• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Положення про Українсько-лівійську двосторонню комісію по співробітництву

Лівія, Кабінет Міністрів України  | Положення, Міжнародний договір від 18.01.1995
Реквізити
  • Видавник: Лівія, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Положення, Міжнародний договір
  • Дата: 18.01.1995
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Лівія, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Положення, Міжнародний договір
  • Дата: 18.01.1995
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Положення
про Українсько-лівійську двосторонню комісію по співробітництву
Дата підписання: 18 січня 1995 р.
Набуття чинності: 18 січня 1995 р.
Українсько-лівійська комісія по співробітництву, в подальшому іменована Комісія, є міжурядовим органом, що створений у відповідності з підписаною Угодою між Україною і Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамахірією від 18 березня 1992 р. з метою розвитку торговельно-економічного, науково-технічного і культурного співробітництва між двома країнами.
1. Основні напрями роботи
Комісія:
- сприяє розвитку торговельно-економічного співробітництва між двома країнами, включаючи створення спільних підприємств, акціонерних товариств, кооперованих виробництв та інших перспективних напрямів двосторонніх відносин;
- розглядає питання, що виникають в процесі торговельно-економічного, науково-технічного і культурного співробітництва, і координує вирішення цих питань;
- допомагає пошуку і розвитку перспективних напрямів співробітництва в усіх галузях, включаючи активне залучення капіталу і технологій;
- сприяє оперативній обробці пропозицій, запитів і звернень державних органів, підприємств, представників ділових кіл обох країн з питань торговельно-економічного співробітництва;
- сприяє реалізації відповідних українсько-лівійських угод, а також протоколів Комісії.
2. Структура
Комісія складається з української та лівійської частин, які в подальшому іменуються Сторони.
Уряд України і Повноважні органи Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамахірії призначають Голів, заступників Голів, відповідальних секретарів і членів своїх частин Комісії. Про персональний склад своїх частин і його зміни Сторони інформують одна одну.
У разі необхідності Комісія створює свої постійні та тимчасові робочі органи, до яких залучаються відповідні радники та експерти.
3. Порядок роботи
Комісія проводить свої засідання почергово в Україні та Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамахірії. Засідання очолює Голова тієї частини Комісії, в країні якої проводиться засідання, або особа не нижче рангом Голови Комісії.
Сторони за два місяці до засідання домовляються про дату його скликання, в попередньому порядку обмінюються проектами порядку денного засідання і за 2-3 тижні до початку засідання остаточно погоджують його і обмінюються проектами протоколів засідання. За 7-10 днів до початку засідання групи експертів, очолювані відповідальними секретарями своїх частин, проводять роботу по підготовці до засідання і узгоджують проект протоколу засідання.
Протоколи засідань Комісії складаються українською, арабською мовами, причому обидва тексти є автентичними.
На засіданнях Комісії розглядаються включені до порядку денного питання, а також інші питання, які домовляються обговорити голови обох частин.
Рішення, що приймає Комісія на засіданнях при наявності взаємної згоди обох частин, записуються в протоколі і набирають чинності після їх затвердження компетентними органами обох країн.
На поточному засіданні Комісії приймається рішення щодо терміну проведення наступного засідання.
4. Обов'язки відповідальних секретарів
Відповідальні секретарі відповідають за організаційну роботу своїх частин Комісії, готують документи до засідань Комісії, а також виконують інші обов'язки, які пов'язані з діяльністю Комісії.
Для цього відповідальні секретарі підтримують між собою постійний зв'язок і, в разі необхідності, зустрічаються в період між засіданнями Комісії, про що повідомляють один одного за 20 днів до наступної зустрічі.
5. Витрати, пов'язані з проведенням засідання
Витрати на проживання, харчування, транспорт та обслуговування в період засідання учасників несе та частина Комісії, в країні якої проводяться засідання.
Кількість учасників засідань, витрати яких сторони взаємно беруть на себе, повинні визначатись на паритетній основі.
Витрати на оплату проїзду учасників засідань із їхніх країн до міста, де проводиться засідання і в зворотний бік, несе сторона, яка направляє.
Діяльність постійних та тимчасових органів, які можуть створюватись, в разі необхідності, для забезпечення належного виконання прийнятих рішень, фінансуються за рахунок бюджетних коштів України та Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамахірії на рівнопропорційній основі.
6. Зміни у Положенні
За домовленістю обох Сторін Комісія має право вносити зміни і доповнення до цього Положення. Такі зміни та доповнення мають бути оформлені окремим Протоколом, який вважається невід'ємною частиною цього Положення і підлягають ратифікації компетентними органами обох країн.
Це Положення ухвалене і підписане в м. Києві 18 січня 1995 року, що відповідає 17 числа місяця шаабана 1404 року, в двох примірниках, кожен українською та арабською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.
За дорученням Уряду України
Міністр енергетики та
електрифікації України
Секретар Народного Комітету
енергетики
За Велику Соціалістичну
Народну Лівійську Арабську
Джамахірію

(підпис) (підпис)
Вілен Миронович Семенюк Абдула Аль-Бадрі