• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги

Туреччина, Кабінет Міністрів України  | Протокол, Міжнародний документ від 30.12.2016
Реквізити
  • Видавник: Туреччина, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 30.12.2016
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Туреччина, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 30.12.2016
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про втілення фінансової допомоги
( Протокол затверджено Постановою КМ № 534 від 19.07.2017 )
Дата затвердження КМУ:19.07.2017*
Дата набрання чинності для України:02.08.2017
____________
* Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 року № 534 ("Офіційний вісник України", від 04 серпня 2017 року, № 61, стаття 1867).
ПРЕАМБУЛА
Кабінет Міністрів України та Уряд Турецької Республіки (далі - Сторони, якщо разом, та Українська Сторона та Турецька Сторона, якщо окремо) у рамках фінансової допомоги, що виділятиметься відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво, підписаної 30 грудня 2016 року (далі - Угода про військово-фінансове співробітництво),
домовилися про таке:
Мета
Метою цього Протоколу є визначення принципів реалізації фінансової допомоги на суму 300.000 (триста тисяч турецьких лір) в еквіваленті долару США від Уряду Турецької Республіки Кабінету Міністрів України.
Призначення фінансової допомоги
Фінансова допомога, що надається Турецькою Республікою, включає покриття витрат на транспортування, харчування, проживання та оплату (за винятком високовартісних курсів/навчань) короткострокових курсів (не більше одного місяця), які проводитимуться навчальними центрами, що входять до структури Збройних Сил Турецької Республіки, таких, як Тренувальний Центр Партнерства Заради Миру, Центр досконалості НАТО з питань боротьби з тероризмом, Центр досконалості з питань багатонаціональної морської безпеки в Туреччині, а також витрати на транспортування, пов'язані з офіційними візитами представників Збройних Сил України до Турецької Республіки.
Принципи введення в дію
1. Фінансова допомога, що надаватиметься на банківський рахунок військового аташе Турецької Республіки в Україні Міністерством національної оборони Турецької Республіки, витрачатиметься в координації з військовим аташе Турецької Республіки в Україні відповідно до розпорядження Генерального Штабу Збройних Сил Турецької Республіки.
2. Фінансовий ресурс, виділений Кабінету Міністрів України, використовуватиметься відповідно до статті 4 Угоди про військово-фінансове співробітництво . Залишок повертатиметься на рахунки банків Турецької Республіки.
Захист таємної інформації
Сторони не розкриватимуть змісту та принципів реалізації цього Протоколу чи таємної інформації, якою обмінюватимуться, Уряду третьої Стороні, організації чи особі без попередньої письмової згоди на це іншої Сторони. Цей принцип нерозголошення залишатиметься чинним і після завершення дії Протоколу.
Вирішення спорів
1. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення чи реалізації цього Протоколу, вирішення спору не повинно передаватись на розгляд третій Стороні, арбітражному чи міжнародному суду, а повинно вирішуватися між Сторонами шляхом переговорів дипломатичними каналами.
2. У разі виникнення питань, не передбачених цим Протоколом, застосовуватимуться положення Угоди про військово-фінансове співробітництво, підписаної 30 грудня 2016 року.
3. Положення цього Протоколу не впливатимуть на виконання Сторонами зобов'язань, які вони взяли відповідно до інших міжнародних угод.
Зміни та доповнення
1. Кожна Сторона може запропонувати внести пропозиції щодо змін чи доповнень до цього Протоколу. Сторони розпочнуть розгляд змін та доповнень у 30-денний термін після отримання письмового запиту про вищезазначене.
2. Зміни та доповнення погоджуються Сторонами в письмовому вигляді та набирають чинності відповідно до статті 7 цього Протоколу.
3. Якщо результатів не буде досягнуто у 60-денний термін після початку консультацій, дія цього Протоколу припиниться відповідно до статті 7 цього Протоколу.
4. У період переговорів Сторони продовжать виконувати свої зобов'язання щодо цього Протоколу.
Набрання чинності
Цей Протокол набирає чинності в день отримання останнього письмового повідомлення дипломатичними каналами щодо завершення Сторонами внутрішніх процедур щодо набрання ним чинності.
Тривалість та завершення терміну дії
1. Термін дії Протоколу 5 років із моменту набрання ним чинності. У разі повного використання виділеного фінансового ресурсу цей Протокол припинить дію після отримання останнього письмового підтвердження Сторін.
2. У разі якщо одна зі Сторін не погоджується або вважатиме, що інша Сторона не виконує положення цього Протоколу, Сторони можуть призначити консультації, письмово повідомивши про це. Консультації розпочнуться у 30-денний термін після отримання останнього письмового повідомлення. Якщо в наступні 60 днів не буде досягнуто результату, будь-яка Сторона завершить дію цього Протоколу в 60-денний строк від дати отримання письмового підтвердження.
3. Цей Протокол залишатиметься чинним, доки триватиме дія Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво, підписаної 30 грудня 2016 року. Цей Протокол автоматично втратить чинність у разі припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво, підписаної 30 грудня 2016 року.
Текст та підписи
1. Цей Протокол вчинений у двох примірниках, кожен українською, турецькою та англійською мовами, тексти яких є автентичними. У разі виникнення розбіжностей, перевага надаватиметься тексту англійською мовою.
2. Цей Протокол, в підтвердження вищезазначеного підписується нижче уповноваженими особами представниками обох Сторін, учинено в м. Анкара 30 грудня 2016 року.
ЗА КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИЗА УРЯД ТУРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
Підпис:(підпис)Підпис:(підпис)
П. І. Б.:Андрій Іванович СИБІГАП. І. Б.:Ісмаіл ДЕМІР
Посада:Надзвичайний
та Повноважний
Посол України
в Турецькій Республіці
Посада:Голова Підсекретаріату з питань
оборонної промисловості
Міністерства національної оборони
Турецької Республіки