• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 р. N 288

Кабінет Міністрів України  | Постанова, Порядок від 03.09.2008 № 782
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 03.09.2008
  • Номер: 782
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Постанова, Порядок
  • Дата: 03.09.2008
  • Номер: 782
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 3 вересня 2008 р. N 782
Київ
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 р. N 288
Кабінет Міністрів України
постановляє:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 р. N 288 "Про затвердження Порядку надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва" (ЗП України, 1996 р., N 8, ст. 250; Офіційний вісник України, 2000 р., N 50, ст. 2156; 2004 р., N 24, ст. 1588; 2006 р., N 23, ст. 1720), зміни, що додаються.
Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 33
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 3 вересня 2008 р. N 782
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 р. N 288 ( 288-96-п )
1. У назві та постановляючій частині постанови слова "та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва" замінити словами "незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань та наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу".
2. Порядок надання дозволу на ввезення та застосування незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів іноземного виробництва, затверджений зазначеною постановою, викласти в такій редакції:
"ПОРЯДОК
надання дозволу на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу
1. Цей Порядок визначає умови надання дозволу на ввезення на митну територію України (далі - ввезення) незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень (далі - незареєстровані препарати), а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу.
Дія цього Порядку не поширюється на ввезення стандартних аналітичних зразків препаратів, призначених для проведення контрольно-аналітичних вимірювань, розроблення методик визначення залишкових кількостей препаратів, приготування калібрувальних або реперних розчинів.
2. Дозвіл на ввезення незареєстрованих препаратів, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу (далі - дозвіл) надається за умови, що такий препарат включено до плану державних випробувань, затвердженого Мінприроди, або до науково-дослідницьких планів наукових установ та організацій.
3. Дозвіл надається Мінприроди, за встановленою ним формою:
у разі ввезення незареєстрованих препаратів - за погодженням з МОЗ;
у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами, - за погодженням з МОЗ та Мінагрополітики з обов'язковим зазначенням його кількості.
4. Для надання дозволу суб'єкт господарювання подає Мінприроди такі документи:
заявку за формою, затвердженою Міністерством;
лист-погодження МОЗ, а у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами, - Мінагрополітики;
копії сертифікатів якості та відповідності незареєстрованих препаратів, листок безпеки незареєстрованого препарату (карту даних небезпечного фактора);
копію договору обов'язкового страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів.
5. Документи про надання дозволу розглядаються Мінприроди протягом 10 днів після їх надходження.
У разі прийняття рішення про надання дозволу відомості, зазначені в ньому, надсилаються в установленому Мінприроди порядку в електронному вигляді до Держекоінспекції, Держмитслужби, МОЗ, а у разі ввезення насіннєвого (посадкового) матеріалу, обробленого незареєстрованими препаратами, також Мінагрополітики.
Рішення про відмову в наданні дозволу може бути оскаржене в установленому порядку.
Суб'єкти господарювання, яким надано дозвіл, подають до 31 грудня поточного року звіт про використання ввезених незареєстрованих препаратів Мінприроди, МОЗ, а у разі ввезення обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу також Мінагрополітики.".