• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Урядом України і Радою Міністрів - Урядом Російської Федерації про координацію діяльності залізничного транспорту (укр/рос)

Росія, Кабінет Міністрів України  | Угода, Міжнародний документ від 14.05.1993 | Документ не діє
Реквізити
  • Видавник: Росія, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 14.05.1993
  • Статус: Документ не діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Росія, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 14.05.1993
  • Статус: Документ не діє
Документ підготовлено в системі iplex
( Дію Угоди припинено - див. Постанову КМ N 847 від 11.08.2023 )
Угода
між Урядом України і Радою Міністрів - Урядом Російської Федерації про координацію діяльності залізничного транспорту
Дата підписання: 14.05.1993
Дата набуття чинності: 14.05.1993
Уряд України і Рада Міністрів - Уряд Російської Федерації, які надалі іменуються "Сторони"
- підтверджуючи право власності на залізничний транспорт, який належить Україні і Російській Федерації,
- вважаючи за доцільне збереження технологічної єдності залізничної транспортної мережі,
- визнаючи надзвичайну важливість перевезень пасажирів і вантажів як між Україною і Російською Федерацією, так і в треті країни,
- надаючи значення координації і спільній діяльності залізничного транспорту обох держав,
- підтримуючи установлений порядок перетину кордону, проведення прикордонного, митного та інших видів контролю,
погодились про таке:
Функціональна діяльність залізничного транспорту України і Російської Федерації, а також виготовлення і утримання рухомого складу, технічних засобів, забезпечення безпеки руху та збереження вантажів, організація перевізної роботи здійснюється по погоджених Сторонами нормативах.
Перевезення пасажирів і вантажів між станціями залізниць обох держав здійснюється на підставі діючих на момент підписання цієї Угоди нормативних документів.
При організації перевезень пасажирів і вантажів залізничним транспортом із України по території Російської Федерації та із Російської Федерації по території України, а також транзитом із третіх країн або в треті країни Сторони координують свої дії при виробленні, з урахуванням законодавств своїх держав, тарифної політики з метою залучення додаткових транзитних вантажопотоків на ці напрямки і укладають, в необхідних випадках, відповідні Угоди.
Сторони проводять погашення заборгованості, яка виникає в процесі перевезень на користь однієї із Сторін, не пізніше 30 днів після закінчення чергового кварталу шляхом перерахування через відповідні установи банків сум, погоджених Державною адміністрацією залізничного транспорту України та Міністерством шляхів сполучення Російської Федерації (надалі - компетентні органи).
Кожна із Сторін, в випадку укладення угод в області залізничного транспорту з третіми державами, які зачіпають інтереси іншої Сторони, будуть повідомляти про це іншу Сторону.
До укладення нових угод Сторони зберігають діючий порядок здійснення міжнародних перевезень вантажів і пасажирів залізничним транспортом, встановлений раніше укладеними Міжурядовими угодами і конвенціями в області залізничного транспорту, учасниками яких був колишній СРСР.
Сторони здійснюють скоординовану тарифну політику. Тарифи в міждержавних сполученнях установлюються спеціальними Угодами.
Розрахунки за міжнародні пасажирські і вантажні перевезення, надані послуги проводяться в відповідності до Угоди, укладеної між компетентними органами.
Сторони вживуть заходи по підготовці окремих Угод по наступних питаннях:
збереження технологічних зв'язків між залізницями України і Російської Федерації;
встановлення системи відповідальності за порушення технологічних параметрів перевізної роботи;
придбання, експлуатації і ремонту рухомого складу, контейнерів, обладнання і техніки.
Сторони будуть сприяти в забезпеченні поставок техніки, обладнання, запасних частин і матеріальних ресурсів для потреб залізничного транспорту.
Сторони будуть проводити скоординовану науково-технічну політику на залізничному транспорті.
Сторони будуть співробітничати в галузі навчання інженерів, техніків, робітників масових професій залізничного транспорту і розробки єдиних вимог до рівня їх підготовки, а також визнають, що видані про закінчення учбового закладу України і Російської Федерації кваліфікаційні документи мають рівну юридичну силу на територіях обох держав.
Зміни і доповнення до цієї Угоди оформляються протоколами, які є невід'ємною частиною Угоди.
Всі спірні питання, які пов'язані з виконанням і тлумаченням цієї Угоди, будуть вирішуватися шляхом переговорів.
Ця Угода набирає чинності з дня її підписання і буде діяти надалі до закінчення 90 днів з дня, коли одна із Сторін отримає повідомлення іншої Сторони в письмовому вигляді про свій намір припинити дію Угоди.
Вчинено в м. Москві 14 травня 1993 р. в двох примірниках, кожний українською і російською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.
За Уряд України За Раду Міністрів -
Уряд Російської Федерації
(підпис) (підпис)