• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Меморандум про взаєморозуміння між Державним агентством земельних ресурсів України та Міністерством регіонального розвитку Угорщини про співробітництво у сфері земельних відносин та розвитку сільської місцевості

Угорщина, Державне агентство земельних ресурсів України | Меморандум, Міжнародний документ від 02.10.2013
Реквізити
  • Видавник: Угорщина, Державне агентство земельних ресурсів України
  • Тип: Меморандум, Міжнародний документ
  • Дата: 02.10.2013
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Угорщина, Державне агентство земельних ресурсів України
  • Тип: Меморандум, Міжнародний документ
  • Дата: 02.10.2013
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Державним агентством земельних ресурсів України та Міністерством регіонального розвитку Угорщини про співробітництво у сфері земельних відносин та розвитку сільської місцевості
Дата підписання:02.10.2013
Дата набрання чинності для України:02.10.2013
Державне агентство земельних ресурсів України та Міністерство регіонального розвитку Угорщини, далі - Сторони,
Надаючи важливого значення співробітництву у сфері земельних відносин та розвитку сільської місцевості, та
Прагнучи до обміну досвідом з питань, які становлять спільний інтерес,
Домовилися про таке:
1. Метою цього Меморандуму про взаєморозуміння (далі - Меморандум) є визначення рамок співпраці та сприяння програмам спільної діяльності між Сторонами в сфері управління землями та розвитку сільської місцевості. Така діяльність буде здійснюватися на основі взаємної вигоди, рівності та взаємності.
2. Сторони здійснюють співробітництво в рамках цього Меморандуму відповідно до національного законодавства України та Угорщини, діючи в межах їх визначеної компетенції, на основі взаємної поваги інтересів.
3. Цей Меморандум про взаєморозуміння не впливає на права і зобов'язання кожної зі Сторін, що випливають з міжнародних договорів, учасниками яких є Сторони.
Сфера співробітництва та обміну досвідом в рамках цього Меморандуму включає такі напрями:
1. Обмін інформацією стосовно існуючої системи земельного кадастру;
2. Реєстрація земель в державних реєстрах;
3. Інтегрування підтримки геоданих;
4. Методи трансформації локальної системи координат;
5. Визначення граничних допусків радіометричних характеристик цифрових аерознімків і ортофотопланів новітніх технологій у сфері топографо-геодезичного та картографічного виробництва;
6. Інші напрями співробітництва у сфері управління земельними ресурсами та розвитку сільської місцевості, що становлять спільний інтерес для Сторін.
Співробітництво згадане у Статті 2 проводиться шляхом відповідних заходів, таких як:
1. Організація ознайомчих візитів, семінарів, конференцій та зустрічей спеціалістів Сторін;
2. Ознайомлення із законодавчими та іншими нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність у сфері земельних відносин у державах Сторін, а також із методичними матеріалами у цій сфері;
3. Обмін інформацією з питань діяльності Сторін.
1. Матеріали, якими Сторони обмінюються в рамках заходів співробітництва, передбаченого цим Меморандумом, розглядаються ними як доступні для публічного ознайомлення, якщо інше не буде визначене Стороною, що надає матеріали.
2. Сторони використовують будь-яку інформацію, що випливає із застосування цього Меморандуму тільки в цілях проведення діяльності передбаченої цим Меморандумом.
1. Сторона, на території держави якої проводиться захід співробітництва, не пізніше ніж за місяць до дати проведення запланованого заходу надсилає запрошення іншій Стороні. Сторони також обмінюються іншою інформацією, необхідною для підготовки заходів співробітництва.
2. Сторони інформують одна одну про обставини, які можуть вплинути на підготовку та проведення заходів співробітництва, за необхідності, з відповідними пропозиціями стосовно змін у строках, місці або складі учасників, що проводять зазначені заходи.
3. Кожна Сторона самостійно визначає перелік державних нормативно-правових актів, які регулюють сферу земельних відносин в Україні та Угорщині, а також методичні матеріали, які передаються іншій Стороні в рамках цього Меморандуму. Інша Сторона може зробити запит про надання додаткових матеріалів, пов'язаних з регулюванням сфери земельних відносин в Україні та Угорщині.
Кожна Сторона фінансує свої власні витрати зокрема пов'язані з витратами на проїзд, харчування та проживання її делегації до країни контрагента. Приймаюча Сторона, за необхідністю, надасть делегатам запрошеної Сторони допомогу в пошуках прийнятних умов перебування або сприятиме вирішенню інших питань, пов'язаних з візитом делегації.
1. Цей Меморандум про може бути доповнений і змінений за взаємною згодою Сторін.
2. Всі спірні питання, що виникають у зв'язку з тлумаченням або застосуванням цього Меморандуму, вирішуються Сторонами шляхом взаємних консультацій або переговорів.
Цей Меморандум набирає чинності з дати його підписання і залишається чинним протягом п'яти років. Його дія може бути продовжена за письмовою згодою Сторін. Кожна сторона може припинити дію цього Меморандуму шляхом надсилання письмового повідомлення іншій Стороні щонайменше за шість місяців до закінчення його передбачуваного терміну дії.
Учинено у м. Будапешт 2 жовтня 2013 року в двох примірниках, кожний українською, угорською та англійською мовами, всі тексти мають однакову силу. У разі, якщо виникають будь-які розходження і конфлікти при тлумаченні будь-якого з положень цього Меморандуму, текст англійською мовою має переважну силу.
За Державне За Міністерство
агентство земельних регіонального розвитку
ресурсів України Угорщини
(підпис) (підпис)