• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення"

Кабінет Міністрів України  | Угода, Нота, Міжнародний документ від 04.03.2015
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Нота, Міжнародний документ
  • Дата: 04.03.2015
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Нота, Міжнародний документ
  • Дата: 04.03.2015
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
УГОДА
(у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення"
( Зміни до Угоди див. в Угодах від 31.01.2018 від 11.01.2020 від 16.03.2023 )
Дата підписання: 04.03.2015
28.07.2015
Дата набрання чинності для України: 04.08.2015
№ 414/23-196/50-1395
Міністерство Закордонних Справ України засвідчує свою повагу Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні та має честь підтвердити отримання вербальної Ноти Посольства № 57/2015 від 4 березня 2015 року такого змісту:
"Посольство Федеративної Республіки Німеччина засвідчує свою повагу Міністерству Закордонних Справ України і з посиланням на
- Заяву глав держав і урядів Групи Восьми в м. Кананаскіс від 27 червня 2002 року про "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення" та ухвалені у цьому зв’язку директиви і принципи,
- Заяву глав держав і урядів Групи Восьми в м. Санкт-Петербург від 17 липня 2006 року про розширення глобального партнерства та ухвалені у зв’язку з цим умови,
- Заяву глав держав і урядів Групи Семи в м. Брюссель від 5 червня 2014 року про нерозповсюдження зброї та роззброєння,
Посольство Федеративної
Республіки Німеччина в Україні
м. Київ
має честь запропонувати укласти Угоду між Урядом Федеративної Республіки Німеччина (далі - "Німецька Договірна Сторона") та Кабінетом Міністрів України (далі - "Українська Договірна Сторона") про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення" такого змісту:
1. З посиланням на пункт 1, підпункт "д" (німецький примірник – "е") статті 3 Рамкової угоди та із застереженням про надання Федеративною Республікою Німеччиною відповідних бюджетних коштів Німецька Договірна Сторона в особі Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина за взаємною згодою з Українською Договірною Стороною в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення" надає у 2015 бюджетному році та наступних за ним роках, щонайпізніше до кінця 2017 року, кошти, що не підлягають поверненню, в розмірі до дев’яти з половиною мільйонів євро на умовах та згідно з положеннями імплементаційних угод.
2. Федеральне Міністерство Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина доручає німецьким організаціям - виконавцям проектів - Інституту ім. Роберта Коха (RKI), Федеральному відомству із захисту населення та допомоги в надзвичайних ситуаціях (BBK), Товариству з безпеки установок і ядерних реакторів mbH (GRS) - закупівлю техніки з безпеки та інших предметів устаткування, надання послуг з будівництва і транспортування, консультування, інженерно-технічних послуг, а також тренінгів й підготовки.
3. Конкретні проекти узгоджуватимуться організаціями - виконавцями проектів у договорах про виконання з українськими партнерами за погодженням з Федеральним Міністерством Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.
4. Максимальний щорічний обсяг сум, що надаватимуться у розпорядження, а також детальний перелік заходів після аналізу концепцій проектів і надання остаточної згоди на здійснення проектування, встановлюватиметься Федеральним Міністерством Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина.
5. Для здійснення проектів Федеральне Міністерство Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина на основі концепцій проектів укладає з німецькими організаціями - виконавцями проектів угоди, що міститимуть остаточний розмір фінансових витрат на конкретні завдання.
6. У відповідності з національним законодавством України Українська Договірна Сторона надає представникам Федерального Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина, а також німецьким організаціям - виконавцям проектів безперешкодний доступ до всіх будівельних майданчиків, до всієї інформації й місць, необхідних для здійснення перевірки належного використання коштів, наданих у розпорядження Німецькою Договірною Стороною в рамках цієї Угоди.
7. Українська Договірна Сторона підтверджує, що Україна не висуватиме жодних вимог із відшкодування збитків до Уряду Федеративної Республіки Німеччина та відряджених фахівців GRS, RKI та BBK згідно зі статтею 7 Рамкової угоди.
8. Матеріали, які ввозитимуться за дорученням Німецької Договірної Сторони чи організацій - виконавців проектів, відповідно до статті 8 Рамкової угоди, звільняються від сплати податків, мита та інших зборів в Україні.
9. Ця Угода діє до кінця 2017 року і може бути продовжена шляхом обміну вербальними нотами, що містять взаємну згоду Німецької та Української Договірних Сторін.
10. Розбіжності в тлумаченні й застосуванні цієї Угоди вирішуватимуться Договірними Сторонами виключно дипломатичним шляхом.
11. Ця Угода укладена німецькою й українською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову юридичну силу.
Якщо Кабінет Міністрів України заявить про свою згоду з наведеними вище пропозиціями Уряду Федеративної Республіки Німеччина, ця вербальна нота, а також вербальна нота у відповідь Міністерства Закордонних Справ України, в якій буде висловлено згоду Кабінету Міністрів України, складатимуть Угоду (у формі обміну нотами) між Урядом Федеративної Республіки Німеччина та Кабінетом Міністрів України про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення", яка набере чинності з дати отримання ноти-відповіді Міністерства Закордонних Справ України Посольством Федеративної Республіки Німеччина в Києві.
Посольство Федеративної Республіки Німеччина користується цією нагодою, щоб поновити Міністерству Закордонних Справ України запевнення у своїй вельми високій повазі.".
Міністерство Закордонних Справ України має честь повідомити про згоду Кабінету Міністрів України щодо вищевикладених пропозицій та підтвердити, що Нота Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні № 57/2015 від 4 березня 2015 року і ця нота-відповідь Міністерства Закордонних Справ України становитимуть Угоду (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи "Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення".
Міністерство Закордонних Справ України користується цією нагодою, щоб поновити Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні запевнення у своїй високій повазі.
м. Київ, 28 липня 2015 року