"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ" |
БЕРЕЗІНУ Сергію Олександровичу | - електромонтажникові-судновому Керченського судноремонтного заводу |
ПОПОВУ Володимиру Федотовичу | - старшому стивідорові виробничо-перевантажувального комплексу Керченського морського торговельного порту |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ" |
ЛЮТИКОВУ Володимиру Івановичу | - директорові Керченського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих |
РИБАЛКУ Валерію Анатолійовичу | - слюсареві-судноремонтнику виробничого пошукового підприємства "Південрибпошук" |
ШЕЛОП Станіславі Антонівні | - майстрові акціонерного товариства "Керченський рибокомбінат" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ" |
СЕВАСТЬЯНОВУ Михайлу Йосиповичу | - заступникові міського голови |
СТАРОЛАДУ Юрію Івановичу | - голові правління акціонерного товариства "Аттік" |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ" |
АЛЯБ'ЄВІЙ Ганні Василівні | - головному інженерові колективного підприємства "Керченське підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління зеленого будівництва та комплексного благоустрою" |
ЗУБОВІЙ Таїсі Миколаївні | - директорові орендного підприємства Керченської фабрики індивідуального пошиття та ремонту одягу |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ" |
БОРИСОВІЙ Ларисі Іванівні | - заступникові міського голови |
НІКІШИНІЙ Валентині Інокентіївні | - педагогові дитячої музичної школи N 1 |
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" |
ПУТІНЦЕВІЙ Галині Йосифівні | - викладачеві Керченського медичного училища |
Відзначити Грамотою Президента України |
ГАЛАТУ Наталію Володимирівну | - штампувальницю акціонерного товариства "Керченський рибоконсервний завод "Пролив" |
ГОЛОВКІНА Володимира Миколайовича | - заточувальника акціонерного товариства "Керченський металургійний комбінат" |
ГРЕБЕННИКОВУ Ольгу Миколаївну | - спеціаліста управління освіти міської ради |
ГУСЬКОВА Станіслава Васильовича | - складача корпусів суден акціонерного товариства "Суднобудівний завод "Залив" |
ДЕМИДЧИКА Володимира Васильовича | - старшого тренера-викладача дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки |
КОВІРНІЧЕНКА Миколу Миколайовича | - директора Державної судноплавної компанії "Керченська паромна переправа" |
КОНЮКОВА В'ячеслава Леонтійовича | - декана Керченського морського технологічного інституту |
ПАНІНА Сергія Костянтиновича | - начальника Керченського міського відділу Головного управління Служби безпеки України |
СЕБАХ Ларису Карлівну | - завідувача лабораторії Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства та океанографії (ПівденНІРО) |
ФЕДОСЕНКА Івана Петровича | - заступника начальника Керченського морського торговельного порту |
ХАЗАРДЖЯНА Норіка Таджатовича | - першого заступника генерального директора акціонерного товариства "Суднобудівний завод "Залив" |
ЦАРЕНОК Зінаїду Іванівну | - оператора котельні Керченського орендного підприємства "Керчтеплокомуненерго" |
ШАРОВУ Віолетту Петрівну | - голову міського комітету профспілки працівників освіти і науки |
ШАТАЛОВА Миколу Олександровича | - директора акціонерного товариства "Керченський рибокомбінат". |