• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі звязку (укр/рос)

Україна, Молдова | Угода, Міжнародний документ від 20.03.1993
Реквізити
  • Видавник: Україна, Молдова
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 20.03.1993
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Україна, Молдова
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 20.03.1993
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в галузі зв'язку
Дата підписання: 20 березня 1993 р.
Дата набуття чинності: 20 березня 1993 р.
Уряд України та Уряд Республіки Молдова, іменовані надалі "Сторонами",
вважаючи, що взаємодія і співробітництво в галузі зв'язку мають розвиватися на основі взаємної доброзичливості і взаємодопомоги,
ґрунтуючись на традиціях добросусідства і прагнучи їх подальшого розвитку,
бажаючи встановити правові, економічні і технологічні відносини для забезпечення безперебійного функціонування засобів зв'язку,
домовилися про таке:
Сторони, діючи в межах своїх повноважень і можливостей, згідно з вимогами законів України і Республіки Молдова будуть продовжувати і розширювати співробітництво в галузі поштового зв'язку, телекомунікацій, радіо і телебачення, розповсюдження друку.
Сторони зобов'язуються будувати свої відносини у суворій відповідності до положень актів Всесвітнього поштового союзу і рекомендацій Міжнародного союзу електрозв'язку, регламентуючи відносини між державами та їхніми адміністраціями зв'язку - членами цих Союзів, а також до положень двосторонніх угод і договорів.
Про всі зміни в організації електричного і поштового зв'язку, а також порядку взаємних розрахунків за послуги зв'язку Сторони будуть заздалегідь повідомляти один одного за 3 місяці до передбачуваної дати початку цих змін.
Сторони гарантують свободу транзиту через свої території поштових відправлень і спеціального зв'язку, повідомлень мережами електрозв'язку, програм телебачення і радіомовлення.
Сторони не застосовуватимуть одна до одної дискримінаційних заходів, що перешкоджають або гальмують діяльність адміністративних органів зв'язку Сторін у третіх країнах і в міжнародних організаціях.
Сторони домовились, що укладення договорів між підприємствами зв'язку буде провадитися лише за письмовою згодою адміністративних органів зв'язку Сторін.
Сторони надаватимуть одна одній сприяння в організації розповсюдження на території своїх держав радіо- і телевізійних програм, періодичних видань за передплатою і вроздріб в обсягах, установлених договорами та угодами між урядами або відповідними відомствами.
Сторони домовилися про те, що всі підприємства зв'язку, які надають послуги, несуть рівну відповідальність перед споживачем за своєчасне та якісне обслуговування.
Порядок розгляду претензій і скарг на неякісну роботу міжнародних зв'язків установлюється згідно з нормативними актами Всесвітнього поштового союзу і Міжнародного союзу електрозв'язку.
Сторони домовилися використовувати російську мову для обміну службовою інформацією і документами між телефоністами, телеграфістами, технічним персоналом і поштовими працівниками підприємств зв'язку.
Адреси поштових відправлень і телеграм, що пересилаються між державами Сторін, будуть оформлятися російською мовою. Допускається оформлення адрес на поштових відправленнях і французькою мовою відповідно до вимог Всесвітнього поштового союзу.
У технологічних процесах передачі міждержавних повідомлень та інформації Сторони будуть застосовувати на підприємствах зв'язку єдиний обліково-звітний час - місцевий.
Сторони надаватимуть одна одній сприяння у вирішенні питань організації зв'язку та обслуговування міжнародного телефонного, телеграфного і поштового зв'язку, а також спеціального і фельд'єгерського зв'язку з урахуванням надзвичайних ситуацій.
Сторони надаватимуть одна одній взаємного сприяння в організації і відновленні засобів електричного і поштового зв'язку під час стихійних лих і надзвичайних ситуацій.
Сторони вирішуватимуть всі спірні питання, які можуть виникнути в зв'язку з тлумаченням і застосуванням цієї Угоди, шляхом переговорів і консультацій.
Розбіжності, що виникають при виконанні положень цієї Угоди, будуть розглядатися тимчасовою міжурядовою комісією, яка складається з рівної кількості представників Сторін.
Зміни і доповнення до цієї Угоди вносяться за пропозицією однієї із Сторін і оформляються окремим протоколом за узгодженням з компетентними органами обох Сторін.
Ця Угода не зачіпає прав та обов'язків Сторін, що випливають з інших міжнародних договорів, укладених ними з третіми країнами.
Угода набирає сили з моменту її підписання і діє до 31 грудня 1994 року.
У подальшому, якщо жодна зі Сторін до 1 січня року, наступного за роком закінчення дії Угоди, не повідомить іншу Сторону про намір змінити, доповнити або розірвати цю Угоду, її дія автоматично продовжується щоразу на трирічний період.
Вчинено в м. Кишиневі 20 березня 1993 року в двох оригінальних примірниках, кожний українською, молдавською (румунською) та російською мовами, причому всі тексти мають однакову силу.
За Уряд За Уряд
України Республіки Молдова
(підпис) (підпис)