутків кількості перевезених пасажирів (оформлених квитків) та фактичної дальності кожної поїздки. Пасажирооборот, виконаний при перевезенні пасажирів за плату, дорівнює відношенню виручки від перевезення пасажирів (за винятком виручки від перевезення багажу та страхового збору) до діючого тарифу за один пасажиро-кілометр.
Пасажирооборот у міжнародному сполученні містить дані, які дорівнюють сумі добутків фактично перевезених пасажирів до відстані перевезення за кожну поїздку.
Дані, зазначені в рядку 1061, можна вважати меншими або такими, що дорівнюють значенню рядка 1060.
Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення" від 04 грудня 2014 року N 17.4-12/61 є недійсними.
В. о. директора департаменту
статистики послуг Держстату
О. О. Кармазіна