• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол переговорів між делегаціями урядових експертів України і Республіки Польща щодо вироблення Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про пункти пропуску через державний кордон

Польща, Кабінет Міністрів України  | Протокол, Міжнародний договір від 14.05.1992
Реквізити
  • Видавник: Польща, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 14.05.1992
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Польща, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Протокол, Міжнародний договір
  • Дата: 14.05.1992
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Протокол переговорів між делегаціями урядових експертів України і Республіки Польща щодо вироблення Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про пункти пропуску через державний кордон
11-14 травня 1992 року у м.Києві відбулися переговори між делегаціями урядових експертів Україні і Республіки Польща (список учасників переговорів додається) щодо вироблення Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про пункти пропуску через державний кордон.
У ході переговорів делегації урядових експертів погодили проект Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Польща про пункти пропуску через державний кордон і підготували текст Угоди до підписання.
Крім того. делегації урядових експертів домовились про таке:
1. Перетинання державного кордону у пішому порядку буде можливим після створення у пунктах пропуску умов для безпечного руху пішоходів. Визнано необхідним, що такі умови повинні бути створені у найбільш стислі строки.
Про строки відкриття пунктів пропуску для пішоходного руху громадськість буде повідомлена через засоби масової інформації.
2. Впровадження одночасного прикордонного, митного та інших видів контролю по пунктах пропуску через державний кордон буде врегульоване окремою угодою.
3. Пункти спрощеного переходу через державний кордон:
- Ягодин - Дорогуск;
- Устілуг - Зосін;
- Українка - Долхобичув;
- Рава-Руська - Хребенне;
- Краківець - Млини (Корчова);
- Шегіні - Медика;
- Нижанковичі - Мальховице;
- Смольниця - Кросьценко
будуть діяти у відповідності з Угодою про спрощений порядок пропуску через державний кордон громадянами, які проживають у прикордонних населених пунктах, від 14 травня 1985 року до укладення нової угоди між урядом України і Республіки Польща.
4. Пункти спрощеного пропуску через державний кордон:
- Усті-луг - Зосін;
- Ніжанковичі - Мальховице;
- Смільниця -Кросьценко
можуть розглядатися на перспективу як пункти пропуску для перетинання державного кордону особами, транспортними засобами і вантажами будь-якої державної належності. Рішення щодо створення цих пунктів пропуску має грунтуватися на аналізі і потребах прикордонного руху, стані систем комунікацій, умовах місцевості та економічній доцільності.
5. При проектуванні і будівництві пункту пропуску Краківець-Корчова має врахуватись необхідність розширення видів руху через державний кордон, в тому числі руху осіб.
6. Пункт пропуску через державний кордон Ягодин-Дорогуск буде відкрито для цілодобового руху осіб, транспортних засобів і вантажів будь якої державної належності з моменту набрання Угодою чинності.
7. Пункт пропуску через державний кордон Рава-Руська-Хребенне буде відкрито для цілодобового руху осіб, транспортних засобів і вантажів будь-якої державної належності з 1 жовтня 1992 року.
Цей Протокол здійснено у м.Києві 14 травня 1992 року у двох примірниках, кожний українською і польською мовами, причому обидва тексти мають однакову силу.
ГЛАВА ДЕЛЕГАЦІЇ УРЯДОВИХ
ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ
(підпис)
В.А.КИРИК
ГЛАВА ДЕЛЕГАЦІЇ УРЯДОВИХ
ЕКСПЕРТІВ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА
(підпис)
Р.ГРАБОВСЬКІ
СПИСОК
членів делегацій урядових експертів України і Республіки Польща
З Української Сторони:
Віктор А.Кирик- перший заступник начальника Консульського управління України, глава делегації,
Олексій П.Степанов- полковник, заступник начальника Управління прикордонного контролю Державного комітету у справах охорони державного кордону України,
Володимир Г.Крохмаль Євген Д.Коваленко- начальник міжнародного відділу Державного митного комітету України, - другий секретар Консульського управління МЗС України,
Павло Д.Мельник- заступник начальника ВВІР УОГП МВС України,
Феофан С.Музика- заступник завідуючого відділом по економічній реформі Волинського облвиконкому,
Іван С.Лученко- начальник відділу зовнішньоекономічних зв'язків Львівського облвиконкому.
З Польскої Сторони:
Рішард Грабовські- майор, директор бюро кортролю прикордонного руху Головної комендатури прикордонної стражі Республіки Польща, глава делегації,
Януш Рогач- підполковник, співробітник бюро контролю прикордонного руху Головної комендатури прикордонної стражі Республіки Польща,
Марек Краевські- радник Міністра Закордонних Справ Республіки Польща,
Іоланта Миколайчик- головний спеціаліст департаменту митної політики і контролю товарообміну Головного митного управління Республіки Польща,
Генрік Возняк- директор митниці м. Пшемишль,
Томаш Леонюк- віце-консул, виконуючий обов'язки керівника Генерального консульства Республіки Польща у Києві.