• Посилання скопійовано
Документ підготовлено в системі iplex

Угода між Міністерством звязку України і Комітетом пошт та телекомунікацій Республіки Болгарія про співробітництво у галузі поштового і електричного звязку

Болгарія, Міністерство звязку України  | Угода, Міжнародний договір від 14.02.1996
Реквізити
  • Видавник: Болгарія, Міністерство звязку України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 14.02.1996
  • Статус: Документ діє
  • Посилання скопійовано
Реквізити
  • Видавник: Болгарія, Міністерство звязку України
  • Тип: Угода, Міжнародний договір
  • Дата: 14.02.1996
  • Статус: Документ діє
Документ підготовлено в системі iplex
Угода
між Міністерством зв'язку України і Комітетом пошт та телекомунікацій Республіки Болгарія про співробітництво у галузі поштового і електричного зв'язку
Дата підписання: 14.02.1996
Дата набрання чинності: 14.02.1996
Міністерство зв'язку України і Комітет пошт та телекомунікацій Республіки Болгарія (далі "Сторони"),
керуючись прагненням до розвитку і поглиблення взаємних відносин у галузі поштового і електричного зв'язку, а також економічного і науково-технічного співробітництва, яке ґрунтується на взаємовигідних засадах і повній рівноправності,
домовились про наступне:
Сторони використовуватимуть на засадах рівноправності і взаємної вигоди, всі відповідні заходи, які сприятимуть розвиткові поштового і електричного зв'язку на основі цієї Угоди, згідно із законами, принципами та нормами, які діють в кожній країні, а також рекомендаціями Всесвітнього поштового союзу і Міжнародного союзу електрозв'язку.
Сторони вважають, що основними напрямками співробітництва є:
1. Впровадження і розвиток поштових послуг і послуг електрозв'язку між Україною і Республікою Болгарія.
2. Впровадження нових технологій з метою вдосконалення послуг у галузі поштового і електричного зв'язку.
3. Обмін досвідом у галузі економіки поштового і електричного зв'язку (маркетинг, системи міжнародних розрахунків).
4. Обмін досвідом відносно участі в діяльності спеціалізованих міжнародних організацій з питань поштового та електричного зв'язку.
5. Співробітництво у галузі інших сучасних послуг поштового і електричного зв'язку, таких як передача даних, мобільний зв'язок, супутниковий зв'язок, тощо.
6. Співробітництво у галузі розвитку мереж електричного зв'язку для радіо і телебачення.
7. Розвиток міжнародних ліній електричного зв'язку.
1. Будівництво і експлуатація мереж електричного зв'язку, а також реалізація поштового обміну між Україною і Республікою Болгарія знаходяться у компетенції відповідних адміністрацій електричного і поштового зв'язку, які згідно із законодавством Сторін можуть укладати окремі угоди відповідно до сфери їх діяльності.
2. Співробітництво у галузі поштового і електричного зв'язку, визначене відповідними домовленостями, може здійснюватися шляхом:
а) обміну фахівцями;
б) створення товариств з часткою іноземного капіталу;
в) взаємних консультацій;
г) інших форм співробітництва з проблем, які є предметом взаємної зацікавленості Сторін.
3. Сторони, у межах своєї компетенції, сприятимуть розвиткові співробітництва між організаціями, які зайняті в сфері телекомунікацій, спрямованого на поліпшення якості послуг у галузі поштового і електричного зв'язку.
4. Системи розрахунків за міжнародні послуги в галузі поштового і електричного зв'язку визначатимуться на основі окремих угод згідно з існуючою практикою міжнародного співробітництва.
Ця Угода не порушує прав і обов'язків Сторін, які випливають з домовленостей, досягнутих у рамках інших міжнародних організацій, а також угод, укладених з третіми країнами.
1. Сторони, здійснюватимуть взаємний обмін інформацією щодо правового регулювання у галузі поштового та електричного зв'язку в країнах кожної Сторони.
2. Сторони використовуватимуть всі наявні можливості для обміну думками з актуальних проблем у галузі зв'язку, а також щодо роботи міжнародних організацій поштового і електричного зв'язку, членами яких вони є. В разі потреби вони домовлятимуться про окремі консультації з метою найбільш ефективного забезпечення вирішення цих проблем.
При реалізації цієї Угоди Сторони використовуватимуть українську і болгарську мови. В разі потреби в кожному окремому випадку може бути використана якась інша мова згідно з домовленістю Сторін.
1. Ця Угода може змінюватись і доповнюватись на основі спільних домовленостей Сторін. Консультації між Сторонами з питань внесення змін повинні починатись не пізніше ніж через 60 днів з моменту відправки письмового повідомлення з цією пропозицією однією із Сторін іншій Стороні.
2. Будь-яка зміна Угоди, введена згідно з пунктом 1 цієї статті, набуває чинності після письмового підтвердження про згоду обох Сторін.
1. Ця Угода укладається на невизначений термін. Вона може бути денонсована кожною із Сторін. У такому випадку ця Угода втрачає силу по закінченні шести місяців з моменту одержання іншою Стороною письмового повідомлення про її денонсацію.
Ця Угода набирає чинності з моменту її підписання.
Вчинено в м. Софії 14 лютого 1996 р. в двох примірниках, кожний українською та болгарською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.
За Міністерство зв'язку
України
За Комітет пошт та
телекомунікацій
Республіки Болгарія