• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Урядом України і Урядом Грузії про взаємодію в галузі геодезії, картографії, кадастру та дистанційного зондування Землі

Грузія, Україна | Угода, Міжнародний документ від 28.10.1997
Реквізити
  • Видавник: Грузія, Україна
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 28.10.1997
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Грузія, Україна
  • Тип: Угода, Міжнародний документ
  • Дата: 28.10.1997
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода між Урядом України і Урядом Грузії про взаємодію в галузі геодезії, картографії, кадастру та дистанційного зондування Землі
Дата підписання: 28.10.1997 р.
Дата набуття чинності: 26.06.2003 р.
Уряд України та Уряд Грузії, які надалі іменуються "Сторони",
прагнучи поглибити доброзичливі відносини на основі принципів рівноправності, взаємоповаги і взаємовигідності,
бажаючи створити сприятливі умови для співробітництва в галузі геодезії, картографії, кадастру та дистанційного зондування Землі,
домовилися про таке:
Сторони вживатимуть усіх заходів і створюватимуть всі умови для розвитку двосторонніх зв'язків, а також усіх форм взаємовигідного співробітництва в галузі геодезії, картографії, кадастру та дистанційного зондування Землі.
Сторони покладають координацію спільних робіт, а також відповідальність і контроль за виконанням умов цієї Угоди на свої компетентні органи - державні геодезичні служби: Головне управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України та Державний департамент геодезії і картографії Грузії.
Державні геодезичні служби Сторін, вказані у Статті 2 цієї Угоди, будуть підтримувати і розвивати на договірній основі взаємозв'язки, які традиційно склались у сфері виконання основних видів топографо-геодезичних і картографічних робіт, здійснювати розробку і виконання міждержавних програм і проектів, взаємний обмін науково-технічною інформацією і картографічною продукцією, проводити навчання та стажування спеціалістів, а також повідомлятимуть одна одній про адміністративно-територіальні зміни і зміни основних географічних назв на територіях своїх країн.
Ця Угода має загальний характер. Конкретні цілі, завдання та умови співробітництва в рамках цієї Угоди будуть визначатися організаціями-виконавцями державних геодезичних служб Сторін.
З метою координації спільної діяльності щодо реалізації цієї Угоди, а також розробки і узгодження конкретних умов співробітництва Сторони призначають експертів з повноваженнями офіційних представників Сторін.
Для реалізації програм співробітництва обидві Сторони у відповідності з чинними законодавствами своїх держав вживатимуть усіх заходів щодо сприяння у взаємній діяльності, в тому числі у постачанні та переміщенні необхідного обладнання, спорядження, інструментів, готової продукції і матеріалів у відповідності з договорами, укладеними в рамках цієї Угоди.
Співробітництво в рамках цієї Угоди не виключає інших форм спеціалізованих контактів між Сторонами в галузі геодезії, картографії, кадастру та дистанційного зондування Землі, що здійснюються за взаємною згодою Сторін, в тому числі на компенсаційній і комерційній основі.
Здійснюючи співробітництво в галузях, визначених цією Угодою, Сторони взаємно враховують інтереси безпеки одна одної, виходячи із законодавств своїх держав, двосторонніх і багатосторонніх договорів з цих питань.
Сторони передбачають, що науково-технічна інформація, картографічні матеріали та інша документація, якою вони будуть обмінюватися у відповідності до цієї Угоди, матиме відкритий характер.
В разі необхідності обміну інформацією з обмеженим доступом Сторони забезпечують захист цієї інформації у відповідності з чинними законодавствами своїх держав, двосторонніх та багатосторонніми угодами з цих питань.
Результати співробітництва в галузі геодезії, картографії, кадастру та дистанційного зондування землі, отримані суб'єктами договірних Сторін, не можуть бути опубліковані чи передані третій стороні без попередньої письмової згоди на це офіційних представників Сторін.
З метою нагляду за ходом виконання цієї Угоди Сторони через свої державні геодезичні служби організовуватимуть зустрічі почергово в кожній країні для проведення переговорів, узгодження планів робіт, підписання протоколів про співробітництво та інших робочих документів.
В ході переговорів Сторони за взаємною згодою можуть вносити зміни і доповнення до цієї Угоди при умові, що вони принципово не змінять її змісту.
В разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення і застосування положень цієї Угоди, а також для узгодження інших аспектів співробітництва, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом додаткових переговорів і консультацій через своїх офіційних представників.
Ця Угода укладається строком на п'ять років і може автоматично продовжуватися на кожні наступні два роки, якщо будь-яка із Сторін не повідомить у письмовій формі не менш ніж за шість місяців до закінчення передбаченого строку дії Угоди про свій намір припинити її дію.
Угода набуває чинності з дати взаємного повідомлення Сторонами про виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття чинності цієї Угоди відповідно до законодавств кожної із Сторін.
Вчинено у м. Тбілісі 28 жовтня 1997 року в двох примірниках, кожний українською, грузинською та російською мовами, причому всі тексти є автентичними.
У випадку виникнення розбіжностей щодо тлумачення окремих положень цієї Угоди перевага надаватиметься тексту російською мовою.
За Уряд України
(підпис)
За Уряд Грузії
(підпис)