• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії про визначення адрес та характеристик земельних ділянок, які передаються для розміщення дипломатичних представництв відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями та прилеглими до них ділянками землі, наданими Посольству України в Республіці Грузія та Посольству Республіки Грузія в Україні

Грузія, Кабінет Міністрів України  | Протокол, Міжнародний документ від 04.08.2000
Реквізити
  • Видавник: Грузія, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 04.08.2000
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Грузія, Кабінет Міністрів України
  • Тип: Протокол, Міжнародний документ
  • Дата: 04.08.2000
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
ПРОТОКОЛ
між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грузії
про визначення адрес та характеристик земельних ділянок,
які передаються для розміщення дипломатичних представництв відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями та прилеглими до них ділянками землі, наданими Посольству України в Республіці Грузія та Посольству Республіки Грузія в Україні
( Протокол затверджено Постановою КМ N 117 від 07.02.2001 )
домовились про наступне:
Українська Сторона надає Грузинській Стороні у тимчасове користування на умовах оренди земельні ділянки за адресами: м. Київ, бул. Т.Шевченка, 25, площею 0,19 га та м. Київ, вул. О.Гончара, 22, площею 0,1 га для будівництва приміщень дипломатичного представництва Грузії в Україні.
Строк користування земельними ділянками визначається періодом дії цього Протоколу.
Грузинська Сторона надає Українській Стороні у тимчасове користування на умовах оренди земельну ділянку за адресою: м. Тбілісі, проспект І.Чавчавадзе, площею 0,29 га для будівництва приміщень дипломатичного представництва України в Грузії.
Строк користування земельною ділянкою визначається періодом дії цього Протоколу.
Точне місцезнаходження та межі земельних ділянок, зазначених у Статтях 1 і 2 цього Протоколу, визначені в договорах оренди, які будуть оформлені Сторонами згідно з чинним законодавством Сторін та складатимуть невід'ємну частину цього Протоколу. При цьому Сторони погодились забезпечити рівноцінність земельних ділянок, звільнення від тимчасових споруд, усунення перешкод при під'їзді та проведенні робіт.
Орендна плата за користування земельними ділянками, які надаються Сторонами у відповідності до Статей 1 і 2 цього Протоколу, становить 1 дол. США на рік і сплачується в місцевій валюті.
Сторони підтверджують, що земельні ділянки, зазначені в Статтях 1 і 2 цього Протоколу, не знаходяться під заставою і на них не покладені інші зобов'язання. Треті особи не мають права власності або інших прав на них і не існує будь-яких рішень, які не дозволили б використати їх для потреб дипломатичних представництв.
Сторона, якій надається право користування земельними ділянками, зазначеними в цьому Протоколі, не бере на себе зобов'язань і не несе відповідальності стосовно можливих претензій з боку третіх осіб.
У випадку виникнення таких претензій, відповідальність несе Сторона, яка надала право користування цими ділянками.
Витрати, пов'язані з визначенням меж земельних ділянок, зазначених в цьому Протоколі, та їх утриманням, здійснюються за рахунок Сторони, у користування якої вони надані.
Сторони на взаємній основі звільнять одна одну від усіх державних, районних та муніципальних податків, зборів і мит при здійсненні будівництва приміщень дипломатичних представництв на вказаних в цьому Протоколі земельних ділянках.
У випадку виявлення при підготовчих і будівельних роботах пам'яток історії і культури, Сторона, яка здійснює будівництво, зобов'язана передати виявлені знахідки країні перебування, при цьому знайдені історико-культурні цінності не будуть перешкоджати продовженню будівельних робіт.
У випадку припинення будівельних робіт з ініціативи Сторони, яка надала земельну ділянку, остання компенсує Стороні, що здійснює будівництво, витрати та збитки, а також надає земельну ділянку адекватну тій, на якій зупинено будівництво.
Сторони можуть приступити до спорудження своїх об'єктів на земельних ділянках, зазначених в Статтях 1 і 2 цього Протоколу, після отримання дозволу на будівництво.
Сторони надаватимуть одна одній сприяння у вирішенні всіх питань, пов'язаних з одержанням дозволів на будівництво у відповідності до законодавства своїх держав.
Будинки та споруди, які збудовані на земельних ділянках, зазначених в Статтях 1 і 2 цього Протоколу, є власністю Сторін, в користування яких передані ділянки.
Кожна із Сторін має право на свій розсуд розпоряджатися будинками та спорудами, які є її власністю, включаючи їх відчуження, якщо це не суперечить чинному законодавству держави місцезнаходження земельної ділянки.
Статус відчуджених частин будинків (споруд) визначається у відповідності з чинним законодавством держави перебування.
Цей Протокол набуває чинності з дати останньої нотифікації стосовно виконання Сторонами всіх внутрішньодержавних процедур, необхідних для набуття ним чинності, і діє протягом 49 років з автоматичним продовженням на наступні такі ж періоди, якщо жодна із Сторін не повідомить в письмовій формі другу Сторону, не менше ніж за один рік до закінчення відповідного періоду, про свої наміри припинити дію цього Протоколу.
Вчинено в м. Тбілісі 4 серпня 2000 року в двох примірниках, кожний українською, грузинською та російською мовами, при цьому всі тексти є автентичними.
У випадку виникнення розбіжностей при тлумаченні положень цього Протоколу застосовуватиметься текст російською мовою.
За Кабінет Міністрів За Уряд України Грузії