• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода про співробітництво між Торгово-промисловою палатою України і Словацькою торговою і промисловою палатою

Словаччина, Торгово-промислова палата України  | Угода, Міжнародний договір від 22.01.1996
Реквізити
  • Видавник: Словаччина, Торгово-промислова палата України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 22.01.1996
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Словаччина, Торгово-промислова палата України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 22.01.1996
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
про співробітництво між Торгово-промисловою палатою України і Словацькою торговою і промисловою палатою
Дата підписання: 22 січня 1996 р.
Дата набуття чинності: 22 січня 1996 р.
Торгово-промислова палата України і Словацька торгова і промислова палата, що в подальшому іменуються "Сторони",
керуючись інтересами своїх членів - українських і словацьких підприємств, фірм, організацій, підприємців, а також їх асоціацій і об'єднань;
надаючи важливе значення розширенню і удосконаленню взаємовигідних торговельних, економічних і науково-технічних зв'язків учасників зовнішньоекономічної діяльності України і Словацької Республіки;
бажаючи сприяти удосконаленню національних і міжнародних правових умов і нормативної бази для підприємництва, розвитку необхідної інфраструктури економічних зв'язків суб'єктів господарської діяльності двох країн в умовах економічних перетворень, що в них тривають,
домовились про наступне:
Сторони сприятимуть розвиткові прямих контактів між українськими і словацькими підприємствами, об'єднаннями, організаціями, фірмами і підприємцями обох країн, а також збереженню економічних, коопераційних і науково-технічних зв'язків, що склались.
Сторони вживатимуть всі можливі заходи для подальшого розвитку двостороннього взаємовигідного співробітництва і забезпечення залучення до нього широкого кола учасників, в тому числі дрібних і середніх фірм та підприємств.
Сторони будуть забезпечувати в межах своєї компетенції можливо найширший і вільний обмін економічною і юридичною інформацією, в тому числі про стан і перспективи розвитку національних ринків, експортні можливості та імпортні потреби підприємств, об'єднань, організацій і фірм обох країн, а також обмін відповідними нормативними актами, що регулюють зовнішньоекономічну діяльність, іншими інформаційними матеріалами.
Стаття З
Сторони умовились і далі підтримувати традиційні зв'язки і заохочувати обмін досвідом з метою виявлення конкретних галузей і форм співробітництва. Сторони домовились організовувати семінари, зустрічі підприємців, симпозіуми, технічні конференції та інші аналогічні заходи, здійснювати обмін делегаціями ділових людей і фахівців українських і словацьких підприємств.
Сторони будуть заохочувати і створювати всі необхідні умови для активної участі підприємств, об'єднань, організацій і підприємців обох країн у торговельно-економічних виставках і ярмарках, що проводитимуться в Україні і Словацькій Республіці. З цією метою Сторони визначать свої структурні підрозділи або організації в Україні і Словацькій Республіці, які безпосередньо здійснюватимуть виставочні заходи.
Сторони приділятимуть особливу увагу співпраці у наданні сприяння українським і словацьким підприємствам, організаціям, підприємцям в галузі арбітражу, контролю якості і комплектності, а також перевірці кількості експортних та імпортних товарів.
Сторони налагодять співробітництво та обмін інформацією з питань, пов'язаних з запобіганням і припиненням несумлінної конкуренції та неділового партнерства в торгівлі між українськими і словацькими суб'єктами господарської діяльності.
Сторони організують роботу з залученням експертів, фахівців-практиків і підприємців для узагальнення досвіду торговельно-економічних зв'язків між українськими і словацькими підприємствами і фірмами з тим, щоб, використовуючи свій вплив в законодавчих і виконавчих структурах обох країн, сприяти удосконаленню національних і міжнародних правових умов і нормативної бази комерційної діяльності та необхідної інфраструктури торговельно-економічного співробітництва.
Сторони в разі необхідності можуть створювати спільні робочі органи, конкретні завдання і функції яких визначатимуться Сторонами додатково.
Угода набуває чинності з моменту її підписання.
Угода укладена на невизначений строк і може бути денонсована кожною із Сторін. В цьому випадку Угода припинить свою чинність через 6 місяців після письмового повідомлення про денонсацію.
Укладено 22 січня 1996 р. в двох автентичних примірниках кожний українською і словацькою мовами.
За Торгово-промислову За Словацьку торгову
палату України і промислову палату
(підпис) (підпис)