• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол Третього спільного засідання двосторонньої Українсько-Лівійської Комісії із співробітництва

Лівія, Україна | Протокол, Міжнародний договір від 23.04.2003
Реквізити
  • Видавник: Лівія, Україна
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 23.04.2003
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Лівія, Україна
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 23.04.2003
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Протокол Третього спільного засідання Двосторонньої Українсько-Лівійської Комісії із співробітництва
Дата підписання: 23.04.2003
Дата набуття чинності: 23.04.2003
В рамках підтримки та розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією, у відповідності з виконанням Угоди, підписаної в м. Києві 18 березня 1992 року, утворили спільну Українсько-Лівійську Комісію, яка провела своє Третє засідання в м. Києві з 21 по 23 квітня 2003 року.
Українську Сторону очолював Віталій Анатолійович Гайдук - Віце-прем'єр-міністр.
Лівійську Сторону очолював д-р Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді - Заступник Голови Вищого Народного Комітету з питань виробництва.
(Списки членів обох Сторін додаються. Додатки N 1 та N 2).
Голова Лівійської Сторони під час проведення третього засідання в м. Києві зустрічався з Прем'єр-міністром Віктором Федоровичем Януковичем, крім того з:
Іваном Григоровичем Кириленком - Віце-прем'єр-міністром;
Сергієм Миколайовичем Рижуком - Міністром аграрної політики;
Георгієм Миколайовичем Кірпою - Міністром транспорту;
Анатолієм Костянтиновичем М'ялицею - Міністром промислової політики.
Члени лівійської делегації відвідали промислові та інші об'єкти в містах Київ, Запоріжжя, Харків, Донецьк, Миколаїв, де ознайомились із економічним потенціалом України, провели низку зустрічей та переговорів із представниками обласних державних адміністрацій, керівниками крупних підприємств.
Сторони обговорили в теплій атмосфері взаєморозуміння питання щодо співробітництва в політичній, торговій, економічній, науково-технічній та культурній галузях та шляхи їх розвитку, а також питання, в яких зацікавлені обидві Сторони.
Сторони обговорили стан виконання домовленостей, досягнутих під час Другого спільного засідання Комісії, а також в рамках візиту Члена історичного керівництва, Секретаря Головної Тимчасової Адміністрації оборони Лівії, генерал-лейтенанта Абу Бакер Юнес Джабера в Україну.
Сторони поінформували одна одну про тенденції розвитку політичної та економічної ситуації в своїх країнах і здійснювану Урядами обох держав економічну політику.
Сторони, враховуючи добрі зв'язки, що склалися, та бажання двох країн і надалі розвивати двостороннє економічне співробітництво, домовилися з наступних питань.
1. Співробітництво в торговельно-економічній сфері:
- Сторони висловили задоволення з приводу набуття чинності Угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій та обміну грамотами про ратифікацію цієї Угоди.
- Сторони дійшли згоди відносно заохочення спільних українсько-лівійських інвестицій в різних галузях, особливо за участю малих та середніх підприємств двох країн.
- Сторони домовились щодо обміну інформаційними матеріалами про розвиток економічного стану та економічної політики в обох країнах, юридично-правовими документами, які регулюють зовнішньоекономічну діяльність кожної сторони та статистичними даними зовнішньої торгівлі обох країн.
- Сторони висловили обопільне бажання збільшувати, диверсифікувати та розвивати обсяги двосторонньої торгівлі різноманітними товарами і послугами.
- Сторони заявили про своє бажання сприяти поглибленню і зміцненню торговельно-економічного співробітництва між підприємцями України та Великої Джамагирії шляхом створення українсько-лівійської Ділової ради на основі існуючої Угоди про співробітництво між Торгово-промисловою палатою України і Союзом торговельних, промислових та сільськогосподарських палат Лівії.
- З цією метою доручити обом зазначеним організаціям узгодити тексти Угоди про створення українсько-лівійської Ділової ради та її регламенту і підписати їх в ході зустрічі представників ТПП України та Союзу торговельних, промислових та сільськогосподарських палат Лівії протягом третього кварталу 2003 року.
- Сторони підтвердили значення спільного співробітництва між банківськими установами обох країн та можливість підписання банківської Угоди між ними з метою розвитку відносин в цій галузі.
- Сторони домовились до кінця жовтня 2003 року провести перший раунд переговорів щодо підготовки та парафування Угоди про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна.
- Лівійська Сторона зобов'язалася протягом місяця надати Українській Стороні пропозицію щодо конкретного терміну та місця проведення зазначених переговорів.
2. Співробітництво в галузі промисловості:
- Сторони обговорили можливість спільної експлуатації виробничих потужностей на території Великої Джамагирії в галузі металургії та виробництва спирту та домовились про взаємний обмін пропозиціями щодо співробітництва в цих галузях.
- Сторони домовились використовувати можливості інженерно-промислових компаній з виробництва запасних частин та ливарного виробництва згідно з чинним законом про інвестиції Великої Джамагирії. З цією метою направити до Лівії групу українських технічних фахівців для відвідання зазначених підприємств, ознайомлення з їх можливостями та розробки пропозицій щодо їх подальшої експлуатації не пізніше кінця червня 2003 року.
- Українська сторона внесла пропозиції щодо використання відходів залізорудної сировини та металобрухту на металургійному комбінаті в м. Місурата. Лівійська сторона погодилась з цією пропозицією та запропонувала до кінця червня 2003 року направити групу технічних експертів до Лівії з метою обговорення з фахівцями Лівійської металургійної компанії остаточної домовленості з цього питання.
- Лівійська сторона запропонувала спільну участь у започаткуванні експлуатації ряду промислових підприємств та участь в інвестуванні виробництва.
- Лівійська сторона запропонувала взяти участь у створенні підприємств спільного виробництва керамічних виробів та кришталю в районі м. Адрі.
3. Співробітництво у сфері нафти, газу та електроенергетики Співробітництво у сфері нафти та газу
- Сторони підтвердили важливість розвитку співробітництва між НАК "Нафтогаз України" та Національною Нафтовою Компанією Лівії.
- Лівійська сторона протягом трьох місяців надає Українській стороні інформацію щодо проектів у сфері нафти та газу, що плануються до реалізації у Великій Джамагирії протягом наступних років, та умови їх виконання.
- Українська сторона надає свої пропозиції з приводу участі в запропонованих Лівійською стороною проектах.
- Сторони прийняли до уваги позитивні кроки, що зробила Українська сторона в напрямку отримання дільниць для розвідки нафти та газу у Великій Джамагирії. Сторони домовились про надання необхідної допомоги у вирішенні всіх складнощів, з якими зіткнеться НАК "Нафтогаз України".
- Сторони прийняли до уваги заходи, що здійснила компанія "Нафтогаз України" щодо її реєстрації у Великій Джамагирії з метою надання послуг в наступних сферах:
- Буріння свердловин.
- Ремонт свердловин.
- Облаштування родовищ.
- Прокладання нафто- та газопроводів.
- Ремонт нафтового устаткування.
- Лівійська сторона надасть підтримку цій компанії у відповідності із законами, процедурами та їх тлумаченням у Лівії.
- Українська сторона висловила бажання взяти участь у будівництві газопроводів у Великій Джамагирії. Було досягнуто домовленості щодо запрошення групи українських фахівців відвідати Національну нафтову компанію Лівії для обговорення запропонованих проектів.
Співробітництво у сфері електроенергетики
Сторони обговорили перспективи розвитку співробітництва між двома країнами у цій сфері та домовились про наступне:
- Лівійська сторона запропонувала українським електроенергетичним компаніям надати інформацію відносно їх досвіду та можливостей щодо виконання проектів та надання різноманітних послуг для включення їх до списку Лівійської енергетичної компанії (GECO) з метою залучення до співробітництва в реалізації проектів у Великій Джамагирії.
- Українська сторона запросила спеціалістів GECO відвідати українські заводи та підприємства для ознайомлення з їх можливостями, технічними характеристиками та діючими стандартами.
- Лівійська сторона запропонувала для попереднього розгляду проекти, в яких можуть брати участь українські підприємства, а саме: щодо спорудження спільно з лівійськими компаніями лінії електропередач потужністю 220 КВт. З цього приводу, лівійська сторона запросила фахівців спеціалізованих українських компаній відвідати Велику Джамагирію у травні 2003 року.
4. Співробітництво в галузі сільського та рибного господарства
- Лівійська сторона запросила українських інвесторів та українські сільськогосподарські компанії для інвестування у сферу вирощування пшениці на території Лівії загальною площею 100 тисяч гектарів.
- Сторони погодились розпочати заснування спільного підприємства у сфері покращення якості насінництва.
- Сторони домовились обмінюватись інформацією та результатами досліджень у сфері сільського та рибного господарства, тваринництва та співпрацювати в розведенні великої рогатої худоби в обох країнах.
- Сторони висловили готовність підготувати та підписати двосторонню Угоду про співробітництво в галузі карантину рослин, а також здійснювати взаємний обмін досвідом та інформацією.
- Сторони підтвердили необхідність розвитку співробітництва у сфері ветеринарної медицини та запрошення українських фахівців для підготовки Угоди в цій сфері, з метою її укладення найближчим часом.
- Українська сторона запропонувала укласти двосторонню Угоду з державного випробування сортів рослин та охорони інтелектуальної власності на них.
- Сторони погодились сприяти торгівлі товарами сільського, рибного та тваринного господарства походженням з України та Лівії, а також співпрацювати у пошуку зовнішніх ринків для цих товарів в інших країнах та здійснювати спільні інвестиційні проекти в цій сфері в країнах Африканського континенту.
- Лівійська сторона висловила побажання щодо поставки до Великої Соціалістичної Народної Лівійської Джамагирії до 300 тисяч тонн української продовольчої пшениці за світовими цінами, відповідно до вимог лівійської сторони.
- Українська сторона попередньо погодилась сприяти відповідним українським організаціям в експорті до 300 тисяч тон пшениці до Лівії.
- Українська Сторона запросила Лівійську сторону відвідати міжнародну виставку "АГРО - 2003" для ознайомлення з можливостями України в галузі сільського господарства, продовольчої та переробної промисловості.
5. Співробітництво в галузі водного господарства
- Сторони дійшли згоди щодо налагодження співробітництва у галузі водозабезпечення та меліорації. З цією метою Лівійська Сторона надасть найближчим часом Українській Стороні пропозиції щодо:
- виконання наукових досліджень у галузі водних ресурсів;
- проектування і будівництва зрошувальних мереж для сільськогосподарських земель та гідротехнічних об'єктів (греблі, водосховища, артезіанські свердловини) на території Великої Джамагирії.
- Українська Сторона протягом одного місяця надасть Лівійській Стороні інформацію щодо вищих учбових закладів України, які здійснюють підготовку фахівців з питань водного господарства та меліорації. Лівійська Сторона після ознайомлення із цією інформацією, але не пізніше 1 липня ц. р. передасть Українській Стороні пропозиції щодо навчання громадян Лівії на контрактній основі по конкретних спеціальностях.
- Лівійська Сторона протягом одного місяця надішле запрошення Українській Стороні щодо здійснення візиту українських спеціалістів для проведення переговорів відносно створення спільного підприємства у галузі буріння і ремонту існуючих свердловин для артезіанської води на території Лівії.
6. Співробітництво в галузі транспорту та комунікацій В галузі морських перевезень
- Сторони обговорили перспективи співробітництва в галузі морського транспорту, домовилися розпочати вивчення можливостей співпраці в цій галузі з метою створення спільних компаній для суднобудування та ремонту об'єктів морського транспорту, будівництва портів та морських причалів за підсумками визначення її економічної доцільності, а також підготовки учбових програм для підвищення кваліфікації лівійських кадрів в галузі морського транспорту, суднобудування та ремонту морських об'єктів.
- Лівійська сторона висловила зацікавленість в будівництві на українських підприємствах залізобетонного плавучого доку, яким планується замінити існуючий залізний плавучий док в порту м. Тріполі. З цією метою сторони домовились здійснити необхідні заходи для реалізації цього проекту.
- Сторони домовились про співробітництво в наступних сферах:
- Підготовка спеціалістів усіх спеціальностей для морського торговельного судноплавства усіх ступенів освіти у тому числі з проходженням морської практики на суднах України.
- Обмін інформацією щодо основних та пріоритетних напрямків української та лівійської політики в галузі транспортних перевезень.
- Обмін досвідом в питаннях підготовки і стажування спеціалістів морського торговельного судноплавства та обслуговування морських портів.
- Обслуговування та модернізація суден, барж, плавучих доків.
В галузі залізничного транспорту
- Сторони домовились щодо розвитку українсько-лівійського співробітництва в сфері підготовки і навчання лівійських спеціалістів у галузі залізничного транспорту, а саме:
- Будівництва;
- Експлуатації залізниць;
- Управління залізницями.
- Сторони домовились щодо наступного:
- Налагодження співробітництва у започаткуванні розбудови залізничного транспорту в Великій Джамагирії згідно з наявними можливостями.
- Надання технічної допомоги українськими фахівцями згідно з запитами Виконавчого комітету залізничного транспорту Великої Джамагирії.
- Надання можливостей українським компаніям брати участь у тендерах, які оголошуються Виконавчим комітетом залізничного транспорту згідно чинного законодавства Великої Джамагирії.
- Продовження організаційних робіт зі створення СП згідно з домовленістю сторін щодо дільниці Тобрук-Ем-Саєд до початку наступного засідання Українсько-Лівійської Комісії.
- Здійснення візитів делегацій спеціалістів та експертів двох країн для обміну досвідом та інформацією, участі в семінарах та виставкових заходах, які організовуються в кожній з країн.
- Українська сторона підтвердила готовність надати допомогу лівійській стороні у підготовці лоцманських кадрів в українських учбових закладах, що підпорядковані Мінтрансу України.
- Лівійській Стороні передано на розгляд інформаційні матеріали щодо структури та можливостей ДП "Дельта-Лоцман", в тому числі і підготовки морських лоцманів.
7. Співробітництво в галузі охорони здоров'я
- Сторони обговорили напрями співробітництва в галузі охорони здоров'я, висловили задоволення в досягнутому та зазначили важливість розвитку співробітництва в галузі виробництва медичного обладнання, лікарських засобів та виробів медичного призначення між двома країнами.
8. Співробітництво в галузі працевлаштування
- Сторони наголосили на своїй зацікавленості в обміні інформацією в сфері працевлаштування і стажування та продовженні переговорного процесу щодо укладання угоди про працевлаштування.
- Сторони погодилися протягом трьох місяців дипломатичними шляхами обмінятися проектами згаданої угоди.
9. Співробітництво в галузі освіти та науки
- Сторони обговорили різні напрямки співробітництва в галузі науки та освіти і підтвердили свою зацікавленість у такому співробітництві, а також розглянули проекти наступних угод:
- Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Великої Соціалістичної Народної Лівійської Джамагирії про співробітництво у сфері науки і техніки;
- Угода про взаємне визнання дипломів та вчених ступенів між Україною та Великою Соціалістичною Народною Лівійською Джамагирією.
- Протягом одного місяця з дати підписання цього Протоколу сторони нададуть одна одній зауваження та пропозиції з метою їх подальшого підписання вищезазначених угод.
10. Співробітництво в галузі геології та використання надр
Сторони обмінялись думками щодо подальших перспектив розвитку співробітництва в галузі геологічних досліджень та зазначили важливість розширення взаємозв'язків.
- Відповідно до попередніх домовленостей сторони відзначили, що готові до опрацювання проекту вищезгаданого договору в галузі геології і природних ресурсів.
- Сторони домовились щодо підвищення рівня співробітництва в галузі геології і природних ресурсів.
11. Угоди
- Під час засідання були підписані наступні Угоди:
- Угода між Міністерством охорони здоров'я України і Вищим Народним Комітетом у сфері послуг Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамагирії про співробітництво в галузі медицини і охорони здоров'я.
- Угода про співробітництво між Державним комітетом України з будівництва та архітектури, Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства та Народним комітетом житлових і комунальних господарств.
З метою подальшого розвитку договірно-правової бази двостороннього співробітництва Сторони домовилися продовжити опрацювання проектів угод, які знаходяться в них на розгляді.
Сторони домовилися про скликання четвертого засідання Двосторонньої Українсько-Лівійської Комісії в м. Тріполі в 2004 році. Дата та строки проведення засідання будуть узгоджуватися дипломатичними каналами.
Протокол підготовлено та підписано в м. Києві 23 квітня 2003 року в двох примірниках арабською та українською мовою та мають однакову юридичну силу.
За Україну

(підпис)
В. Гайдук
Віце-прем'єр-міністр
Народного Комітету з питань
виробництва
За Велику Соціалістичну Народну
Лівійську Арабську Джамагирію
(підпис)
Доктор Аль Багдаді Алі Аль-Махмуді
Заступник секретаря Вищого

Додаток N 1
Склад офіційної делегації України на Третьому спільному засіданні Двосторонньої Українсько-Лівійської Комісії із співробітництва
(21 - 22.04.2003 м. Київ)
1. Гайдук
Віталій Анатолійович
Голова української частини комісії,
Віце-прем'єр-міністр України
2. Рибак
Олексій Миколайович
Надзвичайний та Повноважний Посол
України в Великій Соціалістичній
Народній Лівійській Арабській
Джамагирії
3. Безрученко
Володимир Олександрович
Заступник Голови української частини
комісії, Заступник державного
секретаря Мінекономіки
4. Зарицький
Володимир Іванович
Відповідальний секретар української
частини комісії, Начальник управління
Мінекономіки
5. М'ялиця
Анатолій Костянтинович
Міністр промислової політики України
6. Кірпа
Георгій Миколайович
Міністр транспорту України
7. Рижук
Сергій Миколайович
Міністр аграрної політики України
8. Рукас
Олег Іванович
Заступник керівника ТЕМ України
у складі Посольства України в Лівії
9. Абдуллаєв
Ельбрус Фарманович
Державний секретар Мінтрансу
10. Падалко
Віктор Григорович
Державний секретар Міністерства
промислової політики України
11. Поляченко
Юрій Володимирович
Державний секретар Міністерства
охорони здоров'я
12. Раєнко
Володимир Миколайович
Перший заступник Голови Ради
міністрів Автономної Республіки Крим
13. Пасічник
Михайло Францович
Перший заступник Державного секретаря
Міністерства охорони здоров'я України
14. Солдатенко
Микола Олексійович
Заступник Державного секретаря
Мінпраці
15. Альохін
Володимир Ілліч
Т.в.о. Голови Державного комітету з
питань житлово-комунального
господарства
16. Беркута
Анатолій Всеволодович
Перший заступник Голови Державного
комітету України з будівництва та
архітектури
17. Гречок
Віталій Олександрович
Заступник Голови Державного комітету
України з будівництва та архітектури
18. Сташук
Василь Андрійович
Заступник Голови Держводгоспу
19. Чепіль
Петро Михайлович
Заступник Голови Державної
геологічної служби Мінекології
20. Кальченко
Михайло Вікторович
Начальник департаменту Мінпаливенерго
21. Омельяненко
Григорій Григорович
Директор департаменту Мінагрополітики
22. Шевченко
Олександр Дмитрович
Начальник Управління МЗС
23. Сапон
Наталія Анатоліївна
Начальник Управління Мінпраці
24. Бобровнікова
Алла Леонідівна
Начальник Управління Мінтрансу
25. Заграй
Дмитро Васильович
Консультант Кабінету Міністрів
України
26. Король
Валерій Володимирович
Начальник управління
Торгово-промислової палати
27. Кузьміч
Святослав Анатолійович
Заступник Управління
кореспондентських відносин і
торговельного фінансування
"Укрексімбанку"
28. Патрах
Тетяна Євгенівна
Начальник управління МОН
29. Супрун
Сергій Павлович
Начальник відділу Мінфіну
30. Петрук
Володимир Володимирович
Голова правління "Інтербудмонтаж"
31. Майко
Віктор Анатолійович
Перший заступник Голови правління
"Інтербудмонтаж"
32. Воронін
Ігор Павлович
Заступник Голови правління НАК
"Нафтогаз України"
33. Кисіль
Віктор Володимирович
Начальник Управління Донецької
облдержадміністрації
34. Дубіш
Олег Зіновійович
Голова асоціації "Україна-Лівія"
Склад ділових кіл України, що брали участь в роботі Третього спільного засідання Двосторонньої Українсько-Лівійської Комісії із співробітництва
1. Ківа
Дмитро Семенович
Перший заступник Генерального
конструктора АНТК "Антонов"
2. Абубекеров
Равіль Абдурахімович
Президент АТ "Українська Металургійна
Корпорація"
3. Кушніренко
Віктор Вікторович
Виконавчий директор асоціації
"Україна-Лівія"
4. Михайльо
Віктор Миколайович
Заступник директора
УкрНДіспиртбіопрод
5. Гайдучок
Ігор Григорович
Заступник Голови правління
"Інтербудмонтаж"
6. Король
Геннадій Анатолійович
Заступник Голови правління
"Інтербудмонтаж"
7. Кудрявцев
Володимир Серафімович
Генеральний директор "Федерального
торгового дому "Оіл"
8. Задорожній
Володимир Володимирович
Директор Представництва НАК
"Нафтогаз України" в Лівії
9. Кукін
Андрій Федорович
Президент авіатранспортної компанії
10. Соболевський
Віктор Юрійович
"Хліб України"
Додаток N 2
Склад лівійської частини Українсько-Лівійської Комісії зі співробітництва під час проведення Третього спільного засідання
(м. Київ 21 - 23 квітня 2003 р.)
1. Док. Аль-Багдаді
Алі Аль-Махмуді
Голова лівійської частини Комісії,
Заступник секретаря Вищого Народного
Комітету з питань виробництва Лівії
2. Доктор Седдіг Мухамед
Аль-Шибані Аль-Гвері
Секретар Народного комітету
(Надзвичайний та повноважний
Посол Лівії в Україні)
3. Фаузі Фатх-Алла
Аль-Мгасбі
Заступник Голови лівійської частини
комісії, Генеральний Народний Комітет
4. Інженер Омран Абу КрааСекретар Народного комітету
Генеральної електричної компанії
Лівії (на рівні міністра)
5. Док. Мухамед Абуаджиля
Аль-Мабрук
Секретар Народного комітету
Лівійської металургійної компанії
(на рівні міністра)
6. Фатхі Ас-Саддик
Байрам
Начальник Головної адміністрації
з питань тваринних ресурсів
Департаменту послуг Вищого Народного
Комітету Лівії
7. Муфтах Мухамед
Аль-Фітурі
Начальник Головного управління
співробітництва та з економічних
питань Головного народного комітету
закордонних зв'язків і міжнародного
співробітництва Лівії
8. Інженер Башір Доо
Абу Рагта
Директор Адміністрації морського
транспорту і портів Головної
адміністрації транспорту і зв'язку
Департаменту послуг Вищого Народного
Комітету
9. Інженер Нуреддін
Омар Шикшик
Директор офісу комунальних
підприємств Департаменту Послуг
Вищого Народного Комітету Лівії
10. Сіраж Сасі ІсаДиректор Бюро технічного
співробітництва Департаменту Послуг
Вищого Народного Комітету Лівії
11. Камаль Рамадан
Кріста
Представник Загального управління
співробітництва ГНК закордонних
зв'язків і міжнародного
співробітництва Лівії (відповідальний
за співробітництво з Україною)
12. Інженер Абдалла
АТ Тахер Хабібі
Секретар Ради правління Служби
ремонту морських плавучих одиниць
13. Ахмед СаїхСекретар апарату авіабудування
14. Фараж Абдульвахед
Аль-Гар'яні
Начальник управління Лівійської
арабської компанії Зовнішніх
інвестицій (ЛАФІКО)
15. Док. Алі Ахмед АрхумаДиректор проекту з пшениці
16. Гані Мухтар Аль-ГуматіРадник Національної нафтової компанії
17. Інженер Аль-Гаді
Атахер Хляф
Заступник генерального директора
з питань планування та проектів
Генеральної електричної компанії
18. Халед Халіфа
Аль-Мусраті
Представник Головної адміністрації
транспорту і зв'язку Департаменту
послуг Вищого народного комітету
Лівії
19. Док. Халед Мухамед
Аль Каджамія
Представник Управління з охорони
здоров'я Генерального Народного
Комітету Лівії у справах сервісу
20. Мустафа Башир
Адабаж
Управління Державної служби
Генерального Народного комітету
з питань надання послуг
21. Ан-Нафаті Ахмед
Аль-Гуль
Представник Виконавчого комітету
залізниць
22. Док. Алі ГашотПредставник Національного агентства
наукових досліджень
23. Док. Абдурауф
Аль-Кабрун
Представник адміністрації вищої
освіти Департаменту Послуг
Вищого Народного Комітету Лівії
24. Тарек Аль Арабі
Аль-Сагір
Начальник управління громадських
зв'язків і співробітництва
Генеральної електричної компанії
25. Абдулькрім Рахіль
Мустафа
Представник Секретаріату Заступника
секретаря Вищого Народного Комітету
Лівії з питань виробництва Лівії
26. Хуссейн Юсеф
Аль-Мукаддамі
Представник Секретаріату Заступника
секретаря Вищого Народного Комітету
Лівії з питань виробництва Лівії
27. Док. Омран ШамамПредставник Міністерства охорони
здоров'я
28. Док. Абдульхамід
Асхейлі
Представник Міністерства охорони
здоров'я
29. Жума Аль-ОстаПредставник Торгово-промислової
палати Лівії
30. Фаузі Алі АльгадіПредставник Торгово-промислової
палати Лівії
31. Хейрі МасаудПредставник ЗМІ
32. Масауд ГарудаПредставник ЗМІ
33. Аль Шамлі Масауд
Мохамед
Представник ЗМІ
Список дипломатичного корпусу Посольства Лівії в Україні
1. Доктор Седдіг Мухамед
Аль-Шибані Аль-Гвері
Секретар Народного комітету
(Надзвичайний та повноважний Посол
Лівії в Україні)
2. Хасан Алії Аль-ХамадіПомічник Посла з питань
співробітництва
3. Фурджані Салем
Абдуссалам
Радник з питань культури
4. Мухамед Аль-Мабрук
Ель-Бахі
Радник
5. Мухтар Масоуд Ель-ШвехНачальник військового відділу
6. Халіфа Мухамед
Абу-Бдейда
Перший секретар
7. Хусейн Алі Бен КораРадник
8. Хуссьен Алі ЕдбіааАдміністративний аташе
9. Нассер НейліФінансовий аташе