АКОПЯН Олена Грачиківна | - чемпіонка світу з плавання, м. Дніпропетровськ |
АНДРЮШИН Юрій Сергійович | - чемпіон світу з плавання, м. Кіровоград |
БАГІЯНЦ Алла Миколаївна | - заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон світу, Європи та СРСР з велоспорту, м. Харків |
БАРНА Ігор Адамович | - тренер срібного призера чемпіонату Європи з вільної боротьби Федоришина В.П., м. Івано-Франківськ |
БЕРЕШ Олександр Михайлович | - срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон світу з спортивної гімнастики, м. Херсон |
БІЛОБЛОЦЬКИЙ Олександр Сергійович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор, волейбол, м. Ужгород Закарпатської області |
БІРГЕР Олександр Ісакович | - лікар збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ |
БОКАЛО Олександр Олександрович | - срібний призер чемпіонату Європи з боксу, м. Донецьк |
БОНДАРЕНКО Світлана Михайлівна | - срібна призерка чемпіонату Європи з плавання, м. Запоріжжя |
БУДЗИНСЬКИЙ Роман Леонідович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор, волейбол, м. Житомир |
БУРАКОВ Георгій Анатолійович | - заслужений тренер України, тренер збірної команди України з вільної боротьби, м. Київ |
ВАСИЛЬЄВ Василь Васильович | - головний тренер збірної команди України з настільного тенісу, м. Київ |
ВАСЮКОВ Костянтин Вікторович | - срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Донецьк |
ВЕЛИЧКО Ігор Олександрович | - державний тренер збірної команди України з фехтування, тренер бронзового призера чемпіонату Європи з фехтування Карюченка Д.М., м. Київ |
ВЕРЕІТИНОВ Володимир Дмитрович | - старший тренер збірної команди України з плавання, м. Харків |
ВИБОРНОВА Єва Ігорівна | - бронзова призерка чемпіонату Європи з фехтування, м. Київ |
ГЕРІЙ Роман Романович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор, волейбол, м. Ужгород Закарпатської області |
ГЛАЗКО Галина Олексіївна | - старший тренер збірної команди України з лижних гонок, м. Київ |
ГОЛУБ Юрій Миколайович | - тренер чемпіонки світу з вільної боротьби Саєнко С.О., м. Суми |
ГОЛОВІН Валерій Карпович | - голова фізкультурно-оздоровчого клубу "Вікторія", м. Миколаїв |
ГОНЧАР Тамара Василівна | - старший тренер збірної команди України з академічного веслування, м. Київ |
ГОРБАЧУК Олександр Володимирович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування, м. Харків |
ГРИБАЛЬСЬКИЙ Ярослав Володимирович | - голова Львівського обласного відділення Українського фонду "Реабілітація інвалідів", м. Львів |
ГРИЩЕНКО Лілія Павлівна | - тренер бронзової призерки чемпіонату Європи з стрільби з лука Садовничої О.А., м. Київ |
ГУТЦАЙТ Вадим Маркович | - головний тренер збірної команди України з _ .фехтування, м. Київ |
ДАВІДЯН Гарик Джавадович | - тренер бронзового призера чемпіонату Європи з фехтування Лукашенка В.В., м. Київ |
ДЕЙНЕКА Леонід Миколайович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор, волейбол, м. Житомир |
ДЕРЮГІНА Альбіна Миколаївна | - тренер з художньої гімнастики, м. Київ |
ДОВГАЛЬ Анатолій Іванович | - срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Харків |
ЄВГРАФОВ Олег Леонідович | - тренер бронзового призера чемпіонату світу з плавання Волинця О.В., м. Тернопіль |
ЄМЕЛЬЯНЦЕВ Валерій Миколайович | - старший тренер збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ |
ЄРОФЄЄВА Тамара Анатоліївна | - срібна призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики, м. Київ |
ЗАГУБА Світлана Михайлівна | - тренер бронзової призерки чемпіонату Європи з плавання Огурцової М.Б., м. Запоріжжя |
ЗАСЬКО Світлана Анатоліївна | - начальник збірної команди України з плавання, м. Київ |
ІБРАГІМОВ Ніяз Білялович | - тренер-механік збірної команди України з кульової стрільби, м. Львів |
ІЛЬЇН Микола Семенович | - старший тренер збірної команди України з плавання, м. Миколаїв |
КАЗІМІРЧУК Надія Миколаївна | - бронзова призерка чемпіонату Європи з фехтування, м. Київ |
КАЙДАШ Олександр Вікторович | - срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Харків |
КАРЮЧЕНКО Дмитро Миколайович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування, м. Харків |
КОБЕЦЬ Тетяна Тимофіївна | - майстер спорту з велоспорту, багаторазова чемпіонка України, інвалід I групи, Київська область |
КОКОША Ганна Володимирівна | - державний тренер збірної команди України з плавання, м. Київ |
КОЛЕСНИК Сергій Олександрович | - тренер-лікар збірної команди України з кульової стрільби, м. Київ |
КОЛОКОЛЬЦЕВ Олексій Вікторович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з важкої атлетики, м. Одеса |
КОНРАД Наталія Петрівна | - бронзова призерка чемпіонату Європи з фехтування, м. Київ |
КОЩАВЦЕВ Віктор Іванович | - тренер бронзової призерки чемпіонату Європи з дзюдо Матросової А.В., м. Київ |
КРАВЧУК Станіслав Михайлович | - спортсмен, що зайняв 5-е місце на Олімпійських іграх 2002 року, фристайл, м. Мукачеве Закарпатської області |
КРАСОВСЬКА Олена Анатоліївна | - срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Київ |
КРАСНОЩОКОВ Олександр Олександрович | - головний тренер чоловічої збірної команди України з волейболу, м. Житомир |
КУЛИК Володимир Васильович | - колишній Голова Держкомспорту, співзасновник Національного олімпійського комітету, м. Київ |
КУРИЛЯК Степан Ярославович | - срібний призер XV зимових, Дефлімпійських ігор лижні гонки, м. Тернопіль |
ЛЕБІДЬ Сергій Петрович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Донецьк |
ЛЕСНІКОВ Валерій Сергійович | - тренер Шевченко В.Є., яка зайняла 5-е місце на Олімпійських іграх 2002 року, лижні гонки, Київська область |
ЛУДАН Лілія Анатоліївна | - спортсменка, яка зайняла 6-те місце на Олімпійських іграх 2002 року, фристайл, м. Берегове Закарпатської області |
ЛУКАШЕНКО Володимир Володимирович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування, м. Київ |
МАЗУР Анатолій Павлович | - тренер Кравчука С. М., який зайняв 5-е місце на Олімпійських іграх 2002 року, фристайл, м. Берегове Закарпатської області |
МОВЧАН Олена Дмитрівна | - срібна призерка чемпіонату Європи із стрибків на батуті, м. Миколаїв |
МУКОМОЛ Ольга Миколаївна | - бронзова призерка чемпіонату Європи з плавання, м. Запоріжжя |
НАТАЛЬЧУК Володимир Володимирович | - срібний і бронзовий призер чемпіонату світу з плавання, м. Миколаїв |
ОБРАЗЦОВА Тетяна Олександрівна | - тренер Львівського училища фізичної культури із стрільби з лука, тренер бронзової призерки чемпіонату Європи Палехи К.Б., м. Львів |
ОВЧАРЕНКО Микола Миколайович | - бронзовий призер VIII зимових Параолімпійських ігор з лижних гонок, м. Харків |
ОГОРОДНИК Валерій Олексійович | - старший тренер збірної команди України з плавання, м. Запоріжжя |
ОГУРЦОВА Марія Борисівна | - бронзова призерка чемпіонату Європи з плавання, м. Запоріжжя |
ОДАКІЄНКО Ірина Іванівна | - тренер бронзових призерів чемпіонату Європи з фехтування Горбачука О.В., Карюченка Д.М., м. Харків |
ПАВЛИШ Віта Анатоліївна | - срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Харків |
ПАПІРОВИЙ Валентин Семенович | - заслужений тренер України, головний тренер збірної команди України з санного спорту, м. Київ |
ПЕТРОСЮК Андрій Миколайович | - державний тренер збірної команди України з кульової стрільби, м. Київ |
ПИШНЯК Іван Архипович | - срібний призер XV зимових Дефлімпійських ігор, лижні гонки, м. Бровари Київської області |
ПОМІНЧУК Олександр Володимирович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор, волейбол, м. Житомир |
ПОРТАЛА - бронзова Ольга Сергіївна | призерка чемпіонату Європи з фехтування, м. Київ |
РЕЙЗЛІН Дмитро Ігорович | - тренер бронзової призерки чемпіонату Європи з фехтування Портали О.С., м. Київ |
РОЗБИЦЬКИЙ Віктор Вячеславович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор, волейбол, м. Житомир |
РУРАК Костянтин Михайлович | - срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Запоріжжя |
САДОВНИЧА Олена Анатоліївна | - бронзова призерка чемпіонату Європи із стрільби з лука, м. Київ |
САЄНКО Світлана Олександрівна | - бронзова призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби, м. Суми |
СЕРДІНОВ Андрій Вікторович | - срібний призер чемпіонату Європи з плавання, м. Дніпропетровськ |
СЕРДЮК Катерина Валеріївна | - бронзова призерка чемпіонату Європи із стрільби з лука, м. Харків |
СЕРДЮК Валерій Андрійович | - тренер бронзової призерки чемпіонату Європи із стрільби з лука Сердюк К.В., м. Харків |
СИЛАНТЬЄВ Денис Олегович | - срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики, м. Запоріжжя |
СИНЯВСЬКИЙ Володимир Іванович | - заслужений тренер України, срібний призер Олімпійських ігор, м. Київ |
СОЛДАДЗЕ Давид Тенгизович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з греко-римської боротьби м. Донецьк |
СОЛОВЙОВА Лідія Володимирівна | - срібний призер чемпіонату світу з пауерліфтингу, м. Дніпропетровськ |
СТАНКЕВИЧ Володимир Васильович | - старший тренер збірної команди України з фехтування, м. Київ |
СТАРОСТІНА Римма Федорівна | - тренер збірної команди України з легкої атлетики, м. Луганськ |
СТЕПАНОВ Володимир Миколайович | - срібний призер XIX Дефлімпійських ігор з боротьби, м. Донецьк |
ТРИФОНОВА Світлана Миколаївна | - срібна та триразова бронзова призерка VIII зимових Параолімпійських ігор, лижні гонки, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області |
УЗУН Геннадій Гаврилович | - тренер бронзового призера чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Солдадзе Д.Т., м. Маріуполь |
ФАТЄЄВ Андрій Юрійович | - головний тренер збірної команди України з легкої атлетики, м. Дніпропетровськ |
ФЕДОРИШИН Василь Петрович | - срібний призер чемпіонату Європи з вільної боротьби, м. Київ |
ХВОРОСТ Максим Володимирович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування, м. Харків |
ЦАРІКОВ Артем Васильович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з боксу, м. Миколаїв |
ЧЕРВИНСЬКИЙ Ігор Володимирович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з плавання, м. Харків |
ЧЕРВІНА Тетяна Василівна | - срібна призерка XIX Дефлімпійських ігор, спортивне орієнтування, м. Харків |
ЧЕРНЕНКО Людмила Дмитрівна | - начальник збірної команди України з кульової стрільби, м. Київ |
ЧУМАК Дмитро Олександрович | - бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування, м. Київ |
ШАПОШНІК Олександр Едуардович | - срібний призер чемпіонату Європи з тхеквондо (ВТФ), м. Харків |
ШАХБАЗЯН Георгій Камсарович | - тренер бронзових призерів чемпіонату Європи з фехтування Виборнової Є.І., Чумака Д.О., м. Київ |
ШЕВЧЕНКО Валентина Євгенівна | - спортсменка, що зайняла 5-е місце на Олімпійських іграх 2002 року, лижні гонки, Київська область |
ШЕМЯКІН Анатолій Петрович | - головний тренер чоловічої збірної команди України із спортивної гімнастики, м. Луганськ |
ЮРКОВСЬКА Олена Юріївна | - срібна та триразова бронзова призерка VIII зимових Параолімпійських ігор, лижні гонки, смт Макарів Київської області |
ЯКОВЕНКО Павло Дмитрович | - тренер бронзової призерки чемпіонату Європи з фехтування Конрад Н.П., м. Київ. |